Dead hdd

Started by zsozso, 2006-11-30, 02:40:45

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: jettmoress on 2006-12-04, 21:14:26
ajanjatok egy masik ftp progit a smrt ftp-n kivul mert mostmar a fax kivan   :Eztneked:
azok a reszek amik veletlenul felbeszakadnak a fennvaloert se folytatodnanak :ejj:
UltraFXP <-
Death is the only redemption

KeLa

Quote from: jettmoress on 2006-12-04, 21:14:26
ajanjatok egy masik ftp progit a smrt ftp-n kivul mert mostmar a fax kivan   :Eztneked:
azok a reszek amik veletlenul felbeszakadnak a fennvaloert se folytatodnanak :ejj:
vagy FlashFXP.

Rounin

Vagy a total commander :rolleyes:

jettmoress

#63
na most felraktam az UltraFXPt elsonek, miutan fetoltottem amit kell meg kiserletezek a FlashFXPvel is
thnx all (+ karma   :smile:)

Fazék

szerencse, hogy Nakedape nem tudta reggel elvinni a feltöltendő dvd-ket, mert lefuttattam egy sfv ellenőrzést és 3 file-t is hibásnak dobott ki az egyik dvd-ről, vandread s2-ből pl a 11,12-es részeket... szuper.
szóval ha valaki ezeket külön föl tudná tolni, megköszönném, amúgy pedig valószínűleg holnap megy föl a vandread s2 hibátlan része + mermaid's forest tv, és részemről kifújt a pótolható anyag.

jettmoress

#65
nekem a Vandread S2[zx] 100% OK, legalabbis az sfv szerint :)

Nakedape

Quote from: Fazék on 2006-12-05, 14:15:43
, amúgy pedig valószínűleg holnap megy föl a vandread s2 hibátlan része + mermaid's forest tv, és részemről kifújt a pótolható anyag.
felment
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

közben lejött hibátlanul a vandread s2 11,12-es része torrent-ről, ami a dvd-n meghibásodott. ha sikerül elérnem Nakedape-t, akkor zidrav-val kijavítjuk a nála lévő file-okat és feltolja azokat is, hogy teljes legyen

zsozso

Oops  mahoromatic s2 is kene mert veltlen a4e-t sikerult leszedni zx helyett....
Death is the only redemption

Randal

Kicsit lassan fognak felmenni a cuccok, egyéb okok miatt, így valszeg hétvégére ér fel minden:(
Sajna most este nem tud menni a gép, mert vendégek alszanak a szobában ahol van:(

Bár utálod az a4e-t, a Nausicaa release-ük jó lett.

jettmoress

#70
megvan a mahoromatic s2[zx], most dvdt kell irjak batyamnak, kesobb visszairom hogy mukodnek-e a dvdk

[edit]
nah szoval, azt mondja sfv bá hogy a 100% ok a mahoromatic s2[zx].
az ejjel valamikor kesz lesz a DNAngel (vegre  :redface:)
Kell akkor a Vandread s2 [zx] vagy Mahoromaticot  feltoltsem ?
[/edit]

zsozso

Quote from: jettmoress on 2006-12-06, 17:37:36
megvan a mahoromatic s2[zx], most dvdt kell irjak batyamnak, kesobb visszairom hogy mukodnek-e a dvdk

[edit]
nah szoval, azt mondja sfv bá hogy a 100% ok a mahoromatic s2[zx].
az ejjel valamikor kesz lesz a DNAngel (vegre  :redface:)
Kell akkor a Vandread s2 [zx] vagy Mahoromaticot  feltoltsem ?
[/edit]


Szia

Ha mas nemtudja gyorsabban, akkor legyszives.
Death is the only redemption

jettmoress

OK, Mahoromaticot beraktam queuebe, mert elozo postokbol ugy tunik a Vandread mar fent van

zsozso

Quote from: jettmoress on 2006-12-06, 23:45:01
OK, Mahoromaticot beraktam queuebe, mert elozo postokbol ugy tunik a Vandread mar fent van
Igen az fentvan.
Death is the only redemption

jettmoress

DNAngel kesz (van hozza sfv)
megy a Mahoromatic

Fazék

zsozso: Nakedape-val napközben kicsit akadozott a kommunikáció, szóval a vandread s2 csak ma délutánra lesz befejezve. (hacsak nem pótolta már valaki a 11,12-es részt)

jettmoress

#76
namostakkor a 11,12 reszt a vandreadbol nyomjam fel "gyorsan", es addig szunetel a mahoromatic, vagy majd ti delutan?

Fazék

Quote from: jettmoress on 2006-12-07, 01:31:11
namostakkor a 11,12 reszt a vandreadbol nyomjam fel "gyorsan", es addig szunetel a mahoromatic, vagy majd ti delutan?
sztem feltolom én itthonról. ez a párszáz mega még az én vacak feltöltésemmel is fölmegy az este folyamán, nem kell másoknak szórakoznia, így a legtisztább, te csak told a mahoromatic-ot :)

Randal

Nah, UltraFXP-vel nekem is tölt fel megszakadás után is.

Az Irresponsible Captain Tylor TV D-A verzió fennt van, most az OVA-nak megy az AM verziója, aztán meg az OVA P-A verziója (igaz ez avi). Végül pedig a Zone of The Ender Dolores I ZX.

Fazék

vandread s2 kiegészítve.
kaphatunk egy frissített listát, hogy még mik hiányoznak?
hátha Zsiga vinyós megoldásával még van pótolnivaló

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-12-07, 18:43:49
vandread s2 kiegészítve.
kaphatunk egy frissített listát, hogy még mik hiányoznak?
hátha Zsiga vinyós megoldásával még van pótolnivaló
Ezek hianyoznak:
http://interhost.hu/stuff/still_missing.txt
Death is the only redemption

kikuchiyo

Ezek megvannak nekem:
677M   /usteam/ftp/Anime/5/Goshu the Chellist
116M   /usteam/ftp/Anime/5/Professor_Dan_Petory's_Blues
147M   /usteam/ftp/Anime/5/Tobira_o_Akete

Ha nincs más jelentkező, elkezdhetem feltölteni, vagy odaadni valakinek, aki gyors kapcsolattal rendelkezik.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: zsozso on 2006-12-07, 20:54:45
Quote from: Fazék on 2006-12-07, 18:43:49
vandread s2 kiegészítve.
kaphatunk egy frissített listát, hogy még mik hiányoznak?
hátha Zsiga vinyós megoldásával még van pótolnivaló
Ezek hianyoznak:
http://interhost.hu/stuff/still_missing.txt
Ebből nekem csak a Nadesico meg a Captain Tylor van meg, de látom azok már jönnek más forrásból.

Egyébként van valami HDD-ellenőrző program a szerveren ami figyeli a vinyók SMART értékeit? Csak mert egy jó program megkímélhetne a jövőben az ilyen kellemetlenségektől... ;)

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-07, 20:58:45
Ezek megvannak nekem:
677M   /usteam/ftp/Anime/5/Goshu the Chellist
116M   /usteam/ftp/Anime/5/Professor_Dan_Petory's_Blues
147M   /usteam/ftp/Anime/5/Tobira_o_Akete

Ha nincs más jelentkező, elkezdhetem feltölteni, vagy odaadni valakinek, aki gyors kapcsolattal rendelkezik.
hát sztem ennyi fölmegy 1 nap alatt, szóval hacsak nem tudod odaadni Nakedape-nak odabent, akkor sztem kezdd el feltölteni :)

Tutegal

Quote from: Zsiga on 2006-12-07, 21:10:20

Egyébként van valami HDD-ellenőrző program a szerveren ami figyeli a vinyók SMART értékeit? Csak mert egy jó program megkímélhetne a jövőben az ilyen kellemetlenségektől... ;)

Van, ezenkívül a sata kártya elvileg akár futás közben is le tudná zárni a hibás lemezt. De a szerver mostanában ennél ravaszabb és gonoszabb trükköket vetett be zsozso ellen :frown: Az utolsó két alkalommal zsozso a hibátlanul működő gépet állította le, mert bővíteni akartunk. Az újraindulás helyett azonban mindig egy-egy halott diskkel lettünk gazdagabbak.

kikuchiyo

ööö hát ez érdekes. Feljelentkeztem a feltöltő-accountommal, és megtaláltam a könyvtáramban ezt a Professor Dan Petory's Blues-t. :)
Elvileg 2005. 05. 05-én töltöttem fel és még mindig ott van.

Ez asszem letudva. :)
Failure is the default option

Randal

Irresponsible captain Tylor OVA A-M fennt. a P-A változat kb 12 óra múlva ér fel.

zsozso

Ahogy nezem marcsak a zone of the enders zx valtozat az arc the lad meg a dirty pair hianyzik.
Death is the only redemption

zsozso

Quote from: Randal on 2006-12-08, 02:17:00
Irresponsible captain Tylor OVA A-M fennt. a P-A változat kb 12 óra múlva ér fel.

Ize az ova nem veszett el csak a tv. :p
Death is the only redemption

Randal

ööö, pedig azt mondtad mind kell. Nah, akkor a P-A verziót törlöm és töltöm a Zone of the enderst