feltöltés

Started by Shock12, 2003-03-15, 12:56:22

Previous topic - Next topic

Ramana

Értem a helyzetet.
Akkor mi a helyzet ezzel az Animével?
Koukaku no Regios
Égetet angol felirattal van meg.
Vagy egyátalán nem lehet már semmit sem feltölteni?
Nem találtam az animek között.

Selmo

Ezt mintha én már kérdeztem volna zsozsotól amikor láttam, hogy feltöltsem-e? De az is lehet, hogy nem jól rémlik, kérdezd meg tőle. :)

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Regios-ból még nincs végig DVD rip, a tv verzió meg elég gyatra minőség, azzal felesleges terhelni a szervert.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cheesy

Quote from: Ramana on 2010-01-31, 02:31:16
Szeretnék feltölteni anime-ket (magyar szinkronnal, extra jó minőségű magyar felirattal melléket), de nem tudom hogy FTP-n mit kell beállítanom.
Please help.
Tudtommal hundub egyaltalan nem, hunsub meg lehet, hogy van fent csak nem lattam meg. Annyi biztos, hogy nem eroltetjuk ezeket. En speciel nem is banom, hundub altalaban, ahogy az a "remekul" megvalasztott magyar szinkronhangoknak es forditasoknak koszonheto, a beka segge alatt van.

Az uj soriknak lehetne egy poll-t inditani, hogy az adott idoszakban frissen indultak kozul ki melyiket szeretne fent latni, persze kiszelektalva a felejtos kategoriakat.

LiaLia

Javasolnám a Durararát feltöltésre.  :smile: Ahogy látom megy fel a Fairy Tail, Seiken no Blacksmith, Needless. A Durararáról eddig jó véleménnyel voltak a fórumon, szerintem érdemes lenne majd azt is felvenni.

NLZ

Elvileg nem lehetne feltölteni befejezetlen elsőszériás sorozatokat, de ezt a szabályzati pontot nagy ívben leszarják. :)
[reserved]

KeLa

Quote from: NLZ on 2010-02-02, 00:07:36
Elvileg nem lehetne feltölteni befejezetlen elsőszériás sorozatokat, de ezt a szabályzati pontot nagy ívben leszarják. :)
Hm, QFT

Szerintem felesleges az új sorozatokat feltöltögetni, ráérne akkor amikor lesz normális verzió vagy akár DVD/Blu-ray rip. Ott van a torrent, vagy a kismillió egyéb letöltő oldal, aki akkora láma h nem bírja leszedni, az magára vessen...

Zsiga

Quote from: KeLa on 2010-02-02, 00:23:42
Quote from: NLZ on 2010-02-02, 00:07:36
Elvileg nem lehetne feltölteni befejezetlen elsőszériás sorozatokat, de ezt a szabályzati pontot nagy ívben leszarják. :)
Hm, QFT

Szerintem felesleges az új sorozatokat feltöltögetni, ráérne akkor amikor lesz normális verzió vagy akár DVD/Blu-ray rip. Ott van a torrent, vagy a kismillió egyéb letöltő oldal, aki akkora láma h nem bírja leszedni, az magára vessen...
+1
Eddig az volt a gond hogy le van terhelve a szerver, akkor minek rakunk fel rá olyan anyagokat is amik könnyen elérhetőek akárhol?

Seijun

Sziasztok. Viszonylag rég jártam erre, azért kérdezem - mi az oka h. Spice and Wolf könyvtár létezik, de teljesen üres? Volt vmi probléma és mindent újra kell pakolnotok? Csak mert régen mintha fenn lett volna a sorozat...

Az első pár részt fel tudnám tölteni, nemt'om hogy van-e igény rá egyáltalán.
The melody of logic ~~