Main Menu

Magyar nyelvű mangák

Started by Ramiz, 2006-11-23, 20:51:27

Previous topic - Next topic

Eberinu


Kvikveg

Hah, Nyugati Alexandraban van. 7 darab. 1. emelet. 1500. :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Én jól járok, mert öcsém megveszi minden amikor kijönnek és nekem már csak el kell olvasnom! ;) :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu

Raggie, négylovas mahai pecsét? én is akarok olyaaaat :D

Prof. William

#34
Debreceni 576-ba már megjött a 4?

Közben kiderült hogy megjött. Szóval aki DB-ben lakik és Árnybíró 4 -et szeretne az most már mehet :)

Eberinu

Honnan tudom mikor jelenik meg az új Árnybíró?

Fazék

Quote from: Eberinu on 2007-02-22, 07:12:22
Honnan tudom mikor jelenik meg az új Árnybíró?
vagy szólunk róla, vagy nem :)
elméletileg ugyebár a mangákon is jól látható www.mangafan.hu a kiadó, de jelenleg elég kezdetleges állapotban van a honlapjuk, szóval az nem nyert :)
de biztos lehetsz benne, hogy ha kijön új kötet, arról 1-2 napon belül valaki szólni fog ;)

Raggie

Most olvastam el az első 3 kötetet az Árnybíróból és egyre jobb a sztori... lehet hogy még a végén télleg jó kis manga lesz belőle!? :D :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu


Fazék


Eberinu

#40
Jah, nemrég regeltem oda.Már várom a megjelenést!

Raggie

Nah én meg végigolvastam a 4-edikig. :cool: Még jó, hogy az öcsém is már nagyon várja a következőt, mert így biztos meg is veszi! :)

Egész pofás kis történetet összekanyarítottak hozzá...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu

Töltsétek le a moviet,ami az eslő kötetet foglalja magában: Shin angyo onshi-ként fogjátok megtalálni.

Raggie

Quote from: Eberinu on 2007-03-13, 17:08:29
Töltsétek le a moviet,ami az eslő kötetet foglalja magában: Shin angyo onshi-ként fogjátok megtalálni.
:eek: Érdemes? Mármint jó lett?
(általában nem szeretem ha olyasmit nézek animében, amit már mangában elolvastam)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu

Aham, kicsit másképp történnek benne a dolgok,de nekem nagyon bejött!

chilip

miről szól az árnybíró?  :confused: mivel semmit nem tudok róla...

Raggie

Quote from: chilip on 2007-03-15, 12:27:06
miről szól az árnybíró?  :confused: mivel semmit nem tudok róla...
:D Olvasd el! :P :)

Egyébként: fiktív 1700-1800-as évekbeli Japán-szerű országban játszódik, a birodalom összeomlása után nincs központi hatalom, hanem minden térségben a helyi város helytartója uralkodik. Általában rosszabb a helyzet, mint a bitodalom idelyén, mert nincs rend. Egy magányos vándor járja az országot és útja mentés a zsírnok, gonosz kis helytartók lekerülnek a trónusukról, a rablóbandák kihalnak, egyszóval enyhülést és jólétet hoz a népnek... Ő egy Angjo-Onshi(árnybíró). Ezeket a különleges követeket még a birodalom császára ruházta fel olyan hatalommal, hogy ha felmutatják lovas pecsétjüket, szerte a birodalomban a hűséges katonáknak engedelmeskedni kellett... mára ilyen katonák már nem maradtak... azomban van még egy másik képessége is a háromlovas Maha-pecsétnek... :lazza:
Kb ez az alapsztori, aztán persze bonyolódik meg bővül egy-két szereplővel.. Egyszóval jól meg van írva sztem. Érdemes nekikezdeni.(nem is drága ráadásul és igényes kiadás :jee: ).

Eberinu: honnan lehet leszedni? :rolleyes: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Eberinu

Raggie: hát torrentről és a usteamről is természetesen :) keresd shin angyo onshi néven és megtalálod.

chilip

Quote from: Eberinu on 2007-03-16, 17:17:00
Raggie: hát torrentről és a usteamről is természetesen :) keresd shin angyo onshi néven és megtalálod.

köszi  :D nagyon köszi, marha jó volt (bár sztem nem illett a kék a főszereplő ruhájához, de ez már egyéni vélemény)

Eberinu

Jah, a piros jobban ment volna,de a manga borítóján is kék a kabátja...

Raggie

Nah már szedem is... majd ha megnéztem írok is róla valamit... ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

nah holnap megyek és megveszem az árnybíró 4 füzetét (ami 6000 Ft lesz), meghozta a film a kedvem hozzá :D van neki magyarul több is? vagy csak ennyi kapható?

Raggie

Még csak 4, de már készül az 5. kötet is. ;) :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

nah, megvettem az 1,2,4-es köteteket és a 3.at nemsoká megveszem a mamutban bár olvastam az első kötet felét netről, így azért kicsit más...

Fazék

Quote from: chilip on 2007-03-18, 00:21:28
nah holnap megyek és megveszem az árnybíró 4 füzetét (ami 6000 Ft lesz)
lehet hogy csak nekem mániám a spórolás, de én online szoktam megrendelni ezeket :)
vagy http://bookline.hu/ - 15% kedvezmény, 3+ könyv esetén 25% (én ezt szoktam általában használni, mert itt van személyes átvételi lehetőség, vagyis szállítási díjat sem kell fizetnem), vagy http://www.alexandra.hu - 25% kedvezmény (náluk nincs személyes átvétel lehetősége, szóval mindenképpen van 550 Ft szállítási költség is. bennük csalódtam anno, és nem is fogok rendelni tőlük elvi alapon, de állítólag azóta már megjavultak.)

újabb részekről a http://www.mangafan.hu oldalon szerezhetsz infót

chilip

na beszerváltam ^^ nem rendelek online, mivel rábasztam egyszer így és többet nem akarok. 2 napos kiszállításból lett majdnem 3 hét... asszem pont az alexandrával történt meg...

Fazék

Quote from: chilip on 2007-03-18, 19:45:05
na beszerváltam ^^ nem rendelek online, mivel rábasztam egyszer így és többet nem akarok. 2 napos kiszállításból lett majdnem 3 hét... asszem pont az alexandrával történt meg...
hehe, velünk is pont ez volt Nakedape-val, még a homáron is szerepeltünk a történetünkkel, és személyesen fölhívott bocsánatot kérni valamelyik alexandrás főmufti a cikk megjelenése után :haha:
ellenben megvesztegetni már nem voltak képesek :ejj: pedig én aztán igazán könnyen adtam volna magam :D

viszont bookline-nál azóta 4 rendelésem is volt, mindegyiket összekészítették 3-4 napon belül és mehettem átvenni az üzletükbe, ahol ilyenkor még helyi 20%-os kedvezményt is kap az ember, ha még valamivel ki akarná egészíteni a rendelését ott a boltból :)

chilip

na el is olvastam ...  :jee: nem hittem volna, hogy adzsite már a 4. könyvben feltűnik. nos beállok én is azok közé, akik marhára várják az 5. könyvet ;)

Eberinu

Most hétvégén lesz képregény feszkó?Vagy mikor?csak mert meg lehet venni majd az Árnybíó 5öt :D

chilip

jah, 31.én asszem, én mindenesetre ottleszek és beszerzek egy példányt :D