Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Bishop

Na szerencsére Naruto nem fog beka üzemmódba rohangálni, ami lehet hogy megint egy "használhatod, de az életedbe kerül" cucc. De lehet csak Kishi rájött hogy mi/én Narutot egyedül akarom látni harcolni és nem mindenféle segítséggel.

Közbe Choiji fater halála után most jön Ino fateré  ::)

Prof. William

Majd valszeg kitalálnak valamit ez ellen. Lehet megint jönegy kis beszélgetés  a kilencfarkúval...

Dreamcleaver

Vajon mihez kezd most Konohamaru? Az izgalmak a tetőfokra hágnak.  :D

Amúgy nem emlékszem, ezzel a Rin-nel mi történt? Meghalt?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

De nehogymár ne essen le Kohonéknak, hogy mi van Painnel. Jira mondta, hogy az igazi nincs közöttük, chakra közvetítő bizbaszokkal van tele a testük és rögtön le lett cserélve a megölt egyed. Vagyis mint ha egy puppet master lenne, csak picit fejlettebb az irányítás. :)
[reserved]

blackman

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-20, 20:08:34
Vajon mihez kezd most Konohamaru? Az izgalmak a tetőfokra hágnak.  :D
Bazz azt hittem csak viccelsz Konohamaruval, de mégis benne van a mangában.  :lol:

Venom

Röviden és tömören: FUCK!  :Eztneked:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

NLZ

Quote from: Venom on 2008-11-20, 23:59:54
Röviden és tömören: FUCK!  :Eztneked:
Most miért? Történt valami váratlan? :D
[reserved]

KeLa

Megjelent Konohamaru... ::) xD

NLZ

Miért, mint hittetek, hogy valami érdekes fog történni? :D
[reserved]

KeLa

A fejezet végén még arra is gondoltam h lehet Konohamaru megszerzi magának Kakashi sharinganját :lul:

NLZ

Na az be is baszna. :D
[reserved]

Venom

Nem arról van szó, hogy hirtelen történt valami, de akkor se örülök Kakashi halálának. Kedvenc karakterem volt, az egyetlen talán, aki az egész társaságból gondolkodott, és nem csak az übertechnikákat agyatlanul puffogtatta.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Zen

Nálam a 'kedvenc' státuszt akkor veszítette el, amikor a Naruto-Sasuke kórházas harc után beolvasott Jirayanak h minek tanítja Narutot, miközben ő tanítgat Sasuke "Megölöm őket meg aki az utamba áll" Uchihának instant kill techet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Én Kakashira mint egy letünt korszak utolsó emlékeként tekintek. Mint Tanár meg über FAIL. De elismerem nagy ninja volt, de már jó idelye csak volt.

csacsa

ch 426:
Konohamaru epic failed....lefejeli a falat.  :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

NLZ

Meg aztán a végén is fail. :D  Sok hülye visszaemlékezés, nem történt semmi ebben a részben se. :(
[reserved]

Dreamcleaver

Hm...nem volt Kakashi ebben a részben. A múltkori jelenete meg túl rövid volt lezárásnak. Ergo Kakashi nem halott...remélem. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Kakashi már rég apucival beszélget a sötét másvilágon XD Bár nem szeretném, hogy tényleg meghaljon, de valszeg neki ennyi.
A mostani chapter meg  szar volt.. erre nincs jobb szó :D Gyakják már le Paint aztán haladjanak XD

Dreamcleaver

Szerintem az az apucival való beszélgetés még folytatódni fog, aztán jön valami nagy felismerés, meg hogy neki még dolga van, fényesség, aztán arra eszmél Kakashi, hogy egy tucat böszme nagy mezítelencsiga nyalogatja.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nekem tetszett a chapter, végre kezd kikupálódni Naruto, plusz az ilyen visszaemlékezések mindig egy nagy lépést jelentenek. Az megy hogy megvédik Narutot külön tetszett. Nekem bejött, kivétel Konohamaru, remélem elnyal a sálában.

NLZ

Mindig voltak ilyen naggyonkúlos dumái, csak utána ugye mindig kiderült, hogy a nagy száj mögött impotencia lapul. A visszaemlékezés meg milyen nagy lépést jelent? Az unalom útján nagy lépés? Narutot pedig régi ovóbácsija "védte meg", a többiek egyszerűen hülyék voltak és lövésük se volt.
[reserved]

Venom

Hmmm... arra gondoltam, hogy milyen mókás lenne, ha Naruto ezt a sennines összeolvadós technikát nem a békával oldaná meg, hanem a Kyuubival. Az lenne ám az ultimate powerup. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

NLZ

Csak épp a Kyuubi nem egy külső lény, hanem el van zárva Narutóban, csak a chakrája tud kiáramolni. Ahhoz neki alakot kéne öltenie és önállóan kellene tevékenykednie, hogy Narutát segíthesse. Meg aztán milyen alapon segítene Narutónak? Lenézi őt, és jogosan. :D
[reserved]

LuckyDingo

Most jön az, hogy Naruto megtanulja megidézni a Chibi-Kyuubit és  majd azzal összeolvad XD

NLZ

Már akkor örömtáncot járnék, ha csak egy kicsi előrelépést tudna produkálni a Kyuubival.
[reserved]

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-28, 14:54:29
Most jön az, hogy Naruto megtanulja megidézni a Chibi-Kyuubit és  majd azzal összeolvad XD
Valahogy így? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Chouji faternek még van esélye, Kakashi viszont halott... Tsunade VS. Pain következik, le merem fogadni, hogy Tsunade-t is megöli.... Elég ratyi lenne, mert sztem Naruto még korántsem érett/fejlett/elég idős ahhoz, hogy Hokage legyen.

chilip

HOGY ÉREZTEM!!!  :lol: kage-bunshin lesz ebből is. a klónok gyűjtik majd a natural energyt míg naruto ugrabugrál :D universal good-for-everything-no-jutsu :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-12-05, 11:01:37
HOGY ÉREZTEM!!!  :lol: kage-bunshin lesz ebből is. a klónok gyűjtik majd a natural energyt míg naruto ugrabugrál :D universal good-for-everything-no-jutsu :D

Ha Naruto okos, akkor Kagebunshin és henge lesz, hogy ne lehessen olyan könnyen megtalálni azokat a Klónokat, akik az energiát gyűjtik :D

Elképzelem megy a harc egy sivatagos részen..
Naruto: Most bevetem az überszuper skillemet... O.o
Ellenfél: MI a..?!!
*A Sivatag helyére egy egész erdőnyi fa kerül*
Naruto: hehehe..  Esélytelen hogy megtaláld a Kage bunshinokaaat :P

NLZ

[spoiler][/spoiler]
Priceless. :D
[reserved]