Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Bishop

OFF: azért az a múltkori Urahara vsd Aizen verseny elmélet, hogy kilesz elöbb Isten. Azon röhögtem egyet :lul:

Dreamcleaver

Én egy Madara vs. Pain fightnak örülnék nagyon.  :D Amúgy sem lehet két vezére az Akatsukinak. Van kb mennyi, 5 megmaradt tag? Abból a csaj Pain csicskája, Zetsu meg Madara-é (bár nála nem lehet tudni). Kisame meg csak for teh lulz van benne a buliba, sztem lazán csatlakozna ezek után Sasuke-hoz is. Végül is kinyírta Itachit, szal Kisame-t lehet ezzel meggyőzte. Ráaádsul Kisame talán mesélhetne pár dolgot Itachiról, lehet nem véletlen voltak társak oly sok éven át...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-01, 01:32:21
Ráaádsul Kisame talán mesélhetne pár dolgot Itachiról, lehet nem véletlen voltak társak oly sok éven át...
Nah jó ez már yaoi alapanyag... XD
Amúgy max azért állna Kisame Sasuke mellé, mert hasonlít Itachihoz.. de ennyi köbö :D

gyulababa

Csak engem érdekel az oro/kabuto mix? :)
Nagyon szerettem azt a két karakter, és biztosra veszem hogy a sok szart amit okoz sasuke meg tobi, a végén ő fogja megkavarni, hehe a kis kígyó.
Egyébként headon is bemehetnének konohaba, shodaime nélkül tobi valószínűleg a 3/4-ét elintézné 1edül, a maradékkal meg teameagle is megbírkózna. (pláne ha jön akatsuki, yondaime sincs már, és nem is 1 démonjuk van)
Túl overpowered nekem már az egész, jobban szerettem a régebbi "verekedős" narutot, a mostaniban az megy h "hmm elkasztolok 1 falu méretű jutsut, ha nem elég akkor a hegyméretűt küldöm, ha az se jön be, akkor elteleportalok, és hívom a haverokat"
Persze, kiváncsian várom a folytatasokat :D

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Prof. William

Reméllem lessz még Naruto Sasuke harc... Szinte már látom...

- Hö hö Shadow Clone...
- Hö hö Genjutsu...
- Mhö mhö  Rasengan.
- Hö hö Crows és Sharingan...
- Hö hö Clones...
- Hö hö Genjutsu...
- Hö hö Nine tail form.  :Kiraly:
- Oh shi....  :eek:


LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-06-03, 11:34:28
Reméllem lessz még Naruto Sasuke harc... Szinte már látom...

- Hö hö Shadow Clone...
- Hö hö Genjutsu...
- Mhö mhö  Rasengan.
- Hö hö Crows és Sharingan...
- Hö hö Clones...
- Hö hö Genjutsu...
- Hö hö Nine tail form.  :Kiraly:
- Oh.. didn't ya know.. I'm a Uchiha genius with MSGEMS /MegaSuperGigaEternalMangekyouSharingan/.. now let me tame ya little fox  :ejnye:



Kraivan

Kihagytátok azta dolgot ami legalább 2 chaptert el fog venni:

"Kakashi sensei... what is that MegaSuperGigaEternalMangekyouSharingan?  :confused:"

Zen

#1597
Quote from: Kraivan on 2008-06-03, 19:41:24
Kihagytátok azta dolgot ami legalább 2 chaptert el fog venni:

"Kakashi sensei... what is that MegaSuperGigaEternalMangekyouSharingan?  :confused:"
"Hát Naruto, (....) ...és még kávét is főz."
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Ehh.. remélem a legújabb spoilerok nem igaziak..
[spoiler]Itachi adott powert Narutonak? nemár... ez már kicsit gáz.. mondjuk megmagyarázná mért volt gyengus..
Viszont ha ez a spoiler igaz, akkor Sasuke nem vette el Itachi szemét :)[/spoiler]
A másik spoiler, ami a Rain inváziós volt, az jobban bejött, de nincs olyan mákunk, hogy az jöjjön :) Pedig abban Sasuke kegyetlenkedett is XD

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-04, 15:39:47
[spoiler]Viszont ha ez a spoiler igaz, akkor Sasuke nem vette el Itachi szemét :)[/spoiler]
[spoiler]Igaz, viszont akkor ez egy elég fura sharingan ahhoz h "csak" MS legyen... :confused:[/spoiler]

chilip

kinn az új chapter
[spoiler]

  • Naruto Itachi-tól kapott erőt
  • az a beszélgetés mégse maradt el anno itachival, csak egy illúzióban történt
  • sasuke nem transplantálja itachi szemeit

Naruto még nem tudja Jira halálát, az majd sztem egy egész chapterben lesz elhúzva. Pein-t (vagy Pain) se muttaták, kiváncsi vagyok mikor jön el az ideje mikor naruto után megy...
[/spoiler]

blackman

[spoiler]azért a szokásos "you already trapped in my genjutsu" megvolt  :lul: [/spoiler]

Liquid Snake

Nagyon jó volt ez a CH is. Igaz volt visszaemlékezés meg nagyjából semmi nem történt de ez várható volt most. A könnyező Itachi-s oldal pedig EPIC lett nálam. Sasuke a klánját akarja újraéleszteni, ez szép, de ha most azonnal Konoha ellen megy azzal csak ront a helyzeten sztem. Majd kiderül mi lesz...

blackman

Arra kíváncsi lennék, hogy Naruto milyen képességeket kapott Itachitól. Mondjuk egy kis Genjutsu nem ártana neki.  :haha:

chilip

inkább sharingan elleni immunitás :D

KeLa

Quote from: blackman on 2008-06-06, 17:12:51
Arra kíváncsi lennék, hogy Naruto milyen képességeket kapott Itachitól. Mondjuk egy kis Genjutsu nem ártana neki.  :haha:
Ezt az ő esetében még csak el sem tudom elképzelni :D
Bááár... most mindenki vmi nagy powerupot vár tőle... szal még az is előfordulhat h Naruto majd aktiválja a kyuubigant :lul: :lul: :lul:

LuckyDingo

Ááá dehogy.. mikor Sasuke aktiválja az MSt Naruto ellen, akkor Naruto ellő egy Amaterasut + 2 Susanot +1 Kyuubit és porrá zúzza-égeti Sasuket :D
A következő chapterben meg majd kiderül, hogy Itachi Sakurának az álmaiban megjelent és neki is adott az erejéből XDDDD

asd5ster

ez nagyon szar rész volt...komolyan az ég világon semmi nem volt benne

Itachi

Hmm..Nem elfogultságból mondom de sztem árt kéne nevezni a mangát Narutoról Itachira....Eddig Itachi érdemeit és grandiózus tetteit nem nagyon múlta felül senki.Most mind Sasuke nak mind Narutonak nagyon nagy vmit kell alkosson, mert elég gyenguszok Itachihoz képest.Nem jut eszembe olyan manga,anime ahol egy nem main-char ennyire nagy szereppel rendelkezett volna.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

LuckyDingo

Amúgy vicces, hogy most hogy Sasuke rendesen visszaemlékezett, kiderült, hogy már annyi idősen megvolt neki a lvl1es Sharingan :O Most néztem.. már egy halom ember kiszínezte a sírós oldalt.. de csak egy van ami tetszik... és ez nem is az az oldal.. de mégis XD
http://pokefreak.deviantart.com/art/Tears-87871889

Liquid Snake

#1610
Hmm sztem Itachi amikor "erőt adott" Narutonak, biztos h valahogy kapcsolatban van a Kyuubi-val. Sztem valahogy majd tudja irányítani Naruto vagy épp meggátolni, hogy újra átvegye az irányítást felette, vagy éppen Sasuke ellen rakott bele valamit és azért mondta, hogy reméli nem kell majd használnia...
Viszont a köv CH-ban már megtudhatná végre Naruto,hogy meghalt Jiraya, és ha ennek hatására sem kezd el edzeni mint az állat és új Jutsukat ( meg ugye az alapokat ) tanulni akkor részemről végleg leírtam Naruto-t és úgy tekintek rá mint mondjuk Konohamarura..

Chronus

Szerintem is genjutsu immunitást adott neki Itachi. Narutonak már van elég imba attack meg tactical techje. Ha már genjutsuban amúgy is olyan szar, megoldhatná Kishi, hogy legalább immunis legyen rá, vagy minimum részben rezisztens. Lehet most megtette. Amúgy egyébbiránt nem sok értelme lene az egésznek, elvégre Sasuke szétgenjutsuzná fél Kohonát és semmi esélyük nem lenne, kell valaki akin nem hat a varázs.

Bishop

#1612
Naruto-nak már most is van jó jutsujai csak nagyon hülyén használja.
Elsőnek Kage bunshin, és neki ront az ellenfélnek(failed)
Mostmár kicsit kombinálja szervezettebben használja a KB-t (failed)
Na már visz bele Taijutsut is(failed)
Mostmár Rasengan is van (failed)

Ha idáig eljut és nem jutott eredményre, akkor még talán Fuuton Rasengan, vagy Kyuubi(bár azért kyuubit nem mindenki ellen szokta bevetni csak akit nagyon le akar győzni)
Nem kéne más neki csak, sebesség,a szél tágabb használata mint Sasuke a chidorit. Meg Rasengant kéne végre hatásos fegyver ként mutatni, mert a fillerek alatt eljutott oda hogy már senkit nem sebez. Pedig régebben azért látszot hogy mit tud a víztartályon. Na meg summonba is gyúrhatna.

Ami Itachi powerupját illeti Narutonak, szinte 100% hogy Sasuke sharinganja ellen. Akár azt is el tom képzelni hogy neki adta Susanoo-t. Susanoo=Amaterasu+Tsukoyomi

edit: susanoo-t mégse hiszen utánna még használta Itachi, most jutott eszembe, bár ettől még a jogot hogy használja lehet megkapta Naruto,végülis summon örökölhető

Liquid Snake

#1613
Quote from: Bishop on 2008-06-07, 11:54:10
Naruto-nak már most is van jó jutsujai csak nagyon hülyén használja.
Elsőnek Kage bunshin, és neki ront az ellenfélnek(failed)
Mostmár kicsit kombinálja szervezettebben használja a KB-t (failed)
Na már visz bele Taijutsut is(failed)
Mostmár Rasengan is van (failed)

Ha idáig eljut és nem jutott eredményre, akkor még talán Fuuton Rasengan, vagy Kyuubi(bár azért kyuubit nem mindenki ellen szokta bevetni csak akit nagyon le akar győzni)
Nem kéne más neki csak, sebesség,a szél tágabb használata mint Sasuke a chidorit. Meg Rasengant kéne végre hatásos fegyver ként mutatni, mert a fillerek alatt eljutott oda hogy már senkit nem sebez. Pedig régebben azért látszot hogy mit tud a víztartályon. Na meg summonba is gyúrhatna.

Ami Itachi powerupját illeti Narutonak, szinte 100% hogy Sasuke sharinganja ellen. Akár azt is el tom képzelni hogy neki adta Susanoo-t. Susanoo=Amaterasu+Tsukoyomi

edit: susanoo-t mégse hiszen utánna még használta Itachi, most jutott eszembe, bár ettől még a jogot hogy használja lehet megkapta Naruto,végülis summon örökölhető

Igen de ha nem tudod, hogy mid van nem tudsz summonolni sem. Ez nem olyan, hogy véletlen megsummonolod Susanoo-t... Sztem valami olyan dolgot adott neki Itachi amire senki nem számít. De inkább én is valami Sasuke elleni defense techre gondolok. És abban meg biztos vagyok, hogy nem Genjutsu elleni tech, az még nagyon kevés. Ok nem tudja begenjutsuzni, Sasuke akkor fogja a többi techjét mert ugye van még jópár és leveri azzal, szóval sztem az a gondolat, hogy Genjutsu immunitást vagy vmi ilyesmit adott neki Itachi az ki van zárva...

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-06-07, 11:54:10

vagy Kyuubi(bár azért kyuubit nem mindenki ellen szokta bevetni csak akit nagyon le akar győzni)
Végülis mostanában már mindenki ellen Kyuubi szemekkel megy XD

Quote from: Bishop on 2008-06-07, 11:54:10
edit: susanoo-t mégse hiszen utánna még használta Itachi, most jutott eszembe, bár ettől még a jogot hogy használja lehet megkapta Naruto,végülis summon örökölhető

Sztem a Susanoo nem summon volt.. azaz nem egy általános summon, hanem egy olyan, amit csak az Uchihák hozhattak elő.. valszeg bloodline limites erősen.

Bishop

De már Kakashi óta tudjuk hogy a BL megkerülhető,na meg Itachi saját maga adta oda szal Itachira reagál de Narutonak jön elő.

Prof. William

#1616
Aztán majd kiderül hogy mit adott Itachi...

Végső csata.

Sasuke: Véged van Naruto! MegaSuperGigaEternalMangekyouSharingan!
Naruto: Ja hát ilyen nekem is van!
Sasuke:   :wtf:  :confused:      :eek:    :zomg:    :angyali:

smash++

#1617
Úgy tűnik csak nekem nem tetszett annyira ez a ch.
Nem keveset lehet olvasni, hogy a kis über Sasuke így a kis über Sasuke úgy, má megint kapott valamit. Persze az kevésbé van figyelembe véve mennyit edzett és harcolt azért amit elért. Most jön Naruto aki akármit is de kapott csak úgy, ez persze nincs megszólva :). Magyarul Naruto rohadtul nem csinált semmit és kapott valszeg vmi jó kis cuccot Itachitól. De csinált valamit...
Naruto - "I love Konoha, I love Sasuke. I will protect both, you understand?! I won't bend my worlds. This is MY WAY of the NINJA! Wooooahhh"
Magyarul megint elintézte a szent beszéddel... és erre még Itachi is szanaszét sz@rj@ magát
Itachi - "Ez a beszéd fiam, látok benend valamit, amin még én is mosolygok. Látom te vagy az, aki megcsinálja amit Jiraiya sem tudott - Oronál vagy amit még Én sem udtam. Te leszel az aki megvalósít mindent amit megálmodik" Ahogy te is mondtad
Naruto -  "Inkább hülye maradok és majd saját magam kitalálok sokkal jobb technikákat"
Közönség - "Már k@rv@ra várjuk, hogy magad találjál ki valamilyen technikát és ne úgy keljen belédverni vagy csóró módon átadni"

Szal én joban örültem volna ha valami más módszerral szerez meg bármit is. Ez megint olyan mintha 12 éves lenne. Jah jöhet a duma, hogy akkor ez nem Naruto lenne meg hasonlók.

Ha kapott vmi genjutsu elleni védelmet - LAME , talán nem kell magyaráznom, hogy miért.

Marhára nem hiányzott nekem ez a Movie-ba illő Naruto szöveg ilyenkor. Talán ha Itachi is ezeket a célokat tűzi ki a szeme elé, mint Naruto megváltoztathatta volna az Uciha klánt mint Hokage  ::)
Arról nem is beszélve, hogy Jiraiya is egy idióta ezek szerint, mert Pain-el is csak nyugodtan beszélni kellett volna, mondani neki a szent beszédet és nem halt volna meg vagy miért nem keresett egy olyan módot amibe nem hal bele és mindenkinek jó...

A következő az lesz, hogy Naruto nem engedi, hogy bárki is életét veszítse Sasuke - Konoha küzdelemben (ha lesz)...


Jó lenne tudni, hogy most mi a fene van Sasuke szemeivel :confused:, mert még Itachi szemeit nem rakta be. Akkor lassan majd ő is megvakul, vagy elteszi a szemeket a fagyasztóba :)
Várom a kövi ch-t,amiben talán már nem kell hasonlót olvasnom. Lehet már most elkezdték alapozni a happy end-et... de nagyon remélem, hogy nem.

Bishop

Veled elsősorba az a baj hogy Narutot csak azért nem szereted mert elvei vannak meg mert hogy hisz valamibe. Nem tudom hogy manapság mi a trendi de egy főhős karakter általába ilyne, a HŐS aki mindig megtartja a szavát a HŐS aki a lehetetlent is megoldja. Persze ez kicsit levan butitva a Narutoba,de akkor is ha ezért utálod akkor nagyon sajnálom. Az hogy Itachi nem verte el és mondta hogy "fogd be a pofádat mert rohadtúl nem értesz semmit kis kölyök, csak egy megoldás van MERT ÉN jöbban tudom"

Ami meg Sasuket és a nagy nehezen szerzett jutsui meg edzései kb ennyiből áltak.
Oro: Sasuke nyisd ki a szemed mutatom a jutsut
Sasuke:Sharingan mode on, scan, analyzing, converting to jutsu.exe file
Oro: na mutasd mit tudsz
Sasuke:Documents/forbiden jutsus/hiperimbakillerjutsu.exe enter

Ja igen kapott MS-t, jah igen Itachi ODAADTA neki a képességeit. Ja és ő volt aki folyton Oro erejére támaszkodott.

smash++

Off: Lehet ez a probléma.Már a Smallville-ben is untam néha Clark "nem ölök meg soha senkit" felfogását. Még a leggonoszabbal is csak úgy bánok el, hogy nehogy belehaljon, habár simán kinyírt volna.

Velem inkább az a baj, hogy Naruto felfogása már annyira nem való se ebbe a kitalált világba se máshova.
Ez a majd én megváltoztatok mindent ha Hokage leszek, amit mondok mindig beváltom felfogás még 12 évesen jó volt, de már ilyen szinten nem ártana kicsit reálisabban látni a dolgokat. Még mindig ezt a beszédet hangoztatja, de alapvetően csak a szája nagy. Kíváncsi leszek mi lesz akkor ha egyszer majd nem tudja betartani amit mond, felakasztja magát :confused: ?!
Miért nem bír szebe nézni azzal a ténnyel, hogy pl lehet Sasuke-t rohadtul nem érdekli már Konoha és nem akar vissza menni és lehet tényleg megkell ölnie. A 3. is hibát csinált azal, hogy nem ölte meg Oro-t. Ennek a tévedésének nem kevés áldozata lett. Persze amikor már késő megpróbálta megölni...

Az a lényeg, hogy sokkal komolyabb dolgok is voltak és vannak és lesznek mint visszaszerzem Sasuke-t fanatizmus és igen is vannak olyan dolgok amin még lehet egy Hokage sem tud változtatni. Talán ha megtudja Jiraiya halált az majd egy picit megváltoztatja vagy ha Sasuke elmesél neki egy-két dolgot. Mert én csak annyit szeretnék, hogy térjen picit észhez.

Sasuke edzéséből nem sokat láttunk, de volt néha pár kép, hogy harcolt nem kevés ninjaval és a chidorit is tovább fejlesztette (persze erre még lehet azt mondani, hogy ezt is Oro mutatta neki). Harcolt 2 akatsukival is és nem kis tudást mutatott. Ezért mondtam, hogy talán el lehet nézni neki amit Itachitól kapott.
Naruto edzéséből amit láttunk vicc. Csaták? Egyszer elvesztette a fejét, ami jó volt és látványos és élvezetes, de tudásnak nem lehetne mondani. Harcolt egy akatsuki-avl akit "legyőzőtt", de milyen körülmények között. Erre ő is kap Itachitől valamit.

Ha neked ez tetszik, hogy Naruto így fejlődik akkor ok. Nekem nem tetszik az ilyen fejlődés.