Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Manitu

És azt szegény DNuser a shinigami szem nélkül honnan tudná? Meg akkor most mindenki mz/x volt az előző életében is, akit most mz/x-nek hívnak? Meg különben is, ki beszélt itt lélekvándorlásról, meg lélekről? A DN-ben egy szó sincs ilyesmiről.


kelvor

Szerintem ezen ne filózzatok, az a név kerül be a death note-ba, amit a személy tudatosan használ, mindenki tudja magáról, mi a valódi neve, ennyi. (és ne gyertek azzal, hogy mivan akkor, ha valaki amnéziás meg mit tudom én :D ).


Manitu

Pedig jöhetnénk. A Death Notenak ez a névbeírós dolog a legnagyobb, legeredetibb, legzseniálisabb és egyben legtámadhatóbb és legkidolgozatlanabb része :)


kelvor

Quote from: Manitu on 2007-03-21, 19:43:06
Pedig jöhetnénk. A Death Notenak ez a névbeírós dolog a legnagyobb, legeredetibb, legzseniálisabb és egyben legtámadhatóbb és legkidolgozatlanabb része :)

Ejj beh szépen mondtad! :D És milyen igaz.


kelvor


Theon

Muhahahaha!!!!!!!! Jövő héten REVIVAL!!!!  :jee: Már a cím is sokat sejtet, da megnézed a 23-at, már biztos lehetsz benne. [spoiler]Már éppen ideje volt, hogy elkapták Higuchit, nagyon nem szerettem a Death Note-ot egy ilyen hozzá nem értő ember kezében látni.   :D[/spoiler]
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

KeLa

Jó rész volt, végig akció. szegény Higuchi... még azt sem engedték h fejbe lőjje magát :ejj:
A következő részben meg egyértelmű h mi lesz :D
[spoiler][/spoiler]

kelvor

Király rész volt :cool: Watari nem volt semmi azzal a puskával :lul:

No igen, hogy mi lesz a következő részben, az igen egyértelmű :lazza: Csak győzzük kivárni...

LuckyDingo

Tetszett ez a rész :D De a következőt azért jobban várom :P
Nekem ez a kép jobban tetszett a Previewben XP
[spoiler]http://img296.imageshack.us/my.php?image=pdvd006tc0.jpg[/spoiler]
L banánevési technikája annyira bejött hogy csináltam egy aláírást belőle XD

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-22, 12:04:41
L banánevési technikája annyira bejött hogy csináltam egy aláírást belőle XD
Amit ki is vehetsz, mivel több mint 500 KB (1,4 MB :smile:) :ejnye:

LuckyDingo

#641
Wááá..  :P Jóvanna :D de azé jó lett XD Akkor vissza Aizenre  :uzi:  :ejnye:
Így már belefér az 500kb ba de így nem poén hanem inkább egy horrorfilmbe illő jelenet XDDD
[spoiler]
[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-22, 12:49:40
Wááá..  :P Jóvanna :D de azé jó lett XD Akkor vissza Aizenre  :uzi:  :ejnye:
Így már belefér az 500kb ba de így nem poén hanem inkább egy horrorfilmbe illő jelenet XDDD
[spoiler]
[/spoiler]
Ha egy kicsit lassabb lenne, nem lenne rossz ;)

Prof. William

#643
Ha mindjárt...

Akkot tényleg 37 rész alatt lessz vége az egésznek! ű

Az utolsó rész különösen várom. Mert...

Gigaspoiler jön és csak az olvassa el aki ezzel totál porig akarja rombolni  hogy valaha még élvezze a hátralévő Death Note részeket!

[spoiler] Szeretek kárörvendően röhögni miközben az a mocsadék Light ott fetreng a saját vérében. :) Renéllem nem spórolnak mejd a jelenettel. :) A DN úgyis gondolom +16 -os szóval nem kell aggódni. :)  [/spoiler]

kelvor

Már csak 14 rész van hátra, remélem ennyi idő elég lesz a készítőknek, hogy belerakjanak minden finomságot, amit szeretnének, és normálisan befejezzék. Az a baj, láttam már innen animét pofára esni, de ahogy a dolgokat elnézem a Death Note nem lesz köztük, legalább is nagyon remélem.

Tegnap megnéztem a DN filmet (első rész) és nem voltam tőle annyira elájulva. Valahogy nem sikerült átadni azt a hangulatot, ami jellemzi a mangát és az animét. Voltak benne jó részek, nem vitatom, de összeségében nem ér fel az előbbiekkel. Azért meglesem a második részét is, ki tudja, hátha belehúznak így a végére.

Nyah, most pedig el kezdek türelmesen várni a 24. részre, addig manga olvasás van, le vagyok maradva vele eléggé. :hehe:

Gregory

Elvileg a második film spoileres, úgyhogy vigyázz vele. Én inkább kivárom az anime végét, aztán jöhet a manga

kada

Ezek szerint tenyleg csak engem zavart.
Akkor szolta el magat, amikor Higuchi nevere megkerdezi hogy honnan tudjak.

kelvor

Quote from: Gregory on 2007-03-22, 18:41:26
Elvileg a második film spoileres, úgyhogy vigyázz vele. Én inkább kivárom az anime végét, aztán jöhet a manga

Kösz a tanácsot, megfogadom.

minuszmiki

No, ha valakit még érdekel: 21. epizód, C1.
Animanda, 22. rész

Member


Benne vagyok a Death Note-ban! :haha:

Amúgy egyre inkább kezdek biztos lenni abban, hogy EZ 2007 animéje. Brilliáns szerkesztés! :jee:

Darkstar

Quote from: Member on 2007-03-22, 22:00:15
Amúgy egyre inkább kezdek biztos lenni abban, hogy EZ 2007 animéje.
Nem korai ez kicsit március végén?  :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-03-22, 22:27:58
Quote from: Member on 2007-03-22, 22:00:15
Amúgy egyre inkább kezdek biztos lenni abban, hogy EZ 2007 animéje.
Nem korai ez kicsit március végén?  :haha:

2007-es év egyik legjobbja, ebben én is biztos vagyok :haha: Ha ennél jobbat csinálnak, az nekünk, mint anime nézőknek, csak jó :lazza:

minuszmiki

Megnéztem a C1-féle 21. részt, nem vagyok elájulva tőle (mármint a C1-től), semmi extra. Maradok az Animandánál.

Quote from: kelvor on 2007-03-23, 00:41:47
2007-es év egyik legjobbja, ebben én is biztos vagyok :haha: Ha ennél jobbat csinálnak, az nekünk, mint anime nézőknek, csak jó :lazza:
:tezsvir: Egyetértek, és örülnék neki, ha csinálnának jobbat  :smile:

Draconire

Death Pillow

"The human whose tooth is put under this pillow shall die.

This pillow will not take effect unless the sleeper has the person's face in their mind when placing his/her tooth under the pillow. Therefore, people sharing the same name will not be affected.

If the cause of death is dreamt of within 40 minutes of placing the person's tooth, it will happen. If the cause of death is not dreamt, the subject will simply die of a heart attack.

After dreaming the cause of death, the details of the death should be dreamt in the next 6 minutes and 40 seconds.

A tooth fairy must own at least one Death Pillow. That Death Pillow may also be used and owned by a human, but only if the Death Pillow falls to earth and is found by a human. The tooth fairy has to keep using the Death Note to kill people in order to extend their own lives.

A pact exists between the human owner and the tooth fairy who gave the human the Death Pillow. The pact is such that at the end of the owner's life, the tooth fairy has to place the owner's tooth under his own pillow.
"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake


Member

EP7: Szegény Misato Naomi, ez azért kegyetlen volt... :frown: R.I.P.

Rage

#657
Quote from: Member on 2007-03-24, 22:10:45
EP7: Szegény Misora Naomi, ez azért kegyetlen volt... :frown: R.I.P.
Fixed for great justice.
Too much NGE, eh? :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Member

Quote from: Rage on 2007-03-24, 23:30:43
Fixed for great justice.
Too much NGE, eh? :p
I watch them both now but I never thought that there's a character with such a name. O_O

Member


Character: You are Light Yagami. Citizens recognize you as Kira, the new "god" that terminates criminals and will soon rule over a new world. Personal: You're hot and smart and superduper serious, but I think you're an idiot.

Take this quiz!

Pedig Ryuk akartam lenni, a fenébe... :ejj: