Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

kelvor

Jaja :smile: Én már azon is gondolkoztam, hogy lerakom a DN-t 1-2 hétre de sose bírom ki, hogy ne nézzem meg a legfrissebbet :D Így marad a várakozás...

OST-t meg köszönöm én is :lazza:

Shali

#691
Bár eléggé spoilereztetek az elöbb, de azért én abba írom inkább
[spoiler]Ryuuuuuuk, jeeeeeee \o/\o/\o/\o/\o/
Én a ...hogyishívják... helyében lemondtam volna a birtoklásról, akkor akár még túl is élhette volna.
Örültem neki, hogy a korábban kiszállt rendőrcsávó (heh, most valahogy nem akarnak az eszembe jutni a nevek) újra megjelent (=
Amikor Light visszakapta az emlékeit, azt tök jól oldották meg, és fontos, hogy L már a Note megfogásának pillanatában rájött, hogy még egynek lennie kell.
Misa szegényem ismét bebizonyította, hogy nem az eszéért szeretjük.
De a legjobban Ryuknak örültem (= [/spoiler]

szerk.: hja, az ost-ot köszi (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Gregory

Csak ismételni tudom a fentebb leírtakat. [spoiler]Jó hogy visszatért mind a "régi" Light, mind Ryuk, hiányoztak már.
Azt viszont nem tudom pontosan megmondani, h Light csak a látszat kedvéért mondta Misának, h nem kellett volna megcsinálnia a deal-t, vagy pedig tényleg komolyan gondolta, és lett volna rá terve.
Az óra+tű kombó nagyon ott volt, és nekem az is bejött, amikor mindenki halálra rémült Rem láttán :D[/spoiler]

Manitu

Quote from: Gregory on 2007-03-29, 17:36:27[spoiler]
Azt viszont nem tudom pontosan megmondani, h Light csak a látszat kedvéért mondta Misának, h nem kellett volna megcsinálnia a deal-t, vagy pedig tényleg komolyan gondolta, és lett volna rá terve. [/spoiler]
Hova gondolsz. Nem hogy lett volna rá terve, pontosan így tervezte :D


Gregory

Hmm... szóval tudta(Light), h akár emléxik a névre Misa, akár nem, Light akkor is meg fogja tudni, max. Misának megfelezik még1x a lifespanját. Trückös,trückös.

Anyway thx for teh 2nd OST, ez jobban tetszik mint az első ^^.

Member

Jól értesültem arról, hogy még bőven a befejezés előtt
[spoiler=Nem véletlenül Spoiler]L-t kivonják a forgalomból?! Nem akarják bemesélni, hogy van vki, aki ki tudja ütni a világ talán legagyafúrtabb arcát?![/spoiler]

Solid Snake

Ma este megnéztem az Animanda-féle 23. részt, de utána egyszerűen annyi adrenalin gyűlt fel bennem, hogy speed-sub ide-oda, nem fogom kibírni még egy hétig az új Animanda-kiadást: így tehát leszedtem a Kuro-Hana-féle 24. részt, és azt is végignéztem. Most már nagyon bánom...az adrenalin még jobban lüktet most bennem!  :hopp: :hopp:

23. rész

Higuchi elkapásának fő felvonása, a nagy csapda bezárult. Higuchi bénázásai, az eye deal a rész közepén adott kellő hangulatot, de az utolsó percek fokozták igazán a vérnyomás emelkedését.

- Watari, the sniper  :uzi:
- Aizawa-san (már vártam, hogy visszatérjen!  :jee:)
- a végső képkockák (Higuchi sarokba szorítva)


[spoiler=24. rész, azok kedvéért rakom ezt spoiler-be, akik mégis kivárják az Animandát]

24. rész

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH! OMG! OMG! OMG! OMG! OMG! OMFG!  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :muhahah: :whoah: :muhahah: :whoah: :muhahah: :whoah: :muhahah: :morci: :morci: :jee: :jee: :hopp: :hopp: :lazza:

Nagyjából ezzel lehet körülírni a mostani hangulatomat. A DN eddigi legjobb részén vagyok túl.. Többször fordult elő, hogy újra és újra megnéztem bizonyos jelenetsorokat, annyira brutálisak voltak!  :jee:

A kulcsszó az ÚJRA. Újra visszakaptuk a szemét, de precíz Light-ot. Újra bebizonyosodott, hogy Misa nagyon ki van használva. Újra teletankolták az epizódot jobbnál jobb csavarokkal. Újra itt van Ryuk!  :whoah: Újra aggódhatok, hogy kedvenc karakterem, L már megint nagy veszélyben van, talán az eddigi legnagyobb sz*rban (akárcsak a nyomozócsapat többi tagja, félek, hogy Light velük sem lesz kíméletes...talán még a saját apjával sem...).

Eszeveszett momentumok, avagy a DN eddigi legjobb pillanatai:

- Light memóriájának visszatérése (animáció, zene, hatás: csillagos 5!)  :morci:
- A fake szabályok, L átverése
- Szegény, de mégis buta Misa újabb eye-deal-je
- Light & Misa + a háttérben a "csillogó" szemű Ryuk --  :cool:
- A preview egyetlen mondata (basszus, előre félek, hogy tényleg meg fog....meg fog... :bruhuhu:)
[/spoiler]

kelvor

Rám is hasonló hatással volt a 24. rész :tezsvir:  Már most nehezen tudom kivárni az új részt hétről-hétre. Előre félek, mi lesz majd, mikor az utolsó 1-2 részt várjuk. Én kb. ilyen leszek :  :morci:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option

kelvor


Solid Snake



Member

Quote from: Darkstar on 2007-03-31, 20:49:28
[spoiler][/spoiler]
Ez beteg... :lol:
Ha itt bukna az egész. :haha:

Prof. William

Ez kegyetlen! Néha a legegyszerűbb rükkök a leghatásosabbak. :)

kelvor

Elkezdtem olvasni közben a mangát is, tetszik, kiváló a rajzolása. DN OST meg rettenetesen jó és ahhoz képest, hogy nem voltam kibékülve az új OP/END-del, így, hogy csak hallgatom, megkedveltem. Jöhetne már az új rész :haha:

HollowIchigo

Nekem csak 22ig van ti honnan szeditek mert itt az ftpn meg nincs?
I DON'T HAVE A NAME!

Which Advent Children character are you? Find out here!

Solid Snake

Quote from: HollowIchigo on 2007-04-02, 00:09:04
Nekem csak 22ig van ti honnan szeditek mert itt az ftpn meg nincs?

Tokyo Toshokan


chilip

Quote from: kelvor on 2007-04-01, 23:59:15
ahhoz képest, hogy nem voltam kibékülve az új OP/END-del, így, hogy csak hallgatom, megkedveltem.

én még mindig nem vagyok kibékülve az új OP-al...

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-02, 02:22:34
Quote from: kelvor on 2007-04-01, 23:59:15
ahhoz képest, hogy nem voltam kibékülve az új OP/END-del, így, hogy csak hallgatom, megkedveltem.

én még mindig nem vagyok kibékülve az új OP-al...

Már hozzászoktam, the WORLD nyomába persze nem ér, de hát mit lehet tenni: ez van.  :ejj:

Devian

életem eddigi legjobb op/endingje xD

ízlés  kérdése
(spoileres is)

Member

Quote from: Devian on 2007-04-02, 08:10:51
életem eddigi legjobb op/endingje xD

ízlés  kérdése
(spoileres is)
Végre vki. :tezsvir:
Amúgy meg tök rossz, hogy tegnap néztem meg a 10.-et és vki már elspoil-olta nekem a 25.-et... :ejj:

chilip

Quote from: Member on 2007-04-02, 08:56:41
Quote from: Devian on 2007-04-02, 08:10:51
életem eddigi legjobb op/endingje xD

ízlés  kérdése
(spoileres is)
Végre vki. :tezsvir:
Amúgy meg tök rossz, hogy tegnap néztem meg a 10.-et és vki már elspoil-olta nekem a 25.-et... :ejj:

kell neked fórumozni, míg be nem hoztad a lemaradást...

Member

Nem egészen. Araki-nak elmesélte ****** deviantarton, hogy miért akadt ki, Araki meg csak annyit mondott, hogy 25 után nem lesz már értelme továbbnézni a DN-t. Ebből meg már azonnal rájöttem, hogy a készítők mintha előttek volna egy olyat, ami szerintem megtöri az eddigi izgalmakat... :ejj:

Darkstar

A 4chan megint olyan dologra hívta fel a figyelmemet, amit magamtól nem nagyon vennék észre. Olvassátok visszafelé Light vezetéknevét. :D
(nem 10%ig tökéletes, de majdnem ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Ez még nekem sem tűnt fel, de nem hülyeség :) Egyébként nem buzi, aszexuális. (Persze most már levették a láncot, azt csinál Misával, amit akar, L már nem zavarja őket) :D
Btw 10%-ig tökéletes...  :hehe:

Member



Amúgy meg tuti, hogy rengeteg yaoi doujinshi készül majd... :ejj: :D

minuszmiki

#718
[spoiler=Hátha sérti a közízlést ]

Hamár így rámozdultatok a témára  :D[/spoiler]

edit: spoiler tag

Darkstar

Quote from: Member on 2007-04-02, 16:02:03
Amúgy meg tuti, hogy rengeteg yaoi doujinshi készül majd... :ejj: :D
Üdv úgy pár hónappal ezelőtt. :D Tele van velük a net...  :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん