Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Solid Snake



minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 23:39:38
Death Note trailer (English dub by VIZ)

Áhh, ez rettenetes...  :bruhuhu:
Pfff... Tényleg elég tré. Mondjuk nem terveztem, hogy megnézem angol szinkronnal.

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-06-19, 23:47:11
:lol: L hangjára kíváncsi leszek :muhahah:

Hallhattad. Az "I am justice" résznél (amit itt eredetien Kill me...if you can"-nek fordítottak :rolleyes:), L mondja az "...if you can" részt. Az ő hangja is borzalmas.  :ejj:

kelvor


minuszmiki


Lokids

Ezekszerint valaki mégis "szeret" minket. :)
Életemben először töltök Rawot. :P A softsubos mkv-t nem akarja behozni...

Magma

Hmmm... jellemző, hogy hol lett vége. ˇ_ˇ" Kíváncsi vagyok, hogy ezt most hogy magyarázzák ki.
Men are supposed to forgive women's lies!

Manitu

Quote from: Lokids on 2007-06-20, 07:53:33
Ezekszerint valaki mégis "szeret" minket. :)
Ez egy percig nem volt kérdéses :redface:

Van már kettő is, melyik a nézhető? A már linkelt vagy Ez (Quick'n'Dirty)


chilip


Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-06-20, 13:08:39
Ruberia - 36. rész Hardsubbed, XviD version ;)

Igen!  :hopp:

Kíváncsi leszek, hogy milyen érzés lesz úgy nézni, hogy már tudom a végkifejletet (mangát már végigolvastam).  :smile:

Seismic

ISTENEMMMM!!!!ÁÁÁÁÁÁÁHHH!!! :comp: :comp:

Miért pont itt kellett abbahagyni??????Sajna már én is tudom mi a vége(Sajna elolvastam olyan sopilert,amire azt hittem,az adott rsézről írnak ezt-azt,amit láttam,de nem :(  ).Ez a rész.....A 25. rész óta ez az 1.,amin tudok igazán izgulni...És pont ott abbahagyni ezt a részt....Tudják húzni az ember idegeit....Most le kell nyugodnom...Huhhhh.Bár a többi is ilyen lett volna(25-35ig).Nagyon ellaposodott a sorozat.De  vége remélem renden lesz.


Solid Snake

Remekül áthozták a feszültséget, és sikerült a tetőponton lógva hagyni a nézőt (valahogy éreztem, hogy itt hagyják majd abba).
Következő héten pedig véget ér a legenda. The New World:appl:

chilip

X-Kira viselkedése kicsit pszihopata volt, mangába nem volt ennyire őrült. folyt a nyála, majdnem lement hídba, még jó, hogy nem kezdett el brake-elni és minden prögésnél húzott volna egy vonalat  :_piszka: amúgy jó rész volt. [spoiler]Ryuk mikó jön? rég olvastam a mangáját, nem kellett volna ott állnia?[/spoiler]

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-06-20, 15:11:04
[spoiler]Ryuk mikó jön? rég olvastam a mangáját, nem kellett volna ott állnia?[/spoiler]
[spoiler=manga]De igen. Azonban Near a későbbiekben fog bemutatkozni Ryuknek, amikor Light átverését fejti ki. Valószínűleg a drámai hatás miatt lőtték ki Ryuk-öt a készítők, hogy az átlagnézők egyelőre ne sejtsék Near tervét.[/spoiler]

chilip

#1335
az lett volna a gizda, ha light terve az lenne, hogy megparancsolja X-Kira-nak (mindig elfelejtem a nevét), hogy a hamis Note-ot hozza, és beleírja mindenkinek a nevét, csak Near-ét nem :D

ed.: van már OST 2 és nem linkeli be senki? vagy én nem láttam itt?  :_piszka:

kelvor

chilip-nek igaza van, nekem teljesen elkerülte a figyelmemet ->OST II

Új részre meg kíváncsi vagyok, de csak holnap fogom tudni megnézni...addig is óvatosan a spoilerekkel :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-20, 16:16:25
az lett volna a gizda, ha light terve az lenne, hogy megparancsolja X-Kira-nak (mindig elfelejtem a nevét), hogy a hamis Note-ot hozza, és beleírja mindenkinek a nevét, csak Near-ét nem :D

ed.: van már OST 2 és nem linkeli be senki? vagy én nem láttam itt?  :_piszka:
Már régen linkelték és a az OST 3 ra vártak már páran ^^"

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:49:12
Quote from: chilip on 2007-06-20, 16:16:25
az lett volna a gizda, ha light terve az lenne, hogy megparancsolja X-Kira-nak (mindig elfelejtem a nevét), hogy a hamis Note-ot hozza, és beleírja mindenkinek a nevét, csak Near-ét nem :D

ed.: van már OST 2 és nem linkeli be senki? vagy én nem láttam itt?  :_piszka:
Már régen linkelték és a az OST 3 ra vártak már páran ^^"

jóvan na, kicsit le vok maradva... annyira nem izgat az anime, mióta elolvastam a mangát és így elsieték az animét ( power overwhelming ^^" ), ezért nem olyan gyakran ellenőriztem a topicot

Solid Snake

#1339
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-20, 18:49:12
Már régen linkelték és a az OST 3 ra vártak már páran ^^"

De az még mindig nem jött ki.  :frown:

Quote from: chilip on 2007-06-20, 16:16:25
az lett volna a gizda, ha light terve az lenne, hogy megparancsolja X-Kira-nak (mindig elfelejtem a nevét), hogy a hamis Note-ot hozza, és beleírja mindenkinek a nevét, csak Near-ét nem :D

X-Kira = Mikami Teru

Ha Light így gondolkodott volna, akkor nem jött volna be, mivel Near L halála után kezdett el foglalkozni az üggyel, akkor pedig már Kira igencsak tevékenykedett. Paródiaötletnek viszont bőven beleférne.  :haha:

LuckyDingo

#1340
Jah a résszel kapcsolatban meg sztem nem volt rossz, bár Mikami überdeformációs Őrjöngése már sztem túlzás volt :D Near vigyorát bírtam, de a legjobb, mikor Light mondja hogy nem bírja visszatartani a röhögést XD Szép kis vége lesz :D

chilip

OST 3 június 27.én jön ki

ed.: és OST 1-ben sokkal több volt a jó szám mint OST 2-ben ^^"

kelvor

Pff, nekem alapból az ost2 volt meg amire azt hittem, hogy az 1. Akkor semmi. Most kereshetem meg az ost1-et. :lame:

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-06-20, 19:24:27
ed.: és OST 1-ben sokkal több volt a jó szám mint OST 2-ben ^^"

Szerintem a kettő együtt alkot egy koherens egészet.

Member

Ó, akkor nem kell nekiesnem Babelfish-el vmi tré nyelvnek, pedig már terveztem. :D

Mostanában gondolkoztam rajta, hogy miért is lett sz@r a sorozat. Emlékeztek még arra pl., amikor Light kiderítette, hogy voltak a szobájában (kilincs + papífecni + tollbetét)? Vagy a trükkre, hogyan folytatta a gyilkolást, miközben chips-et zabált, hogy ne bukjon be? Vagy hogyan cselezte ki párbajellenfeleit? Ezek hiányoznak nekem nagyon, Light már nem több, mint egy Death Note menedzser, aki ha többlet és/vagy gáz van, szétosztja őket a nép között, hogy tereljék a gyanút/vigyék el a balhét. Talán kiégett volna az író a végére és csak annyi ötlete volt, ami az elejére elég?

Angol szinkron... Tuti, hogy a DVDn is rajta lesz... :/

Solid Snake

Death Note - 36 (C&D)

Úgy néz ki, a Kuro-Hana nem adta fel, csak illegalitásba + álnévre kényszerült.  :__devil:

Soul

Igen valójában a C&D-t éri meg letölteni.Én leteszteltem a Ruberia v1 és v2-t és a C&D jobb  :smile:.A karaoke szöveg egyértelművé fogja tenni kik is ők  :smile:.Így 3adjára is megnézve egyre jobban tetszett a 36. rész és nagyon nagyon várom az utolsót.

Shali

Ejnye, leszedtem ezt a Ruberia subot, de nem tetszik. Egyrészt a betűtípus csúnya és nagy, másrészt az mplayer folyton nyavajog, hogy túl sok packet van a bufferben -.-
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Necrid^

C&D Eddig a legjobb.

Kiváncsian várom az uccso rész.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

minuszmiki

Quote from: Necrid^ on 2007-06-22, 16:12:56
C&D Eddig a legjobb.

Megnéztem azt is, elég egyértelmű. Az OP creditlist-jén meg szakadtam a röhögéstől. ("Raw provider: Viz", "Karaoke: Michael Jackson, Burt Reynolds"...)  :lol: