Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

chilip

kiváncsi vagyok pain elég ostoba-e megtámadni naruto-t a valley of frog-ban (már ha meg tudja-e találni eggyáltalán... ). Meg naruto most már tudna kyuubi-t irányítani, nem? eddig a kyuubi csak félrelökte naruto chakráját, de most már narutonak van boostja amitől már lehet elég erős lesz kontrolálni (akár csak egy bizonyos szintig).

NLZ

Naruto megkapja a sage erő feletti 110% irányítást és lesz neki Rasensage, amivel ellesz úgy 200 fejezeten át. :D Kyuubi irányításáról meg szerintem ne is álmodozzunk. Eddig is csak azért küzdött, hogy elnyomja és valsz ezután se fog változni.
[reserved]

chilip

http://www.onemanga.com/Naruto/415/15/

ez meg a következő oldal :D
- "Maybe I can do it..."
- "Do what?"

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-09-19, 15:42:00
http://www.onemanga.com/Naruto/415/15/

ez meg a következő oldal :D
- "Maybe I can do it..."
- "Do what?"

Csak a szoborra mondja amit azelőtt nem tudott felemelni  ::)

chilip

mit nem tudott felemelni? hol? a szobrot korábban emelte fel, ezután már a gutsy-nin könyvet kapja kézbe. és akkor utána mé tagadta le a választ? valamit tervezget már... remélem...

Liquid Snake

Akkor meg csak a sima, sage chakra manipulálásra gondolt mert azelőtt nem ment neki az olajjal meg könnyen, nem tervez semmit...

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-09-19, 23:19:07
Akkor meg csak a sima, sage chakra manipulálásra gondolt mert azelőtt nem ment neki az olajjal meg könnyen, nem tervez semmit...
Ezt mi oka lenne letagadni?

-Naruto, valld be, tervezgetsz valamit az edzéseddel, valamit, amiről tudnom kéne h lebeszéljelek róla..
-Ááá, dehogy. Csak úgy csinálok.
-Jajó, akkor megnyugodtam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Arra már lusta voltam h továbbvigyem egy oldallal. My bad. De igaz, tényleg tervez valamit.

chilip

[spoiler]Naruto elérte a sage állapotot és Pein megtámadja konohát[/spoiler]
:jee: nem fogunk unatkozni :)

NLZ

Ki a reteknek a feje van a félgömbön? :D
[reserved]

Bishop

Jó chapter lesz sok infoval ahogy látom, lesz végre cselekmény is és 0 ISMÉTLEM 0 Sasukes jelenet :jee:

Chronus

Quote from: chilip on 2008-09-19, 16:22:27
mit nem tudott felemelni? hol? a szobrot korábban emelte fel, ezután már a gutsy-nin könyvet kapja kézbe. és akkor utána mé tagadta le a választ? valamit tervezget már... remélem...
Razenshuriken. Obviously. Talán Sage módban meg tudná oldani, hogy ne bassza szét a saját testét is az a technika. Múltkor is csak a Kyuubi regen meg Tsunade utólagos imba medinin kezelése mentette meg attól, hogy odavesszen rá az egész keze.

Ha nature energy-t használna hozzá, nem a saját chakráját... bár... nem, Razenshuriken lényege pont Naruto air-element-chakrája... viszont self-protection vagy plussz regen szempontjából mindenképpen jól jön a Sage mode majd.

NLZ

Sagengan! Komolyan, ha ebből az egészből az lesz, hogy össz-vissz egy erősebb rasenganja lesz, akkor én egy napon át visítozni fogok. :D
[reserved]

Dreamcleaver

Frog-fu!  :facepalm: De amúgy jó végre Narutot fejlődni látni. Csak remélni tudom, hogy ez a sage mód nem csak valami passzív speed/power/stamina boost lesz, hanem Naruto tanul 1-2(-3-4-5) új technikát is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

#1934
csak 1-et kell megtanulnia naruto-nak, a sage-frogokat megidézni :D

ed.: eeeeeh! most szúrtam ki csak, mert elsőre csak a LQ verziót olvastam

http://www.onemanga.com/Naruto/418/10/

már itt titokban gyakorol valamit, és azt mondja már ráérzett csak gyakorolni kell

ed.2.: csak 5 pain ment + konan, biztos itt is bebiztosítja magát azzal hogy 1et hátrahagy  ::)

NLZ

Egy Pein Kohonában van ugye. :)
[reserved]

chilip

ha konohában lenne, akkor tudná hogy naruto elment tréningezni :) de legalábbis hogy nincs ott

KeLa

Quote from: chilip on 2008-09-27, 15:43:50
ed.2.: csak 5 pain ment + konan, biztos itt is bebiztosítja magát azzal hogy 1et hátrahagy  ::)
Bárhogy is nézem, de én itt 6 Paint látok + Konan :confused:
A konohában vizsgált hulla Pain már le is lett cserélve arra a csajra...

NLZ

A cserét nem figyeltem. :)
[reserved]

chilip

Quote from: KeLa on 2008-09-27, 16:22:12
Quote from: chilip on 2008-09-27, 15:43:50
ed.2.: csak 5 pain ment + konan, biztos itt is bebiztosítja magát azzal hogy 1et hátrahagy  ::)
Bárhogy is nézem, de én itt 6 Paint látok + Konan :confused:
A konohában vizsgált hulla Pain már le is lett cserélve arra a csajra...

eeeehhhhh????? nesze neked programtervező MATEMATIKUS, 6ig nem tudok elszámolni :D

Chronus

Quote from: chilip on 2008-09-27, 16:32:15
nesze neked programtervező MATEMATIKUS, 6ig nem tudok elszámolni :D

Legközelebb majd próbáld meg úgy felfogni, hogy 1102 Pain + 012 Konan. Hátha úgy könnyebben megy ^^

blackman

Úgy néz ki Naruto most tényleg valami erős power-upot kap. És rögtön ott is lesz Pain hogy letesztelje rajta.  :D

NLZ

Elég irreális lenne, ha Naruto le tudná nyomni, mikor az öreg perverzünk nem tudta, holott utóbbinak azért jóval nagyobb rutinja van.
[reserved]

Bishop

#1943
Jiraiy<Pein+plot
Naruto+plot > Pein

Amugy Jiraiya is nyerhetet volna de csak infot akart szerezni, és a végén mikor komoly lett már késő volt. Na meg Naruto már tudni fogja remélhetőleg Pein testei mire lehetnek képesek

edit: de szterintem se fogja legyőzni csak visszavonulásra kényszeríteni

chilip

nem is tudná legyőzni, az igazi teste máshol van :)

NLZ

Jahm, hülye plotwinek. :(  De Jiraiya már a legelejétől komolyan vette a harcot, azért is nyomta be a sage cuccost. Bár tény, hogy a közös tudat dolog összezavarta kissé.
[reserved]

Bicskei

Quote from: blackman on 2008-09-27, 23:27:58
Úgy néz ki Naruto most tényleg valami erős power-upot kap. És rögtön ott is lesz Pain hogy letesztelje rajta.  :D

szerintem kedvenc(vagy nem kedvenc) főhösünk nem fog harcolni...egyéb konohai szereplők ugyis régen mutatták meg magukat..(gondolok itt sakuráékra avagy a többi elfeledett csapatra...
amugy kezdem unni h naruto mindig tanul vamai kib*****t erőset de alap dolgokban még mindig béne....még mindindig nem tudom mit csinált három évig Ero seninnel...
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: Bicskei on 2008-09-30, 23:37:52
..még mindindig nem tudom mit csinált három évig Ero seninnel...
Nőket néztek, filozofálgattak az orrvérzésről és a romantikus perverz regényekről és növesztettek pár farkat narutonak. Köbö :DVlaszeg előbb utóbb besage-elt volna Jira is.. ha túléli Fájdalom-kunt :D
Egyébként már annyira mindegy hogy plotwin, vagy sem :D Úgyis tudjuk, hogy Naruto győzni fog.. előbb-utóbb XD

Bishop

Elösször is Sakurat nem akarunk többet :__devil:, másodszor száz hogy Kishi leszarja a többieket. Maximum pár alap harc lesz de igazából már nem nagyon foglalkozik velük. Esetleg megint kapnak egy hasonló harcot mint anno első széria végén de biztos nem Pein ellen.
Naruto meg minek használja az alapokat mikor már annyiból áll a shinobi harc hogy kinek van haxabb jutsuja. Kakashi is azért lett olyan töketlen mert nem tudja tartani a tempót ezekkel a S szintű shinobikkal akik forbiden techeket csinálnak és fele halhatatlan másik fele meg valami olyan imba techel rendelkezik hogy instant killeli az ellenfelét. Kis noname shinobiknál még bejön ez a kunaizás meg höhö kawarimi, de már ezen a szinten nem. Narutonak sincs értelme használnia. Még szeretett Emo Princeünk is már csak a sharingant spammeli. Amugy meg most tanulja meg a sage harc modort ha minden igaz, mi kell még?

Zen

Ja remélem most h megtanulja a Sage harcművészetet, valami értelme is lesz a kage bunshin spamnek (bár valsz most se lesz, mert akkor túl könnyen nyerne).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1