Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Kraivan

Quote from: Prof. William on 2008-01-28, 11:12:08
Sztem minjárt kiderül hogy Naruto már a Shipp óta csak egy KB és az igazi otthon alszik és tömi a Rament a fejébe és mindent megtanul amit a KB .:)
Akkor elismernéd h tud valamit? :D :lol:

Az a baj h heti egy chapter. Az egy rendes animeben talán 3 perc jelenet. a fogzománc bepiszkítására sem elég ez a mennyiség.

Csináljunk alternative hungarian naruto mangát, és megmutatni a világnak milyen egy jó fordulatos csetepaté.

Bishop

Hú hol is kezdjem?
Én már régóta szemlélem a manga alakulását kicsit ferde szemel. Mikor mindenki eldobta magát hogy hú új jutsu meg hú 4 farok meg Akatsuki secrets, én csak azt vettem észre hogy mennyire elhanyagolják Narutot és Konohat. Egyszerűen idegesítő hogy Sasuke és az Akatsuki olyan értelmes harcot tudnak mutatni, még Konoha csapatban is alig bír tenni valamit miközbe a FŐhős Naruto vagy edz vagy ép berserkben van vagy más értelmetlen dolgot csinál. Amikor kiderült hogy Naruto új techet kap reméltem hogy megtöri a csendet és végre kapunk egy új erős aféle kicsit sablonos shounen főhőst. Erre az új jutsut csak egy legyengült Kakuzun tudta megcsinálni amit ráadásul nem is használhat.
Aztán jött Sasuke bemutatása, a zseni aki mindenben tápos, taijutsu, ninjutsu, genjutsu (régebbe bírtam Sasuket mert nem volt olyan önelégült arca,mivel Naruto mindig emlékeztette rá hogy vna még hova fejlődnie)
Akkor ott a sorozatos Plotnojutsu, minek tápolja fel Kishi a gonoszokat ha aztán a jókat nem, végül a harc közepén mindig észre lehet venni egy romlást. Ezaz amikor a plot no jutsu kezdődik és a jók nyernek. Na most vagy legyenek alapból gyengébbek a gonoszok vagy tápolják fel értelmesen a jókat is. Nem akarok nagyon példáulozni de ott az OP mindig egyre erősebb ellenfelek ellen mennek és mindig megoldják hogy ne érződjön a plot no jutsu hanem inkább egy jó harc utolsó vérig amiből természetesen a jó kerül ki győztesen.

Most meg bejöttek ezek a tápos technikák mint a rinnengan ami ráadásul szerintem anynira lame hogy Jiraiya nyerhetett volna simán, csak hát a plot no jutsu :__devil:
Most meg táposabb sharingan mint az MS? Komolyan nem tud az író már újjal előrukkolni. Itachit is elbasszák, kezd olyanná válni mint Hidan akit annyira nem bírtam. De ez lesz a veszte is most, és a végén Sasuke mégtáposabb lesz Naruto meg "has to wait"  :wtf:

Meg mi az hogy ez az év Sasuke Sakura Kakashi? most ez lenne kb ha ragaszkodunk a mostani harcok hosszúságához mondjuk 10 chapterm, aztán valami átvezetés 5 chapter Sakurahoz nem tudok mit fűzni csak hogy én még 1 chaptert se szánnék rá max 2 oldalt egy chapterben(amit majd Narutoból fogunk helyette látni  :__devil: ) de akkor az is vagy 10-15 ch Kakashi megint ennyi és akkor szerintem már augusztusra lehetne Naruto, de az interjú szerint ebben az évben nem lesz Naruto, nem tom hova húzzák még, elég ezt animebe elviselni.
Remélem ne az lesz hogy az utolsó nagy harcba megjelenik Naruto elveri Paint megmenti a világot stb és akkor Hokage lesz. Ő a főszereplő és alig harcol valamit és azok is szarok.
És akkor már Hinatat és a többieket meg se említem, ők már csak ilyen töltelék mint Dragonballba Yancha meg Tien meg Krilin, akikbe szerintem még lett volna több is amit kihozhatnak.

Devian

Quote from: Bishop on 2008-01-28, 15:21:08

Most meg táposabb sharingan mint az MS? Komolyan nem tud az író már újjal előrukkolni.

nem úgy volt hogy,  utánna csak nem vakul az MS től ?

chilip

jah, én is úgy emlékszem, hogy utána csak nem vakul meg, így is elég táp - fekete tűz, az az ultimate genjutsu, az a dimenziós szarság, átlát minden genjutsun, másol, kikövetkezteti az ellenfél következő lépését, látja a chakrát... elég sokmindent tud...

KeLa

Quote from: Bishop on 2008-01-28, 15:21:08
...
én csak azt vettem észre hogy mennyire elhanyagolják Narutot és Konohat.
Rengeteg köteten keresztül szinte csak Naruto és/vagy Konoha volt, én vhogy csak örülni tudok ha nem látom.
Attól h Naruto a címe, nem csak ő a főszereplő, ott van Sasuke, Sakura és még Kakashi is annak mondható (Team7) meg még jó pár szereplő.
Jelenleg az Akatsuki a lényeg meg Pain, Tobi/Madara és Itachi és Sasuke. Előbb-utóbb meg úgy is lesz még egy kis Naruto is, hiszen Tobi ott ugrabugrál előttük :smile:
Am azt azért én is elismerem h ez a " csak azért vagy h megkapjam a szemed" dolog tényleg egy kicsit :lame: , de még nem tudni h miként alakul a dolog.

Liquid Snake

#1115
Quote from: KeLa on 2008-01-28, 20:08:17
Rengeteg köteten keresztül szinte csak Naruto és/vagy Konoha volt,

Én erről lemaradtam, elmagyaráznád h melyek ezek a kötetek?  :__devil:

Quote from: KeLa on 2008-01-28, 20:08:17
Attól h Naruto a címe, nem csak ő a főszereplő, ott van Sasuke, Sakura és még Kakashi is annak mondható (Team7) meg még jó pár szereplő.

Sasuke-t már eléggé szétüberelték Deidara ellen nemtom miért kell mgint vele foglalkozni, ugyanez Sakura esetében is elmondható... Nemhogy jönne a többi Konoha Chuunin nem pedig MINDIG ugyanazok -.- Kakashinak viszont örülök ha tényleg valami lényeges esemény lesz vele.

blackman

Én Gaaranak örülnék leginkább, de valszeg már nem sok szerepe lesz.  :bruhuhu:

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-28, 20:25:24
Quote from: KeLa on 2008-01-28, 20:08:17
Rengeteg köteten keresztül szinte csak Naruto és/vagy Konoha volt,
Én erről lemaradtam, elmagyaráznád h melyek ezek a kötetek?  :__devil:
A manga elejétől kezdve jó sokáig. A chuunin exam is lényegében Naruto-ról szólt meg Konoháról, hiába ismertünk meg egy csomó szereplőt, mindnek volt vmi kapcsolata Narutoval. Neji, Hinata, Lee, Gaara és a testvérei, is mind miatta változtak meg vagy lettek erősebbek, elég egyértelmű h ő volt a középpontban. Aztán később amikor Jiraiyaval utazagatott, akkor is ő vert egy kis észt Tsunadebe és az miatta lett csak Hokage, aztán később ott van a Sasuke-Naruto fight, aztán a felépülése után a kiképzése.
Tudom én h ő a fő-fő szereplő, de akkor is... szinte mindig mindenhez volt vmi köze. Nekem ez nem tetszett és kész, de ez csak az én véleményem.

Zen

Azt nem mondtuk h Naruo soha nem volt főszereplő, ponthogy az a baj h már nem az, és senki se, CSAK Sasuke. Jó, neked eleged lett belőle, ez ok, de erre nem az a megoldás h mindenkit hanyagolnak, és nem ilyen sokáig. Ha megnézed, Naruto mellett sokan fejlődtek, Sasuke mellett ki fejlődik? Senki.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: Zen on 2008-01-28, 23:11:02
Azt nem mondtuk h Naruto soha nem volt főszereplő, ponthogy az a baj h már nem az, és senki se, CSAK Sasuke. Jó, neked eleged lett belőle, ez ok, de erre nem az a megoldás h mindenkit hanyagolnak, és nem ilyen sokáig. Ha megnézed, Naruto mellett sokan fejlődtek, Sasuke mellett ki fejlődik? Senki.
Vagy épp pont ellenkezőleg, mindenki Sasuke és az Akatsuki miatt fejlődik... Naruto, Sakura, Kakashi, meg a többiek is :smile:
Pain is Narutora vadászik, nem Sasukera, majd eljön annak is az ideje. Az h kiderült az Uchiha klán sötét titka + h Madara hogyan is kapcsolódik ehhez, sztem nem rossz dolog és érdekes... Sasuke ennek az egésznek csak egy kis része.
Naruto és barátai helyett most egy rövid időre bejöttek az Uchiha-k... nem hiszem h ez olyan rossz lenne.

Dreamcleaver

Gaara for Prezident!  :whoah: Kíváncsivagyok mikor hozzák már vissza  sztoriba, és hogyan nyeri vissza az erejét/szerez új technikákat. Mert ne msok értelme volt feléleszteni, ha többé már nem szerepeltetik ugye.

Sztem is az lenne most a nyerő, ha Sasuke megszívná. Ha meghalna, az sokat segítene Naruto karakterén. Pláne ha Jiraiya halálával egy időben tudná meg.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-28, 23:39:02
...
Sztem is az lenne most a nyerő, ha Sasuke megszívná. Ha meghalna, az sokat segítene Naruto karakterén. Pláne ha Jiraiya halálával egy időben tudná meg.  :D

felkötné magát a legközelebbi fára :D

blackman

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-28, 23:39:02
Gaara for Prezident!  :whoah: Kíváncsivagyok mikor hozzák már vissza  sztoriba, és hogyan nyeri vissza az erejét/szerez új technikákat. Mert ne msok értelme volt feléleszteni, ha többé már nem szerepeltetik ugye.

Sztem is az lenne most a nyerő, ha Sasuke megszívná. Ha meghalna, az sokat segítene Naruto karakterén. Pláne ha Jiraiya halálával egy időben tudná meg.  :D
Akkor már haljon meg Sakura is, hogy teljes legyen a kör.  :D Erre Naruto bekattan, és Ultimate Berserk módban legyak mindenkit. Tiszta Ninja World Apokalipszis.  :D

Kraivan

Quote from: blackman on 2008-01-28, 23:57:16
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-28, 23:39:02
Gaara for Prezident!  :whoah: Kíváncsivagyok mikor hozzák már vissza  sztoriba, és hogyan nyeri vissza az erejét/szerez új technikákat. Mert ne msok értelme volt feléleszteni, ha többé már nem szerepeltetik ugye.

Sztem is az lenne most a nyerő, ha Sasuke megszívná. Ha meghalna, az sokat segítene Naruto karakterén. Pláne ha Jiraiya halálával egy időben tudná meg.  :D
Akkor már haljon meg Sakura is, hogy teljes legyen a kör.  :D Erre Naruto bekattan, és Ultimate Berserk módban legyak mindenkit. Tiszta Ninja World Apokalipszis.  :D
És beleférne a jóslatba is amit Jiraya kapott.  :lol:

chilip

hát ha télleg ezt a mozdulatot végigviszi itachi és nem "höhöhö... genjutsu..." lesz, akkor elég nagy szarban van sasuke... most nem egy mangekyou sharingan kéne itachinak? nem azért várt eddig?

KeLa

Quote from: chilip on 2008-02-01, 20:15:03
hát ha télleg ezt a mozdulatot végigviszi itachi és nem "höhöhö... genjutsu..." lesz, akkor elég nagy szarban van sasuke... most nem egy mangekyou sharingan kéne itachinak? nem azért várt eddig?
Az is lehet h Itachi ordított, mert belekerült egy mangekyou genjutsuba :D

chilip

lehet még mindig egyhelyben állnak :D

Liquid Snake

Hmmm, nemtom mi van de biztos h nem "vette ki" Sasuke szemét, ez a rész legalább annyiból tetszett h jó fight volt benne, bár még korán sincs vége.

blackman

Lehet hogy Itachi nagy vakságában mást fogott meg, amit nem kellett volna ...  :lol:

chilip

Quote from: blackman on 2008-02-02, 20:08:31
Lehet hogy Itachi nagy vakságában mást fogott meg, amit nem kellett volna ...  :lol:

"forgive me, sasuke..."  :lul:

Prof. William

Ja majd jön a

Itachi: - HÁHÁHÁHÁH me van a szem! Hé most meg hova tűnt?
Sasuke: - Hö Hö genjutsu. :)

chilip

Quote from: Prof. William on 2008-02-02, 20:56:23
Ja majd jön a

Itachi: - HÁHÁHÁHÁH me van a szem! Hé most meg hova tűnt?
Sasuke: - Hö Hö genjutsu. :)
Itachi: - Hö Hö Hö, crows...

Fix'd  :lazza:

Prof. William

#1132
És kiderül hogy még mindig nem mozdultak egy milimétert sem...

- Ez jó volt Sauske! De most véged! Szuper mega Sharingan támadás!
- Hö hö genjutsu...
- Na de most már rohadtul kezd idegesítei ez a genjutsu marhaság. Egy sima fightot sem bírunk lenyomni a narutóban....
- Ez igaz... őőő Itachi... most is egy klón vagy mi?
- Ja... hö...hö...

És 15 fejezettel később végre megmozdulnak...

chilip

Zetsu A: "ez kibaszott unalmas, na menjünk innen..."
Zetsu B: "egyetértek, nézzük inkább a kyuubi jinchuuriki bénázását..."

Dreamcleaver

És akkor a végén Sasuke leszúrja Itachit, mire az darabokra esik szét, és kiderül, hogy csak egy bábu volt. Itachi már rég halott, de Sasori még él!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackman

Azért Sasuke Shuriken dobálós techje nem volt rossz szerintem, bár még így se tudta megérinteni a félvak bátyust. :P Sztem Itachi valójában halálra unja magát minden harcon, ezért nem mozdul soha, mert kedve sincs hozzá.  :D (Lehet hogy Itachi valójában emo?  :confused: )

smash++

#1136
Ez szerintem nagyon jó rész volt.Ismét egy élvezetes harcot láttunk (vagy harc részletet).
Vak Sasuke-ból nem tudom milyen ninja vagy történet vállhat ami egész évben tart?Hiszen ő lesz a főszereplő,ha minden igaz.

Egyébként mindenki Sasuket szólja le,hogy beképzelt.Ami igaz is.De én most egy kicsit belegondoltam abba is,hogy szerintem Naruto is igen beképzelt lett vagy túlságosan nagy az önbizalma.Végülis egészen az elejétől úgy viselkedik Naruto mintha mindenkit sec perc alatt letudna győzni. Igazából olyan mint a hangosan  ugató kutya, ami Oro ellen mondjuk bejött...

Vejiita

Quote from: blackman on 2008-02-03, 06:33:11
(Lehet hogy Itachi valójában emo?  :confused: )
:lol: :D

Meglehet.

hatake_kakashi

meg lehet :P mindenesetre szerintem is élvezetes volt ez a rész is

nb23

Sasuke biztos az :D Shuriken pengék repkednek az ereiből kell még valami bizonyíték  :muhahah: :rotfl: