Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Prof. William

Akkor már csak arra lennék kíváncsi hoyg le lessz e zárva 37 részben?

Úgy rémlik a mangában ez ezt követő rész már nem volt annyira hosszú, mint az eddigiek...

Member

[spoiler]Nekem van egy olyan gyanúm, hogy Light kijátsza majd Maid-et és Near-t egymás ellen, de én még egyáltalán nem ismerem őket. :)[/spoiler]

kelvor

OMG!1 Dragon Note :lul: Kész...

Quote from: Member on 2007-04-12, 22:08:33
[spoiler]Nekem van egy olyan gyanúm, hogy Light kijátsza majd Maid-et és Near-t egymás ellen, de én még egyáltalán nem ismerem őket. [/spoiler]

Ez is elképzelhető...nem lenne rossz :haha:

Quote from: Prof. William on 2007-04-12, 21:11:49
Akkor már csak arra lennék kíváncsi hoyg le lessz e zárva 37 részben? :smile:

Úgy rémlik a mangában ez ezt követő rész már nem volt annyira hosszú, mint az eddigiek...

Szerintem sikerül lezárniuk 37 részben. 11 rész valószínűleg elég lesz, bár a mangában nem szaladtam előre, szóval nem tudom mi minden van még hátra...mindenestre reménykedem, hogy a végével is elégedettek leszünk.

Member

Nagyon reménykedem benne, hogy ez nem egy "itt abba kell hagyni és azt mondani, hogy jó volt" anime lesz, a "nagy eseményig" leszedem asszem önerőből, a többit meg meglátjuk.

Btw. haveromat megpróbálom rávenni egy ideje, hogy nézzük meg it a koliban, de ha aktívabb, akkor menni akar vhova, ha passzívabb, akkor Lawrance regényeket olvas egész este... Sztetek mivel vegyem rá, ha a sztori részletei már nem segítenek? :) (EL-t megnézte és nagyon bejött neki)

Prof. William

Ne aggódjatok a végével elégedettek lesztek. :) Én már csak tudom hisz a való élteben Ryuk a nevem. :)


kelvor

Quote from: Member on 2007-04-13, 11:50:35
Nagyon reménykedem benne, hogy ez nem egy "itt abba kell hagyni és azt mondani, hogy jó volt" anime lesz, a "nagy eseményig" leszedem asszem önerőből, a többit meg meglátjuk.

Btw. haveromat megpróbálom rávenni egy ideje, hogy nézzük meg it a koliban, de ha aktívabb, akkor menni akar vhova, ha passzívabb, akkor Lawrance regényeket olvas egész este... Sztetek mivel vegyem rá, ha a sztori részletei már nem segítenek? :) (EL-t megnézte és nagyon bejött neki)

Amikor nem figyel, tedd rá az  aktuális könyv borítóját egy fekete jegyzetfüzetre, amibe előzőleg beleírtad a DN szabályait. Amikor kinyitja lehet elkezd érdeklődni...amúgy lövésem sincs, hogy vedd rá, mesélj róla sokat, hátha megjön hozzá a kedve.

Rájöttem L valódi nevére
[spoiler]Lvis[/spoiler]

Tudom-tudom...nagyon sz*r volt :haha:

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-04-13, 11:58:09
Ne aggódjatok a végével elégedettek lesztek. :) Én már csak tudom hisz a való élteben Ryuk a nevem. :)



Én meg azt hittem csáplények tenyésztésével foglalkozol. My bad.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Member on 2007-04-13, 11:50:35
Nagyon reménykedem benne, hogy ez nem egy "itt abba kell hagyni és azt mondani, hogy jó volt" anime lesz, a "nagy eseményig" leszedem asszem önerőből, a többit meg meglátjuk.

Btw. haveromat megpróbálom rávenni egy ideje, hogy nézzük meg it a koliban, de ha aktívabb, akkor menni akar vhova, ha passzívabb, akkor Lawrance regényeket olvas egész este... Sztetek mivel vegyem rá, ha a sztori részletei már nem segítenek? :) (EL-t megnézte és nagyon bejött neki)

mond hogy kurva véres... ha kérdi mér nincs benne, mond azt, majd a köv. részben lessz... az 5. rész után bevallhatod neki, hogy összekeverted vmi más animével...  :D

Member

Jó, majd napközben kidobálom a könyveit, a gitárját meg eladom aztán mehet egész délután.
Mesélek én eleget, már tudja, hogy "az a mese, amiben a könyvbe írogatnak". :rolleyes:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-04-13, 16:37:25
Mesélek én eleget, már tudja, hogy "az a mese, amiben a könyvbe írogatnak". :rolleyes:

:lol:

A cselekményt is körvonalazd neki, akkor majd úgy tekint rá, hogy "egy Fény nevű srác könyveli L a bűnözők neveit a kis zsebnoteszében":lazza:

kelvor

Kinn van az animanda 24-25 rész, akit érdekel (Solid Snake? :D)

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-14, 02:26:20
Kinn van az animanda 24-25 rész, akit érdekel (Solid Snake? :D)

Bizony, bizony. Jó látni, hogy felkeltek a téli tavaszi álomból!  :jee: :hehe:

Máris írom ki az 1-25-öt DVD-re, és rakom is polcom legelőkelőbb helyére!  :Kiraly:

kelvor

#852
Quote from: Solid Snake on 2007-04-14, 16:36:31

Máris írom ki az 1-25-öt DVD-re, és rakom is polcom legelőkelőbb helyére!  :Kiraly:

Vigyázz, le ne essen! :D Amúgy azt hittem, hogy
[spoiler=off topic]Neked a KGNE van ott, amúgy jön nyáron egy OVA, tudtad? :smile:[/spoiler]

Sry az  :_off:-t srácok, de nagyon pang ez a topic két rész között :D


kelvor


Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-15, 21:16:38
Ez elég kemény kép check

Egyetértek, nagyon kemény. Ekkora amatőr munkát régen láttam.  :ejj:

chilip

Quote from: Solid Snake on 2007-04-15, 21:23:45
Quote from: kelvor on 2007-04-15, 21:16:38
Ez elég kemény kép check

Egyetértek, nagyon kemény. Ekkora amatőr munkát régen láttam.  :ejj:

:tezsvir: :lol:

kelvor

Háttérnek nem tenném be, de szerintem elmegy :smile:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-15, 21:28:33
Háttérnek nem tenném be, de szerintem elmegy :smile:
...a Lomtárba és tovább.  :morci:

kelvor

 :lol: Na jó, ejtsük a témát, megyek vissza szakdogát írni.

Jöhetne már az új DN rész, mert ez már nem állapot :D Kíváncsi vagyok N-re meg a másikra akit csajnak néztünk.

Gregory

Quote from: Solid Snake on 2007-04-15, 21:23:45
Quote from: kelvor on 2007-04-15, 21:16:38
Ez elég kemény kép check

Egyetértek, nagyon kemény. Ekkora amatőr munkát régen láttam.  :ejj:
Noshát... igen...

Quote from: kelvor on 2007-04-15, 21:36:25
Jöhetne már az új DN rész, mert ez már nem állapot :D Kíváncsi vagyok N-re meg a másikra akit csajnak néztünk.
Ha szerencsénk van, akkor már kedd este lehet tölteni ^^

Assassin

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:37:59
ep 25: tudom le vagyok maradva.  :D

A Misás-éneklős rész elég "érdekesre" sikeredett. Tudnám minek öltözött maid-nek? Hátha így feltűnőbb. Vagy ez jelent valamit a japcsiknál? A maid aki öl. Btw mi a maid magyarul? Szolgálóleány?  :D

Hát Rem reakciója kiszámítható volt, én mégis reménykedtem valami alternatív végkimenetelben. Pl miért nem ölte meg előtte Light-ot is? Watari, Light, L. Ha elég gyorsan írja le a neveket, simán megcsinálhatta volna. Hiszen 40 mp mire valaki meghal szívrohamban. Na mindegy. Plusz ettől még Misa ugyanúgy megszívja, Light simán levadássza.

Misa érdekében, mert nélküle nem lenne képes élni. Különben nem kímélte volna meg ahogy ő mondta: elvesztené az élettől a kedvét:D (ezért írtam párhuzamban érdemes mangát is olvasni, ott legalább részletesebb, és nem maradnak kérdések... khm nem annyiXD) Őszintén, 25-től kicsit számomra értelmét vesztetteXD. De hamár elkezdtem végignézem^^
" There is no sin to know their sins."

Shali

Kijött a Maximum the Hormone legújabb albuma, rajta a What's up People-el és a Zetsubo Billyvel, katt (;
Még nem tudom, hogy milyen, az első számnál tartok, de az kellemes (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Christian

Quote from: Shali on 2007-04-16, 10:45:48
Kijött a Maximum the Hormone legújabb albuma, rajta a What's up People-el és a Zetsubo Billyvel, katt (;
Még nem tudom, hogy milyen, az első számnál tartok, de az kellemes (=

Váá, normális minőségi Zetsubo Billy! :)  :merci:

LuckyDingo

Már egy ideje kinnvan a cucc és jó:D Ajánlani tom mindenkinek :D

Dreamcleaver

Ja, fura mód ezt még a Nipponsei-től töltöttem le annó. Csak az OD2 ED 2 kellett volna, erre kiderült, hogy egy egész Max Da H album. Nem bántam meg.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-18, 19:13:21
Kuro-hana ep 27

Damn, az estém megint oda. :P
Kinek lesz kedve ezek után irodalom tételeket tanulnia?  :lame:

LuckyDingo

Érdekes volt.. Near hangja nem tetszik..hiába híres, akkor se illik hozzá :S Hiányzik L XD

Solid Snake

[spoiler=27. rész]
A történet második fele elindult hát. 4 évvel járunk L halála után, Light lett a "második L", azonban az árvaház két legtehetségesebb nyomozópalántája, Mello és Near is tudomást szereztek L haláláról...

Ezt a részt az újszerűség járta át. A régi hangulatot el lehet felejteni, kérem szépen, innentől már másvalami lesz kibontakozóban, ami azonban egyelőre nem taszítja negatív irányba a sorozatot. A nyomozócsapat változásai tetszettek (Matsuda frizurája, Aizawa szakálla, Yagami "Obi-Wanosodása"), a hangulatváltás is kellemes volt - mint már említettem, nem tett kárt a sorozatban.

N zsenialitásából kapunk ízelítőt, a kissrác (megkockáztatom) még L-nél is okosabb lehet, legalábbis míg L csak édességet evett és tejpordoboz-tornyokat építgetett, addig ez a fehér haját folyton birizgáló figura fehér puzzle-t rak ki és gyufatornyokat épít. Nem semmi.  :eek:

Mello azonban antifigura. Egy önző, mindenkinek csak bizonyítani akaró, "én vagyok a legjobb"-komplexusban szenvedő idióta, a kinézetéért is már kijárna neki egy headshot, a stílusa pedig igazi Kira-L hibrid keverék (biztos vagyok benne, hogyha megszerezné a DN-t, egyből átmenne Kirába). Komolyan mondom, Light legalább stílusosan tud gonosz lenni, nem pedig tenyérbemászóan.  :morci:

Hatalmas negatívum viszont N seiyuu-ja. Valahogy nem illik a figurához. Lehet, hogy pár rész után az ember akarva-akaratlanul hozzászokik majd, de találhattak volna jobbat is.  :ejj:

Zakk-pakk jó rész volt. Izgatottan várom a 28.-at.  :jee:[/spoiler]