Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Flaser on 2009-04-21, 17:33:12
Why, oh why can't these 'oung pups put their mind to it and learn a LANGUANGE!?!?
Something that at least a reasonable fraction of those hairlass apes speak? He?
Először énis magyar felirattal néztem az animéket, pedig azóta nem tanultam semmi angolt se. :)
[reserved]

hectolight

Quote from: Flaser on 2009-04-21, 17:33:12
Why, oh why can't these 'oung pups put their mind to it and learn a LANGUANGE!?!?
Something that at least a reasonable fraction of those hairlass apes speak? He?
because i am lazy to read texts in another language.

Rounin

Quote from: kelvor on 2009-04-21, 14:56:58
Monster
Zseniális cucc.

Mangában. Animében pöttyet lagymatagabb.

@hectolight: that's a lame-ass excuse. :hehe:

NLZ

Quote from: Rounin on 2009-04-21, 18:04:29
Quote from: kelvor on 2009-04-21, 14:56:58
Monster
Zseniális cucc.

Mangában. Animében pöttyet lagymatagabb.

@hectolight: that's a lame-ass excuse. :hehe:
Hadd mondja, úgyis rá fog kényszerülni, ha animézni akar a jövőben. :)
[reserved]

hectolight

erzem NLZvel nem leszunk jobaratok :) egyebkent elkezdtem nezni angolul, megy megy csak csak kicsit lassabban nezem :D
zavaro ennyi jobban szeretem magyarul, maj' belejovok

Rounin

Quote from: hectolight on 2009-04-21, 18:40:43maj' belejovok

Ez a lényeg. Ha megszoktál egy nyelvet, akkor fel sem tűnik, hogy "idegenül" van, a sebességet meg pláne nem csökkenti.

NLZ

Quote from: hectolight on 2009-04-21, 18:40:43
erzem NLZvel nem leszunk jobaratok :)
Most miéért? :(  Nekem mindenki a barátom.  :kocc:
[reserved]

Én


sirtomi

Quote from: Rounin on 2009-04-21, 19:00:41
Quote from: hectolight on 2009-04-21, 18:40:43maj' belejovok

Ez a lényeg. Ha megszoktál egy nyelvet, akkor fel sem tűnik, hogy "idegenül" van, a sebességet meg pláne nem csökkenti.
Angol felirattal nézek 1-2 hónapja minden animet, de még mindig nem megy olyan gyorsan az angol szöveg olvasása mint a magyar :)
Az angol szinkront bezzeg értem, lehet hogy olvasni nem tudok rendesen :)

Rounin

K-On, Lucky Star. Hasonszőrű animék akadnak? Viszket a netem és nincs mit töltenem per pill. ^^"

Draconire

Quote from: Rounin on 2009-04-26, 22:36:03
K-On, Lucky Star. Hasonszőrű animék akadnak? Viszket a netem és nincs mit töltenem per pill. ^^"

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5910

Rounin

Köszi, elsőre ígéretesnek tűnik, bele is nézek. :merci:

Moha

Junchi, te vírusgazda! Megfertőztél!  :lul:

Menthetetlenül ráálltam a sorozatra, már a 17. résznél járok, és jóóóó!  :cool: A seiyuu-gárda is nagyon el van találva, különösen Kagura akcentusa tetszik...
Aszzem megtaláltam az én "nagyon hosszú, de úgyis végignézem" anime sorozatomat. :D
[spoiler]Gintama: Egy saját szabályai szerint játszó szamuráj, akinek azért helyén van a szíve, egy segítőtárs, aki hol kihúzza a bajból, hol őt kell kihúzni, egy feneketlen bendőjű nőszemély egy hatalmas kutya hátán és egy időnként feltűnő ismerős, aki allergiás a becenevére... :lol: Mi lesz ebből?! [/spoiler]

Jövök neked egy újabb szoborral a Kálvin térre!  :hopp:

Junchi

>Moha

Meg se állj a végéig! ^^

Draconire

#1244
Ajánljatok valami minőségi sorozatot, ne depresszív hangulatút, de nem is kell vígjátéknak lennie.
A listám, hogy valami kép legyen a "minőségi"-ről: anidb

ps: Aria-t ne, azt nézegetem (lassan)

edit2: bah, linket javítottam

Darkstar

Trolling anidb feels good. Nem mintha komolyan pontoznám a dolgokat. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Draconire on 2009-05-10, 01:19:04
Ajánljatok valami minőségi sorozatot, ne depresszív hangulatút, de nem is kell vígjátéknak lennie.

A ROD TV-t nem látom a listádon, azt tudom pl. ajánlani, ha az OVA tetszett.
Vagy pl. a Stellvia, ha szereted a SciFi-t.
És esetleg még a Tsukuyomi.

Próféta

Quote from: Draconire on 2009-05-10, 01:19:04
Ajánljatok valami minőségi sorozatot, ne depresszív hangulatút, de nem is kell vígjátéknak lennie.
Paranoia Agent
Monster
Seikai no Monshou

Draconire

Köszönöm az ajánlásokat, belenézek mindbe! ^^

NLZ

Azért a Paranoia Agent nekem kissé nyomott hangulatú volt. Legalábbis az első pár rész, többhöz nem volt lelki erőm. :D
[reserved]

Bishop

valami rövid anime kéne ami kicsit humor kategória kicsit elvont. Ugyanakkor nem iskolás. És könnyen beszerezhető.[spoiler]akár ftp-n is fent van[/spoiler]
Nem nagyon tudok mondani példát, szal jöhet minden aztán majd eldöntöm hogy jó vagy sem, esetleg hogy láttam e.

motifator

Quote from: Bishop on 2009-05-25, 23:07:43
valami rövid anime kéne ami kicsit humor kategória kicsit elvont. Ugyanakkor nem iskolás. És könnyen beszerezhető.[spoiler]akár ftp-n is fent van[/spoiler]
Nem nagyon tudok mondani példát, szal jöhet minden aztán majd eldöntöm hogy jó vagy sem, esetleg hogy láttam e.
A leírásodra tökéletesen illik a FLCL, de gondolom azt már láttad. Ha mégse így lenne, akkor nyomás! :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bishop

Nos igen rajta van a listámon  :D Sőt, de attól még mondhattok mást  :D

Rounin

FLCL mellé mi más kellene még... NYOMÁS! :morci:

Bishop

Na erre meg bedöglik az [spoiler]ftp[/spoiler]  :morci:

Rounin


pet

tud valaki olyan animet mondani, amiben izgalmas, brutális harcok vannak kardal, baltával, akármivel, csak közelharc legyen? az + pont ha pl fantasy, superpower elemek is vannak benne mint pl. fate stay night ban. de Ergo Proxy szerű harcok is jöhetnének. és nem bleach.

Zen

Berserk, Hellsing OVA?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Quote from: pet on 2009-06-08, 14:45:33
tud valaki olyan animet mondani, amiben izgalmas, brutális harcok vannak kardal, baltával, akármivel, csak közelharc legyen? az + pont ha pl fantasy, superpower elemek is vannak benne mint pl. fate stay night ban. de Ergo Proxy szerű harcok is jöhetnének. és nem bleach.

Berserk, Claymore, Mugen no Juunin! Mindhárom zseniális (kivéve a MnJ lezárását... >_>), mindhárom megfelel (nagyjából) a fenti kritériumoknak és mindháromban dominál a GORE >:3 (jóó, ez nem volt pont feltétel, de azért jobb tudni, mibe készül belecsapni az ember :P).

SaiyaGin

Az Eden of the East milyen?