Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Én is élvezem, bár azért elolvasni a küldiket  :zomg: :hehe:

Christian

Quote from: Darkstar on 2008-11-16, 02:49:40
Meg Tiriont "egy nyomi"nak titulálni is elég vicces.

Pedig egy nyomi. Mióta a Lich King a fejébe vette,hogy a sárkányokat és a Titánokat is kiakarja végezni, nehogy már egy ilyen zsebrambo állítsa meg. Azért azt hittem ennél Arthas táposabb. Meg én mondjuk el sem tudnám képzelni úgy a sztorit,hogy ne Arthas legyen a végső, nagy ellenfél. Mondjuk valszeg Sargaressal még lesz valami csavar és visszahozzák Twisting Netherből (asszem így hívják a helyet ahova száműzték), mert ugye eddig az volt a gond,hogy nem volt test ami elbírja az erejét, dehát most itt van Arthas :P

Rounin

Quote from: Bishop on 2008-11-16, 17:50:54
Én is élvezem, bár azért elolvasni a küldiket  :zomg: :hehe:

A legélvezetesebb része a játéknak. :_piszka:

Én

Jó de gondolom nem mindenki profi angolból.
Quote from: Xzone on 2008-11-16, 17:10:03
van úgy, hogy csak nézem a tájat valami magas helyről ^^"
But... you can't gain EXP that way... :punny:

Rounin

Quote from: Én on 2008-11-16, 21:01:53
Jó de gondolom nem mindenki profi angolból.
Quote from: Xzone on 2008-11-16, 17:10:03
van úgy, hogy csak nézem a tájat valami magas helyről ^^"
But... you can't gain EXP that way... :punny:

But you can be the motherfucking Indiana Jones of Azeroth and Kalimdor!

Kraivan

Nem tudom mit csinált a blizzard, de sztem a sok programozója matekból úgy bukott mind, mint a büdössz@r.

Az új patch óta totál törtszerverhangulat van.
Minden kaszt tápolódott annyira, h greeniekkel lehet pugolni ZA-t, Hyjalt, stb. Taktikára már alig van igény, mert a brutáldps miatt a bossok java meg se éri a phaseváltást.
Olyan emberekkel lehet végignyomni karát is, akik nem is értenek a karaktereikhez.

Kijött a Bitchking, a Dk-knak akkora brutáldps-e van, mint a szemét.
Fórumokon a Dk tápcsíterek flamelnek mindenkit h az úgy jó, h a kis zöld cuccaikban 60% dd-t csinálnak a a T6-os mágusokat maguk mögé rakva a BC instákban.
Legtöbb instát 4Dk és egy offhealer csinálja.

És a hab a tortán:
http://www.twentyfifthnovember.com/
Alig 3 nap alatt kivégezték a WotLK-t?  :wtf:
Tény h nolifer tápcsítercsapat, de ennyi... Azért eddig a hírig vagy 3-4 hetet kellett volna várni, nem?
Vagy TBC-ben mennyi idő volt míg bejelentették 1st kara cleart, majd Illidan down-t?

Christian

Annyira no lifer a csapat,hogy pl nálunk még Arathoron 80as karakter is alig van. Többek között nekem sincs még a közelbe se a 80hoz a karakterem.

3.0 után az volt a lényeg,hogy easy mode legyen minden TBC-s insta,hogy a casual playerek is megtapasztalják az end gamet picit.

A DK DPS-e nem lesz olyan durva 80on, ez a játék 80ra van beállítva nem pedig az alá, ne tessék már azon nyafogni,hogy 4dk végigmegy, mert 4 warrior, 4 paladin ugyanúgy megtette volna. Mi a különbség? Az,hogy most a DK-t látod ezt csinálni mert ez az új class.

thrall

Quote from: Christian on 2008-11-16, 18:15:46
Quote from: Darkstar on 2008-11-16, 02:49:40
Meg Tiriont "egy nyomi"nak titulálni is elég vicces.

Pedig egy nyomi. Mióta a Lich King a fejébe vette,hogy a sárkányokat és a Titánokat is kiakarja végezni, nehogy már egy ilyen zsebrambo állítsa meg. Azért azt hittem ennél Arthas táposabb. Meg én mondjuk el sem tudnám képzelni úgy a sztorit,hogy ne Arthas legyen a végső, nagy ellenfél. Mondjuk valszeg Sargaressal még lesz valami csavar és visszahozzák Twisting Netherből (asszem így hívják a helyet ahova száműzték), mert ugye eddig az volt a gond,hogy nem volt test ami elbírja az erejét, dehát most itt van Arthas :P

Sárkánymegtestesülések > Arthas, és még az ő testük sem elég erős ahhoz, hogy Sargeras-t elbírja. úgyhogy max úgy tudnák megoldani a dolgot, hogy nyitnak valami kaput, amin valahogy majd át tud jönni, legalább egy része, mert hát az egészet kicsit lehetetlen lenne megölni még 20 kieg múlva is :D

Christian

Miért lenne lehetetlen? Medivh is kontrolálta már egy részét. Meg ugye a Nagák istene (legalábbis ők annak tartják), elméletileg durvább mint Sargeras...szóval azért annyira nem lehetetlen. Meg jelenleg úgy halad a sztori,hogy az idő múlásával Arthas is egyre erősebb. Most kb olyan Deathwing szinten van elméletben.

Bishop

Én Emerald Dreamet várom már,egy olyan druid lore fannak mint én, az lenne a legjobb  :D

Lythis

Quote from: Bishop on 2008-11-17, 19:26:07
Én Emerald Dreamet várom már,egy olyan druid lore fannak mint én, az lenne a legjobb  :D
YIFF IN HELL :D

Egyébként Emerald Dream részemről még várhat, engem Maelstrom jobban érdekel (ha minden igaz, oda is lesz majd valami kieg)
Bár még Northrend sincs befejezve, szóval annyira nem sürgős :D

Rounin

Bár még Northrendnek sem álltunk neki, szóval nem sürgős. :angyali:

Darkstar

Kb. fél hattól eddig voltunk naxxban. Mindjárt ledőlök a széről, de mind a 4 wing tiszta, Sapphi meg KT maradt csak bent. Patch beteges, ki kellett kapcsolnom a maintank frame-et mert egyszerűen idegesítő ahogy a tankok hpja ugrál a 22-24ks hatefuloktól.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Grat a 80hoz  :appl: Bár csak én is így haladnék, még csak most vagyok 75 ::)

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-11-20, 02:22:04
Kb. fél hattól eddig voltunk naxxban. Mindjárt ledőlök a széről, de mind a 4 wing tiszta, Sapphi meg KT maradt csak bent. Patch beteges, ki kellett kapcsolnom a maintank frame-et mert egyszerűen idegesítő ahogy a tankok hpja ugrál a 22-24ks hatefuloktól.

Jut eszembe, ki milyen add-onokat használ és miért? :angyali: (már néztem párat és van kettő eddig hasznos cucc, de kíváncsi vagyok helyi véleményekre is)

kelvor

Quote from: Rounin on 2008-11-20, 15:49:56

Jut eszembe, ki milyen add-onokat használ és miért?

Régebben sok addont használtam, jelenleg semmi nincs fenn, teljesen jól elvagyok a beépített dolgokkal.  :smile:

Quote from: Darkstar on 2008-11-20, 02:22:04
Kb. fél hattól eddig voltunk naxxban. Mindjárt ledőlök a széről, de mind a 4 wing tiszta, Sapphi meg KT maradt csak bent. Patch beteges, ki kellett kapcsolnom a maintank frame-et mert egyszerűen idegesítő ahogy a tankok hpja ugrál a 22-24ks hatefuloktól.

GZ nektek! Nálunk még nincs elég 80-as, hogy neki induljunk. Én meg rerolloltam DK-ra és az sincs még 80, sőt még csak most lett meg a 70.

Darkstar

Pitbull (unitframe, mert jól néz ki és eléggé testreszabható), dominos (mert a default actionbar szar), Deadly boss mods, Omen3, Ora2, Chincilla, Auctioneer, Postal, Forte WL (lockoknak eléggé jó), Cartographer3, Atlasloot, Xloot és párat tuti elfelejtettem.


Közben legvágtuk Sapphit, most épp Malygos magyar firstkillért megy a verseny.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Bigwigs, PallyPower, Omen, ClosetGnome, Recount.

Nem bírja a laptopom a sok addont :P

Oh, egyet kifelejtettem: ComeHere - ha egy death knight a közelben(vagy a te karaktered) használja a death gripet, bejátsza a Mortal Kombatból Scorpion "Get over here!" vagy "Come here!"-jét :D
Hihetetlenül egyszerű, de nagyon szórakoztató addon.

Darkstar

#2688
És Malygos down, aktuális WotLK pve content befejezve, jöhetnek az achik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Achikról jut eszembe, 2-3 óra alatt összehoztam ezt. Pecázáshoz teljesen jó öltözet, ami jár érte.  :D

Xzone


Darkstar

Iiiii, mi esett ma. Szerintem a legjobban kinéző fegyó a Wrathban.  :hopp:

http://img154.imageshack.us/my.php?image=turningtideoz2.jpg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Darkstar on 2008-12-12, 22:09:13
Iiiii, mi esett ma. Szerintem a legjobban kinéző fegyó a Wrathban.  :hopp:

http://img154.imageshack.us/my.php?image=turningtideoz2.jpg
Nemrossz, de a vállasod jobban tetszik

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-12-12, 22:09:13
Iiiii, mi esett ma. Szerintem a legjobban kinéző fegyó a Wrathban.  :hopp:

http://img154.imageshack.us/my.php?image=turningtideoz2.jpg

Grats. De hogy a legjobban kinéző fegyver lenne, azt nem hiszem. Egy. Kettő.

Darkstar

#2694
Quote from: Xzone on 2008-12-13, 03:03:37
Egy.
Lolnyalóka :D
Quote from: Xzone on 2008-12-13, 03:03:37
Kettő.
Ez meg az egyik lockunknak megvan, élőben elég "bumszli" és csúnya.

http://www.wowhead.com/?item=40396#. Itt jobban kijön mint az én képemen. A guildben legalábbis általános volt a nézet, hogy piszok jól néz ki. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Ymir on 2008-12-13, 21:57:08
http://www.wowhead.com/?item=40343        :angyali:
de szépen fog kinézni majd a leendő retriadinom kezébe, esetleg a DK-méba :D

Xzone

Quote from: thrall on 2008-12-14, 01:14:37
Quote from: Ymir on 2008-12-13, 21:57:08
http://www.wowhead.com/?item=40343        :angyali:
de szépen fog kinézni majd a leendő retriadinom kezébe, esetleg a DK-méba :D

És a fury warrioroknak csak az egyik kezét foglalja le, a másikba meg mehet mondjuk ez :D

thrall

#2698
Quote from: Xzone on 2008-12-14, 02:18:55
Quote from: thrall on 2008-12-14, 01:14:37
Quote from: Ymir on 2008-12-13, 21:57:08
http://www.wowhead.com/?item=40343        :angyali:
de szépen fog kinézni majd a leendő retriadinom kezébe, esetleg a DK-méba :D

És a fury warrioroknak csak az egyik kezét foglalja le, a másikba meg mehet mondjuk ez :D
esetleg két armageddont, elvégre nem Unique :D

viszont azért az Axe-nál az egyik comment:

QuoteIt's really quite amazing. You can almost sense the design process.

"Okay. This scythe needs something else."
"Axes."
"But it's a scythe."
"So add axes to it."
"Alright, how does this look?"
"Needs more axes."
"But I added one."
"Axes. Plural. More. And while you're at it, throw a skull on there too. Everyone loves skulls."

here's an other:

QuotePimp My Axe

Yo Dawg, I heard you liked axes, so I put an axe on yo axe so you can chop while you chop!

thrall

Tudna valaki adni egy jó talentet Cement sámánnak? jelenleg fejlődésre, mert később nemtudom, hogy egy kétkezessel fogom butítani az embereket PvP-ben, vagy healelgetni fogok raideken vele
ja igen, jelenleg 63-es vagyok :D