Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Rage

Soul: Half-assed translation >> http://rage.interhost.hu/pics/naomi.png
Kicsit átfogalmaztam egyes részeket, valamint természetesen hiba is lehet benne, gyorsan összedobtam, hogy valami sejtésetek legyen a dologról. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

kelvor

Quote from: Rage on 2007-03-16, 20:26:02
Soul: Half-assed translation >> http://rage.interhost.hu/pics/naomi.png
Kicsit átfogalmaztam egyes részeket, valamint természetesen hiba is lehet benne, gyorsan összedobtam, hogy valami sejtésetek legyen a dologról. :D

A "betörni" szerintem illik oda, ha figyelembe vesszük a fenti képet :D Jó lett :jee:

Solid Snake

Quote from: Rage on 2007-03-16, 20:26:02
Soul: Half-assed translation >> http://rage.interhost.hu/pics/naomi.png
Kicsit átfogalmaztam egyes részeket, valamint természetesen hiba is lehet benne, gyorsan összedobtam, hogy valami sejtésetek legyen a dologról. :D
Pff. :appl: :lol:

Köszi a translation-t, így már MINDEN világos.  :muhahah:

Prof. William

LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!

Itt a bosszú ideje! :) De vajon mivel sikerült Misát átállítani? :)

kelvor

Nyah, most, hogy szépen besöröcskéztem, megyek megnézni a DN 19-22 részeket. Remélem nem fognak összefolyni a betűk :haha:

Soul

Quote from: Rage on 2007-03-16, 20:26:02
Soul: Half-assed translation >> http://rage.interhost.hu/pics/naomi.png
Kicsit átfogalmaztam egyes részeket, valamint természetesen hiba is lehet benne, gyorsan összedobtam, hogy valami sejtésetek legyen a dologról. :D

Azigen  :smile:, de kb ugyanaz a lényeg az én csak úgy fejből pattant és a te fordításod között  :smile:.Japánul nemtudok de az animoknak hála, hallásból felismerek pár szót :smile:.

kelvor

[spoiler=22.rész]Jól kitervelték L-ék, Higuchi, most nagy pácban van.  Nagyon teteszett az a rész, amikor Higuchi ül a foteljében egy borral a kezében és fenn hangon nevet. Miközben meg van róla győzödve, hogy hamarosan eléri a célját...és jön a telefon. :smile: Úgy néz ki, hogy hamarosan visszakerül legalább az egyik Death Note a tulajdonosához(?) :smile:

Ryuk jöhetne már vissza, már biztos hiányoznak neki az almák. Ha már a Shinigamiknál tartunk, nekem kicsit gyanús, hogy Rem és Misa között ilyen szoros a kötelék...ebből valami nagyon jó, vagy nagyon rossz dolog fog kisülni.

Kíváncsi vagyok, Ryuk megölt e volna valakit Light kedvéért :D Bár...azt hiszem tudom a választ :smile:[/spoiler]


Prof. William

Bevághatnának pár ilyet...

Light a reggeli újságot olvassa. A Főcím...

"Titokzatos tolvaj lopkodja az almákat városszerte. "Lebegő almák." - nyilatkozott egy szemtanu. :) "

kelvor

Nem lenne semmi, az biztos  :lol:

Szinte látom magam előtt L töprengő arcát..."hmhm...itt valami nem stimmel, lebegő almák? Lebeg....alma...alma az piros...piros....vér....halál...lehetséges lenne?....KIRA!!!"

Sancho

Quote from: kelvor on 2007-03-17, 16:05:22
Nem lenne semmi, az biztos  :lol:

Szinte látom magam előtt L töprengő arcát..."hmhm...itt valami nem stimmel, lebegő almák? Lebeg....alma...alma az piros...piros....vér....halál...lehetséges lenne?....KIRA!!!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kelvor

Akit érint a dolog, kijött a 20-as rész C1 verzióban. Remélhetőleg lassan jön a többi rész is.

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-03-18, 03:36:26
Akit érint a dolog, kijött a 20-as rész C1 verzióban. Remélhetőleg lassan jön a többi rész is.

ÁHHH, na végre!!!  :hopp:

Köszi az infót, jövök neked eggyel!  :tezsvir: :haha:

Member

#582
Nem olvasok spoilereket, de ti nem éreztétek, hogy

tisztára olyan, mintha [spoiler=ezek]
[/spoiler]
keresztezése lenne? :)

Solid Snake

Ilyen párhuzamot vonni, fantasztikus vagy!  :appl: :appl: :haha: :hopp:

[spoiler]
Caesar és Hitler mikor öltek gonosz embereket meglehetős gyakorisággal? Azok mindent öltek: jót, rosszat egyaránt.[/spoiler]

Member

[spoiler]Caesar-tól jól örökölte az "oszt meg és uralkodj" gondolkodást, mintha direkt össze akarná ugrasztani L-t és a rendőrséget.
Hitler esetén bonyolultabb a helyzet, mindketten találtak egy réteget, akik tönkreteszik a többiek életét és ezért halált érdemelnek, de azzal nem számolnak, hogy
a.) Újratermelődnek
b.) Sokkal több hasznot hozna az átalakításuk
Nameg mindketten istennek hiszik magukat és imádják, ha figyelik őket. ;) [/spoiler]

minuszmiki

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 14:56:25
[spoiler]
Caesar és Hitler mikor öltek gonosz embereket meglehetős gyakorisággal? Azok mindent öltek: jót, rosszat egyaránt.[/spoiler]
[spoiler]Végülis Hitler is egy jobb világot akart teremteni...  :ejj: Caesar meg szintén Istennek képzelte magát (meg Hitler is), gondolom innen a párhuzam, de majd jön Member aztán megerősít/cáfol  :D[/spoiler]

edit: lassú vagyok  :frown:

kelvor

Érdekes párhuzam és még van is benne némi igazság :smile:

SolidSnakeGH: Nagyon szívesen, már vártam én is ezt a verziót :jee:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-03-18, 17:31:51
SolidSnakeGH: Nagyon szívesen, már vártam én is ezt a verziót :jee:

Ujj, de mérges lettem a C1-es srácokra!  :Eztneked:

Hetekig késnek az új rész kiadásával, s erre egy kritikán aluli, amatőr, gyorsan összedobott OP/ED karaoke-val jönnek elő. A fórumukon az egyik tag is pont azzal magyarázta a késést, hogy új OP/ED-je lett az animének, és erre...  :ejj:

Az Animanda fényévekkel jobb és ötletesebb karaoke-val rendelkezik, barátaim. Azt hiszem, ezentúl átállok az ő release-ükre.

Gregory

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:38:03
Quote from: kelvor on 2007-03-18, 17:31:51
SolidSnakeGH: Nagyon szívesen, már vártam én is ezt a verziót :jee:
Az Animanda fényévekkel jobb és ötletesebb karaoke-val rendelkezik, barátaim. Azt hiszem, ezentúl átállok az ő release-ükre.
Arról nem is beszélve, h egész gyorsan subolják a friss részeket.

KeLa

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:38:03
kritikán aluli, amatőr, gyorsan összedobott OP/ED karaoke-val jönnek elő.
Nem értem ez miért olyan nagy gond, engem az sem érdekelne ha azon nem lenne felirat, nem azért nézem a DN-t :smile:

Solid Snake

#590
Quote from: KeLa on 2007-03-18, 21:56:44
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:38:03
kritikán aluli, amatőr, gyorsan összedobott OP/ED karaoke-val jönnek elő.
Nem értem ez miért olyan nagy gond, engem az sem érdekelne ha azon nem lenne felirat, nem azért nézem a DN-t :smile:

Én sem azért nézem, mégis egy minőségi Animanda OP/ED után igencsak szemet szúr és bosszant ez a különbség (plusz: az új OP/ED fergetes, nemde?  :szemuveges:).


Szerk: Ráadásul eddig C1-es release-t néztem a TW kiszállása után, az eddigi munkiáik szuperek voltak, az OP/ED karaoke ötletes volt, a feliratot is könnyebb volt követni real-time-ban. Egyszerűen övön aluli volt az, hogy több mint 2 hetet vártam az új felvonásra, és csalódnom kellett. Szentimentális vagyok, na.  :lazza:

Manitu

Quote from: KeLa on 2007-03-18, 21:56:44
Nem értem ez miért olyan nagy gond, engem az sem érdekelne ha azon nem lenne felirat, nem azért nézem a DN-t :smile:
Agreed. Ebből a szempontból a Triad csinálja a legjobban, nem csinál karaoket :)

Edit:
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:59:15(plusz: az új OP/ED fergetes, nemde?  :szemuveges:).
Én inkább a nevetséges jelzőt használnám rá :D


Member

Én szeretem tudni, hogy mi a dal szövege, még akkor is, ha 3 sorból áll, mint pl. ez. :D
Amúgy pedig egyenesen zseniális mind a klipp, mint a zenei anyag, jó régóta vártam vkire, aki übereli az EL intro-ját. :jee:
Amúgy nekem eddig Ryuk a kedvenc karakterem. :lul:

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-03-18, 22:00:29
Quote from: KeLa on 2007-03-18, 21:56:44
Nem értem ez miért olyan nagy gond, engem az sem érdekelne ha azon nem lenne felirat, nem azért nézem a DN-t :smile:
Agreed. Ebből a szempontból a Triad csinálja a legjobban, nem csinál karaoket :)

Nekik annyival kevesebb akkor a gondjuk.  :ejnye:

Quote from: Manitu on 2007-03-18, 22:00:29
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:59:15(plusz: az új OP/ED fergetes, nemde?  :szemuveges:).
Én inkább a nevetséges jelzőt használnám rá :D

Az OP talán valóban az. De azt csak elismered, hogy az ED mégiscsak jó, nemde?  :hehe: :smile:

Manitu

#594
Ember, nézd már végig a C1 eddigi munkásságát! Az nem egy speedsub csapat, a DN-el most nagyon belehúztak, de csak azért, mert anno sokan kiszáltak, és nem nagyon subolta más. A régebbi sorozataiknál általában egy-másfél hónap, vagy még több lemaradással adták ki a részeket, de legalább normális minődégben. Nem tudom mit vársz tőlük így, engem piszkodul nem zavar hogy lasabban adják ki a részeket, csak a minőség legyen rendben.

edit: Jézusom mit csinált ebből a szerkesztési kísérletből a motor :eek:

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 22:04:02Az OP talán valóban az. De azt csak elismered, hogy az ED mégiscsak jó, nemde?  :hehe: :smile:
Nem. Nem jó, viszont jókat röhögök rajta. Lusta ember vagyok, annyira nem szörnyű, hogy felkeljek a fotelből és áttekerjem :)


Darkstar

A legjobb akkor is a 4chan féle OP fordítás volt. És messziről, fél füllel hallgatva még rá is lehet húzni, hogy azt hörgik. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

/r/ 4chan-féle fordítás. Én nem láttam.
Failure is the default option

Darkstar

#597
Mindjárt megnézem, hogy lementettem-e valahová, mert pontosan nem emlékszem, de valami olyasmi volt, h
[spoiler]
QuoteHey, hey, suck it, I know u like it nigger/faggot (szokszor)
White men, White men, White men, White men
Suck it, Suck it, stb
[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Az új OP meg sem közelíti a régit, szerintem szörnyű lett :mad: Az Ending viszont nem annyira rossz.

chilip

Quote from: Darkstar on 2007-03-18, 22:40:30
[spoiler]
QuoteHey, hey, suck it, I know u like it nigger/faggot (szokszor)
White men, White men, White men, White men
Suck it, Suck it, stb
[/spoiler]

:lol: köszönöm, megnevettetél