Újra beértem az animét.
Eddig nagyon hangulatos az Elbaf arc. Az új karakterek, Elbaf világa és a Szalmakalaposok elbafi ruhái is jól eltaláltak.
Blackronin, meg tudod írni, hogy az 1166-os rész hányadik manga fejezetnek felel meg?
Eddig nagyon hangulatos az Elbaf arc. Az új karakterek, Elbaf világa és a Szalmakalaposok elbafi ruhái is jól eltaláltak.
Blackronin, meg tudod írni, hogy az 1166-os rész hányadik manga fejezetnek felel meg?



Isten éltessen!