Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: chilip on 2009-07-04, 20:10:25
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-04, 20:06:55
Quote from: Bishop on 2009-07-04, 16:13:28
Nekem bejön Naruto jelenlegi jelleme, olyasmi mint Vash, és ő is közel áll hozzám, bár fogadok ezzel egyedül vagyok.  ::)

Már ketten :D

[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Liquid Snake

Wow, ilyen nagy baj h tetszik Naruto jelleme? :D Bár ez nem változtat a tényen xD  :angyali:

Bishop

[spoiler][/spoiler]

chilip

#2823
[spoiler][/spoiler]

ed.: van itt még

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

Bishop

Utolsó elötti  :lol: Utolsó meg még mindig priceless  :D

chilip


Itachi

Már csak az a kérdés, hogy az milyen sharingan...Saját?Olyan mint Kakashié?Uchiha Danzo?:D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Bishop

#2827
Why im not surprised?  ::)

Amugy tuti Madaratól csórta, vagy valami hasonló a helyzet, ami azt illeti mindig a legegyértelműbb a válasz. Narutoba szokás hogy minden rejtélyre a leg alapvetőbb válasz a megoldás.

Zen

#2828
Quote from: Itachi on 2009-07-10, 12:38:15
Már csak az a kérdés, hogy az milyen sharingan...Saját?Olyan mint Kakashié?Uchiha Danzo?:D
Kinézem belőle h kiássa Kakashi haverjának hulláját és az övét használja.   ::)

Also, ilyen creepy fejet Silent Hillben nem látni, mint amit Danzo kapott.  :D
Hmm, Naruto mikor veszi le a kontaktlencséit és fedi fel a sharinganját?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

A Sharingan eléggé kedvelt árucikk manapság...  :D
Danzo feje elég ijesztő az utolsó képen, tényleg mintha a Silent Hillből jött volna elő!

LuckyDingo

De akkor végülis Danzou nem Madara, ez már fix :S
De ha olyan kemény ninja, nem tom minek kell neki sharingen, hogy legyőzzön pár cannon fodder ninját :D

Liquid Snake

Há hogy lássuk a Sharingan-ját és várjuk a következő részt :D Sztem is Obito-ból csórta ki valahogy, ahhoz túl öreg, hogy a testében legyen, bár az igazat megvallva kinézetre még el is tudnám képzelni xD A másik, Naruto ugye nem Sage módban van, amikor kötözik befele csak lila a szeme? :D Fene tudja már :D Mellesleg most, hogy elhagyja a falut, 1-2 root tag ellen is harcolniuk kell akiket rájuk állított Danzo... Bár Kakashi és Yamato társaságában nem lesz gond.

Dreamcleaver

"Masks are not allowed. Remove them now."

Torune ott térdel maszkban.  :facepalm:

Also: Danzo has the Sharigan! :facepalm:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Danzónak alapsharinganja van, mint kakashinak, szal nem szerezhette madarától. Bár lehet az is, hogy ö is Uchiha, csak berakott magának egy rendes szemet.
[reserved]

Liquid Snake

Madarától egyértelmű hogy nem szerezhette, Obito-tól viszont nagyon nagy eséllyel. Sőt nincs is rá más lehetőség. Ezt már elkönyveltem magamnak, aztán majd meglátjuk, mi lesz :)

Dreamcleaver

Obitótol hogyan, mikor az egyik szemét szétnyomta egy szikla, a másikat meg Kakashi kapta?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Jaj mibe kerül egy Flashback ahol látjuk Obitot rajta egy sziklával, de annyira csak nem volt nehéz az a szikla hogy laposra trancsírozza, lehet a szem épségben maradt, bár én szerintem nem Obitotól szedte, és a sharingan failure mellet még történt más is a chapterbe, megemlítették Kabutot, rég hallotunk már felőle kíváncsi vagyok mi van vele

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2009-07-11, 00:58:30
Jaj mibe kerül egy Flashback ahol látjuk Obitot rajta egy sziklával, de annyira csak nem volt nehéz az a szikla hogy laposra trancsírozza, lehet a szem épségben maradt,

Jah, vhogy így képzelem el énis. Mellesleg ha egy gyerek Medic ninja át tudja rakni a szemet egy másik emberbe, akkor nem értem anno miért nem vadásztak a klánra, a szemük megszerzése érdekében  ::)

Christian

Lassan az "Everyone has AIDS" c. epix számot átírhatnánk: "Everyone has Sharingan" -ra. Ez már kezd nevetségesbe átmenni. Már lassan az a rare ha valakinek nincs.

Dreamcleaver

Erm...Obito abba halt bele, hogy szétnyomta a fél fejét a szikla (meg majdnem az egész testét)...de biztos pont a szeme az éppen maradt...sztem ritka nagy baromság lenne.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Danzo egész eddig egy ritka nagy baromság volt, és nem csak ő.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2009-07-11, 02:50:36
Danzo egész eddig egy ritka nagy baromság volt, és nem csak ő.

De ha egyszer ezeregy más módja van, hogy megmagyarázza a szerző Danzo Sharinganját, akkor miért pont ezzel az Obitos baromsággal jönne? Ráadásul Obito halála még az Uchiha klán kiírtása előtt volt. Sokkal több halott Uchiha állt rendelkezésre a vérengzés után.

Danzo Sharinganja származhat Sasuke apjától/anyjától is (vagy akármelyik lekaszabolt Uchihától). Akkor szedte el, miután Itachi elhagyta a falut.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-11, 00:42:52
Madarától egyértelmű hogy nem szerezhette
Azért nem teljesen egyértelmű, hisz madara is félszemű. Sőt még mindig lehet a Madara=Danzo elmélet, hisz Madara nemrég elég fura állapotban jelent meg Sasukának, simán lehet, hogy Danzonak valami haxos teknikája. Meg ugye Madara igazi arcát még mindig nem láttuk.
[reserved]

Kassh

Quote from: NLZ on 2009-07-11, 03:51:32
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-11, 00:42:52
Madarától egyértelmű hogy nem szerezhette
Azért nem teljesen egyértelmű, hisz madara is félszemű. Sőt még mindig lehet a Madara=Danzo elmélet, hisz Madara nemrég elég fura állapotban jelent meg Sasukának, simán lehet, hogy Danzonak valami haxos teknikája. Meg ugye Madara igazi arcát még mindig nem láttuk.

http://www.onemanga.com/Naruto/453/05/
http://www.onemanga.com/Naruto/455/17/

almost the same rite?
és még a bőre is fekete sőt a hajuk is hasonló :o

Zen

Quote from: Kassh on 2009-07-11, 06:29:17
http://www.onemanga.com/Naruto/453/05/
http://www.onemanga.com/Naruto/455/17/

almost the same rite?
és még a bőre is fekete sőt a hajuk is hasonló :o
Bizony, nézd csak meg az anyajegyeket a szemeik alatt, tuti h ugyanaz a fickó.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Az engem is bosszant hogy mindenkinek sharinganja van, lehetne már valami táp Byakugan tipus.  ::)

Liquid Snake

Á Byakugan-nak ottvan Neji meg Hinata :D Ők épp elég tápak lennének, ha foglalkozna velük Kishi...
                                        >

Prof. William

Quote from: Bishop on 2009-07-11, 12:37:01
Az engem is bosszant hogy mindenkinek sharinganja van, lehetne már valami táp Byakugan tipus.  ::)

Lassan már megszokott hogy az ilyen iszonyat rika, iszonyat táp techeket valahogy már mindenki tudja. :)
Majd következő chapban Danzo másik szemére beizzítja a Byakugant, előhívja belezárt 12-farkú erejét, majd mind a két kezébe 1-1 rasegant sűrítve elordítja magát hogy SAGE MODE!   :Kiraly:

Amúgy kicsit lol hogy ilyen noname ninjákra veti be. Nagyon látszik hogy ez most azért kellett hogy megláthassuk a szemét. Ez kb olyan mintha a Bleachban Yama-apó egy hollow ellen beveti bankait. :)

Christian

Quote from: Prof. William on 2009-07-11, 18:38:40
Quote from: Bishop on 2009-07-11, 12:37:01
Az engem is bosszant hogy mindenkinek sharinganja van, lehetne már valami táp Byakugan tipus.  ::)

Lassan már megszokott hogy az ilyen iszonyat rika, iszonyat táp techeket valahogy már mindenki tudja. :)
Majd következő chapban Danzo másik szemére beizzítja a Byakugant, előhívja belezárt 12-farkú erejét, majd mind a két kezébe 1-1 rasegant sűrítve elordítja magát hogy SAGE MODE!   :Kiraly:

Aztán mikor a csatának már majdnem vége, előkap egy shurikent:
"-Én vagyok az egyetlen ninja akinek van ilyen techje - BAN - KAI! Akuma, setsui no hadou!"

Őszintén...én már nem lepődnék meg ezen sem...

Zen

Uchiha is dead. They're no longer here.
However, in my hair..and in my sharingan.
They continue to live on!
Twisting the plot to kill the brain!
Who the hell do you think I am?!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1