Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Bishop

Túl sokat várok ez alap, csak ő a főhős vagy mi a szösz, és veletek ellentétben én nem utálom csak hát gyenge ez van. De mostmár valami változás csak beindul végre.

Liquid Snake

Hmm kódfejtegetés... Végül is kellett egy ilyen ch is és az uccsó oldal azért megint okot adott a jövőheti ch várására :)

Dreamcleaver

Sztem Pain fekszik. Nem hinném, hogy megöl akárkit is, mert nem nagyon van (fontos) feláldozható karakter Konohában. Jiraya-t megölte és annyi. Naruto/Tsunade elkenik a száját. Jiraya üzenetének különben nem lenne értelme.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Nah spoilars:
[spoiler]-Narutot viszi a béka tréningre.. /ti is meglepődtetek? :XD/
-Sasuke vs Hachibi jinchuuriki :) /Már megint Sasuke.. mondjuk ha jót akar kedves rajzolónk, ezt a fightot kihagyná :S/[/spoiler]

Chronus

Enyhén Code Geass lopás.
[spoiler]

ギン!マンゲ発動
*SFX of Mangekyou activation*

サスケ「八尾の場所は?」
Sasuke: "The 8-tail's location?"

おじさん「雲雷峡にて......修行を......」
Old man: "In the Unrai-kyou**...on a mission...."
(translator's note: Also can be "Unrai Channel", or "The Straits of Unrai". "Unrai" means "cloud" and "lightning".)

サスケ「特徴は?」
Sasuke: "Any distinguishing features?"

おじさん「八本の剣......右肩に鉄。左の頬に牛の角の入れ墨が......」
Old man: "8 swords...iron on the right shoulder... tattoo of a bull's horns on the left cheek...

おじさん倒れる
The old man collapses

サスケ「行くぞ」
Sasuke: "Let's go."
[/spoiler]


LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-07-10, 11:56:03
Enyhén Code Geass lopás.
[spoiler]

ギン!マンゲ発動
*SFX of Mangekyou activation*

サスケ「八尾の場所は?」
Sasuke: "The 8-tail's location?"

おじさん「雲雷峡にて......修行を......」
Old man: "In the Unrai-kyou**...on a mission...."
(translator's note: Also can be "Unrai Channel", or "The Straits of Unrai". "Unrai" means "cloud" and "lightning".)

サスケ「特徴は?」
Sasuke: "Any distinguishing features?"

おじさん「八本の剣......右肩に鉄。左の頬に牛の角の入れ墨が......」
Old man: "8 swords...iron on the right shoulder... tattoo of a bull's horns on the left cheek...

おじさん倒れる
The old man collapses

サスケ「行くぞ」
Sasuke: "Let's go."
[/spoiler]



A mangekyou képes volt eddig is ilyenekre sztem. Sőt a sima sharingan is :/ Amúgy jah elég CGs :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-10, 13:24:04
A mangekyou képes volt eddig is ilyenekre sztem. Sőt a sima sharingan is :/ Amúgy jah elég CGs :D
Nem a képességre gondoltam én se. Az ábrázolásra.

szpeter

#1687
Én eleve azt nem értem, hogy Naruto hogyan tudta egyáltalán ellopni. Elvégre titkos, elméletileg ól őrzött tekrcs volt, nem?
[/quote]
A mangában benne van :D Csak animében vmiért nem volt benne  :confused:

Bizonyíték:
http://www.onemanga.com/Naruto/1/naruto_v01_ch001_024/

chilip

#1688
Quote from: szpeter on 2008-07-10, 16:59:08
Quote
Én eleve azt nem értem, hogy Naruto hogyan tudta egyáltalán ellopni. Elvégre titkos, elméletileg ól őrzött tekrcs volt, nem?
A mangában benne van :D Csak animében vmiért nem volt benne  :confused:

Bizonyíték:
http://www.onemanga.com/Naruto/1/naruto_v01_ch001_024/

:facepalm: :D ja és fél napja volt a kage bunshin-ra, nem órái, így mingyárt más :)

NLZ

Igazán előszedhetne még 1-2 olyan tekercset, hogy tanuljon is valamit.  ^^"
[reserved]

chilip

milyen jó elvolt egy techel idáig, amit fél nap alatt bevágott :) mi lenne ha érdekelnék ezek és rászabadulna a jutsu könyvtárra :D

NLZ

Megszületne Sasuka2.  ^^"
[reserved]

Prof. William

Quote from: szpeter on 2008-07-10, 16:59:08
Én eleve azt nem értem, hogy Naruto hogyan tudta egyáltalán ellopni. Elvégre titkos, elméletileg ól őrzött tekrcs volt, nem?
A mangában benne van :D Csak animében vmiért nem volt benne  :confused:

Bizonyíték:
http://www.onemanga.com/Naruto/1/naruto_v01_ch001_024/
[/quote]

Mit akar mindig Hogake lenni? :) A 3 -at is mindig le tudta győzni ezzel a trükkel. :)  Amúgy fura hogy az lején 1 űbertáp techet fél nap alatt megtanul és azóta tulajdonképpen alig tanult valamit miközben már minden nindzsa tud 10-15  féle techet minimum.

NLZ

Nem fura. Gáz.  ^^" Szted mégis miért van sokaknak tele a töke Narutoval? Kb minden második oldalon előjön a téma, hogy Naruto miért egy ilyen kis fos.
[reserved]

Chronus

#1694
Quote from: NLZ on 2008-07-11, 01:54:08
Nem fura. Gáz.  ^^" Szted mégis miért van sokaknak tele a töke Narutoval? Kb minden második oldalon előjön a téma, hogy Naruto miért egy ilyen kis fos.

Általános shounen anti-fanboyizm. Nem az számít, hogy miért utálják. Az utólag gyártott indok. "Ha van sapkája azért, ha nincs sapkája azért" ^^ Útálnak mindenkit akit nem Zero-nak vagy Yagami Light-nak hívnak (sőt sokan még őket is). Divat vagy sem, ettől függetlenül még mindig szüntelenül nézik/olvassák az összes szart amit fikáznak, szóval kb ennyit ér a véleményük. Tekintsd úgy, hogy így vezetik le a fölös energiáikat. Én már csak röhögök rajta.

Részemről lesz*rom Naruto értelmi szintjét. Miért kellene, hogy érdekeljen? Egy nyomós indokot mondjatok. Egyszerűen ilyen a karaktere. Pont. Ettől függetlenül még egy nagyon jó manga.... sőt, talán inkább ennek köszönhetően. Ha másmilyen lenne lehet feleennyit se rögögtem volna rajta, lehet feleennyien se rantolnának miatta, és emiatt lehet hogy negyedenyire se lenne ismert...

LuckyDingo

Há ez lol.. [spoiler]Sasuke and Co már Akatsuki designban nyomja XDDD[/spoiler]

Prof. William

Végül is így megoldható hogy Naruto a végső csata előtt vagy 2 napra bemegy a titktos hokage könyvtárba és győzhetetlen brutálharcosként jön ki .:)

chilip

csinál 5k klónt és kiolvassa 2 nap alatt a könyvtárat 3x :D

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-07-11, 12:33:36
csinál 5k klónt és kiolvassa 2 nap alatt a könyvtárat 3x :D

És ezt még teljesen logikus lépés is lenne.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Tök jó az az Akatsuki ruha :D Már alig várom hogy meglássa Naruto Sasuke-t így Akatsukisként. Erről jut eszembe:
http://kepfeltoltes.hu/080711/7aba9888f8a389cc1c968bce50d4a6d0_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kár, hogy már előre lehet tudni, hogy a 8 farkú tulajdonosa veszíteni fog :S Így első látásra erősnek tűnik,de ugye még ha egyet le is győz ottvan még 3 -.- Am sztem Suigetsu ellen megy majd mert ugye ő is kardos. Sasuke eleget harcolt mostanában.

NLZ

Na, viszik Narutót békatréningre. Kiváncsi vagyok tanul-e valami techet, de túl optimista nem vagyok. :F

Reménykedjünk, hogy a 8farkúval legalább vmi érdekes harc lesz, nem az, hogy Sóska szaringán ownage, mert az gáz lenne.
[reserved]

chilip

[túlzott optimizmus] remélem sóska elbassza és elmenekül legalább a 8 fakú, hogy szövetkezzen Narutardal, és esetleg segít neki ezért cserébe jinchuuriki tréningel [/túlzott optimizmus]

Liquid Snake

Biztos vagyok benne, hogy a 8farkút is ki fogják extractolni mint a szart... sajnos...  :zomg:

chilip

kinyíratja azonnal a néger mellékszereplőt :D

Dreamcleaver

Én meg reméltem, hogy a nyolcaska valami szexi csajszi lesz és sokáig él majd. Nem az lett.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Áh, naruto nem az a manga, ahol jó lenne a fanservice. :/
[reserved]

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-11, 15:42:21
Erről jut eszembe:
http://kepfeltoltes.hu/080711/7aba9888f8a389cc1c968bce50d4a6d0_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Álmodik a nyomor és én is ;)

Sasuke azért nyomja fél szemmel, hogy szép lassan vakuljon meg  ^^

chilip

sasukén nincs már cursed seal  :ejnye:

NLZ

Ez gondolom azért egy régebbi fanart. Ennyi erővel Naruto és Sakura sem Akacukis. :)
[reserved]

chilip

há jó, de később még azok lehetnek  :ejnye: