Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-16, 20:14:13
Lol ha naruto mindent megtanulna /esélytelen.. túl hülye hozzá../ akkor kábé ennyi lenne a sorozat lol :D JIrának inkább kakashihoz kellett volna küldeni a békucit :D Bár sztem a béka elég jól elmagyarázza majd neki a dolgokat :D Nah mindegy :D Madara akkor is Obito, ha mindenki tagadja :D különben nincs értelme a maszknak XD

De Madara, hogy lenne Obito mikor Madara-t az első Hokage győzte le Obito meg jóval azután született??? Sztem ez hülyeség :S

LuckyDingo

Obito félhulláját megszállta Madara szelleme.. mittomén :D Pain is tud testek között mozogni vagy mi XD

Liquid Snake

#812
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-16, 22:38:29
Obito félhulláját megszállta Madara szelleme.. mittomén :D Pain is tud testek között mozogni vagy mi XD

Mondjuk minden lehetséges mert mindenre ki tud találni valamit a manga készítője sztem :D

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-16, 22:47:56
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-16, 22:38:29
Obito félhulláját megszállta Madara szelleme.. mittomén :D Pain is tud testek között mozogni vagy mi XD

Mondjuk minden lehetséges mert mindenre ki tud találni valamit a manga készítője sztem :D
Pont ezért fog Narto most fejlődni és végül megtanulja irányítani a 9 farkút.Én is tudom,hogy Naruto "idióta".De ha lassan tőmondatokban magyarázod neki megérti és megcsinálja.Tehát.
1 A béka elmegy Naruto-hoz.Aki egy büdös szót nem bír felfogni.
2 Ezután jön Kakashi ((vagy Tsunade)), aki magérti és lassan elmagyarázza Narutonak a helyzetet egy fél napon keresztül.
3 Majd mikor Naruto megértette mi az állás.Azt mondja "Tanits új justut".
4 Kakashi megint elmagyarázza,hogy ez nem ilyen egyszerű.
5 Végül Naruto elkezd gyakorolni és rájon nem is olyan hülye hiszen eszébejutott vmi-mint pl a rasengant nem tudja egy kézzel,de azért tovább tudja fejlszteni     blablabla
6 Naruto kurva erős lesz és legyőz mindenkit.

Devian

kezdjük ott hogy a béka reakciójábol (amikor kiköpte vag ymi .. ) levontam hogy már dolgozott Narutóval úgyhogy ... csak megtudja tanítani .. de az még messze van

smash++

Quote from: Devian on 2007-09-17, 15:46:24
kezdjük ott hogy a béka reakciójábol (amikor kiköpte vag ymi .. ) levontam hogy már dolgozott Narutóval úgyhogy ... csak megtudja tanítani .. de az még messze van
Az,hogy találkozott vele vagy sem szerintem másodlagos.Amikor a seal-t próbálta egy kicsit megbirizgálni tuti Naruto nem tudta,hogy mi van :). Na jó utalás volt már rá bőven,hogy Naruto tényleg tisztában van sok mindennel.Pl amikor dumált a 9 farkúval vagy hasonlók. De az tuti,hogy J-ék nem keveset eltitkoltak előle. Habár lehet tévedek,de szerintem Naruto még info hiányban szenved.Ha meg nem szenved akkor nem tudom most mi a fenét csinál...

KeLa

#816
Ch.371
[spoiler]Úgy tűnik h előszőr Jiraiya vs. Konan lesz, ráadásul még ismerik is egymást.[/spoiler]

**************************

Egy érdekes húzás lenne ha Pein miután legyőzte Jiraiya-t, az ő testében jelenne meg Naruto előtt.
Sztem ez lehetséges, mert most már szinte biztos h Pein valamilyen módon képes testet váltani. Naruto köpni-nyelni nem tudna, az biztos :D

Liquid Snake

#817
Mondtam én a végén még kiderül h Konan Naruto anyja :D

edit: És ahogy látom a spoiler képeket egy új Akatsuki tag van rajta? :D

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-20, 14:56:58
És ahogy látom a spoiler képeket egy új Akatsuki tag van rajta? :D
Az csak Pein :ejnye:

Liquid Snake

Quote from: KeLa on 2007-09-20, 15:07:00
Quote from: Liquid Snake on 2007-09-20, 14:56:58
És ahogy látom a spoiler képeket egy új Akatsuki tag van rajta? :D
Az csak Pein :ejnye:

:frown: Érdekesen néz ki  :frown:

chilip

jesszus, Pein és Konan Jiraya tanítványai voltak????  :eek:

Bishop

Kezd téleg olyan lenni mint egy mexikói szappanopera ahol mindenki ismer mindenkit és mindenki mindenkinek az ismerőse/rokona  :_piszka:

smash++

Én meg megint nem tudok semmit :D .Ki Konan?Pain Love for Jiraiya?Már inkább megöli?Azért vettem elő ezt a testet?Tobi Sasuke figyelése és kíváncsisága,hogy mi lesz belőle?
Semmit nem értek így,hogy hetente jön egy ch és mindig vmi új "titkot" mondanak amiről eddig senki nem sejtett semmit.
Naruto és Sasuke banda találkozni fog?Most ezzel erre utaltak?

Liquid Snake



Most nem azért de itt olyan rohadt nagy harcok lesznek h el sem hiszem. Jiraya vs Konan és Pain, akkor Sasuke csapata vs Naruto vs Akatsuki, persze csakis párokban nyomják tehát nem megy rá egy Akatsuki tagra egy egész csapat. De én úgy érzem h olyan harcok jönnek majd h igen be fogunk szarni tőlük :D  :jee:  :whoah:

Vejiita

Hát azért én nem vagyok elájulva.
Itachi már szászszor feltűnt de mindig megbúvik az utolsó pillanatban.
Naruto csak kergeti Sasukét.
Kabuto is bújkál egyfolytában.
Pain öt részen át készül Jiraiya ellen.
Ja és Tobi meg ül és néz........
Szóval remélem hogy jobbak lesznek a következő csepptörök.

Liquid Snake

Quote from: Vejiita on 2007-09-23, 20:55:21
Hát azért én nem vagyok elájulva.
Itachi már szászszor feltűnt de mindig megbúvik az utolsó pillanatban.
Naruto csak kergeti Sasukét.
Kabuto is bújkál egyfolytában.
Pain öt részen át készül Jiraiya ellen.
Ja és Tobi meg ül és néz........
Szóval remélem hogy jobbak lesznek a következő csepptörök.

Én pont ezért mondom h mostmár brutál harcok kell hogy legyenek... Mert eddig mindenki csak szenvedett de ideje már harcolni is!

Vejiita

Akkor teljesen egyetértek. :tezsvir:

Kassh

[spoiler] csak én látom a hasonlóságot a középső genin és Konan között? :)[/spoiler]

KeLa

Quote from: Kassh on 2007-09-24, 22:43:12
[spoiler] csak én látom a hasonlóságot a középső genin és Konan között? :)[/spoiler]
Én is erre tippelek :smile:
De azért nem 100% - nagyon sok egyéb lehetőség is van.

Bishop

Quote from: Kassh on 2007-09-24, 22:43:12
[spoiler] csak én látom a hasonlóságot a középső genin és Konan között? :)[/spoiler]
Ez már olyan ős régi feltevés hogy már meg se lepett amikor kiderült.

KeLa

[spoiler=Ch.372]Úgy tűnik h Konan mégsem az a középső lány :smile:[/spoiler]

smash++

372: Most erre mit lehet mondani  :confused: ?Csak most olvastam el.Azért kicsit durva,hogy J-t azok akarják megölni akiket végülis "megmentett" vagy inkább gondozott.Most melyik Pain igazi arca?
Konan csak ennyit tudna?Azért nem semmi,J háborúban úgy gondolja hátramarad 3 kölyökkel az ellenséges village-ből.
Mindenki ismer mindenkit.Oro meg úgymmond a kölykök-nek "szolgált" az akatsukiban

chilip

#832
kiváncsi vagyok mit takar ez a legerősebb szuper fejlett vérvonal, amit Pein birtokol, mer ha télleg ilyen erős akkor odabassza a sharingant is simán... remélem nem vmi berzerkes cucc, abból elég naruto meg a cursed seal-es csákó sasukénél :D

ed.: most jutott eszembe: volt egy rész a korábbi chapterekbe ugye, amikor Jiraya elkapott 2 ninját és kifaggatta őket egy béka gyomrában, majd miután végzett, elküldte őket annak a kifaggatónak (nem jut eszembe a neve) Konohába, de a kövi chapterben meg az eggyik fickó árnyékában bújt el, a fickó meg elfutott... itt vmi trükk lesz :D lehet most jön majd Jiraya ál-halála, mindenki azt hiszi, hogy halott, majd visszatér később... gondolom ez is egy lehetőség, szóljatok ha tévedek...

smash++

Nem tudom...
How to handle that guy igazából csak egyre vonatkozik.Szóval akiből nem tudott kiszedni semmit azt küldte el szerintem.Pedig az is logikus lett volna ha mind2-t küldi.Meg az,hogy elbújt az árnyékábnan vagy mi kicsit érdekes tech én azt hittem,hogy egyszerű "henge".Én nagyon remélem,hogy nem hal meg igazából,nagyon kár lenne érte.Habár nem kis harcosok és tehetségek haltak meg eddig...

Modify:
373: Senkinek semmi? Azért kicsit durvának tartom,hogy most meg előkerült egy über kemény szem pár.Eddig is tudtuk,hogy vmi különleges na de ennyire.Kicsit nem sok???Hogy lehet,hogy a Sharingan szemű a vezér :confused:
Az meg megint elég érdekes,hogy J 3éven keresztül tanította és felügyelt rájuk...

Vejiita

Nem tudom miért, de valahogy nem tud feltüzelni úgy ez a küzdelem, mint annak idején a Jiraiya § Tsunade vs. Orochimaru.
Valahogy mintha túl sokáig húzták volna ezt a paines dolgot, vagy nem tudom...

smash++

Én nem nagyon tudom összehasonlítani,mert azt csak animeben láttam.Még olyan sokmindent nem láttunk.Pain is bekeményít és J is remélem.Csak ne mardjon ott... Pain nagyon magabiztos.

Vejiita

Igen, az lehet, hogy a csata java még csak most jön. :jee:

chilip

jiraya kicsit nagyon hasonlít naruto-ra :D elhasalt a békától, amit idézett, az nagyon kész volt  :lol:

smash++

Quote from: chilip on 2007-10-15, 20:39:14
jiraya kicsit nagyon hasonlít naruto-ra :D elhasalt a békától, amit idézett, az nagyon kész volt  :lol:
Jaja.Inkább rá hasonlít mint az apjára.De az egy nagy különbség,hogy J megtuda/megtudja idézni akit akar.Naruto-tól meg egy sz@ros megidézést sem láttunk és ez elszomorító :ejj:

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-10-16, 09:12:53
Naruto-tól meg egy sz@ros megidézést sem láttunk és ez elszomorító :ejj:
De igen, csak az már nagyon régen volt... (még Gaara ellen, bár ott sem sikerült elsőre :D)