Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

NLZ

De a békabácsinak nem tűnt fel, hogy az éjszakák alatt tűnnek el a hegyek? :D
[reserved]

Liquid Snake

Na végre. Sztem nagyon nagy ch volt. Naruto igazán GAR, a brekik is GAR-ok minden jó volt. Az meg h nem egyedül tolja a Rasengant könyörgöm aki még ezen akad ki az ne nézze tovább. Vagy legalább ne írja le mert instant /facepalm eset. Ő így csinálja és kész. Sztem az új techje meg valami imba fizikai támadás lesz mint ahogy a kövi ch címéből is lehet következtetni. Bár a handseal Kage Bunshint mutat ezért kicsit érdekes, nemtudom mire készülhet pontosan.

NLZ

Sage Tech Kage Bunshin Multi-Rasengan Meteor!
[reserved]

Dreamcleaver

Sage Sexy no Jutsu: Natural Wonders.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Egy békanő :zomg:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Venom

Nem volt rossz, de most már tényleg valami új technika legyen következő részben és ne a korábbi dolgok kombinációja.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

Ja sosem mondják hogy mi lett Kakashival csak szomorúan néznek. Ezt bírom mert még elméletileg bármi lehet.

Remek kombináció lenne ha elnyomna egy szexi jutsut és amíg Pain lógó nyelvel bámulja rányom egy rasengant.  :whoah:

chilip

az is lehet hogy a rasen-shurikent fogja használni... az is az egyik új techje, nemrég tanulta meg, nem? kicsit felspécizve nature chakrával hagyhat akkora krátert mint deidara :D

NLZ

Lényeg, hogy kagebun és rasengan harc lesz. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-01-16, 16:17:14
Az meg h nem egyedül tolja a Rasengant könyörgöm aki még ezen akad ki az ne nézze tovább.
Akármit mondtok, akkor is gáz.. Jira tudta.. Naruto nem, és így győzi le azt, aki kinyírta Jirát.. nem elfogadható kész :facepalm:
Quote from: Liquid Snake on 2009-01-16, 16:17:14Bár a handseal Kage Bunshint mutat ezért kicsit érdekes, nemtudom mire készülhet pontosan.
Talán Kage Bunshinra készül, ha Kage Bunshin sealt mutat? ::)

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-16, 20:04:36
Quote from: Liquid Snake on 2009-01-16, 16:17:14
Az meg h nem egyedül tolja a Rasengant könyörgöm aki még ezen akad ki az ne nézze tovább.
Akármit mondtok, akkor is gáz.. Jira tudta.. Naruto nem, és így győzi le azt, aki kinyírta Jirát.. nem elfogadható kész :facepalm:
Kakashi is tudta egy kézzel. Meg a Third is.
[reserved]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-16, 20:04:36
Akármit mondtok, akkor is gáz.. Jira tudta.. Naruto nem, és így győzi le azt, aki kinyírta Jirát.. nem elfogadható kész :facepalm:
Végül is nem tök mind1 h csinálja? Attól még lehet a rasenganja sokkal erősebb, az nem a módszertől függ :smile:

chilip

te srácok, naruto most tanulta meg a sage féle chakra detektálást..... honnan a fészkes fenéből tudta hogy kakashinak milyen a chakrája? meg úgy bárkinek is a békák kivételével?

amúgy ilyen apróságokon nem szabad fennakadni :D

NLZ

Quote from: chilip on 2009-01-16, 22:59:47
te srácok, naruto most tanulta meg a sage féle chakra detektálást..... honnan a fészkes fenéből tudta hogy kakashinak milyen a chakrája? meg úgy bárkinek is a békák kivételével?

amúgy ilyen apróságokon nem szabad fennakadni :D
Jaj már, ne rontsd el a fanboyok kedvét, te rossz, csúnya kisfiú. :(
[reserved]

Bishop

Quote from: chilip on 2009-01-16, 22:59:47
te srácok, naruto most tanulta meg a sage féle chakra detektálást..... honnan a fészkes fenéből tudta hogy kakashinak milyen a chakrája? meg úgy bárkinek is a békák kivételével?

amúgy ilyen apróságokon nem szabad fennakadni :D
Ez kb olyan mint mikor DB-be hogy a francba érzékelték egymást, fizikailag lehetetlen de mivel ez egy fiktív világ teljesen más a helyzet. Az is lehet hogy mindenkire egyedi chakraja van ami mint egy fénykép vagy személyi működik.

chilip

Quote from: Bishop on 2009-01-16, 23:21:39
Quote from: chilip on 2009-01-16, 22:59:47
te srácok, naruto most tanulta meg a sage féle chakra detektálást..... honnan a fészkes fenéből tudta hogy kakashinak milyen a chakrája? meg úgy bárkinek is a békák kivételével?

amúgy ilyen apróságokon nem szabad fennakadni :D
Ez kb olyan mint mikor DB-be hogy a francba érzékelték egymást, fizikailag lehetetlen de mivel ez egy fiktív világ teljesen más a helyzet. Az is lehet hogy mindenkire egyedi chakraja van ami mint egy fénykép vagy személyi működik.

ezt értem én, DE nem erre akartam kilyukadni....

az a bajom hogy naruto eddig NEM tudta érzékelni a chakrát, ergo fogalma se volt milyen Kakashi chakrája... erre megjelenik az új detektoros képességével és azonnal tudta hogy kakashi nincs ott.... honnan tudta? detektálása csak a sage móddal fejlődött ki és azóta kakashi közelébe nem volt...

Bishop

Képzeld el azt hogy úgy érzékeled a chakrat hogy egy kép ugrik  be a fejedbe a arról akit érzékelsz

NLZ

Quote from: Bishop on 2009-01-16, 23:30:24
Képzeld el azt hogy úgy érzékeled a chakrat hogy egy kép ugrik  be a fejedbe a arról akit érzékelsz
De nem fogod fel, hogy chilip azt magyarázza, hogy egy totál idegen fószert sem ismersz meg egy képről, ha eddig csak a hangját hallottad? Kapcsold már ki a fanboy módot és gondolj bele abba, amit chilip írt. Nem szégyen elfogadni, hogy lehet Narutoban logikai hiba. :)
[reserved]

Dreamcleaver

#2388
Azé van ez ám, mer' Orange-kun most naon SAGE, meg egy az univerzummal, meg táááááááp!!1!1! Tud már GARul nézni is, és támadást kikerülni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Miről hadoválsz te? :D
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2009-01-17, 00:41:43
Quote from: Bishop on 2009-01-16, 23:30:24
Képzeld el azt hogy úgy érzékeled a chakrat hogy egy kép ugrik  be a fejedbe a arról akit érzékelsz
De nem fogod fel, hogy chilip azt magyarázza, hogy egy totál idegen fószert sem ismersz meg egy képről, ha eddig csak a hangját hallottad? Kapcsold már ki a fanboy módot és gondolj bele abba, amit chilip írt. Nem szégyen elfogadni, hogy lehet Narutoban logikai hiba. :)

De ha egy totál ismerős fószernak beugrik az arca azt csak felismeri tán. Gondolkozz mielőtt írsz.

NLZ

Te nem érted, látom. Olyan ez, mint ha Naruto eddig vak lett volna. Mivel vak volt, nem látott senkit se, max hallott és szagolt. De ettől még nem fogja csak látásból rájönni arra, hogy ki kicsoda, ahhoz látnia ÉS hallania/szagolnia kell, hogy társítani tudja az érzékelését az illetőnek. Szal akármilyen pontos a chakra érzékelése, nem tudja azt kihez társítani. Ennél tovább ezt nem lehet magyarázni, remélem felfogod. :)
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2009-01-17, 02:51:50
Te nem érted, látom. Olyan ez, mint ha Naruto eddig vak lett volna. Mivel vak volt, nem látott senkit se, max hallott és szagolt. De ettől még nem fogja csak látásból rájönni arra, hogy ki kicsoda, ahhoz látnia ÉS hallania/szagolnia kell, hogy társítani tudja az érzékelését az illetőnek. Szal akármilyen pontos a chakra érzékelése, nem tudja azt kihez társítani. Ennél tovább ezt nem lehet magyarázni, remélem felfogod. :)

Nem itt nem ez a gond. Az a gond hogy neked semmi soha semmikor nem tetszik, és úgy ragaszkodsz a hülyeségekhez mint egy óvodás. Csak azt nem igazán értem, hogyha tényleg ennyire sz@r minden amit nézel akkor miért nézed őket? Tőled még egyszer sem láttam egy olyan kommentet sem, hogy na ez most jó volt tetszett vagy valami. Mindig csak a negatív dolgok. Nem hiszem el, hogy ennyire ne tudnál évezni semmit/nem tetszene semmi...

NLZ

#2393
Szal beismered, hogy igazam van? :D  Mondjuk ugyan azt mondtam, mint chilip, csak más szavakkal. :)

Egyébként meg azért nem látsz tőlem pozitív kommentet, mert vak vagy. Mit láttál legutóbb topicba jópár animéről mondtam jókat, de ha megnézed az aláírásomat, láthatod, hogy mely azok az animék, amelyekről bármikor nyilatkozok pozitívan. :)
[reserved]

Zen

Újraolvasva a ch-t vicces h a csiga Narutonál oda-vissza teleportálgat a válla és a zsebe között. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Lányos zavarában ide-oda rakosgatta. :)
[reserved]

Venom

A chakra-érzékelős faszságon ne tessék már ennyire kiakadni. Nem egy Science vagy Nature lapjain megjelent sorozatról van szó, úgyhogy ilyen hülyeségek bőven beleférnek. Na bumm, instant radar, csoda-upgrade, legalább lesz valami esélye Sasuke "mindent-látok-a-szememmel-még-a-saját-ánuszom-is!" Sharinganja ellen.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

NLZ

Én nem akadtam ki, csak megvédtem az álláspontom. ^^
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-01-17, 21:50:39
Én nem akadtam ki, csak megvédtem Chilip álláspontját. ^^
Fixed.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Mivel chilippel egyet értettem, ezért az ő álláspontja az én álláspontom is. Szal a saját álláspontomat védtem meg, úgyhogy csitt. ^^
[reserved]