Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Bicskei

sziasztok

dobjatok egy linket vagy ketőt a ruberiától a mostani részhez valamiért baszakszik a torrent linkem...(dirket link is jó lenne..)
köszi
Ultras liberi

chilip


Member

Nekem csak a Translator: Babelfish tűnt fel, röhögtem egy nagyot... :lul:

Végre egy jó rész, ez tetszett. Ha a végét nem qrják el, még kaphat 9-et. Mikami egészen Alucard-osra sikeredett, és amikor hátradőlt, olyan feje volt, mint aki elélvez... :lul: Light szövegei meg ütöttek. :D

minuszmiki

#1353
Valóban elég prímán megcsinálták ezt a részt, nagyon jó volt például a zene a jelenet alatt, amikor Lighték bemennek a raktárba, Mikami egészen elmebeteg lett, Light szövegei tényleg ütősek voltak.

edit: typo

Member

A zene engem zavart, nem volt elég borongós. Meg mostanában sokallom a "semmi duma, csak zene és képeffektek" részeket, mondjuk a feliratozók biztosan élvezik.

Light akkor most cumizni fog gondolom, ekkora idiótát. :D
[spoiler]Remélem, hogy N szeme láttára hal meg és N úgy vigyorog a képébe, mint anno ő L-el tette :__devil: [/spoiler]

minuszmiki

[spoiler]N nem az a vigyorgós fajta, de sírni biztos nem fog :D Egyébként Light terve nem volt annyira elb*szott, csak nem kellett volna másra bíznia a munkát.[/spoiler]

Member


minuszmiki


kelvor

36-os rész elég tűrhető volt. Light majdnem elröhögte magát :D  Mikami meg egy Zombie, de nagyon durván :haha: Utolsó részre kíváncsi leszek. Remélem senki nem fogja elszólni magát "véletlen" :morci:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-06-23, 19:40:03
Remélem senki nem fogja elszólni magát "véletlen" :morci:

Watch the preview again.  :ejnye:

Prof. William

Vagy megszólal N...

Na mivel már úgyis csak 40 mp-nk van szóval ha meghalok a többiek fegyvert elő lőjjék szitává ezt a tagot. :)

Kívéncsi vagyok hogy vágja ki magát N (ha kivágja) és vajon Just as planned. :) Lessz e a vége... :)

Member

Van egy tippem, nagyon erősen, de abban nincsen se szitává lövés se Just as planned.
[spoiler=Csak az olvassa el, aki a mangát olvasta vagy máshonnan tudja a végét!!!]
Sztem Light össze fog esni és meghal, aztán kiderül, hogy Ryuk kicserélte a két DN-t, így Mikami a sz@rba nyomta, míg Ryuk az eredetibe írta Light nevét.[/spoiler]

kelvor

Quote from: Solid Snake on 2007-06-23, 20:10:35
Quote from: kelvor on 2007-06-23, 19:40:03
Remélem senki nem fogja elszólni magát "véletlen" :morci:

Watch the preview again.  :ejnye:

shit :eek:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-23, 21:02:04
Van egy tippem, nagyon erősen, de abban nincsen se szitává lövés se Just as planned.
[spoiler=Csak az olvassa el, aki a mangát olvasta vagy máshonnan tudja a végét!!!]
Sztem Light össze fog esni és meghal, aztán kiderül, hogy Ryuk kicserélte a két DN-t, így Mikami a sz@rba nyomta, míg Ryuk az eredetibe írta Light nevét.[/spoiler]

Wrong. Keep guessing (the reality is far more superior).  :lazza:

Ryuk amúgy sem avatkozna bele olyan dolgokba, amely Lightnak vagy Nearnek jövedelmezne, ő már ezt az elején megmondta, hogy senki oldalán nem áll, pártatlan (bár azért fake DN szabályokat írt a valódiak közé, mondjuk nem is lett volna kötelező szabályokat írnia, unatkozása miatt írta le a DN szabályait).

Member

Mello Uncensored 4. lap
Kicsit a megfelelő szerkesztési eszközök hiányában voltam... :redface:

Solid Snake


Prof. William

#1366
Quote from: Solid Snake on 2007-06-23, 21:47:18
Quote from: Member on 2007-06-23, 21:02:04
Van egy tippem, nagyon erősen, de abban nincsen se szitává lövés se Just as planned.
[spoiler=Csak az olvassa el, aki a mangát olvasta vagy máshonnan tudja a végét!!!]
Sztem Light össze fog esni és meghal, aztán kiderül, hogy Ryuk kicserélte a két DN-t, így Mikami a sz@rba nyomta, míg Ryuk az eredetibe írta Light nevét.[/spoiler]

Wrong. Keep guessing (the reality is far more superior).  :lazza:

Ryuk amúgy sem avatkozna bele olyan dolgokba, amely Lightnak vagy Nearnek jövedelmezne, ő már ezt az elején megmondta, hogy senki oldalán nem áll, pártatlan (bár azért fake DN szabályokat írt a valódiak közé, mondjuk nem is lett volna kötelező szabályokat írnia, unatkozása miatt írta le a DN szabályait).


Jaja Ryukot egyáltalán nem érdekli hogy ki nyer ki veszít, lessz e új világrend vagy nem... Ő csak unatkozott. A Fake szabályok is azért lehetnek. Egy kis szórakozás...

Sztem ha Light meghalna akkor max egy "Hát ez jó kis muri volt az emberek tényleg érdekesek, na csá!" -ra méltatná a dolgot majd menne almát szedni. Nem érdekli a dolog. :) Vagyis kb annyira int egy TV-nézőt hogy mi lessz a film vége...

Azért már csak negvárja mi lessz ennek a vége de nem avatkozik be...

Member

Quote from: Solid Snake on 2007-06-24, 13:16:56
Kik azok a szemüveges fickók? Multiple Matt-effect?  :D
Nem, random spanok, ő a 9. lapon jön majd. :)

Sztem Ryuk megunja a bulit és kész, legalább annyira lefáradt az utóbbi részektől, mint mi.

Kvikveg

Valaki pmezze mar el nekem a t*rrentek cimeit, 29-es resz es folotte. Gondolom Kuro-Hanat hasznaltatok. A 36os megvan, de a 35os mar nem volt fent nekik. Koszi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

A trackerről egyből törölték őket, ahogy megkapták a fenyegetőlevelet. Én már csak dht-vel tudtam leszedni múlt pénteken, de akkor még egész gyorsan lejöttek. Most már nem garantálok semmit, ha nem megy, próbáld meg emulelal, vagy várj egy hetet, ha kijön az utolsó rész is, úgyis feldob valaki egy batchet TT-ra.

t0rr3ntek az attachban


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Egy kis emlékeztető: A Nipponsei szerint Június 27-én, vagyis két nap múlva elérhető lesz az OST 3. 

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-06-25, 19:51:58
Egy kis emlékeztető: A Nipponsei szerint Június 27-én, vagyis két nap múlva elérhető lesz az OST 3. 

Remek (pont akkor szóbelizek, micsoda véletlen egybeesés  :smile:)!

Soul

#1373
Lol most nézem akkor van a név napom  :smile:.

kelvor

Ezek az egybeesések hátborzongatóak :_piszka:  :D

Draconire

http://zip.4chan.org/a/res/4132022.html
Ahaha oh wow  :muhahah: :muhahah: :muhahah:

(aki nem érti az ne olvasson bele komolyabban mert spoileres)

minuszmiki

#1376
Már a délutáni swimming lessons threaden is jókat röhögtem, ez viszont azt is übereli, ráadásul sticky  :lul:

edit: Huh, nem tudtam, mi ez a csobogás a Cowboy Bebop OST-ben, amit épp hallgatok, aztán rájöttem, hogy az nem abban van... :eek: :lul: :lul:

Rage

Utolsó rész: Szánalmas volt, ahogyan arra számítani lehetett, semmi különös... gondoltam egy darabig. Aztán kíváncsiságból elolvastam a manga utolsó két fejezetét, és azt kell mondjam, az anime vége isteni lett a mangáéhoz képest. :p
Btw, valaki plz írja meg spoiler vagy PM formájában, hogy a ch108 végén lévő csaj kicsoda, thx.
痛みを感じる方向に、出口がある!

kelvor

Quote from: Rage on 2007-06-27, 00:49:03
Utolsó rész: Szánalmas volt, ahogyan arra számítani lehetett, semmi különös... gondoltam egy darabig. Aztán kíváncsiságból elolvastam a manga utolsó két fejezetét, és azt kell mondjam, az anime vége isteni lett a mangáéhoz képest. :p
Btw, valaki plz írja meg spoiler vagy PM formájában, hogy a ch108 végén lévő csaj kicsoda, thx.

:lol: Eddig sem vártam sokat a befejezéstől, de ezek után pláne nem. Viszont az ritka, hogy a manga vége szarabb, mint az anime-é , nem?

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-06-27, 00:49:03
Utolsó rész: Szánalmas volt, ahogyan arra számítani lehetett, semmi különös... gondoltam egy darabig. Aztán kíváncsiságból elolvastam a manga utolsó két fejezetét, és azt kell mondjam, az anime vége isteni lett a mangáéhoz képest. :p
Btw, valaki plz írja meg spoiler vagy PM formájában, hogy a ch108 végén lévő csaj kicsoda, thx.
[spoiler]Nem derül ki a manga korábbi fejezetiből, gondolom Kira random követője, aki létrehozott egy szektát az ő istenítésére (esetleg Misa, elb*szottul megrajzolva :)) [/spoiler]