Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Bishop

vannak általában manga-khoz databook-ok amiket a mangaka csinál és benne leír olyat amit sokan nem értettek,pl karakterek fontossága szerepe teljes leírása egyebek

ezért gondoltam lehet DN-ből is van

Rounin

Quote from: Member on 2007-04-06, 10:23:44
De ha nincsen neve, Rage, ha nincsen neve. Szélsőséges eset, de előferdülhet.

De Te nem ezt írtad, hanem azt, hogy nem a valódi nevét használja/ják.. :rolleyes: Nem ugyanaz.

chilip

Quote from: Member on 2007-04-06, 10:23:44
De ha nincsen neve, Rage, ha nincsen neve. Szélsőséges eset, de előferdülhet.

akkor leírja a könyvébe, hogy anonymus... :D

Member

Quote from: Rounin on 2007-04-06, 12:32:28
De Te nem ezt írtad, hanem azt, hogy nem a valódi nevét használja/ják.. :rolleyes: Nem ugyanaz.
De ha összerakod abból, hogy "mindenki másként hívja" + "nem keresztelték meg", akkor gondolhatod, hogy nem nevezték el és ha "mindenkinek másként mutatkozott be", akkor valszeg nem adott saját magának semmilyen nevet. Görnyedj be, úgy jobban megy a dedukció. :p

Manitu

Quote from: carfanatic on 2007-04-06, 12:14:33
vannak általában manga-khoz databook-ok amiket a mangaka csinál és benne leír olyat amit sokan nem értettek,pl karakterek fontossága szerepe teljes leírása egyebek

ezért gondoltam lehet DN-ből is van
Nahát, így már érthető is :D DN-ből is van ilyen, 13. kötet, vagy micsoda. De a gond az, hogy az sem magyaráz meg mindent. Például Mauglival mi van? Kisgyerek, elveszik a dzsungelben, nincs neve.... Vagy a hivatalos nézcserék, mondjuk ha egy nő férjhez megy. Meg ilyesmik. Ez a 13. rész sem tér ki rá, valami interjúban rákérdeztek erre a mangakánál, és a válasz az volt, hogy hagyjuk, ő sem tudja :D
De legalább kiderült belőle L neve :D


LuckyDingo

Quote from: Manitu on 2007-04-06, 14:26:41
Quote from: carfanatic on 2007-04-06, 12:14:33
vannak általában manga-khoz databook-ok amiket a mangaka csinál és benne leír olyat amit sokan nem értettek,pl karakterek fontossága szerepe teljes leírása egyebek

ezért gondoltam lehet DN-ből is van
Nahát, így már érthető is :D DN-ből is van ilyen, 13. kötet, vagy micsoda. De a gond az, hogy az sem magyaráz meg mindent. Például Mauglival mi van? Kisgyerek, elveszik a dzsungelben, nincs neve.... Vagy a hivatalos nézcserék, mondjuk ha egy nő férjhez megy. Meg ilyesmik. Ez a 13. rész sem tér ki rá, valami interjúban rákérdeztek erre a mangakánál, és a válasz az volt, hogy hagyjuk, ő sem tudja :D
De legalább kiderült belőle L neve :D
Jah a DEATH NOTE HOW TO READ ilyen "databook" féleség :D Egy csomó kis hülyeséget megmagyaráz :D Elvileg.. még sose láttam, csak a borítóját :)

Assassin

#786
A 25-ös részben Misa éneke (meg az öltözékeXD..), és a végefelé kettejük(tudjátok kik..XD) közt lezajlott törülközős rész nagyon nem passzolt bele. Főleg, hogy nem illik a két karakterhez ez a fajta viselkedés, csupán filler volt, semmi más. Mivel az anime egy részében a manga több fejezetet szokták tömöríteni (nagyon a lényeget...), de ebben a részben csupán kettőt tehát ki kellett valamivel tölteni, hogy a végén legyen a csattanó...XD

Az anime lehetett volna hosszabb is, így akik többet akarnak tudni olvassák el a mangát párhuzamosan vele:)
" There is no sin to know their sins."

Member

#787
Nem bírtuk kis és ma 3 részt néztünk végig. Félelmetes, ami 15-17-ig lemegy, ezzel kiérdemelte nálam az eddig látott legjobb anime címet. :jee:
Mondjuk Light új b*zis fejét nem tudom megszokni.

Shali

Quote from: Assassin on 2007-04-06, 19:50:36
A 25-ös részben Misa éneke (meg az öltözékeXD..), és a végefelé kettejük(tudjátok kik..XD) közt lezajlott törülközős rész nagyon nem passzolt bele. Főleg, hogy nem illik a két karakterhez ez a fajta viselkedés, csupán filler volt, semmi más. Mivel az anime egy részében a manga több fejezetet szokták tömöríteni (nagyon a lényeget...), de ebben a részben csupán kettőt tehát ki kellett valamivel tölteni, hogy a végén legyen a csattanó...XD
Szerintem ez így tökéletes, az eseményekhez kellett ez a felvezetés. Ha akarták volna, megoldják másképp az adagolást, nem hiszem, hogy azért lett volna az esős-törülközős jelenet, hogy legyen ott valami. L nagyon sok emóciót mutatott, ami a végét még durvábbá tette.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Kistarcsa

Quote from: Member on 2007-04-06, 23:40:14
Nem bírtuk kis és ma 3 részt néztünk végig. Félelmetes, ami 15-17-ig lemegy, ezzel kiérdemelte nálam az eddig látott legjobb anime címet. :jee:
Mondjuk Light új b*zis fejét nem tudom megszokni.

Ha nem tetszik Light új arcra, akkor most muszály leszel egy ideig eltűrnöd :P
Amúgy nekem se tetszett ez a jófius külső... nem illik hozzá



Member

Quote from: Kistarcsa on 2007-04-08, 00:35:23
Hát ez a Never forget your DN around nagyon jó tetszik!! :D
Viszont a másodikat nem értem :P
Same here, please, tell us. ^^'
(Azon kívül, hogy azokat az arcokat a pedo-lolis képsorokban láttam eddig :D)

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Solid Snake

Quote from: Kistarcsa on 2007-04-08, 00:35:23
Viszont a másodikat nem értem :P

Quote from: Member on 2007-04-08, 00:39:50
Same here, please, tell us. ^^'

L feltölti a lézerét, mivel rájött, hogy a második Kira már kapcsolatba léphetett Kira-val. Az arcok pedig általában 4chan-os blődliknél szoktak előfordulni (nem kizárt, hogy eme jelenetsor is a "THA GREAT SOURCE"-ból származik).  :muhahah:

Member

Most tartok ott, hogy netkorlátomat terhelve két animét is kénytelen leszek párhuzamosan szedni. :redface:
És éppen a legjobbkor fogy el a cucc, Misa's memory back... :bruhuhu:

L milyen kis huncut lett az utóbbi időkben. :rotfl:

kikuchiyo

Failure is the default option

Kistarcsa


Member

Nem profi, de ezt küldöm a gyászolóknak:

[spoiler]

+FONT[/spoiler]

Shali

Quote from: Member on 2007-04-09, 17:52:30
Nem profi, de ezt küldöm a gyászolóknak:

[spoiler]

+FONT[/spoiler]
Óh, ha használnék winampot, tuti, hogy ezt betenném [=
A többi gyászoló nevében is köszi (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!


Soul

Nem csinálnál valami normális Kirás winamp skint?  :smile:

Member

Az ellenzéknek:

[spoiler]

+FONT[/spoiler]

Assassin

Quote from: Shali on 2007-04-07, 11:31:28
Quote from: Assassin on 2007-04-06, 19:50:36
A 25-ös részben Misa éneke (meg az öltözékeXD..), és a végefelé kettejük(tudjátok kik..XD) közt lezajlott törülközős rész nagyon nem passzolt bele. Főleg, hogy nem illik a két karakterhez ez a fajta viselkedés, csupán filler volt, semmi más. Mivel az anime egy részében a manga több fejezetet szokták tömöríteni (nagyon a lényeget...), de ebben a részben csupán kettőt tehát ki kellett valamivel tölteni, hogy a végén legyen a csattanó...XD
Szerintem ez így tökéletes, az eseményekhez kellett ez a felvezetés. Ha akarták volna, megoldják másképp az adagolást, nem hiszem, hogy azért lett volna az esős-törülközős jelenet, hogy legyen ott valami. L nagyon sok emóciót mutatott, ami a végét még durvábbá tette.

L nem mutatott több érzelmet, mint eddig (olvasd a mangát is), csak azért tűnik így, mert ezzel akarták drámiabbá tenni ezt a részt( csak az animében). Olyan megalázó volt inkább, mint tökéletes:D A véleményem nem változott, sztem nem jó. De ízlések és pofonok^^, a lényeg hogy a végét nagyon eltalálták, sőt az elejét is, a múltból jelenbe váltással (a hatást). Nekem csupán a fentebb említett két esemény nem tetszett.:)
" There is no sin to know their sins."

Soul

Köszi szépen Member nagyon állat lett  a skin :jee:.

A héten nem lesz új rész úgylátom :(.

Rage

Már van, TokyoTosho a barátod.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Soul

Huh kösz már télleg paráztam, érted itt a szünet és dn nélkül stresszes lett volna hét  :smile:.
Azt hittem a baka-updates a legfrissebb.

Dreamcleaver

ep 24 megnézve.

Csak nekem van olyan érzésem, hogy Misa nem teljesen normális? Ilyen hülye csaj nincs a valóságban.  :lol:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 02:29:14
Ilyen hülye csaj nincs a valóságban.  :lol:

de van, sőt roszabb is van. és sajnos én ismertem olyat... szerencsére gimnázium óta már nem láttam...

Solid Snake

Quote from: Rage on 2007-04-11, 02:05:02
Már van, TokyoTosho a barátod.

Animanda lemaradt, damn (C1 persze van dögivel, leszedném, ha nem lenne olyan kritikán aluli az OP/ED karaoke.  :ejj:).