Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

kelvor

Quote from: Solid Snake on 2007-10-30, 19:49:39
Viszont a temetős jelenet üt. De tényleg.

:tezsvir:

+ amikor üldözték Higuchit...tisztára, mintha amv lett volna.  :smile: Sokkal jobban bejött az a jelenet, mint a simába.

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-10-30, 23:08:05
+ amikor üldözték Higuchit...tisztára, mintha amv lett volna.  :smile: Sokkal jobban bejött az a jelenet, mint a simába.

:tezsvir: , ott ami ment allata szám az mi volt ? mert en nem erre emlékeztem, ugyan ez volt ? végülis mind1 ha valkinek megvan fajl/torrent/link lenne szives megosztani , nekem valahogy ez kimaradt.. pedig az OSTk megvannak


Prof. William

Na de Light képébe monja a véleméynét vagy csak magának...

Mert nekem a mangában pont az tetszett hogy Lightet úgy elintézték ahogy csak lehetett...

Soldier

#1623
Quote from: Prof. William on 2007-10-30, 23:27:01
vagy csak magának...

igy
amugy a "ficko"-nak(a másik deathgod) aki megkérdezte Ryuk-t annak ugye nem volt különösebb szerepe? mert nekem volt 1-2 buta ötletem  :comp:

Venom

Quote from: Soldier on 2007-10-30, 23:33:12
amugy a "ficko"-nak(a másik deathgod) aki megkérdezte Ryuk-t annak ugye nem volt különösebb szerepe? mert nekem volt 1-2 buta ötletem  :comp:

Nem hinném, szerintem csak ő volt az a bizonyos sztori elem, aki elmondatja Ryuukkal a történetet. Viszont a vörös szemeiről nekem valamiért Kira jutott az eszembe.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

kelvor

Maximum The Hormone - Zetsubou Billy a szám címe ami alatta megy. Valamelyik OST-n rajta van a 3 közül ( a movie osteket nem számítva). Lusta vagyok most elővenni a dvd-t, de szerintem ez az ed2. Aztán lehet rosszul rémlik. Talán ebben  van.


Soldier

Quote from: Venom on 2007-10-31, 01:42:49
Kira jutott az eszembe.

igen, pedig tök logikatlannak és értelmetlennek tünik..valszeg az is ^^nem baj 1dül nem vok  :redface:

Quote from: kelvor on 2007-10-31, 01:43:34
ebben 

ty,leszedem azt kiderül

KeLa

Debu Note

:wtf:  :muhahah:

Őrület h miket ki nem találnak xD

kelvor

Hm, új film? L rajongók örülhetnek, mert rá fog fókuszálni  a movie. (bal első mezőre katt a trailerért)

Ha már tudtátok, jöhet a slowpoke.jpg.  :smile:

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-11-17, 14:50:29
Hm, új film? L rajongók örülhetnek, mert rá fog fókuszálni  a movie. (bal első mezőre katt a trailerért)

Ha már tudtátok, jöhet a slowpoke.jpg.  :smile:

en is épp tegnap olvastam.. Nem vagyok L rajongo  ettölfüggetlenül meg kiváncsi vagyok rá hogy mi lesz ebböl :P, rádásul live-action ?! érdekes lesz.

Manitu

Hány bőrt húznak még le erről a mangáról?  :3x3:


Én

Én is fejném a tehenet, amíg tejel. :D

Member

Nekem is kezd egy "bekaphatják" érzésem lenni. :ejj:

kelvor

Nekem az nem tiszta, hogy ez most miről is fog szólni. Először arra gondoltam, hogy L egyik ügyét dolgozzák fel, amit sikeresen megoldott jóval a Kira ügy előtt, de akkor hogy jön a képbe a dn. amit láthattunk az asztalon heverni a trailerben? A 2. filmet még nem néztem meg, de ezek szerint ott túlélte L és azt folytatják? Ez így elég sz*r.  :smile:

Member

#1634
[spoiler=Nem egészen]L meghal a második filmben, úgy győzi le Kirát, hogy a maximális 23 napot írja Misa DNjébe, így Rem nem tudja idő előtt megölni.[/spoiler]

EDIT: Atomspoiler, people!

kelvor

Aham. Akkor végképp nem értem. Így se füle se farka ennek az új filmnek.

Dezso

#1636
Sziasztok megvanak valakinek a Death Note 28. utáni részei? Ha igen akor ha lehet töltse fel.

KeLa

Quote from: Dezso on 2007-11-24, 23:25:25
Sziasztok megvanak valakinek a Death Note 28. utáni részei? Ha igen akor töltse fel.
Ez úgy hangzott, mint egy parancs :ejnye:
Szedd le szépen torrentről ahogy mindenki más is tette... :smile:

Dezso

Quote from: KeLa on 2007-11-24, 23:36:32
Quote from: Dezso on 2007-11-24, 23:25:25
Sziasztok megvanak valakinek a Death Note 28. utáni részei? Ha igen akor töltse fel.
Ez úgy hangzott, mint egy parancs :ejnye:
Szedd le szépen torrentről ahogy mindenki más is tette... :smile:
Bocsi
De honnan?

Próféta

Quote from: Dezso on 2007-11-25, 00:31:22
Quote from: KeLa on 2007-11-24, 23:36:32
Szedd le szépen torrentről ahogy mindenki más is tette... :smile:
Bocsi
De honnan?
Lásd még: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1029.0 vonatkozó részét.

Dezso

Quote from: Próféta on 2007-11-25, 00:39:35
Quote from: Dezso on 2007-11-25, 00:31:22
Quote from: KeLa on 2007-11-24, 23:36:32
Szedd le szépen torrentről ahogy mindenki más is tette... :smile:
Bocsi
De honnan?
Lásd még: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1029.0 vonatkozó részét.
Ezt tudom magát a torrentet honan töltsem le?



asd5ster

a sorozat csak 37 részes ??,
nem lesz folytatása??

kelvor


asd5ster


Member

Bocs a hülye kérdésért, de hova szeretnéd folytatni?

asd5ster

oda hogy még nem láttam végig és nem tom mi lesz a vége :)

Draconire

Hát imho még sok is volt ennyi rész, a Ladies Night címűnél abba kellett volna hagyni. :/

Soul

#1649
Quote from: Member on 2007-12-08, 22:54:19
Bocs a hülye kérdésért, de hova szeretnéd folytatni?

Hova is? Pl Light-ból shinigami lesz, vagy újjászületik 100év mulva és tanulva az esetekből megvalósítja az ideális világot  :smile:.


Jó az 1 dolog hogy a L(a)dies night után valami elveszett, hiszen Kira és L harca adta meg az ízét a dolognak,de, de ott a de mert azért nem volt rossz a folytatás sem ha nem is 99%-on pörgött de sztem 90% volt simán.Én a mélypontnak emlékeim szerint a papa vallatós részt és a yotsuba groupos részeket tartottam.De amikor Kira vissza nyeri az emlékeit az utsó yotsuba gruppos részbe az nagyon állat volt  :smile:, és nemsokkal utánna bamm L dies  :smile:.Ha nagyon akarnák akkor tudnák folytatni de ja sztem sem lesz, jó ez a 37, nem rövid nem never ending.