4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-02-17, 00:04:17
Quote from: .Attila on 2008-02-16, 18:19:32
http://img.4chan.org/b/res/54380368.html

Hmm...
404

Több mint 5,5 óra elteltével nem csodálkozok rajta.
Egyébként semmi érdekes nem lett belőle, Fekete Pákót dobta fel valaki azt lett belőle egy magyar fail-thread.

Ramiz

/hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2008-02-21, 01:27:45
/hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/ /hc/
igen, csináltak neked egy boardot, hogy örülhess...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-02-21, 01:29:35
/jp/ FTW
azért örülsz neki, met azért született, hogy rendbetegyék vele az /a/-t vagy mert simán csak you're turning wapanese ?

Egyébként meg lol /fa/

Darkstar

Nem, azért, mert ez mindannak a keveréke, amit eddig az /a/-n is akartunk de mindíg törölték, bannoltak érte. Egyébként az /a/ rendesen belassult, mióta a /jp/ működik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

OMG, életemben kb. harmadszor ellátogatok az ontopic oldalra, és erre mi fogad? /r9k/  :whoah: Randall Munroe wins!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis


Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2008-02-21, 01:35:08
Egyébként meg lol /fa/
Meg /fit/... valahogy nem tudom összekapcsolni egy hárdkór
/b/- ill. chan-tarddal.. :haha:

r9k = lolwut?

Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-02-21, 01:57:56
mitgondolsz miért tettem oda? :D
Hogy teszteld, hogy észreveszem-e?  Vagy csak sima trollkodás? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-02-21, 01:59:59
Quote from: Lythis on 2008-02-21, 01:57:56
mitgondolsz miért tettem oda? :D
Hogy teszteld, hogy észreveszem-e?  Vagy csak sima trollkodás? :D
80% első, 20% második :D a gumi rész alatt is kő van bazz :D


Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-02-21, 02:15:06
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-21, 01:58:09
r9k = lolwut?
robot9000
Azt láttam, hogy exponenciálisan növekvő elnémítással bünteti a
"nem-eredeti" szöveget, de ez elég gyorsan fárasztó lesz, és nem
vezet sehova.
Na mindegy, még eggyel több, ahova nem fogok járni, nem oszt
vagy szoroz.



Lythis

jahm, mert törölték.. :(
itt van róla screenshot bár sajna nincs meg végig...

Én

Valaki belinkelte ezt: http://www.emoforum.org
Nem is mértem mennyi kellett, hogy megjelenjen ez az embléma.
ed: visszajött :D


Zsiga



Zsiga


Én



.Attila


Én


Zsiga


.Attila


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Das Trollparadies
Also: mia zi sten ez a THE BEST? Jó régi szám, hogyhogy most kezdték el spammelni? +miért hiszik hogy vicces?