Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: kelvor on 2008-04-14, 03:09:19
Werkfilm  :lol:

Egyik legjobb rész, mikor jön a lock takarító.  :D
LIE!!!

a legjobb rész a biztonsági őrös, Ud priestes :D

JaFaR

Találtam két wowos videót ami pont illik erre a fórumra. :) Az elsőt Soulnak ajánlom. ;)
katt
katt

Xzone

#1742
Quote from: JaFaR on 2008-04-15, 09:49:52
Találtam két wowos videót ami pont illik erre a fórumra. :) Az elsőt Soulnak ajánlom. ;)
katt
katt

Az az undead még hasonlít is L-re :)

Más:

Még pár hete kirabolták a guild bankunkat, egy officer figyelmetlenségének köszönhetően. Tegnap végre visszakaptuk a cuccokat a GM-ektől. A dolog érdekessége, hogy 4 ilyenben küldték el a lopott holmit. Úgyhogy most a karakter, akinek elküldték, ilyen táskákkal szaladgál... 36 slotos bagek, :whoah:

Soul

Quote from: JaFaR on 2008-04-15, 09:49:52
Találtam két wowos videót ami pont illik erre a fórumra. :) Az elsőt Soulnak ajánlom. ;)
katt
katt

A Death Note-os nagyon rossz :D áááááá, az ilyet kigúnyolásnak fogom fel.Sztem nem hordásnak kellett volna játszani Light-ot és L-t.Persze röhögtem rajta :D, de k*pják be akik csinálták :).Ha azt nézem hogy hogy ültették át wowba a dolgokat nemrossz, de akkor is bukott nálam a cucc :).

Mivel nem vagyok NGE fan így viccesen fogtam fel a 2. linket.A tauren jól érzékeltette amit kellet neki :).

Néha kellenek ilyen humorok is.Persze Jafarnak nagyon jó a humor érzéke, ugyeee Jaffa ? :)

JaFaR

Quote from: Soul on 2008-04-16, 22:23:07
Néha kellenek ilyen humorok is.Persze Jafarnak nagyon jó a humor érzéke, ugyeee Jaffa ? :)
Hát ha te mondod, akkor biztos. :P

thrall

#1745
http://www.noobz-online.com/index.php?lang=en&pagereq=archives&num=7

:lol:  :lul: :hopp:
más: valaki tud egy jó mage talentet raid-re?

Darkstar

Gearfüggő. Armory link pls.

2.4.2 patch best of
QuoteWarlock Spell- Drain Soul will no longer continue to do damage to another player after they have died.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Darkstar on 2008-04-23, 12:06:17
Gearfüggő. Armory link pls.

2.4.2 patch best of
QuoteWarlock Spell- Drain Soul will no longer continue to do damage to another player after they have died.
Hát Gearről annyit, hogy most csütörtökön megyünk az első Karánkba, és még HC-ba se voltam :D

de ha ezek után is kell, akkor: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Furacsirke

fraglimiter

Bongeszes kozben akadtam ra erre az oldalra.
Nem egy mai cikk de szamomra is akadt benne boven erdekesseg meg ugy is hogy a beta-val mar tudtam jatszani.
A fovarosok mennyit valtoztak, az a legkomolyabb (IF-ben azok a hidak  :zomg:)!

mas: mostanaban a leggyakoribb mage talent raidre link

kelvor

#1749
Nogg-Aholic elég híres a játékosok körében, főleg a videóik tették ismerté őket. Érdemes meglesni, hangulatosak. Igaz, mai szemmel már nem lehet túl érdekes bepillantani CoT lezárt falai mögé, vagy éppen AQ kapun túl nézelődni.

Quote from: fraglimiter on 2008-04-24, 16:40:03
mas: mostanaban a leggyakoribb mage talent raidre link

Deep-fire? Azt hittem t5 és afelett már az arcane a nyerő.  :smile:

Darkstar

#1750
Quote from: kelvor on 2008-04-24, 16:46:32
Deep-fire? Azt hittem t5 és afelett már az arcane a nyerő.  :smile:
Nope, a deep fire még mindíg a legjobb dps ág. És ennek a direkt Brutallusra kifejlesztett változata: http://www.wowhead.com/?talent=obZxgz0fMf0eRbVNM0o0xo (2 iceblock a burn miatt, 3 icy veins a 2 helyett, etc)

De pre-kara gearben szerintem még a deep frost jobb. És egy javaslat: nézd meg, hogy a repus pvp cuccok közül nem lenne-e valamelyik upgrade. http://www.wowhead.com/?items=4&filter=qu=3;na=Evoker%27s;minrl=70;ub=8
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kelvor

 :rotfl:

Ismerős, nálunk is hányszor volt ilyen...

Xzone

Végre megöltük Brutallust... Túl sokáig tartott, így már nem akkora e-peen növekedés, heh.

Moha

Lenne egy kérdésem olyan emberhez, aki nyomja a wowot eredeti, európai szerveren:

Úgy néztem, hogy a havidíj 13 EUR vagy 8 GBP. Ha kártyával fizet az ember, akkor kiválaszthatja a pénznemet? Csak mert 8 font lényegesen kevesebb, mint 13 euro.

Amúgy kicsit szemétség, hogy az amcsiknak meg $15 ami még olcsóbb, közben meg ott ötször annyit keresnek, mint mi... :ejj:

kelvor

Ha jól tudom csak euroban fizethetsz, vagy veszel egy gamecardot 7690 FT-ért, ami 2 hónap játékot jelent.

Zen

Tess, 4 Wrath of the Lich King vid.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Bár már kicsit késő, de a kártyával fizetés havonta 3200-3400 HUF körül ingadozik(konkrétan nekem 3276, 3286 volt a legutóbbi kettő).
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Tapasztalt már valaki olyat, hogy wow-ban annak ellenére, hogy elengeded a w-t, a kari még egy másodpercig megy előre vagy időnként elkezd jobbra vagy balra körözni? Mert marha idegesítő és nem tudom, mi okozza.
Egy olyan hete jött ez elő, korábban nem volt ilyen gondom. Kikapcsoltam a háttérből minden fölösleges programot, de akkor sem javult. Oké, a gép nem túl erős, mert csak egy 1.6-os proci és egy Intel GMA 950 van benne, de belelöktem 2giga ramot, azzal meg bírnia kéne... meg amúgy sem az fps a gond.
Vírus nem hiszem, hogy lenne a gépen linux router + szoftveres tűzal + avast + Spybot mellett... Én windows hibára gyanakszom, majd újra akarom telepíteni, de ez egy laptopon nem olyan egyszerű, mert nem tudom hova kimenteni a cuccokat. Esetleg valakinek van ötlete, hogy mi okozhatja ill. mit próbáljak frissíteni?

Alkyra

Hmm...Velem ez csak egyszer fordult elő, de egy újraíndítás után meg is szünt.
Csinálj egy full checkup ot WoWban(Repair.exe) s töröld a cache-t is! Ez nálam mindig bejött. Hol játszol egyébként?:)

thrall

Quote from: Moha on 2008-05-12, 13:58:54
Tapasztalt már valaki olyat, hogy wow-ban annak ellenére, hogy elengeded a w-t, a kari még egy másodpercig megy előre vagy időnként elkezd jobbra vagy balra körözni? Mert marha idegesítő és nem tudom, mi okozza.
Egy olyan hete jött ez elő, korábban nem volt ilyen gondom. Kikapcsoltam a háttérből minden fölösleges programot, de akkor sem javult. Oké, a gép nem túl erős, mert csak egy 1.6-os proci és egy Intel GMA 950 van benne, de belelöktem 2giga ramot, azzal meg bírnia kéne... meg amúgy sem az fps a gond.
Vírus nem hiszem, hogy lenne a gépen linux router + szoftveres tűzal + avast + Spybot mellett... Én windows hibára gyanakszom, majd újra akarom telepíteni, de ez egy laptopon nem olyan egyszerű, mert nem tudom hova kimenteni a cuccokat. Esetleg valakinek van ötlete, hogy mi okozhatja ill. mit próbáljak frissíteni?

Nekemis előfordul néha. Az megszokta oldani, hogyha megnyomom az S-t és akkor megáll végre ( esetleg ha az sem, akkor nyomom sokáig az S-t egy alt-tab majd visza, és akkor megjavul tutira)

Darkstar

Velem is megesik, valóban marha idegesítő, főleg ha valahova pontosan kéne odállni és továbbszalad a kari (ninja ICpull ftw). Csak nyomd meg egyszer a gombot, amelyik irányba megy/forog a kari, az helyre szokta hozni. Hogy mi okozza? Passz, nálam akkor kezdett jelentkezni, amikor új billt. vettem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#1764
Velem még sosem fordult elő. Nem lehet, hogy valami addon a bűnös?

Update: Yay, Felmyst down. Kb. 2 hétig a Brutallus kill után takaréklángon ment a raidelés az guildből sokakat érintő IRL félévvégi teendők miatt. Tegnap végre mindenki ott volt, aki számít. Az eredmény: Felmyst kill teljes 3 óra befektetett munkával...lol.

Darkstar

Gz :)

http://wow-europe.com/en/info/classes/index.html

Itt jelöljétek ki a locknál a Type: Debuffer sort :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Darkstar on 2008-05-13, 21:12:46
Gz :)

http://wow-europe.com/en/info/classes/index.html

Itt jelöljétek ki a locknál a Type: Debuffer sort :D
azthiszem a lock se lesz nerfelve :D

Alkyra


Én

Quote from: Darkstar on 2008-05-13, 21:12:46
http://wow-europe.com/en/info/classes/index.html

Itt jelöljétek ki a locknál a Type: Debuffer sort :D
:ejnye: Mondjuk még a paladin képén loltam, sikerült megragadniuk a védelmező szent lovag imidzsét.

Lythis

Quote from: Én on 2008-05-13, 22:24:27
Quote from: Darkstar on 2008-05-13, 21:12:46
http://wow-europe.com/en/info/classes/index.html

Itt jelöljétek ki a locknál a Type: Debuffer sort :D
:ejnye: Mondjuk még a paladin képén loltam, sikerült megragadniuk a védelmező szent lovag imidzsét.
miért, a warlock mellett a gnome-ról neked a cool guy/girl az első, ami beugrik? :D