Dead hdd

Started by zsozso, 2006-11-30, 02:40:45

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: Randal on 2006-12-08, 11:08:33
ööö, pedig azt mondtad mind kell. Nah, akkor a P-A verziót törlöm és töltöm a Zone of the enderst
Mindegy az a-m verzio kikerult a p-a melle.
Death is the only redemption

Randal

ok. a Zone megy felfele. kb 24-26 óra múlva ér fel. Sajna én csak vasárnap este leszek, szóval addig nem tudok szólni. De úgy is látod majd ha minden fennt lesz.

kikuchiyo

Elkezdtem akkor feltolni ezt a Gauche the cellist-et, de a nyomorék 128 kbit/s-os ADSL feltöltésemmel sokáig fog tartani :(
Failure is the default option

jettmoress

#93
nah ez mi a  :Eztneked:

Opening data connection IP: 193.202.xxx.xxx PORT: xxxxx
[L] REST 257094688
[L] 350 Restarting at 257094688. Send STORE or RETRIEVE to initiate transfer.
[L] STOR zx.mahoromatic.s2.12.v2.divx521.mkv
[L] 550 System Error- zx.mahoromatic.s2.12.v2.divx521.mkv: --->>>    Permission denied  <<<---
[L] Transfer Failed


ezt adja az UltraFXP mikor folytatni akarok egy filet, nincs jogom irni az accountomban?  :wtf: [ez ugy nez ki csak akkor enm megy ha folytatni akarok egy filet, uj fileoknal megy]

zsozso

Quote from: jettmoress on 2006-12-09, 13:39:50
nah ez mi a  :Eztneked:

Opening data connection IP: 193.202.xxx.xxx PORT: xxxxx
[L] REST 257094688
[L] 350 Restarting at 257094688. Send STORE or RETRIEVE to initiate transfer.
[L] STOR zx.mahoromatic.s2.12.v2.divx521.mkv
[L] 550 System Error- zx.mahoromatic.s2.12.v2.divx521.mkv: --->>>    Permission denied  <<<---
[L] Transfer Failed


ezt adja az UltraFXP mikor folytatni akarok egy filet, nincs jogom irni az accountomban?  :wtf: [ez ugy nez ki csak akkor enm megy ha folytatni akarok egy filet]
Fixed.
Death is the only redemption

Randal

Zone of the ender dolores I felért vmelyik nap. Ezzel küldetésem bevégezve:)

zsozso

Quote from: Randal on 2006-12-10, 22:32:38
Zone of the ender dolores I felért vmelyik nap. Ezzel küldetésem bevégezve:)

Domo.
Death is the only redemption

kikuchiyo

Heroikus küzdelem után felment a Gauche the Cellist is. Mellékeltem sfv-t.

(A többi cuccot, ami a könyvtáramban van, letörölheted, ha nem kell.)
Failure is the default option

tüzi

kell esetleg a ROD, a Kamichu, meg a Spiral? angol sub bele van égetve mindegyikbe (magyar nincs :frown: ) de full mindegyik.

Zsiga

Quote from: tüzi on 2006-12-11, 20:14:25
kell esetleg a ROD, a Kamichu, meg a Spiral? angol sub bele van égetve mindegyikbe (magyar nincs :frown: ) de full mindegyik.
ROD és Kamichu fent volt eddigis (és most is), a Spiral meg emlékeim szerint nem véletlenül nem került fel.

tüzi

akkor nemszóltam  :tezsvir:

jettmoress

#101
A Mahoromatic S2 [zx] nagy nehezen felment. Sajnos mar mindjat egy hete csak ugy hazaurgrok ellenorizni a gepet ezet nem sikerult hamarabb (mindig le volt allva mikor megjottem  :grrr:)
kaphatunk egy frissitett listat hogy mi hianyzik meg?
btw ... Bleachel mi a helyzet?

[edit] semmi nincs a bleachel csak mikor irtam meg nem volt listaban, azt akartam volna megtudni hogy van-e aki feltoltse mert 1 resze mevan [/edit]




zsozso

Itt meglehet nezni mi hianyzik: http://interhost.hu/stuff/still_missing.txt
Mi lenne a bleachel?
Death is the only redemption

gr33n

Úgy vettem észre hogy a Hack Roots mappából is hiányoznak fileok. Az össze (zw) eltünt. Mi lett velük?

Licht

Abbol mi csak a Shinsen fele verziot szedjuk.

gr33n

#105
Quote from: Licht on 2006-12-15, 03:12:37
Abbol mi csak a Shinsen fele verziot szedjuk.

De tudom hogy fent van a Shinsen féle verzió de nincs is végig és régebben fent volt a (zw) 1-26-ig.

Hiei-sama

Mit nem lehet rajta erteni sztem magyarul mondta...Csak shinsen megy fel semmi mas,ha igy erthetobb...En zw verziot soha nem lattam fent,ha volt is tuti torlesre kerult mert biztos szar verzio.

zsozso

#107
A vesztesegek listaja: http://pastebin.com/eJmSvh5w reszletes lista: http://pastebin.com/iys44PFd
Elkezdem visszaszedni a dolgokat torrentrol, ha valamit nem sikerul akkor lehet a tisztes kozonseg lesz megkerve a visszatoltesre.
Death is the only redemption

Selmo

A LOGH OVA 110 része még megvan lomtárban.

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Vettem 10db disket 2db 8portos sas vezerlot elkoltottem egy rakat penzt, valamikor beepitem a gepbe.
Illetve atepitem a mostani rendszert, mert a hosting havonta 70k-ba faj a 3 servernek es ez hosszutavon nem fenntarthato.
Nem tudom mikor lesz idom atepiteni, de akkor valoszinu 1-2 napra allni fog a forum is.
Death is the only redemption