Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-12-21, 01:45:03
Most leginkább a dual-specek bevezetésére várok, mert a glyphjeimet nem cserélgethetem minden egyes respecnél. Holy glyphekkel meg nem olyan jó a DPS-em, mint amilyen lehetne.
arra már egy ideje én is. Aműgy wtf? dual-specelés a glypheket is válthatóvá teszi? Ugye nem...
(guildben úgyis van legalább egy scribe, azzal gyártasd azt, ami kell, és akkor cserélgetheted őket :D)

Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-12-26, 00:43:42
arra már egy ideje én is. Aműgy wtf? dual-specelés a glypheket is válthatóvá teszi? Ugye nem...

Pedig de, annélkül nem sok értelme lenne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-12-26, 00:46:27
Quote from: Lythis on 2008-12-26, 00:43:42
arra már egy ideje én is. Aműgy wtf? dual-specelés a glypheket is válthatóvá teszi? Ugye nem...

Pedig de, annélkül nem sok értelme lenne.
Én ennek nem látom sok értelmét mondjuk. Evvel az erővel tegyék szabadon cserélgethetővé a glypheket...

Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-12-26, 01:21:51
Én ennek nem látom sok értelmét mondjuk. Evvel az erővel tegyék szabadon cserélgethetővé a glypheket...
Végülis szabadon cserélhetők. (Hacsak nem arra az idióta és felesleges lexicon of poweres megkötésre gondolsz)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-12-26, 01:58:26
Quote from: Lythis on 2008-12-26, 01:21:51
Én ennek nem látom sok értelmét mondjuk. Evvel az erővel tegyék szabadon cserélgethetővé a glypheket...
Végülis szabadon cserélhetők. (Hacsak nem arra az idióta és felesleges lexicon of poweres megkötésre gondolsz)

Valószínűleg az az egyik oka annak, hogy "nem tirviális" lesz a specváltás városon kívül.




Mintha nem lenne összhangban a title és a kinézet nálam...

Liquid Snake

Valaki nem tudna egy linket adni ehhez a Penn's Ultimate Profession Guide-hoz? Kerestem mindenhol és nem találtam. vagy akinek megvan esetleg feltölti vhová és ad egy linket azt nagyon megköszönném :)


edit.: Vagy elég nekem ha vmi Guide-ot mutattok h hol tom felhúzni a miningot a leggyorsabban mikor hova menjek :)

Lythis

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-27, 17:43:09
Valaki nem tudna egy linket adni ehhez a Penn's Ultimate Profession Guide-hoz? Kerestem mindenhol és nem találtam. vagy akinek megvan esetleg feltölti vhová és ad egy linket azt nagyon megköszönném :)


edit.: Vagy elég nekem ha vmi Guide-ot mutattok h hol tom felhúzni a miningot a leggyorsabban mikor hova menjek :)
Inscription és northrend nélkül lootables.com

Liquid Snake

Lenne még1 kérdésem. Ha én be akarom szerezni az összes Warcraft könyvet azt hol és milyen módon tudnám megtenni? Előre is köszi.

Lythis

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-27, 21:27:51
Lenne még1 kérdésem. Ha én be akarom szerezni az összes Warcraft könyvet azt hol és milyen módon tudnám megtenni? Előre is köszi.
http://www.szukitskiado.hu/index.php?menu=524

Meske

Én jelenleg egy törtszerón játszok.
Szerintetek érdemes beszerezni az eredetit?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Zsiga

Get a life instead. ::)

Meske

 :hehe:

Edit: Egyébként csak hajnalban szoktam játszani, mert addig tanulok...  :redface:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Bishop


Liquid Snake

Quote from: Meske on 2008-12-28, 22:49:13
:hehe:

Edit: Egyébként csak hajnalban szoktam játszani, mert addig WOW-ozok...  :redface:

fix'd  :rotfl:

Xzone

Quote from: Meske on 2008-12-28, 22:47:05
Én jelenleg egy törtszerón játszok.
Szerintetek érdemes beszerezni az eredetit?

Addig nem is mondhatod el magadról hogy "WoW-ozol", amíg nem eredeti szerveren teszed.  ::)

Dreamcleaver

Quote from: Meske on 2008-12-28, 22:47:05
Én jelenleg egy törtszerón játszok.
Szerintetek érdemes beszerezni az eredetit?

A tört WoW szervernek köze nincs az eredeti által nyújtott "élményhez", de szvsz egyiken sem érdemes játszani.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-29, 05:27:39
Quote from: Meske on 2008-12-28, 22:47:05
Én jelenleg egy törtszerón játszok.
Szerintetek érdemes beszerezni az eredetit?

A tört WoW szervernek köze nincs az eredeti által nyújtott "élményhez", de szvsz egyiken sem érdemes játszani.  :D

Ha nincsneke haverok akivel tudnál játszani akkor csak az időd s a pénzed zabálja.

NLZ

Quote from: Alkyra on 2008-12-29, 09:30:59
Ha nincsneke haverok akivel tudnál játszani akkor csak az időd s a pénzed zabálja.
Miért, egyébként nem? :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2008-12-29, 15:25:22
Quote from: Alkyra on 2008-12-29, 09:30:59
Ha nincsneke haverok akivel tudnál játszani akkor csak az időd s a pénzed zabálja.
Miért, egyébként nem? :D

Csak annyira, mint elmenni bulizni a haverokkal vagy csocsózni vagy bármi egyéb nem ingyenes közös tevékenységet végezni. ;P

Alkyra

Quote from: Rounin on 2008-12-29, 15:54:32
Quote from: NLZ on 2008-12-29, 15:25:22
Quote from: Alkyra on 2008-12-29, 09:30:59
Ha nincsneke haverok akivel tudnál játszani akkor csak az időd s a pénzed zabálja.
Miért, egyébként nem? :D

Csak annyira, mint elmenni bulizni a haverokkal vagy csocsózni vagy bármi egyéb nem ingyenes közös tevékenységet végezni. ;P

Manapság már levegőt se vehetsz ingyen...

Rounin

Then you're doing it wrong.

Bishop

Na nehogy már csak DS küldje be a dropjait meg ha már említettétek a staffot http://kepfeltoltes.hu/090104/WoW_Staff_www.kepfeltoltes.hu_.jpg . Az új szerzeményem :D Inkább WL staff ez de az oculusos hc staffhoz képest több a spiritje. Jó lesz még nem esik ki a legjobb fegyó nekem, Sartharion staffja http://www.wowhead.com/?item=40455 :angyali:

kelvor

Gz!  Szép kis staff! Látom te is fél-elf vagy, szakáll ftw.

Múltkor elég szerencsés napom volt, első naxxom volt DK-mal és 6 epiccel jöttem ki. Tele tömtem magam haste meg hit cucokkal, így most elég jól elvagyok frost specen.  :jee:

Bishop

Elfogad a klán dpsként ráadásul nem mondják hogy a "frost az tank talent"?  :smile:

kelvor

#2755
El hát. Elég jól lehet dpselni frost ágon is. Szerencsére elég magas már az attack powerem így a howling blastom critben 6000-6800-at sebez, no meg sok hastel 1.5 a speedem, szóval lehet darálni rendesen. Froston könnyű aoe tankolni, ha úgy hozza a helyzet. Alap tank motyót simán ki tudsz ütni heroicból, ami kezdetben megteszi, amíg lesz jobb.
Meg ott van a 2 raidre ható dolog, az egyik a 20% melee haste, ami folyamatosan fenn van és a 80 all res aura ( nem sok, de több mint a semmi.)
Szóval most olyan mindenes vagyok.  :smile:
Van aki az unholy-ra esküszik, de nekem valahogy nem jött be. Lehet csak nem éreztem rá... nem tudom.  Blood meg egy idő után túl unalmas...jókat lehet vele ütni, de használsz kb 3 gombot és ott még a runarotációra (de szép szó) sem kell annyira figyelni. Így hát maradt a frost, nekem az fekszik a legjobban.

Bishop

Tudom nekem is Frost dk-m van, szerintem is az a legjobb dpsbe, ugyan még csak 72es  :smile: Majd fel akarom húzni 80ra arra a pár alkalomra mikor dpselni szeretnék  :angyali:

kelvor

Milyen DK-t kezdtél? Remélem gnómot.  :D

Bishop

Csakis Human lorewise  ^^"

Xzone

A legjobb DPS spec mostanában valami dual wieldes unholy cucc ha jól tudom.