Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Gregory

Hmm... csak én vagyok vak, vagy a 26. rész még nincs subbolva?

kelvor

Én sem találtam subosat egyenlőre...remélhetőleg este fele már lesz.


kelvor


Gregory

Thx a linket

The real L:
[spoiler][/spoiler]


chilip

Quote from: Gregory on 2007-04-11, 16:25:19
Thx a linket

The real L:
[spoiler][/spoiler]



:lol: ez kész

KeLa

Quote from: Gregory on 2007-04-11, 16:25:19
Thx a linket

The real L:
[spoiler][/spoiler]


Bazz, de megijedtem :lul:

Dreamcleaver

ep 25: tudom le vagyok maradva.  :D

A Misás-éneklős rész elég "érdekesre" sikeredett. Tudnám minek öltözött maid-nek? Hátha így feltűnőbb. Vagy ez jelent valamit a japcsiknál? A maid aki öl. Btw mi a maid magyarul? Szolgálóleány?  :D

Hát Rem reakciója kiszámítható volt, én mégis reménykedtem valami alternatív végkimenetelben. Pl miért nem ölte meg előtte Light-ot is? Watari, Light, L. Ha elég gyorsan írja le a neveket, simán megcsinálhatta volna. Hiszen 40 mp mire valaki meghal szívrohamban. Na mindegy. Plusz ettől még Misa ugyanúgy megszívja, Light simán levadássza.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Gregory

#818
Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:37:59
ep 25: tudom le vagyok maradva.  :D

A Misás-éneklős rész elég "érdekesre" sikeredett. Tudnám minek öltözött maid-nek? Hátha így feltűnőbb. Vagy ez jelent valamit a japcsiknál? A maid aki öl. Btw mi a maid magyarul? Szolgálóleány?  :D

Hát Rem reakciója kiszámítható volt, én mégis reménykedtem valami alternatív végkimenetelben. Pl miért nem ölte meg előtte Light-ot is? Watari, Light, L. Ha elég gyorsan írja le a neveket, simán megcsinálhatta volna. Hiszen 40 mp mire valaki meghal szívrohamban. Na mindegy. Plusz ettől még Misa ugyanúgy megszívja, Light simán levadássza.
Annyira nem is kell vadásznia. Egyébként talán a szobalány találóbb szó rá. Nem vagyok benne olyan biztos, h Light kinyírja Misa-t, most, h Rem eltűnt... lehet, h csak én vagyok túl naív Túl sokat tud Misa, sebezhető pont ---> nem maradhat[hmm... elvitázgatok itt magammal :D]

kelvor

Nem fogja megölni Misa-t....még nem. Egyenlőre még szüksége van rá.
[spoiler=ep 26]Az is bizonyítja, hogy ebben a részben kérte meg Light, hogy éljenek együtt, ha jól értettem. Amúgy jó rész volt, csak a fele visszaemlékezés. Persze, jó volt látni összegezve a dolgokat L kommentjeivel és nem is reklomálnék, ha nem kéne megint 1 hetet várni a kövi részig. Kira egyre durvább, ahogy várható is volt. A rész vége pedig emlékeztet minket arra, hogy koránt sincs még vége a történetnek.[/spoiler]

chilip

Quote from: Gregory on 2007-04-11, 17:41:59
Nem vagyok benne olyan biztos, h Light kinyírja Misa-t, most, h Rem eltűnt... lehet, h csak én vagyok túl naív Túl sokat tud Misa, sebezhető pont ---> nem maradhat[hmm... elvitázgatok itt magammal :D]

nem baj, előfordul :D

Solid Snake


kelvor


Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-11, 19:44:31
Quote from: Solid Snake on 2007-04-11, 19:37:06
Quote from: KeLa on 2007-04-11, 15:39:50
[Kuro-Hana] Death Note - 26 [95D5A764].avi


Can't waaaait... Have to downloooooad...  :hehe:

Erre valahogy számítottam :lul: 25-ös részt sem tudtad megállni :D

Bizony, azóta indult el velem a lavina, hogy Higuchi-t sarokba szorították.  :rotfl:
Most már úgy vagyok vele, hogyha Animandáék ismét felkelnek téli tavaszi szüneti álmukból, majd leszedem az övéket, ha elkészülnek. Addig meg elleszek a Kuro-Hana-val.  :szemuveges:

kelvor

Nem olyan rossz a Kuro-Hana, legalább is én megvagyok vele elégedve. Ha már ilyen gyorsan dolgoznak, egye fene megtisztelem őket azzal, hogy megnézem :haha:


Manitu



kelvor

Quote from: Manitu on 2007-04-11, 20:58:09
Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:37:59Btw mi a maid magyarul?
Mi lenne? Maid :D

Őőő, cseléd? vagy ez most mi hogy...mivan? mind1, lefáradtam Hayate-n. :haha:

Solid Snake

#827
Quote from: Manitu on 2007-04-11, 20:58:09
Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:37:59Btw mi a maid magyarul?
Mi lenne? Maid :D

Szolgálólány, cselédlány, takarítónő, stb.


[spoiler=26. rész]
Most vagyok nagyon ideges. Egy ilyen fenomenális rész után, mint a 25., egy ilyen sz*rt adni...már bocsánat a kifejezésért. Egyedül az utolsó 6-7 percet érdemes megnézni, ugyanis a többi nem más, mint az eddigi történések összefoglalása dióhéjban, L szemszögéből, amolyan naplószerűen, olyan különbséggel, hogy semmi személyeskedés nincsen benne, teljesen tárgyilagos, unalmas az egész -- és igen, életemben először elkövettem azt, hogy BELETEKERTEM a DN-be, annyira untam már a "Previously on Death Note"-maratonösszefoglalót. Szóval:  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:

Az utolsó percek azonban hozzák a megfelelő szintet, Light elkezdi az Új Világ megteremtését, Ryuk-öt is kapunk, valamint a rész végén egy apró pillanatra megjelennek az elkövetkezendő részek kulcsszereplői (akikről kapunk egy nagytotál beállást is a köv. rész előzeteséből, bár a rajzolás eléggé súrolja a béka hátsó fertályát, nagyon remélem, hogy nem így lesz a karakterdizájnuk végig /speciel N-en majd sírva fakadtam: mint egy csecsemő, akire ráaggattak valami hülye parókát -- kérem szépen, Light következő ellenfele nem lehet ennyire ergya rajzolással megvalósítva!  :ejnye: + a pszicho-csaj dizájnjára (aki N riválisa, a nevét nem tudom) inkább nem pazarlom a szót, csak nézzétek meg az előzetest és borzadjatok ti is  :eek:/).

Szóval mindent egybevetve: ez az emlékeztető nagyon nem kellett volna ide, MADHOUSE fiúk, teljesen felesleges volt...  :ejj: [/spoiler]

Gregory

[spoiler=26]Szerintem nem volt felesleges. Nekem legalábbis nem volt olyan bosszantó. Sőt, egész kellemes nosztalgikus élményt nyújtott a régi szép részek felé[mikor még nem dolgoztak együtt], végig is néztem, pedig általában az ilyeneket nem szeretem. [/spoiler]

KeLa

Quote from: Solid Snake on 2007-04-11, 22:53:01
[spoiler=26. rész]
+ a pszicho-csaj dizájnjára (aki N riválisa, a nevét nem tudom) inkább nem pazarlom a szót, csak nézzétek meg az előzetest és borzadjatok ti is  :eek:/).
[/spoiler]
[spoiler]Mello nem csaj, hanem fiú :ejnye: [/spoiler]

Quote from: Gregory on 2007-04-11, 23:09:26
[spoiler=26]Szerintem nem volt felesleges. Nekem legalábbis nem volt olyan bosszantó. Sőt, egész kellemes nosztalgikus élményt nyújtott a régi szép részek felé[mikor még nem dolgoztak együtt], végig is néztem, pedig általában az ilyeneket nem szeretem. [/spoiler]
Egyetértek ;)

kelvor

Hmpf, én is csajnak néztem :D Megesik...

DN-ben még nem találkoztam olyan résszel, ami ne tetszett volna, a 26-os sem kivétel...csak más volt, ennyi. Gondolom a címe kevert meg pár embert, másra lehetett számítani. Én is másra számítottam, gondoltam úgy fog indulni, ahogyan vége lett. Na majd a 27esben :smile:

Soul

Szerintem is jó volt a visszaemlékezés, nézzétek már az L párti hőbörög  :haha:.

Amúgy ja fejlődött a kuro-hana, bár az opening új feliratozása nem tetszett.

Igazából else tudom képzelni mi lesz még itt [spoiler]Mintha valami titkos kutatással több L-t hoztak volna létre akik szuper geniusok.Nem tudni milesz Misával, igazából sokat sikítozik meg ilyenek de sztem a személyisége szeretni való, de van 1 olyan érzésem Light nem fogja megölni, de lehet tévedek.Annyira jó volt látni Light őrült arcát és ahogy tölti ki a dn-t  :smile:.Na gyon jó eza ost2 + Membernek köszönhetően Light-os winamp skinnel hallgatom a profi dn zenéket  :smile:[/spoiler]

Solid Snake

#832
Quote from: Gregory on 2007-04-11, 23:09:26
[spoiler=26]Szerintem nem volt felesleges. Nekem legalábbis nem volt olyan bosszantó. Sőt, egész kellemes nosztalgikus élményt nyújtott a régi szép részek felé[mikor még nem dolgoztak együtt], végig is néztem, pedig általában az ilyeneket nem szeretem. [/spoiler]
Ha nosztalgikus élményt akarok, akkor újranézem az eddigi részeket, nemde?  :hehe:

Quote from: KeLa on 2007-04-11, 23:13:45
Quote from: Solid Snake on 2007-04-11, 22:53:01
[spoiler=26. rész]
+ a pszicho-csaj dizájnjára (aki N riválisa, a nevét nem tudom) inkább nem pazarlom a szót, csak nézzétek meg az előzetest és borzadjatok ti is  :eek:/).
[/spoiler]
[spoiler]Mello nem csaj, hanem fiú :ejnye: [/spoiler]

Quote from: kelvor on 2007-04-11, 23:34:31
Hmpf, én is csajnak néztem :D Megesik...

Esküszöm, én is csajnak néztem. Sebaj, ez is legalább az elméletemet támasztja alá.  :morci:

Quote from: Soul on 2007-04-12, 02:13:15
Szerintem is jó volt a visszaemlékezés, nézzétek már az L párti hőbörög  :haha:.

Ha egyszer muszáj. Javítsatok ki, ha tévednék, de általában azért néz sorozatot az ember, mert minden részben történik valami újdonság, ami előreviszi a cselekményt, nem pedig azért, hogy a játékidő 60%-át elvigye egy "foglaljuk össze, mi történt eddig" képsor, aztán a maradék pár percecskében belesűrítsenek valamit. Ettől az egésznek olyan celluloidszaga lesz, mintha az animátorok kivettek volna egy kis szünetet.  :lazza:

Utánanéztem, a mangában nincsen összefoglaló, az 59. fejezet (Zero) közvetlenül folytatja az eseményeket L halála után. Szóval ez még jobban indokot ad arra, hogy a készítők egy kis időhúzást akartak belesulykolni a 26. részbe, ez pedig egy fenomenális 25. rész után igencsak fájdalmas tény.

Sebaj, a 27. részben legalább újra beindulnak az események.  :jee:

Soul


Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-04-12, 07:33:53Javítsatok ki, ha tévednék, de általában azért néz sorozatot az ember, mert minden részben történik valami újdonság, ami előreviszi a cselekményt, nem pedig azért, hogy a játékidő 60%-át elvigye egy "foglaljuk össze, mi történt eddig" képsor, aztán a maradék pár percecskében belesűrítsenek valamit. Ettől az egésznek olyan celluloidszaga lesz, mintha az animátorok kivettek volna egy kis szünetet.  :lazza:
Láttál te már Dragonballt? :D Na jó, nem bántom, régen én is néztem  :redface:

Quote from: Solid Snake on 2007-04-12, 07:33:53Utánanéztem, a mangában nincsen összefoglaló, az 59. fejezet (Zero) közvetlenül folytatja az eseményeket L halála után. Szóval ez még jobban indokot ad arra, hogy a készítők egy kis időhúzást akartak belesulykolni a 26. részbe, ez pedig egy fenomenális 25. rész után igencsak fájdalmas tény.

Sebaj, a 27. részben legalább újra beindulnak az események.  :jee:
Most komolyan mondjátok, hogy meglepődtetek? Mutassatok nekem egy olyan, egy szezonnál hosszabb sorozatot, amelyikben a 25. után valamikor nincs egy recap. Örüljetek, hogy nem nyolc részenként van, mint a Code Geassben vagy a Chobitsban.


kelvor

No igen, várható volt, ez tény.


Quote from: Manitu on 2007-04-12, 16:13:18

Most komolyan mondjátok, hogy meglepődtetek? Mutassatok nekem egy olyan, egy szezonnál hosszabb sorozatot, amelyikben a 25. után valamikor nincs egy recap. Örüljetek, hogy nem nyolc részenként van, mint a Code Geassben vagy a Chobitsban.

Code Geassban 8 részeként van? omg...azt hiszem akkor várok vele míg befejezik teljesen. Chobitsban nem zavart, mert azt is úgy néztem, hogy már kinn volt az egész. Szerintem nem volt rossz ez a recap, csak hidegzuhanyként érte itt pár embert, mert felvoltak spanolva a 25. rész után :haha:

Gregory

#836
Quote from: Solid Snake on 2007-04-12, 07:33:53
Quote from: Gregory on 2007-04-11, 23:09:26
[spoiler=26]Szerintem nem volt felesleges. Nekem legalábbis nem volt olyan bosszantó. Sőt, egész kellemes nosztalgikus élményt nyújtott a régi szép részek felé[mikor még nem dolgoztak együtt], végig is néztem, pedig általában az ilyeneket nem szeretem. [/spoiler]
Ha nosztalgikus élményt akarok, akkor újranézem az eddigi részeket, nemde?  :hehe:
Csak míg a recap egy olyan 10 perc, addig ha újra nézed az eddigi részeket, az, hha 20 percvel számolunk részenként[mert tegyük fel, h op-ed átskippelve], akkor is 25*20=500 perc=8,33 óra. [hát még ha valaki hozzánézi az openinget, endinget]
Nem tudom hogy vagy vele, nekem ilyen sok időm nem nagyon lenne, azért, amit megtehetek 10 percben is. Majd talán akkor jöhet az egész előlről, hha már kijött az összes rész.
Mint fentebb írtam, nekem semmi bajom nem volt vele, elég régen jött már ki a sorozat eleje, és közben még 5-6 sorozatot meg is néztem, szal kellemes volt ez a recap.


OMG [Dragon Note][4chan]:
http://img241.imageshack.us/img241/155/1176374882606lp5.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/1679/1176375368289hu0.jpg
http://img243.imageshack.us/img243/6694/1176375543656uv3.jpg
http://img411.imageshack.us/img411/6829/1176375721832nw8.jpg

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-04-12, 16:13:18
Láttál te már Dragonballt? :D Na jó, nem bántom, régen én is néztem  :redface:
IT'S OVER 9000!  :lol:
Mai fejjel már nem emlékszem az időhúzásokra, ahhoz túl régen láttam.  :hehe:

Quote from: Gregory on 2007-04-12, 16:50:44
Csak míg a recap egy olyan 10 perc, addig ha újra nézed az eddigi részeket, az, hha 20 percvel számolunk részenként[mert tegyük fel, h op-ed átskippelve], akkor is 25*20=500 perc=8,33 óra. [hát még ha valaki hozzánézi az openinget, endinget]
Nem tudom hogy vagy vele, nekem ilyen sok időm nem nagyon lenne, azért, amit megtehetek 10 percben is.
Akkor kiadhattak volna egy külön recap részt (pl. Death Note 25.5 - Recap). Akkor nem kötöttem volna bele. Az Air-nál is megoldották, az utolsó felvonás után kiadtak még egy bónusz részt, ami egy az egyben recap volt.

Mindegy, kelvornak igaza van, túlságosan ki voltam éhezve a szuper 25. rész után, erre egy recap valóban durva hidegzuhanyként ért.

Quote from: Gregory on 2007-04-12, 16:50:44
OMG [Dragon Note][4chan]:
http://img411.imageshack.us/img411/6829/1176375721832nw8.jpg

Cell - L  :lol: