Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-06-01, 23:29:14
Egy kérdés: Végül ki marad életben Ryuk-on kívül? :D

Tipp: Misa.  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

* Mello tartja Misa nyakához a kést
-Még egy lépés Kira és megölöm!
* Light nevet egyet és egy határozottat lép.
:D

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-06-01, 23:48:10
* Mello tartja Misa nyakához a kést
-Még egy lépés Kira és megölöm!
* Light nevet egyet és egy határozottat lép.
:D

Mello addigra már rég halott, cukorbeteg ugyanis.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

R41N

Frissen az epizód után, két észrevételem van. Az egyik az, hogy annnak, hogy Mikami egy ál-Death Noteba írta a nevet, has an "extremely high possibility" :D. Bár csak a halál biztos.

A másik pedik N-nel kapcsolatban. Az ahogyan rájött "X-Kira" kilétére (vagy ha nemis rájött, alapos gyanúja), nekem furcsa. Kirának óriása rajongó tábora van, rendszeresen (naponta?) van műsor a TVben a tiszteletére. Bálványozzák. Mások félnek tőle. De az hogy Mikami fanatizmusa ennyire kirívó lett volna, nekem sántít (bár kétségtelenül szélsőséges "hívő"). Nyilvánvalóan a helyzet kulcsa Takada. N tudhatja hogy kapcsolatban áll Mikamival???
Ha nem, az azt jelentené, hogy ami N-t nyomravezette az egy megérzés. Ez egyébként egyértelműen megkülönböztetné Ltől...

(... zsenialitásukat tekintve nálam negatív irányba)  
No time to bleed

Member

Quote from: R41N on 2007-06-01, 23:50:34
Ha nem, az azt jelentené, hogy ami N-t nyomravezette az egy megérzés. Ez egyébként egyértelműen megkülönböztetné Ltől...

(... zsenialitásukat tekintve nálam negatív irányba)  
Egy pár postja pont erről beszéltünk. :)
N már bármit csinálhat, én rühelleni fogom.

R41N

Ha a név nem is, az avatar közelez :D

A postokat pedig elolvasom máris :)
No time to bleed

chilip

basszus dreamcleaver, akárhányszor meglátom az avád, elröhögöm magam  :lol: jééézus, és pont az a jelenet...

Solid Snake

Quote from: R41N on 2007-06-01, 23:50:34
Nyilvánvalóan a helyzet kulcsa Takada. N tudhatja hogy kapcsolatban áll Mikamival???

Igen, valószínűleg innen sakkozhatta ki N, hogy Mikami az X-Kira. Volt is egy rész, hogy "Takada was chosen because she is a supporter of Kira. X-Kira must have known that she is a supporter of Kira. A person that has a certain relationship with Takada."

A "Power Overwhelming!"-jelenet (:D) szimbolikus tartalommal bírhat, a valóságban lehetséges, hogy N lenyomoztatta, hogy Takada milyen Kira-fanatikusokkal állhat közelebbi kapcsolatban. Innentől pedig már nem lehetett nehéz dolga, hogy kiválassza azt a bizonyos, lehető legszélsőségesebben és "kirásan" gondolkozó egyént a jelöltek közül.

chilip

épp ez az, hogy nem állt vele olyan közeli kapcsolatban, 2x vagy 3x ha beszéltek, mindig műsor alkalmával. és amikor N felnéz, minden képernyőn ugyan az ment :D kicsit ál-felfedezés volt :P  no mind1, mangában jól megcsinálták, itt nem volt idő [spoiler]asszem mangába úgy volt, hogy az a nagypofájú, akit kinyírt Light megkérdezése nélkül, mielőtt kinyírta volna, vagy miután kinyírta egy talk-showban elárulta magát, mer TV-n keresztül kért utasítást kirától burkoltan, és azt szúrta ki N. itt viszont nagyon  :lame: volt.[/spoiler]

Dreamcleaver

Itt az egész Raito-Mikami kapcsolat is el volt sietve. Mikami sehol, aztán az egyik részben megjelenik és kapunk Raitótol egy ilyen epic felvezetést, hogy "egyből tudtam ő a tökéletes jelölt" blablabla. Kb ő is hogy szúrta ki Mikamit? Mert ő volt az egyetlen, aki Istenek titulálta Kirát? Nem hinném. Úgyanaz a téma, ahogy N is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-06-02, 00:52:25
épp ez az, hogy nem állt vele olyan közeli kapcsolatban, 2x vagy 3x ha beszéltek, mindig műsor alkalmával.

Nope. 32. rész, 11:00.

Mikami: "After that I talked to her in private many times, she was undoubtedly a supporter of Kira."

Szóval Mikami és Takada közeli, baráti, úgymond "vallástársi" kapcsolatban álltak egymással.

Prof. William

#1241
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-01, 23:49:10
Quote from: Member on 2007-06-01, 23:48:10
* Mello tartja Misa nyakához a kést
-Még egy lépés Kira és megölöm!
* Light nevet egyet és egy határozottat lép.
:D

Mello addigra már rég halott, cukorbeteg ugyanis.  :D

És Ligth sátáni moollyal írja. "Xy Mello keresztbe nyel egy tábla csokit és megfullad. :)  Xy N Véletlenül feldug az orrába egy bábút. :)

Aztán Light is rádöbben hogy sivár az élete mert a csaja + Misa elhagyta Fake Kiráért úgyhogy előhúzza a kését és leugrik a hídról .:)

Member

Quote from: Prof. William on 2007-06-02, 02:50:50
[...]úgyhogy előhúzza a kését és leugrik a hídról .:)[...]
Túl sokat játszottál a Suli-val. :ejnye:
Amúgy tényleg karácsony van arrafele vagy N-re jött rá csak a dili?

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-02, 09:00:57
Amúgy tényleg karácsony van arrafele vagy N-re jött rá csak a dili?

Tényleg karácsony lehet arrafele. Havat valószínűleg azért nem láthattunk, mivel a sztori 2012-ben játszódik.
Ha pedig már 2006 telén alig volt hó, akkor mégis mit várhat az ember 6 év múlva?  :ejnye:

Prof. William

Vagy japán azon részén játszódik ami a meleg délkkörön fekszik. Hisz japán a alaszkai időjárástól a mediterrán/trópusi vonalig húzódik el .:)

Member

Ami ma megfordul a fejemben, lázálomból ébredve (komoly), az az, hogy tutira immunis lesz Near a Death Note-ra, ha már a wikin lehet olvasni a nevét. Nem tartom kizártnak, hogy Mello a nagy SPK gyilkolásban a megmaradt tagokat és N-t azért nem tudta megölni, mert sikerült jópárszor (legalább 4) megtippelnie a neveket.
Vagy ismét csak egy olyan szabály a DN-ről, amire példát sohasem mutat a sorozat (hát ha a 6 DN-es bekövetkezik a befejezés előtt, én hülyét kapok :)).

LuckyDingo

Hmm már tegnap volt raw  SMon mégsincs subos verzió :S
AMúgy leltem valami iszonyat állat dolgot..
[spoiler=OMG ChibiCosplay XD][/spoiler]

Solid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-06, 13:58:12
AMúgy leltem valami iszonyat állat dolgot..
[spoiler=OMG ChibiCosplay XD][/spoiler]

:eek:
Mi lesz ezekkel, ha felnőnek?  :__devil:

Member

Kifejlesztenek egy működő DNt.


Member

Egek, mire hazaértek, már gyk. tölthetem is a 35.-ket... :bruhuhu:

Lokids

Ahogy közeledik a végéhez egyre jobban hiszem azt, hogy a maradékot egybe kéne megnézni.
Light meg dögöljön meg, azért amit szegény Misával tesz. Sob :(

Gregory

Ahogy közeledik a végéhez egyre jobban azt hiszem, h nem kéne tovább nézni.
Persze ezt a 3(?) részt már természetesen megnézem, de a mostani részek nekem nem jönnek be. Az elején több volt a zsenialitás Light részéről, sokkal gyorsabban következtetett, etc. [pl. hol vannak az ahhoz hasonlók, ahogy Light rájött, h be van kamerázva a szobája?] és szvsz. L is intelligensebb volt/jobban gondolkodott mint Near[azt amit ő csinál, nem nevezném pl. zsenialitásnak].

Member

Mello és Ryuk benne voltak, vagy továbbra is lebarnult lányokat bámulnak kókusztejet szürcsölve a Kanári-szigeteken?

minuszmiki

Sajnos bámulnak csak. :)

Member

Akkor komolyan el kell kezdenem a "Mit csinált Mello, amíg b*szták a képernyőre tűzni" című heti rendszerességű webcomic-ot. :rolleyes:

minuszmiki

Műfaj? H? Vígjáték? Dráma? Ezek kombói?

Member

Vígjáték meg kevés H. :D
(De előtte meg kellene tanulnom ezt a szőke b*zit lerajzolni, még 1x sem próbáltam :rolleyes: )

minuszmiki

9000+ Intenets for you, ha tényleg megcsinálod  :D

Dreamcleaver

És akkor most még 21 napig pihiznek, aztán bevetik N szuper titkos tervét amit nem alapoz semmire?

Amúgy csak én ne mvágtam jmi volt ez a Mikami magában beszél a monitorn jelenet?
1. Ha direkt beetetés volt, akkor ezek vannak olyan hülyék és beveszik?
2. Ha nem beetetés volt akkor meg kivel dumált Mikami?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS