Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#240
Quote from: Soldier on 2007-05-29, 14:52:01
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-29, 12:33:02
Quote from: erram on 2007-05-29, 10:17:34
Én is meglesem :jee:  Nude az Anime addikc on fennakadt a szemem a Negima!-n. Valaki tud róla valamit?

Annyit, hogy nagyon jó!!!!  :D


nah akkor ezt majd en is megnezem , ty^^

BTW én az első szériát láttam csak! De van egy mnásodik széria is ami remake, de más a sztori.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

erram

Jó ez mind szép és jó csak tudod én is akarom láááátni :bruhuhu: Honnét szedhetném le? :merci:

smash++

Két animet is nemrég fejeztem be.

Nurse Witch Komugi-chan Magikarte: Húú.Ez elég érdekes volt.Talán mondhatnám,hogy 5 rész éppen elég :).Nem ondom,hogy rossz,de nekem valahogy ítélet nagy baromság :D.Sokat nevettem rajta,mert van benne bőven vicces rész és háát van egy kis fan-service karakterek terén :).De ez az alaptörténet ütött...Vírusok támadják a földet és egy lánynak aki átváltozik Komugi-vá.Egy ápoló aki legyőzi a bacikat és meggyógyítja az embereket és helyreálít mindent.Elméletileg a Soul Takerből van ez  aszereplő,én azt még nem láttam.Gondolom valami paródia szerű ez az anime.Örülök,hogy befejztem.Kicsit nehezen haladtam ezzel az 5 résszel.Nem is tudom mennyi pontot adjak rá.Mert végülis sokat nevetetm,de mégis valamiért nem bántam volna meg ha bele se kezdek.Azért 8/10

Zero no Tsukaima:Alapvetően nincs benne az ecchi kategóriában az addicts szerint.Pedig szerintem ecchi is van benne.Tehát van egy világ ahol élnek az egyszerű emberek akik nem tudják használni mágiát és vannak az "előkelők" (mágusok) akik tudják használni -Harry Potter anime kiadásban :)-.A főszereplők egyike egy mágus lány (Louise) akinek a beceneve Zero,majd kiderül miért is :D.Mivel az egyik napon egy "szolgát" kell megidézniük a lánynak sikerül a földről megidézni egy srácot(Saito).Innen kezdődnek a kalandjaik.Nos azért is ecchi szerintem,mert van benne egy igen szép keblekkel megáldott szereplő aki igen szép helyzeteket nyújt Saito-nak,ezenfelül a  Louise és Saito mester és szolga kapcsolata i eléggé ecchi néha  :D.Néha azért volt egy kis hárem anime feelingje.Van egy pár csók jelenet  :redface:
Szóval egy rendkívül jó anime.Amiben megtalálható a romantika+"ecchi"+mágia+(fantasy).A romantika nagyon jóra sikerült igazából panaszkodni se tudok rá.Az op eleje a legjobb.Nézzétek meg ;)  10/10

kelvor

Quote from: smash++ on 2007-06-18, 15:18:11
Zero no Tsukaima...

Nem volt rossz anime. A vakondon röhögtem a legtöbbet :D Amúgy lassan jön a folytatása.

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-06-18, 16:51:28
Quote from: smash++ on 2007-06-18, 15:18:11
Zero no Tsukaima...

Nem volt rossz anime. A vakondon röhögtem a legtöbbet :D Amúgy lassan jön a folytatása.

jah jah .. kivancsi lexek

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-06-18, 15:18:11
Zero no Tsukaima

Szóbeli után már komolyan leszedem. Régóta tervezem megnézni, de mindig közbejött valami.

Selmo

Quote from: Solid Snake on 2007-06-18, 20:14:28
Quote from: smash++ on 2007-06-18, 15:18:11
Zero no Tsukaima

Szóbeli után már komolyan leszedem. Régóta tervezem megnézni, de mindig közbejött valami.
Detto, csak most épp nincs helyem, meg GTO-t nézek. De ha végeztem vele... :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Solid Snake on 2007-06-18, 20:14:28
Quote from: smash++ on 2007-06-18, 15:18:11
Zero no Tsukaima

Szóbeli után már komolyan leszedem. Régóta tervezem megnézni, de mindig közbejött valami.

ideje lex már^^  :rotfl:

Cobra

Zero-ból most nyáron vagy ősszel (már nem emlékszem) jön ki a 2. szezon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Cobra on 2007-06-18, 22:15:27
Zero-ból most nyáron vagy ősszel (már nem emlékszem) jön ki a 2. szezon.

valameik topicba asszem mar irtam^^
09.07.2007 till 24.09.2007

Solid Snake

Quote from: Selmo on 2007-06-18, 21:06:46
Quote from: Solid Snake on 2007-06-18, 20:14:28
Quote from: smash++ on 2007-06-18, 15:18:11
Zero no Tsukaima

Szóbeli után már komolyan leszedem. Régóta tervezem megnézni, de mindig közbejött valami.
Detto, csak most épp nincs helyem, meg GTO-t nézek. De ha végeztem vele... :Kiraly:

Annak is elkezdtem a nézését. 1. részt néztem még csak meg (falkibontás + tanulókínzás  :morci:), mert hozzád hasonlóan nekem sincsen túl sok vinyóhelyem, gondosan be kell osztanom.  :smile:

Selmo

Winyóhely? Eto... Most fogok kiírni kb. 30 gigát, csak a lustaság ugye... :redface:
GTO-t meg nézd tovább, nekem bejön, igaz, hogy valami eszméletlen idióta az az ember, de jókat lehet röhögni rajta és igen komoly dolgokat dolgoz fel a sorozat.

A tökéletesség unalmas.

smash++

Viccelsz?!Ha okosan akarod beosztani a helyet és az időt szerintem erre a 2-re ne sajnáld ;)
GTO és Zero no Tsukaima
Onizuka egy isten :).Nagyon nagy arc...és marha jó anime 10/10

A zero-t pedig azért mondom,hogy ne sajnáld,mert szerintem romantika terén nem fogsz csalódni (ha jól tudom szereted a romantikus animeket) és azért egy kis fűszer ecchit is elbújtattak.Várom a júliust és a szeptember végét.Még ebben az évben be is fejezeik  :whoah:.Remélem gyorsan jön majd a szép minőség és a felirat.Azért kíváncsi vagyok,hogy folytatják a romantikus szálat,mert eléggé ott voltt már a végén (vége felé).Úgy érzem több akcióra számíthatunk,így hogy tudják már a képességeiket.Több mágiát is akarok.Ecchi pont elég(na jó azért még egy pici jöhetne :szemuveges: ).
Nektek nem tetszett annyira,ahogy az opening kezdődik?Szeritnem nagyon üt...

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-06-19, 00:46:06

Nektek nem tetszett annyira,ahogy az opening kezdődik?Szeritnem nagyon üt...

kedvedért felideztem kicsit :) de rajöttem hogy ez is bent van winampba
de amugy nem fav nalam^^
de az tény hogy nem rosz ;)

smash++

Quote from: Soldier on 2007-06-19, 00:49:13
Quote from: smash++ on 2007-06-19, 00:46:06

Nektek nem tetszett annyira,ahogy az opening kezdődik?Szeritnem nagyon üt...

kedvedért felideztem kicsit :) de rajöttem hogy ez is bent van winampba
de amugy nem fav nalam^^
de az tény hogy nem rosz ;)
Mármint nem csak a zenéjére gondolok.Hanem ahogy elindul a zene és beugrik a tavas (csónakos) jelent és mellé a szöveg ;).Én arra gondoltam,hogy nagyon üt.Kb annyira mint az Inukami eleje.Nem a zenére gondolok és az egész openingre csak az elejére (Az Inukami eleje is nagyon ott van nálam,az az első 10mp).Nekem sincs benne a fav-ok között :).D.N. Angelt még nem nagyon tudták letaszitani az első helyről,mint op (nem csak zene terén)

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-06-19, 01:06:52
Quote from: Soldier on 2007-06-19, 00:49:13
Quote from: smash++ on 2007-06-19, 00:46:06

Nektek nem tetszett annyira,ahogy az opening kezdődik?Szeritnem nagyon üt...

kedvedért felideztem kicsit :) de rajöttem hogy ez is bent van winampba
de amugy nem fav nalam^^
de az tény hogy nem rosz ;)
Mármint nem csak a zenéjére gondolok.Hanem ahogy elindul a zene és beugrik a tavas (csónakos) jelent és mellé a szöveg ;).Én arra gondoltam,hogy nagyon üt.Kb annyira mint az Inukami eleje.Nem a zenére gondolok és az egész openingre csak az elejére (Az Inukami eleje is nagyon ott van nálam,az az első 10mp).Nekem sincs benne a fav-ok között :).D.N. Angelt még nem nagyon tudták letaszitani az első helyről,mint op (nem csak zene terén)

igen ha az elsö 10-15mpt nezem akkor lehet igazad van .. inukamira nem emlexem meg mar fenn sincs csak dvdn van most nem "rakom" be ezért :) D.N Angel meg még várolistas anime (majd nemsokára :) )

kelvor

#256
GTO-t nem szabad kihagyni, szerintem klasszikus. :smile:  Tervezem újranézni.
Zero meg inkább könnyed kikapcsolódás de szerintem semmi extra. Na jó...a vakond az durva :muhahah:
D. N. Angel-t második nekifutásra sem tudtam végignézni. Egyszerűen nem köt le.

Solid Snake

GTO 1-nél kicsit Golden Boy-os érzésem volt.  :D
Onizuka az összes rész alatt így fog viselkedni?  :haha:

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 09:41:25
GTO 1-nél kicsit Golden Boy-os érzésem volt.  :D
Onizuka az összes rész alatt így fog viselkedni?  :haha:
Sőt. :D

Selmo

És hajjaj. Néha elgondolkodtam, hogy milyen avákat lehetne csinálni azokból a pofákból, amiket vág. :rotfl:

A tökéletesség unalmas.

smash++

Quote from: kelvor on 2007-06-19, 09:00:14
GTO-t nem szabad kihagyni, szerintem klasszikus. :smile:  Tervezem újranézni.
Zero meg inkább könnyed kikapcsolódás de szerintem semmi extra. Na jó...a vakond az durva :muhahah:
D. N. Angel-t második nekifutásra sem tudtam végignézni. Egyszerűen nem köt le.
Én szerintem még egy animet sem néztem meg kétszer :),max részleteket újra.De a GTO elég necces,hogy lesz még egy kör majd egyszer talán.
Nem tudom neked mi a különleges,de alapból ez a fajta kapcsolat közöttük már megér egy kört.Azért szépen lehet látni ahogy kifejlődnek az érzések,szóval romantika terén számomra úgymond a "különlegesek" között van,mert nagyon eltalálták.A bájital mekkora rész volt már?!Vagy amikor Kirche rámozdult és jöttek a jelöltek,japán fürdős rész vagy amikor lovagolnak és mondja "hol kapaszkodsz,hékás..."
Azért milyen érdekes sokszor az ilyen anime főhős szerelme vagy párja mindig kicsit,hogy is mondjam "flat chest" :D(Vagy nagyon rosszul emlékszek).Pedig lehetne válogatni a srácnak :whoah:

Nem tudom,lehet nem egy nagy különlegesség.De az az anime ami engem letud kötni és végig nézem1 max két szünettel,nálam kimondottan jó anime.Lehet az volt a gondod,hogy a máia és az akció kcsit háttérbe szorlut,nem?

kelvor

Nem erről van szó. Összességében jól szórakoztam rajta és  nem tartom egy rossz animénak, de számomra nem nyújtott semmi plusszt. Elég átlagos anime. Lehet a második évad jobban fog tetszeni.

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-06-19, 18:08:30
Azért milyen érdekes sokszor az ilyen anime főhős szerelme vagy párja mindig kicsit,hogy is mondjam "flat chest"
Talán mert van ízlésük? ::) :hehe:

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 00:01:11
Quote from: smash++ on 2007-06-19, 18:08:30
Azért milyen érdekes sokszor az ilyen anime főhős szerelme vagy párja mindig kicsit,hogy is mondjam "flat chest"
Talán mert van ízlésük? ::) :hehe:

:confused: :eek:

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-06-19, 18:08:30Azért milyen érdekes sokszor az ilyen anime főhős szerelme vagy párja mindig kicsit,hogy is mondjam "flat chest" :D
Hogy nézne már ki egy loli két hatalmas tőggyel? :ejnye:
Bár nem nagyon értem, mit értesz "ilyen" animék alatt. Ha a csaj főszereplő flat, akkor igen, de ha egy nagymellű bombázó, akkor meg az.

Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 00:01:11
Talán mert van ízlésük? ::) :hehe:
:tezsvir:


smash++

Quote from: Manitu on 2007-06-25, 02:30:20
Quote from: smash++ on 2007-06-19, 18:08:30Azért milyen érdekes sokszor az ilyen anime főhős szerelme vagy párja mindig kicsit,hogy is mondjam "flat chest" :D
Hogy nézne már ki egy loli két hatalmas tőggyel? :ejnye:
Bár nem nagyon értem, mit értesz "ilyen" animék alatt. Ha a csaj főszereplő flat, akkor igen, de ha egy nagymellű bombázó, akkor meg az.
Én tévedtem.Mert ugyebár a Nurse Witch Komu..-tés a Zero No-t egymás után néztem meg és ezért mondtam,hogy az ilyen animekban mindik flat a főhősnő,nagyobb volt így a hatás.De van még egy két ilyen anime ahol a főhős csaj flat és az "ellenfele" pedig nagyon nem.Én nem is mondom,hogy "hatalmas tőgy kell" csak legyen egy kicsit formásabb és nagyobb.Habár ha nem lenne akkor nem lehetne elsütni azokat a poénokat.Szóval nekem nincs igazam :).De attól,hogy Loli a kari még nem kötelező a flta chest nem?Na mind1.

A lényeg!Az új anime a listámon

Daphne in the Brilliant Blue : Nos 24 részes anime amiben csajok a főhősök semmi romantika csak lightos akció és ecchi.A lányok kinézete háát láttam már szebben megrajzolt főszereplőket is (a graf kicsit érdekes),de a ruhájuk nagyon jó és azért a lányok se panaszkodhatnak méret ügyileg  :hehe:.Az egész egy Maia nevű lány felvételiével kezdődik az Oceán Társasághoz.Ő a legjobb jelentkező,de mégse veszik fel.Innen kezdődik a baj.Nincs családja és a lakásból is kirakják,így kénytelen átmenni a város "csóróbb" negyedébe munkát és szállást találni.Valahogy belecsöppen egy kis abjba amihez nagyon ért.A lényeg,hogy kiköt Neresis-nél ami egy lányokból álló "mindenes" társaság, férj visszaszerzéstől-terrorista elhárításig vállalnak melót ha jól megfizetik őket.Ez lesz a sorozat nagy része:a mission-ök.Majd Maia kerül a középpontba és a története.Az akció részek jók egy ecchi-hez képest,tehát nem kell vmi nagyot várni,a lányok jók,lehet nevetni,sokféle karakter.Mindezt akkor ajánlom ha vkinek van egy kis szabad ideje és egyszeri könnyed kikapcsolódás.DE.Itt jön a bökkenő.Amint Maia kerül a középpontba az utolsó 6 rész kb,egyszerűen nem bírja az ember megállni azt,hogy ne nézze (én így voltam).NAgyon szép,szomorú történet fordulatokkal.Engem sikerült meglepni és őszintén szólva kicsit meg is "fogott" (csak a könnyek hiányoztak).
Tehát már pusztán Maia történetért érdemes megnézni.Van ecchi+vígjáték+akció+(dráma) Mivel a történet nekem nagyon bekött és nagyon eltaláltnak érzem nem adhatok rá mást mint 10/9 (maga a mission talán 10/8)

[spoiler]a végén Maia volt aki megint gyorsan beért a felvételin vagy vmi más csaj,1147 vagy vmi iylesmi számú jelölt :confused:?Akkor most Maia a Neresis-nél maradt?[/spoiler]

Tonagura!: Egy rövid ecchi-romantika-vígjáték anime.Főszereplők Arisaka Kazuki és Kagura Yuuji.Kazuki nem tudta elfelejteni első szerelmét akit még gyerekkorában ismert meg.Majd elválllásuk után 10 évvel visszatér a srác Yuuji a városba.A lány nagyon felvan dobva,hogy viszont láthatja őt és most talán bevallja neki mit ti érez iránta.De mivel ez egy ecchi nem egészen az lesz amire ő számított.Hiszen Yuuji enyhén perverz és ez kicsit bonyolítja a dolgokkat.Majd jönnek ezek után a félre értések az "air soft" lövöldözés,új barátok,riválisok.Szóval azért sikerül kcisit megkavarni a dolgokat 13 rész alatt.A szereplők tényleg jók és ha valaki már látott pár animet, karakter hasonlósággal is fog találkozni.Pl Yumeria talán...vagy egy kis Love Hina beütés a történetben.
Na de a lényeg.Aranyos lányok,sok "pózolás" (fan szervíz).Nekem tényleg nagyon tetszett. 10/9

A vége,hogy is mondjam nem "teljesen" nekem való :) ecchi anime-ben oké (romanitkusban már anyira nem),de nem kell megijedni [spoiler]ami késik nem múlik,végülis szeretik egymást csak a készítők megint nem voltak képesek összehozni a szereokőket  :ejj:[/spoiler]De azért jó volt ;)

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 17:44:36
Quote from: Manitu on 2007-06-25, 02:30:20
Quote from: smash++ on 2007-06-19, 18:08:30Azért milyen érdekes sokszor az ilyen anime főhős szerelme vagy párja mindig kicsit,hogy is mondjam "flat chest" :D
Hogy nézne már ki egy loli két hatalmas tőggyel? :ejnye:
Bár nem nagyon értem, mit értesz "ilyen" animék alatt. Ha a csaj főszereplő flat, akkor igen, de ha egy nagymellű bombázó, akkor meg az.
Én tévedtem.Mert ugyebár a Nurse Witch Komu..-tés a Zero No-t egymás után néztem meg és ezért mondtam,hogy az ilyen animekban mindik flat a főhősnő,nagyobb volt így a hatás.De van még egy két ilyen anime ahol a főhős csaj flat és az "ellenfele" pedig nagyon nem.Én nem is mondom,hogy "hatalmas tőgy kell" csak legyen egy kicsit formásabb és nagyobb.Habár ha nem lenne akkor nem lehetne elsütni azokat a poénokat.Szóval nekem nincs igazam :).De attól,hogy Loli a kari még nem kötelező a flta chest nem?Na mind1.
Jézusom, honnan ástad elő ezt a postot :eek: :D
A kérdésedre válaszolva: De. Szerintem kötelező. Bocsássuk szavazásra a kérdést, van itt egy-két szakértő, halljuk az ő véleményüket is :D

Quote from: smash++ on 2007-07-18, 17:44:36
Tonagura!:...
Az ilyenekre mondom, hogy méltatlanul alulsubolt. Meglepően jó volt a kategóriáján bellül, érdemes megnézni :jee:


Darkstar

Megint témánál vagyunk? :D
Mi a DFC? Mert sztem nem csak a 100% flat, van némi "tűréshatár". Mint pl Fate ha jól emlékszem nem teljesen lapos (és mégsincs vele semmi probléma, sőt), de valamikor majd ellenőriznem kell eme állításomat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

A DFC szerintem egyértelműbben definiálható, mint a loli. Az én olvasatomban legalábbis csak nem szembetűnő, hogy a karakternek vannak mellei. (Bár mondjuk ha jobban belegondolok, a loli is ugyanez... :))

Darkstar

Szóval akkor Fate chan nem loli?  :eek:
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん