Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-26, 19:53:29
A 28-as ban volt egy jó dolog viszont, az ahogy Raito bánt Misával, öröm volt nézni.  :D

Szerintem Misa fel sem fogta a lényeget (miszerint Light nagyívben sz@rik rá, csupán kihasználja), annyira vak a csaj, hogy az valami hihetetlen. A valódi életben is léteznek ennyire szélsőséges egyének?  :szemuveges:

KeLa

Quote from: Solid Snake on 2007-04-26, 20:12:20
A valódi életben is léteznek ennyire szélsőséges egyének?  :szemuveges:
Még szép h igen... őket hívják hülyéknek  :Kiraly:

Shali

Heh, bármennyire nem szeressem mostanában Misát, most mellé állok, nem illik egy lánnyal így bánni, és köcsög dolog volt Lighttól, hogy Misán vezette le az idegességét.

Egy valamit áruljatok el nekem. A két új szereplő, N. és M. ők milyen neműek? ((((=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

KeLa

Quote from: Shali on 2007-04-26, 20:43:26
Egy valamit áruljatok el nekem. A két új szereplő, N. és M. ők milyen neműek? ((((=
:lol: Mind2 fiú... :smile:

Soul

Fiúk XD nem látszik?

Láttátok biztos a vodafone reklámot, tuti a DN 2. ed-ből vették az órás részt :smile:.

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-04-26, 20:54:45
Quote from: Shali on 2007-04-26, 20:43:26
Egy valamit áruljatok el nekem. A két új szereplő, N. és M. ők milyen neműek? ((((=
:lol: Mind2 fiú... :smile:

Hát igen. Mello-nál a kinézet, N-nél a seiyuu zavarhat be.  :__devil:

Member

#966
Quote from: Solid Snake on 2007-04-26, 21:06:45
Hát igen. Mello-nál a kinézet, N-nél a seiyuu zavarhat be.  :__devil:
Szerintem meg mindkettő, elég gyökér szegényke. :)

Quote from: Solid Snake on 2007-04-26, 12:16:58
Animanda - 27. rész
Már töltöm is, 149 mega csak, mi az nekem. :D

Gregory

Quote from: Shali on 2007-04-26, 20:43:26
Heh, bármennyire nem szeressem mostanában Misát, most mellé állok, nem illik egy lánnyal így bánni, és köcsög dolog volt Lighttól, hogy Misán vezette le az idegességét.
Ezzel én is így vagyok. Végülis Misa nem tehet arról, h síkhülye, és végülis olyan rosszat nem is tett Lightnak...

Shali

Köszi a felvilágosítást ((=

Még valami. A nevelőotthonban, amikor megtudták, hogy L meghalt, akkor Mello tisztára idegbeteg volt, kapkodta a fejét jobbra-balra, teljesen zakkant volt, akkor még tök szimpi volt (=
Mi lett vele, hogy így lenyugodott? (és miért néz úgy ki, mint egy rossz b#zi? (bocsánat, nem találtam jobb jelzőt rá))

Talán az a bajom az újakkal, hogy olyan visszafogottak. L-t azért imádtam, mert mindig csinált valami baromságot (=

Jah, az milyen már, hogy a 28. részben N felkéri L-t, hogy működjenek együtt? Egyfajta véget nem érő történet lesz ebből? Az egyik végre meghal, erre kiszednek egy másikat a gyárból, az újra összeköltözik Lighttal, és így megy tovább, amíg Light élete le nem jár?  o.O (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Manitu

Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:17:19(és miért néz úgy ki, mint egy rossz b#zi? (bocsánat, nem találtam jobb jelzőt rá))
Lehet, hogy nem is jársz messz az igazságtól :rolleyes: Hogy is hívták a motoros haverját? Nem ugrik be, és nincs kedvem keresgéni...


Dreamcleaver

Vagy az egyik részben besétál egy ismeretlen Shinigami és megjegyzi:
"Ah, Yagami Raito. Egész szép hoszú életvonal...hmm már ugyis régen ettem."
Megnyalja rothadó ajkait és kinyit egy fekete jegyzetfüzetet, majd beleírja:
-Ma este 10:17 perc, szívroham miközben L képére önkielégít.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:17:19
Talán az a bajom az újakkal, hogy olyan visszafogottak. L-t azért imádtam, mert mindig csinált valami baromságot (=
Azért Mello nem éppen visszafogott :smile:

Shali

Quote from: KeLa on 2007-04-26, 21:28:32
Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:17:19
Talán az a bajom az újakkal, hogy olyan visszafogottak. L-t azért imádtam, mert mindig csinált valami baromságot (=
Azért Mello nem éppen visszafogott :smile:
Öltözködésre nem d= (=
Amúgy nem emlékszem semmi különösen debil húzásra, miután elhagyta az otthont.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

KeLa

Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:36:36
Öltözködésre nem d= (=
Amúgy nem emlékszem semmi különösen debil húzásra, miután elhagyta az otthont.
Az igaz h nem debil /annyira.../, de az ebben a részben történt gyilkosságok, mind az ő parancsára történtek + a dupla emberrablás :D - azért nem nevezném visszafogott fickónak  :D

Solid Snake

Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:17:19
Még valami. A nevelőotthonban, amikor megtudták, hogy L meghalt, akkor Mello tisztára idegbeteg volt, kapkodta a fejét jobbra-balra, teljesen zakkant volt, akkor még tök szimpi volt (=

Ez neked tök szimpi?  :lazza:

Gregory

#975
Azért az L féle "bolondság" és a Mello féle "bolondság" között van különbség. Míg Mello-t a személyes sérelmei hajtják elsősorban, addig L az ügy megoldása irántérzett vágya + az igazságérzete miatt próbált ügyködni.



Edit:
Quote from: Solid Snake on 2007-04-26, 21:45:16
Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:17:19
Még valami. A nevelőotthonban, amikor megtudták, hogy L meghalt, akkor Mello tisztára idegbeteg volt, kapkodta a fejét jobbra-balra, teljesen zakkant volt, akkor még tök szimpi volt (=

Ez neked tök szimpi?  :lazza:
zOMG O.o

Shali

Quote from: Solid Snake on 2007-04-26, 21:45:16
Quote from: Shali on 2007-04-26, 21:17:19
Még valami. A nevelőotthonban, amikor megtudták, hogy L meghalt, akkor Mello tisztára idegbeteg volt, kapkodta a fejét jobbra-balra, teljesen zakkant volt, akkor még tök szimpi volt (=
Ez neked tök szimpi?  :lazza:
Igen (((=

KeLa, a viselkedésére gondolok. Nem csapong, nem dug szívószálat az orrába, nem kattog, tök higgadtan viselkedik.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Member

Furcsa lett az "új" hangulat. Sayu sokkal aribb volt régen, L bázisának hangulata is hiányzik, N nekem még nagyon unszimpi, már nem ismételhető meg L kezdeti misztikuma, Mello meg egy bunkó. Szóval nem éppen feels like Heaven... :/
Innentől asszem megint Light-nak drukkolok.

Chro

"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Solid Snake


Member

Nekem egy "talán újdonsült fan" már linkelte, jót röhögtem rajta. :)

Relunx

#981
Be kell vallanom hogy a 25.dik részig élveztem igazán a sorozatot. Ugyanis ÉN 100%-ban L párti vagyok.
Light-még az elején tetszett ezzel a "new world" idealizmusával, de ez a világ amit kreál sem lesz tökéletes sőt még csak idilli sem, szal néhány rész után már nem is kedveltem. Azonban L egyből megragadott, a misztikuma és az a hihetetlen precizitása és megoldó képessége, amivel a bűnügyeket oldotta meg. Tulajdonképp mindennel számolt csak 1 dologgal nem, hogy a Shinigami is képes megölni őt. De hát egy olyan esetnél ahol már már természet feletti erők is munkálkodnak nem gondolhat mindenre az ember, hisz az ismeretlent nehéz kiismerni. Bár fogalamam sincs hogy Ren miért nem kötött egyességet L-el, pl hogy nem bántják Misa-t, és cserébe L megkapja az összes infót a Death Note-ról és Kira-ról. Így Ren megszabadult volna Light-tól, viszont Misa "szomorú" lett volna mert Light nincs többé, de most akkor vagy halott Misa (Light valszeg ugyis megöli) vagy "szomorú" Misa aki már 2x felezte az életét és alig van hátra élete. Mindkét eset gázos de a második a kisebb rossz. Bár ez valszeg az anime végét jelentette volna mivel L megtudja ki is Kira valójában (nemintha nem tudta volna) és letartóztatja Light-ot. Így még izgulhatunk tovább. Most pár szó az újjakról:
M - Melo:
Csokizabáló rossz b*zi, csak az érdekli hogy ő legyen a No.1. A gáz az hogy L volt a No.1 és ő is marad még ha meg is halt, imho M sosem éri el L szintjét. Máris a Death Note-hoz nyúlt mint "segédezköz" a céljaihoz. (L sosem tett ilyet, kivétel az az egy amikor a hamis szabályt akarta cáfolni - 13 nap folyamatos használat után meghal a Death Note használója.)

N - Near:
Érdekes fazon. Nekem kicsit idézi L stílusát, szal ő közelebb áll hozzám. Így elsőre tetszik, sőt valamennyire hasonló a gondolkodása L-éhoz. Imho ő sem fogja elérni L szintjét, bár tény hogy közelebb lesz hozá mint M.

Összességében tetszik a folytatás, de korántsem lesz számomra olyan mint a 25.dik rész elötti. Az a másik hogy legalább mutathatták volna L temetését, azért ennyi kijárt volna neki!  :morci: Mindenesetre örülök mert most igencsak felb*szták Light agyát.  :hopp: Most már 2 ellenfele is van. Haha megszívta, előre ivott a medve bőrére.

Remélem Light-ot kicsinálja az az újonnan jött Shinigami, vagy a Trón-on ülő Shinigami Király.

Relunx "L" sama - Justice Prevail

Bishop

Light legaláb valósághű,mert mindanyiunkban benne van ez a jellem,de L féle karakter 1 az 100000, az egész jelleme olyan mű és eröltetett ahogy Light-hoz próbálják felemelni

Near-t meg egyszerűen nem bírom,nem tudom L-t még úgy ahogy bírtam és volt egy aféle feelingje az egésznek de ezek a részek már kevésbé hozzák ki ezt Near miatt :ejj:

Member

Shinigami-szagot érzek én is a végére.
Ryuk: "Eleget szórakoztam, visszamegyek pókerezni a többiekhez. Jó éjt, Light." :D

Az a szörnyű, hogy Light vonásait már én is felfedeztem magamban. Nem félnék használni egy DN-t. :redface:
L-ben meg az elesettségét bírtam, a való életben egy antiszociális roncs, aki tényleg csak egyetlen dologban jó, hogy összefüggéseket keressen megtörtént dolgok között, és ezt ügyenesen kamatoztatta.
N talán még elvontabb és még kevésbé tiszteli az emberéletet, viszont nincs is benne semmi szerethető, egy igazi báb. Mello meg egy gyökér, remélem, hogy kirohad az összes foga a végére. :)

Soul

Kinek mi a jó és kinek mi a rossz?  :smile:

Prof. William

Jah...

Kivel mi történt a DN vége után...

- N.   Még sok bűnügyet megoldott de aztán meghalt amikor rádőlt egy exra magas legóvár.
- Mello. Cukormérgezésben esetleg Halálos fogszuvasodásban halálozik el. Vagy ha nem akkor kövér lessz mint a disznó.
- Ryuk. Almatúladagolás. Esetleg egyszer Alucard kertjébe megy almát lopni. Utoljára...

Gregory

#986

KeLa

Quote from: Gregory on 2007-05-02, 15:37:39
:lol:
[spoiler=kép]

[/spoiler]
Pfff :lol: :lul:
Közben megnéztem a raw-ot, dúrva az új rész. Annak ellenére h olvastam a mangát végigizgultam az egészet :3x3:

Member

Ezek a képek, főleg az első... :lul: Szinte sikít a sorozat egy poén OVAért. :D

Igen, a raw kint van már egy ideje, én meg itt ülök és várom, hátha 17:10-ig kijön a gyorssub. Bár gondolom, pont akkor adják ki, amikor már a buszon ülök. :/

Gregory