Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Soul on 2007-12-10, 13:07:37
Hova is? Pl Light-ból shinigami lesz, vagy újjászületik 100év mulva és tanulva az esetekből megvalósítja az ideális világot  :smile:.
DO NOT WANT
Birom az ilyen hozzáállásokat, tökmindegy milyen sz@r plottal, de folytassák, hogy tovább csorgathassam a nyálam kedvenc karaktereimre. A folytatások általában megölik az eredetit, és ez az első döfést már megkapta az utolsó harmadban :rolleyes:

Kezdjük ott, szerinted "ideális" volt az a világ, amiről Light álmodott? Maximum neki, a többi hatmilliárd embernek egy rettegéssel teli diktatúra, hogy mikor jelenik meg a képe a híradóban valami apró nézeteltérése miatt valakivel.


Member

Quote from: Manitu on 2007-12-10, 13:29:51
Kezdjük ott, szerinted "ideális" volt az a világ, amiről Light álmodott? Maximum neki, a többi hatmilliárd embernek egy rettegéssel teli diktatúra, hogy mikor jelenik meg a képe a híradóban valami apró nézeteltérése miatt valakivel.
Végülis minden szövetségesét vagy ismerősét kiirtotta szép lassan, szóval sztem a legvégső törvénykönyvben két sor szerepelt volna:
-Aki Yagami Light-nak nevezi el a fiát: halálbüntetés a családnak.
-Akinek nem Yagami Light a neve: halálbüntetés.

Soul

Quote from: Manitu on 2007-12-10, 13:29:51
DO NOT WANT
Birom az ilyen hozzáállásokat, tökmindegy milyen sz@r plottal, de folytassák, hogy tovább csorgathassam a nyálam kedvenc karaktereimre. A folytatások általában megölik az eredetit, és ez az első döfést már megkapta az utolsó harmadban :rolleyes:

Kezdjük ott, szerinted "ideális" volt az a világ, amiről Light álmodott? Maximum neki, a többi hatmilliárd embernek egy rettegéssel teli diktatúra, hogy mikor jelenik meg a képe a híradóban valami apró nézeteltérése miatt valakivel.

Nem akarok filozófálni, de ha vasfegyelmet teremtesz azzal hogy aki bűnöz az meghal akkor talán a sok ember elgondolkozik rajta.Light 1 bűnözés nélküli világot akart, ezt te hogy érnéd el ? Lmondasz 1 ejnyebejnyét a tv-n keresztül?  :smile:
Tökéletes világ nem lesz soha, szal az elején lehetett sejteni hogy nemjön össze neki.Amikor Light belépett a rendőrségre L halála után, írták a bűnözés vissza esett X%-al.Persze nem szép dolgokat csinált, de mikor lemondott a dnről nyálgép lett, az nem tetszett.Nekem sokáig az volt az érzésem Light csak azért halt meg hogy az L fanok megnyugodjanak, de végül is mind1 eza  vége kész.

Manitu

Hogy érném el? Két tucat atombomba. Nincs ember -> nincs bűnözés.
Light rosszul állt hozzá, a cél nem szentesíti az eszközt. Ráadásul nem is lehet a bűnözést felszámolni, a halálbüntetés sem tart vissza mindenkit.


Soul

Láttam 1 filmet Equlibrium vagy mi ilyen nyelv törős a téma  :smile:.Abba gyógyszereztek mindenkit  :smile:.Nem 1nagyszám film, de nem rossz 1szer nézd meg kategória.Na ott az érzelmeket tartották kordában a gyógyszerrel, meg volt mellé 1 osztag ami öldökölte az ellenállókat.1 bajom volt a filmel kapcsolatba a sok ellentmondás  :smile:.

Manitu

Láttam már, hasonló, ellenutópiás téma mint Orwel 1984-e. Light rendszere is hasonló lett volna. Azt ne mond, hogy szerinted ez egy jó megoldás :3x3:


Soul

#1656
Nem, írtam annyira nem fogott meg a film, meg ahogy feltüntették a gyógyszerrel való kezelést, nagy hülyeségnek tartottam  :smile:.Csak úgy eszembe jutott.

Zen

Quote from: Manitu on 2007-12-10, 14:14:20
Láttam már, hasonló, ellenutópiás téma mint Orwel 1984-e. Light rendszere is hasonló lett volna. Azt ne mond, hogy szerinted ez egy jó megoldás :3x3:

:_off:A szó amit keresel, disztópia. :3x3:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Makos

Én nemrég kezdtem el nézni a Death Note-ot. Eddig nagyon tetszik  :D

Dub-zero

ezt folytatni?
kb. a 20. reszig meg le tudott kotni
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Solid Snake

Quote from: Dub-zero on 2007-12-17, 23:18:58
ezt folytatni?
kb. a 20. reszig meg le tudott kotni

Akkor nézd tovább a 25. résszel bezárólag. Utána hagyd abba.

Én

[spoiler][/spoiler]
Pont addig? Ott kezdik el végre kibogozni a szálakat ha jól emlékszem...
ED: ez még Dub-zeronak ment

Dub-zero

#1662
ezert irtam, h kb.
naszoval nekem addig volt izgalmas, amig misa kideritette, h ki az uj kira (22, bar ebben nem vagyok biztos)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Soul

Jó az végig, csak sokaknak túl megrázó volt L halála.

Próféta

Én úgy érzem, számos egyéb okból lényegesen gyengébb a folytatás attól a ponttól. De hát ízlések és pofonok.

Soldier

Quote from: Próféta on 2007-12-18, 15:42:43
Én úgy érzem, számos egyéb okból lényegesen gyengébb a folytatás attól a ponttól. De hát ízlések és pofonok.

:tezsvir:

Public Hikikomori

Nem kellett volna úgy összetömöríteni a mangát. Ezzel kissé elrontották az egész utolsó harmadát.
AnimeComment, a kritikai blog:

animecomment.blog.hu

Solid Snake

Quote from: Public Hikikomori on 2008-01-05, 21:05:45
Nem kellett volna úgy összetömöríteni a mangát. Ezzel kissé elrontották az egész utolsó harmadát.

Már alapból a mangában el lett rontva az egész utolsó harmada.  :hehe:
[spoiler]
Plusz amit még sajnálok, az Light "hősies" halála az animében.
A mangában jóval szánalmasabb és igazságosabb módon végzi be.
[/spoiler]

Prof. William

Egyet értek veled Solid! Az eredeti mangás vég úgymond kielégítőbb .:)

Én

#1669
Death Note OP 2 Parody :rotfl:
Kár hogy csak eddig van
Ez is lol: Death Moon

Soul

A SM-es k*va jó  :jee:.

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-01-16, 22:31:57
Ez is lol: Death Moon

Ezt nagyon ügyesen összevágták. Mestermunka.  :jee:

Én


Kayama

Most vettem észre, hogy ma este lesz AXN Sci-fi-n. Tudja valaki, hogy mióta megy itt a sorozat?

Nihilus

Ma lesz az első rész.

Solid Snake

#1675
Quote from: Kayama on 2008-02-02, 14:59:53
Most vettem észre, hogy ma este lesz AXN Sci-fi-n. Tudja valaki, hogy mióta megy itt a sorozat?

Ezek szerint akkor nem az Animaxon fogják sugározni?

Szerk: Utánanéztem, Animaxon 2008.02.07 21:15 lesz az első rész vetítési időpontja.  :whoah:

Member

Szinkronos? Mert ha igen, vegye már fel vki nekem. :D

Junchi

Quote from: NihilusMa lesz az első rész.

Ööö... Nem ^^ Az a hír fake, érdemes az axn sci-fi honlapjára felkukkantani; Lényeg, hogy nem előzi be az Animaxos premiert a stuff.

kelvor

Quote from: Member on 2008-02-02, 20:10:38
Szinkronos? Mert ha igen, vegye már fel vki nekem. :D

Ja, nekem is.  :D

L, Light és Misa szinkronja biztos súlyos lesz.

Xzone

Quote from: kelvor on 2008-02-02, 21:33:52
L, Light és Misa szinkronja biztos súlyos lesz.

A Ryuké biztos odaver majd ezeknek is :)