Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

chilip

annyira már nem lenne imba egy kyuubi summon... madara tudja irányítani, már sasuke is, az első úgy verte a kyuubi-t hogy madarát is alázta vele annó... tehát nem lenne halhatatlan

meg sztem nem summon, mivel békuci mondta hogy csak kicsit buzerálta meg a kyuubi ketrecét és máris "mi történt".
valami lehetett ott a 4. farkon kívül, mert pl orochimaru betegen tartotta magát a 4 farkú ellen, Jiraya meg majd belehalt annó....

Chronus

#1531
Quote from: chilip on 2008-05-28, 16:54:23
annyira már nem lenne imba egy kyuubi summon... madara tudja irányítani, már sasuke is, az első úgy verte a kyuubi-t hogy madarát is alázta vele annó... tehát nem lenne halhatatlan

meg sztem nem summon, mivel békuci mondta hogy csak kicsit buzerálta meg a kyuubi ketrecét és máris "mi történt".
valami lehetett ott a 4. farkon kívül, mert pl orochimaru betegen tartotta magát a 4 farkú ellen, Jiraya meg majd belehalt annó....

Talán, de szerintem ha bármi is van ott akkor az a hibrid mivoltuknak köszönhető. Kyuubi csak egy dolog ha kind kolbászol a saját formájában, és egész más így, hogy Naruto-ba van tömörítve. Azért azt se felejtsük el, hogy már Naru chakrája is standard óriási, és nem a Kyuubi chakrájáról berszélek, hanem az övéről. Jira is mondta neki, hogy nem szabad a Kyuubi chakrájára hagyatkoznia, mert a sajátja is pont elég baszottnagy már önmagában, persze biztos nem olyan nagy mint a kyuubié (bár a gyerek a 4th kölke, szóval kitudja), de azért kompetens.

Szvsz az, hogy Sasuke meglátta a kyuubit Narutoban és egy illúzión belül leverte nem jelent semmit. Minden ami történt az az volt, hogy nyomott egy sharigant és dumált egyet a kyuubival narutoban egy illúzióval, bár dissolvolta a rókát ettől függetlenül az nem szevedett tényleges kárt, csak egy illúzió volt az egész, mint ahogy az is az amikor Naru "önmagában" beszélget a kyuubival. Jelképes kivetülések, a rács mögötti szörny (a seal jelképe), meg egyebek, nem egy tényleges dimenzió vagy ilyesmi, csak egy "belső világ" mint Ichigo innerworld-je, egy tudatalatti szint, ennyi. Ott bármi lehetséges.

Másrészről meg a Madara+Kyuubi vs az First Hokkage-t se venném komolyan. Azér azt tegyük hozzá, hogy az első egy imba szar volt, még imbább mint Madara aki még a kyuubit is képes volt irányítani. Az egyértelmű, hogy a kyuubi nem az univerzum legerősebb lénye, de azért szvsz Jiránál meg Orochimarunál jólal magasabb szintű már 4 farkas formában is. Madara se a puszta erejével irányította, hanem a shariganjával, a First meg mint mondtam egy imba szar. Lehet hogy ő leverte a madara+kyuubit de ez még nem jelent semmit, God Emperror is felér a 4 Chaos istennel egyben, attól még azok egyenként is kiirthanak egész naprendszereket, pont.
Lehet, hogy ilyen nagyágyúk ellen a kyubi önmagában semmi, de Narutoval együtt.... azért pl megnéznék egy Fuuton Razenshurikent a kyuubi chakrájával, hogy vajon milyen pusztító erőt képviselne.... vagy ey 5-6 farkas formát, ne adj istenegyszer egy 9eset, márha naru nem halna teljesen bele. Szvsz 9 farkú kyuubitól Pain is fűbe harapna....

LuckyDingo

Nem majd Naruto is kap egy szemtechnikát a Kyuubitól.. keresztbe áll a szeme és Sasuke halálra röhögi magát rajta :)
Amúgy sztem, ha Sasuke ellen menne naruto, akkor Kyuubi tuti segítene neki, mert ugye csöppet pipa az uchihákra :D És Egyedül nem bírna vele :D talán Narutoval majd fog :)

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-28, 17:26:10csöppet pipa az uchihákra :D
Az meg a másik. Közös az ellenségük. Bár szerintem ha Naru berserkbe menne akkor a kyuubi nem akarna leállni hanem addig ütné Sasukét amíg mozog. Lehet a harc végerdménye Narutonak nem esne túl jól.  ^^"

smash++

Az a Jiraiya-s ne használd azt a jutsut, nem arra vonatkozott, hogy ne veszítsd el túlságosan a fejed? Tehát a 1-2-3-4 farkas állapot. Én marhára nem nézem ki Naruto-ból, hogy megtudott tanulni egy "That Jutsu" technikát...

Sasuke-t is leállítottam Oro nem egy olyan ne használd ezt a techet szöveggel? Az is elég komoly lehetett ha Yamato úgy felkapta rá a figyelmét, lehet az volt az a villámos...

Zen

Quote from: Chronus on 2008-05-28, 17:24:53
Madara se a puszta erejével irányította, hanem a shariganjával, a First meg mint mondtam egy imba szar.
Ebből most nekem az jön le h Madara nem imba, mer Sharingant használ, First meg imba, mer anélkül táp. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

Quote from: Zen on 2008-05-28, 18:36:58
Ebből most nekem az jön le h Madara nem imba, mer Sharingant használ, First meg imba, mer anélkül táp. :D
És ez miért annyira rendkívüli módon elképzelhetetlen? Ultimate hatalom nincs. Mindenkinél van valaki aki erősebb. Egyébbiránt meg, senki se mondta, hogy Madara valami űbererős shit. Csak azt tudjuk rólla, hogy gyk halhatatlan (de azt Oro ismegoldotta... aztán Sasuke mégis lecsapta), és hogy tudta irányítani a kyuubit (de ez meg Sharrigan shit, tehát nem tényleges erő, inkább trükkös taktikai skill), szóval nagyon is elképztelhető, hogy a First erősebb volt nálla, elbégre elverte Kyuubistól, függetlenül attól, hogy Madara erős volt vagy nem.... és ha azt vesszük, elvileg Madara most méggyengébb, mint akkor....

Liquid Snake

Amúgy hol találtátok a spoilert a 402-es ch-hoz? :) Linket megköszönnék.

chilip


KeLa

Vagy >itt, vagy NarutoFan fórum meg még egy csomó helyen...

Am confirmed lett az új sharinganos spoiler... :smile:  LOL

csacsa

Quote from: KeLa on 2008-05-28, 20:13:42
Vagy >itt, vagy NarutoFan fórum meg még egy csomó helyen...

Am confirmed lett az új sharinganos spoiler... :smile:  LOL

ez de gáz, jobb sharingan nem jutott eszébe :confused:  :wtf:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

chilip

elvileg azért mert ez eternal mangekyo sharingan... mert az 2 mangekyo egyben - de ezt is valahol olvastam - és így lesz kaleidoszkóp szeme (ahogy elvileg a neve is utal rá)

Zen

Valamit most tisztázni szeretnék. Tehát, Sasuke az "1000 évente egy" féle kiválasztott, a tesója meg az a tragikus hős, aki egyes filmekben a főszereplő lenne? Most akkor ez tuti Naruto? Mert Naruto "hőstettei" ezekhez képest kb semmi. o.O

Amúgy ha nem értettem félre vmit, akkor Madaranak is ilyen szeme kéne h legyen, nem? Vagy csak sose "kapcsolja be"?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

most olvastam egy fordítást arról ami eddig kijött, [spoiler]sasuke megy konohát "eltaposni"[/spoiler], hát kurvára örülök mit ne mondjak  :facepalm:

Bishop

Shodai azért volt erős mert Wood tech minden chakra based jutsut benyelt, semlegesített.
Hát erre nem számítottma, de ígyis jó leglaább lesz Sasuke Naruto harc XD (vagyis Sasuke elveri Narutot :ejj: )


KeLa

#1545
Elvileg most már Sasuke tudná irányítani a Kyuubit, nem?
Mekkora poén lenne már ha Sasuke a bekattant Naruto hátán lovagolva tombolna a faluban :rotfl:

Liquid Snake

Annyira egyértelmű volt, hogy Sasuke Konoha ellen fog fordulni :) Ezt meg is írtam jópár posttal előrébb, így a jó, lesz Team Hebi vs Konoha fightok + az Akatsuki sem hiszem, hogy tétlenkedni fog addig :)

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-05-28, 22:09:11
Elvileg most már Sasuke tunáa irányítani a Kyuubit, nem?
Mekkora poén lenne már ha Sasuke a bekattant Naruto hátán lovagolva tombolna a faluban :rotfl:
:lol: :lol: :lol:Ezt most elképzeltem.. sőt tobvábbmegyek, ha tudnám lerajzolnám.. Olyan Napóleon a lovon stílusban háttérben égő konoha XD :lol: :lol: :lol:

Liquid Snake

 :lol: sztem tök zsírul néz ki a szeme :D Látszik, hogy a japánok szeretik a magyar népmeséket :D Mondjuk nemtom, hogy a csillagszemű juhász magyar eredetű-e :D

chilip

most akkor odament itachi holttestéhez és sírva kikaparta a szemét hogy legyen neki EMS?  :gyagya:

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-05-28, 22:17:22
most akkor odament itachi holttestéhez és sírva kikaparta a szemét hogy legyen neki EMS?  :gyagya:

f@$z se tudja már, hogy mivan :D

KeLa

Quote from: chilip on 2008-05-28, 22:17:22
most akkor odament itachi holttestéhez és sírva kikaparta a szemét hogy legyen neki EMS?  :gyagya:
Sztem ez a lépés vhogy kimaradt, de most most komolyan mégis mit vártál, Sasuke-ról van szó :D

Zen

Quote from: chilip on 2008-05-28, 22:17:22
most akkor odament itachi holttestéhez és sírva kikaparta a szemét hogy legyen neki EMS?  :gyagya:
Ha minden igaz, a lelki hatás a lényeg, nem az h kitépi a szemét.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

háde eternal mangekyo.... mien lelki hatás? itachinak akkor mér nem volt miután lemészárolta a családját a legjobb barátjával eggyütt?

Chronus


Zen

Quote from: chilip on 2008-05-29, 00:02:41
háde eternal mangekyo.... mien lelki hatás? itachinak akkor mér nem volt miután lemészárolta a családját a legjobb barátjával eggyütt?
H meghaljon egy hozzá közel álló személy..mint Sasukenak most Itachi. Ezért kapta meg az új szemeket.

Chronus: Loooooooooooool
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

nem érted, ezért a sharinganjának mangekyo állapotba kéne mennie, nem? nem pedig eternal mangekyo állapotba (amihez egy rokon szeme kell, és az hogy sasuke-nak már mangekyo-ja legyen) [feltéve hogy sasuke szeme most télleg EMS állapotba lesz és nem beszélek hülyeségeket valami kitalált fan-dolog miatt...]

Bishop

Nem tudom de ha ez az egész Sasukesdi tovább fog zajlani minimum 2 pontot levisz a végső értékelésemből. Ez már pofátlanség hogy hova imbul még Sasuke aztán még Konohanak megy, kinézem hogy esélye is van nyerni ahogy az író most áll  :ejj:

LuckyDingo

Sasuke for president :D Eddig is komáltam, aztán untam az Itachi Storyt... De most hogy megszállott Konoharomboló lett szinte már az első helyre lépett... volna ha ne lenne emoboy :D De mivel az így marad a 3. XD

Venom

Az utolsó Naruto részben Konoha már porig égett, hullák fekszenek a romok között, Sasuke pedig épp Narutot belezi ki lassan és fájdalmasan. Alul pedig nagyjából az áll majd japánul a mangaka tollából: "Elnézést, de erre izgulok fel."


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne