Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Member

[spoiler=Úgyszintén]Elég kemény rész volt. Egyszerre szorul a hurok Light és N nyakán is, jelenleg Mello áll a kakaskodásuk miatt a legjobban (szerintem). Ahogy pedig szinte vallássá válik Kira imádata és az amcsi elnök reagált, az maga a csúcs. És már megint a legjobb helyen vágták el, egy hétig nem leszek nyugodt megint.[/spoiler]

Member

Rájöttem vmire: L nem is Watari árvaházából származik!
Íme a bizonyíték

KeLa

Quote from: Member on 2007-05-11, 14:19:59
Rájöttem vmire: L nem is Watari árvaházából származik!
Íme a bizonyíték
A DN készítői ügyesen tudnak másolni :lol:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-05-11, 14:19:59
Rájöttem vmire: L nem is Watari árvaházából származik!
Íme a bizonyíték

L-t a Strawberry Panic! akadémiájához párosítani?  :ejnye:
30 perc kényszermunka: egy lábon történő ugrálás!  :hopp:

Manitu

Quote from: KeLa on 2007-05-11, 14:33:58
Quote from: Member on 2007-05-11, 14:19:59
Rájöttem vmire: L nem is Watari árvaházából származik!
Íme a bizonyíték
A DN készítői ügyesen tudnak másolni :lol:
Vagy inkább fordítva :confused: A DN manga már majdnem végetért, amikor a Strawberry Panic indult ;) De ilyesmi betűtipust már a középkori kódexen is használtak.


Gregory

[spoiler=30. rész]
Nekem annyira nem tetszett ez a rész.
Tény, h felpörögtek az események, de szvsz nem abban a régi DN tempóban, ami miatt megszerettem a sorozatot.
Az L-lel folytatott "harca" Lightnak sokkal jobban tetszett, lehet, h most berozsdált, v nem tom, mindenesetre sztem sejthető volt az, h megzsarolja az elnököt.
N most megcsillogtatta a képességeit, bár sztem korántsem ütött akkorát, mint anno mikor L először beszélt Kirához, a tv-n keresztül. Az, h elültette a bizonytalanságot a nyomozócsoport tagjaiban zseniális húzás volt. Azonban továbbra sem tudok kibékülni N hangjával, sztem nem illik a karakterhez.
Mello should GTFO. Ahogy azt a tábla csokit eszi ... :ejj:
Ebben a részben ami különösen tetszett az a Matsuda féle Ryuk etetés volt :D


[/spoiler]

Member

#1086
Quote from: Solid Snake on 2007-05-11, 15:04:45
L-t a Strawberry Panic! akadémiájához párosítani?  :ejnye:
Lehet, hogy L mindigis lány volt, csak nem tudtunk róla? :rolleyes:

Gregory: Én kezdem megkedvelni Mello-t, olyan kis gonosz. :haha:

kelvor

Remek rész volt a 30. Személy szerint megkedveltem N-t, sőt Mello sem tűnt annyira gáznak, mint korábban :smile:
Eseménydús 7 résznek nézünk elébe...csak győzzük hétről-hétre várni :smile:

Shali

Quote from: kelvor on 2007-05-11, 17:04:46
Remek rész volt a 30. Személy szerint megkedveltem N-t, sőt Mello sem tűnt annyira gáznak, mint korábban :smile:
Eseménydús 7 résznek nézünk elébe...csak győzzük hétről-hétre várni :smile:
Egen, épp írni akartam, hogy Mello ebben a részben teljesen elviselhető volt ((=
Jól áll neki a sebhely :röhög:

Neart továbbra sem bírom, ha már választani kell, hogy ki találja meg elöbb Kirát, akkor Mellonak szurkolok.... ő biztosan sokkal nagyobb lelkesedéssel és kreativitással nyírná ki, ehe-ehe ^^

Imádom a sorozatban, amikor a fényekkel játszanak. Pl amikor a festett mozaik-ablakok elött beszélnek, azok rettentő jól néznek ki (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Prof. William

#1089
Íme a Death Note alternatív, és elég idióta endinge. :)

FIGYELEM! EGGYES ELEMEI NAGYON SPOILERESEK! CSAKIS AZOK NÉZZÉK MEG AKIK MÁR OLVASTÁK A MANGÁT ÉS TUDJÁK MI LETT A VÉGE!

Fogadok hogy egy effélle végre igazán senki sem számítana .:)

[spoiler] [/spoiler]

minuszmiki

 :lol: Ilyen egy jó befejezés  :comp:

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-05-13, 02:46:26
[spoiler] [/spoiler]
Hát elég érdekes lenne, meg  :lame:  is  :lol:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-05-12, 23:27:36
Nem véletlenül olyan visszamaradottak a lelencháziak pl. (ezért nem is értem, hogy L, Near és Mello miért lett ilyen qrvaokos).

Mert a Wammy's House nem egy átlagos árvaház, hanem kifejezetten tehetséges fiatalokat nevelnek ott, akikből méltán ki tudják majd idővel választani L utódját.

Member

Jah, ez kegyetlenebb befejezés lenne, mint az, hogy Light-ot megölik.
[spoiler]XYZ (akiről már asszem tudom, hogy ki) beleírja Light nevét a DNbe, majd amikor összeesik, utánaugrik és ugyanúgy belevigyorog a képébe. :D[/spoiler]

REPOST:
Van vkinek olyan képe Mello-ról, amin látszik rendesen a ruhája is?

Relunx

#1094
Nekem tetszettek a 29 és 30.dik részek.
Melló tényleg elviselhetőbb lett, és Near is végre megmutatott valamit, és különösen tetszett ahogy elültette a bogarat a kommandós csapat fülébe, hogy Second L = Kira. VISZONT még mindig semmik L-hez képest. L lenyűgöző. Még mindig csodálom benne hogy saját maga jutott el Kira-ig. És ne jöjjön senki azzal hogy ott volt a csapata, 1 szóval sem kérte őket, és álltalában nem sok vizet zavartak. Light, elismerem hogy valamiféle géniusz, hisz ha nem lenne ilyen okos már rég elkapták volna és meghalt volna/börtönben rohadna. De korántsem akkora géniusz mint L. Tény hogy Light a manipulációt használja fel mint fő fegyver, L viszont a megoldó képességét és következtetés-levonás, helyzet-megoldás képességét. Továbbá elismerem hogy mind2-en nagy IQ-val rendelkezhetnek. De még mindig L-t tartom a legjobb karakternek (Misa-n kivűl, mert ugyebár Hentai énem sosem pihen). Lehet hogy most ez vmi ultra mega L imádat-féleség, nem az, éreztem benne vmit amit pl magamban is véltem felfedezni pl amikor feladatmegoldó game-ekkel játszom (Nightlong, Septerra Core, Indiana Jones 4, Broken Sword 1,2, Curse of Monkey Island stb). Vhogy azonosultam a figurájával és ettől vált kedvencé. De tény hogy bennem is megvan a Light-féle "békés" idealista világ elmélete, és fingom sincs hogy megtenném-e vagy sem, elöbb kerüljön  a kezembe a DN aztán meglátom... Szóval a lényeg hogy L ügyesebb és okosabb volt mint Light, és korántsem vesztett!
Íme a bizonyíték!

Az hogy meghalt még semmit sem jelent. Ráadásul L-t sosem lett volna képes megölni Light. 1 Misa-t sosem engedte volna a közelébe, 2 ha igen azonnal gyanút fogott volna, 3 már rég gyanút fogott, 4 ha igazolja a fake szabályt Light & Misa-nak annyi. 5 100%-ban tudta hogy Kira= Light, csak ő szeretett volna tejes bizonyosságot nyerni hisz mindig is alapos volt.

L nélkül nekem kicsit "hiányos" a DN. Már a hangja is hiányzik. Sokkal jobban élveztem az L vs. Kira/Light csatákat.

Megjegyzés:
Minden Light/Kira, Near, Mello (Ryuk egyéb Shinigami) rajongótól ellnézést ha megsértetem volna őket, gomen. I AM AN L FAN. JUSTICE PREVAIL.

EDIT:
Tudja vki L igazi nevét? (esetleg a Mangából kiderül?)

Relunx

Kvikveg

Quote from: Prof. William on 2007-05-13, 02:46:26
Íme a Death Note alternatív, és elég idióta endinge. :)

FIGYELEM! EGGYES ELEMEI NAGYON SPOILERESEK! CSAKIS AZOK NÉZZÉK MEG AKIK MÁR OLVASTÁK A MANGÁT ÉS TUDJÁK MI LETT A VÉGE!

Fogadok hogy egy effélle végre igazán senki sem számítana .:)

[spoiler] [/spoiler]
A manga veget ert?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki


Solid Snake

#1097
Quote from: Relunx on 2007-05-13, 22:58:21
Megjegyzés:
Minden Light/Kira, Near, Mello (Ryuk egyéb Shinigami) rajongótól ellnézést ha megsértetem volna őket, gomen. I AM AN L FAN. JUSTICE PREVAIL.

EDIT:
Tudja vki L igazi nevét? (esetleg a Mangából kiderül?)

Relunx

I AM AN L FANBOY TOO (Just watch my ava :P).

[spoiler=L's True Name]L's true name
Amúgy L Lawliet.[/spoiler]

KeLa

Quote from: Member on 2007-05-13, 16:12:12
Jah, ez kegyetlenebb befejezés lenne, mint az, hogy Light-ot megölik.
Van egy másik fake ending is, most hirtelen nem tudom h volt-e már benn - kép

LuckyDingo


Kvikveg

#1100
Quote from: Solid Snake on 2007-05-14, 00:24:31
...
[spoiler=L's True Name]L's true name
Amúgy L Lawliet.[/spoiler]
Ez nagyon jo! :lol:
Nem nezem a sorozatot, mert meguntam, de az ilyen poenokon mindig jokat vidulok. :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.




Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-05-16, 13:38:22
31 - Raw :hehe:

Újabb fanservice.  :ejj:
Ennek ellenére nem mondom, hogy rossz lenne a látvány. :P

Kuro-Hana-verzió valószínűleg estefelé lehetséges.

Member

Inkább Ryuk sikoltozna, amikor Light rányit a zuhany alatt, de Misa engem marhára nem érdekel.

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-05-16, 16:22:55
Inkább Ryuk sikoltozna, amikor Light rányit a zuhany alatt, de Misa engem marhára nem érdekel.

Élve boncoláshoz tökéletes alany lenne.  :__devil: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-16, 16:39:38
Élve boncoláshoz tökéletes alany lenne.  :__devil: :D
Az biztos, hol állnál neki? a fejénél? :D

Member


Solid Snake

#1109
31. rész - Kuro-Hana

[spoiler=31.rész]
Uhh, ismét egy remek részhez volt szerencsénk, ahol a játékállások alapjaiban változtak meg. Bár nem volt adrenalinlöketes, hiszen a fordulatokra előre lehetett számítani, mégis az elkövetkezendő események határozott izgalmat ígérnek.

Near és csapata sikeresen megszöktek az SPK-főhadiszállásról egy elterelés segítségével (jól mondta Ryuk, az emberek valóban érdekesek...). Bár Near még nem volt tisztában a Shinigami-szemről, mégis az elvegyülés taktikáját alkalmazva ezúttal két legyet ütött egy csapásra: el tudott menekülni, valamint nem fedte fel magát a monitort szinte átégető tekintettel néző Misa előtt. Az egyértelmű védelem azonban az új bázisra való megérkezés Near számára: mivel már nem bízhat a "csirke elnökben", így titkos helyről folytathatja a nyomozást, Light-nak pedig így már nem lesz még egy alkalma "kifüstölni" az SPK-t.

Mivel Near rendesen beleültette azt a bizonyos bogarat a nyomozócsapat fülébe a "second L is Kira"-teóriájával, így Light + Misa igencsak nagy kalamajkába keveredett. Azonban negaítv főhősünknek is maradt még egy ász az ingujjában: keresett egy fanatikust, akire méltán rábízhatja Misa DN-jét és Ryuk-öt (bár nem tudom, hogy a nyomozócsapatnak nem fog feltűnni Ryuk eltűnése? Ha már úgyis gyanakodnak Light-ra, így még erőteljesebbé válna logikus módon a gyanakvás most, hogy Ryuk felszívódott). Az új kiszemelt, Mikari Teru igazi Terminátor az "Eliminate." szövegével és az "balerina-karate" keverékű ítélkezése is érdekes látvány volt. Mindegy, Demegawa-t már úgyis éppen ideje volt kinyúvasztani, annyira bosszantó jelenség volt.

A DN átadásával Light emlékei megmaradtak (gondolom, egy darabka DN-papír még mindig ott lapulhat a gatyájában  :rotfl:), azonban Misa emlékei újból eltűntek, így egy átlagos, szerető feleség vált belőle (bááár nem tudom, szerintetek minden "ordinary woman" így szokott öltözködni otthon:lol:).

Már csak 5 rész van hátra az egészből, így a végső harc most már kezd kibontakozni...[/spoiler]