4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Nihilus on 2009-01-08, 19:38:25
Kicsit slowpoke, de azért elmondom:
Most lehet furcsán fogtok rám nézni, de kurvára tetszett. :jee: XD
Csináljátok a rapkabarét komolyabban, lehet leszerződtetnek, vagy valami. :hehe:

Komoly bajok vannak az ízléseddel imo.

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Ramiz

Kíváncsi vagyok, válaszol-e. :)

[spoiler][/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

:lol: :lol: :lol:
Most elképzeltelek spambot b*szás közben. :haha:

Ramiz

Quote from: Member on 2009-01-23, 15:42:35
:lol: :lol: :lol:
Most elképzeltelek spambot b*szás közben. :haha:

Nem biztos, hogy spambot, mi értelme lenne annak? Miért jó nekik, ha válaszolok?
Majd meglátjuk. :) Mindenesetre a gmailnek jó a spamszűrője, úgyhogy nem aggódok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


NLZ

[reserved]

Én

A dotás jobb :D (Zeneileg és a felvonultatott csajokat tekintve is) (Bár hasonlóan old)

Ramiz

Mi is a neve annak a TV-show-nak, ahol egy faszi ididóta vigyorral mindent szétdarál egy konyhai robotgépben?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

Quote from: Ramiz on 2009-01-23, 15:27:16
Kíváncsi vagyok, válaszol-e. :)

[spoiler][/spoiler]
Érkezett már válasz? :smile:

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-01-24, 15:47:57
Mi is a neve annak a TV-show-nak, ahol egy faszi ididóta vigyorral mindent szétdarál egy konyhai robotgépben?
http://www.willitblend.com/

Ramiz

Quote from: Makos on 2009-01-24, 15:49:26
Quote from: Ramiz on 2009-01-23, 15:27:16
Kíváncsi vagyok, válaszol-e. :)

[spoiler][/spoiler]
Érkezett már válasz? :smile:

Nem... :)

Quote from: Zsiga on 2009-01-24, 15:49:35
Quote from: Ramiz on 2009-01-24, 15:47:57
Mi is a neve annak a TV-show-nak, ahol egy faszi ididóta vigyorral mindent szétdarál egy konyhai robotgépben?
http://www.willitblend.com/
Köszi! Imádom. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Timmy's Wish:

http://www.youtube.com/watch?v=okhRHT52JDE


Nem akarok lelőni poénokat, de hatalmas, eszméletlen nagy királyság ez... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

http://www.youtube.com/watch?v=zW3-yXriD_E&feature=channel_page

QuoteEveryone donate a penny. Paypal will charge $0.30 for each transaction. She'll have to pay for all those fees!!! DO IT NOW!!!

Ramiz

Quote from: .Attila on 2009-01-25, 13:28:39
http://www.youtube.com/watch?v=zW3-yXriD_E&feature=channel_page

What a bitch...

És az a legnagyobb geciség, hogy súlytalanul, következmény nélkül prostituálja magát, és tuti, hogy sikerrel fog járni.
Komment: "kussoljatok, haterek, ti nem tudjátok, milyen szegénynek lenni..." LOL :D

Mindegy, irigykedni is hülyeség... mindenki boldoguljon, ahogy tud... fiatal csinos kurvácskáknak persze nyilván könnyebb. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2009-01-25, 17:32:02
következmény nélkül prostituálja magát

Mindegy, irigykedni is hülyeség... mindenki boldoguljon, ahogy tud... fiatal csinos kurvácskáknak persze nyilván könnyebb. :)

Hát, én nem irigykedem a hatféle nemi betegségre, amit bizonyára összeszedett...
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2009-01-25, 18:39:41
Quote from: Ramiz on 2009-01-25, 17:32:02
következmény nélkül prostituálja magát

Mindegy, irigykedni is hülyeség... mindenki boldoguljon, ahogy tud... fiatal csinos kurvácskáknak persze nyilván könnyebb. :)

Hát, én nem irigykedem a hatféle nemi betegségre, amit bizonyára összeszedett...

Dehogynem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

http://www.youtube.com/watch?v=apdTl07VPeE

Erre a videóra emlékszem tőle. Előbb-utóbb pr0n lesz ebből szerintem.

Ramiz

Quote from: Xzone on 2009-01-25, 21:58:47
http://www.youtube.com/watch?v=apdTl07VPeE

Erre a videóra emlékszem tőle. Előbb-utóbb pr0n lesz ebből szerintem.

Igen, ezt én is láttam. Az a furcsa ebben a csajban, hogy mennyire meg sem próbálja álcázni a pénzéhségét és a megjátszást. Vagyis direkt szarul álcázza, mintha az valami előkelő gesztus lenne, hogy lenézi a saját subscriber-jeit. Fene tudja, lehet, hogy az. De nekem a tipikus "én szégyellem magam" érzésem van, mikor beszélni hallom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

A da-da-da-di-da-da-dó nál kikapcsoltam.

motifator

Ezek most új videók? Vagy mi van? Most melóban vagyok, és nem tudom végignézni, meg igazából annyira nem is érdekel.
De ez a csaj vagy fél-egy évvel ezelőtt már megjárta Japánt. Emlékszem, volt is belőle nagy balhé, hogy volt valami balfasz csávó, akivel együtt mentek ki, a csaj fizette az utazást a srácnak is, de a srácnak kb. 1 hét után elege lett a csajból, és hazament. Utána a csaj meg ki akarta perelni belőle a repjegy árát, a srác meg az egészet elmesélte 4chan-en.
Volt is belőle thread, asszem már a 7chan-en, ahol a srác kiadta a csaj hotelszobájának a címét, amikor a csaj még Japánban volt, és kedves japó anonok mentek a csajt zaklatni, meg fényképeket csinálni. De nem nagyon történt semmi említésre méltó, legalábbis ameddig én követtem az eseményeket (guess I have no life). Sőt, nekem a végére inkább az volt az érzésem, hogy a szerencsétlen srác bele volt zúgva a csajba, aki elküldte az anyjába miután bepróbálkozott, a srác meg sértődötten hazajött, és kicsinyes bosszút állt 4/7chan-en. Vagy legalábbis próbálkozott.
Mondjuk ED biztos jobban tudja, hogy mi volt, de most melóhelyről nincs kedvem ED-t böngészni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Még mindig Japánban van. Ki is jött egy "Idol Video", amiben a csaj néz bárgyún különböző szuggesztív pózokban.
Úgy látszik, nem volt elég a pénz, amit azzal keresett - végül mégiscsak igaza lesz Anonnak, aki szerint már nem kell sokat várni a gangrape-kutyás-angolnás Applemilk videókra.

De a legegyszerűbb mégiscsak az, ha az ember egyszerűen nem foglalkozik vele.
Failure is the default option

Próféta



NLZ

[reserved]

Én


Ramiz

Quote from: Próféta on 2009-01-27, 00:16:13
Good news, everyone!




Quote from: kikuchiyo on 2009-01-26, 23:47:49
Még mindig Japánban van. Ki is jött egy "Idol Video", amiben a csaj néz bárgyún különböző szuggesztív pózokban.
Úgy látszik, nem volt elég a pénz, amit azzal keresett - végül mégiscsak igaza lesz Anonnak, aki szerint már nem kell sokat várni a gangrape-kutyás-angolnás Applemilk videókra.

De a legegyszerűbb mégiscsak az, ha az ember egyszerűen nem foglalkozik vele.

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!