feltöltés

Started by Shock12, 2003-03-15, 12:56:22

Previous topic - Next topic

Shock12

Sziasztok!

Csak annyit kérdeznék, hogyan is lehet feltölteni animét ? (Tudom... ftp-vel...) de pontosabban ? Mert ugye írási jogot nem kap a user anonymussal... :-)

Kössz:
     Shock12

u.i.: Bocs az új threadért, meglátszik, hogy kifejezetten sokat fórumozok (úgy általában...). Ha érdektelen, nyugodtan töröljétek.... de a válasz azért érdekelne :-))

Fazék

Helló!

Én is kíváncsi lennék rá, hogy hogyan lehet feltölteni, mert  elkezdtem összegyűjteni az X TV változatát és heti 3-4 részt tudnék feltölteni belőle (vagyis beszerzési sebességgel, mert nagyon lassan jön és nem túl biztos forrásból, de pár hét alatt tutira összejön).

Köszi

Shock12

Igen, én meg az Inu Yasha folytatása miatt akartam, szintén beszerzési sebességgel ...

Igaz, csak a 101. résztõl tudom folytatni, de csaktalán valakinek megvan az a 3 rész elfekvõben ...

Üdv:
       Shock12

zsozso

Feltölteni az 1234 es porton upload/upload al lehet
Death is the only redemption

Fazék

Helló!

Sajnos további segítségre lenne szükségem, ugyanis abszolút nem sikerül resume-olni egyetlen feltöltésemet se, valószínűleg mert nincs overwrite jogom. Viszont néha elkerülhetetlenül lefagy a gépem, 24 óránként a szolgáltatóm megszakítja a kapcsolatomat, stb, és így eddig is termeltem oda kb 200 mega szemetet, pedig különösen óvatos voltam... szóval, ha engedélyezed a resume-ot akkor szóljál, addig elkezdek más részeket feltölteni. Ha meg nem akkor csak töröld és majd úgyis észreveszem és megpróbálom megint fölrakni.

Előre is köszi.

TurboK

QuoteOriginally posted by Blimp
Helló!

Sajnos további segítségre lenne szükségem, ugyanis abszolút nem sikerül resume-olni egyetlen feltöltésemet se, valószínűleg mert nincs overwrite jogom. Viszont néha elkerülhetetlenül lefagy a gépem, 24 óránként a szolgáltatóm megszakítja a kapcsolatomat, stb, és így eddig is termeltem oda kb 200 mega szemetet, pedig különösen óvatos voltam... szóval, ha engedélyezed a resume-ot akkor szóljál, addig elkezdek más részeket feltölteni. Ha meg nem akkor csak töröld és majd úgyis észreveszem és megpróbálom megint fölrakni.

Előre is köszi.

Tipp: töldsd fel 20 megás RAR pakkokban és nyomj fel egy textfájlt amiben leírod hogy mért így töltötted fel, meg hogy "zsozso, lécci tömörítsd ki és úgy rakd fel a szerverre".

Persze csak ha elfér 2-szer az adott cucc a vinyódon.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
Helló!

Sajnos további segítségre lenne szükségem, ugyanis abszolút nem sikerül resume-olni egyetlen feltöltésemet se, valószínűleg mert nincs overwrite jogom. Viszont néha elkerülhetetlenül lefagy a gépem, 24 óránként a szolgáltatóm megszakítja a kapcsolatomat, stb, és így eddig is termeltem oda kb 200 mega szemetet, pedig különösen óvatos voltam... szóval, ha engedélyezed a resume-ot akkor szóljál, addig elkezdek más részeket feltölteni. Ha meg nem akkor csak töröld és majd úgyis észreveszem és megpróbálom megint fölrakni.

Előre is köszi.

Engedélyezve volt mindig is.
Használj flashfxp-t
Death is the only redemption

Fazék

hmmm...

akkor valószínűleg csak a beállításammal vannak gondok, mert az idők kezdete óta FlashFXP-t használok, és még nem volt ilyen gondom vele... na nekiugrom mégegyszer

köszi

Fazék

Helló!

Fölraktam az X TV első 3 (4) részét, valamikor majd jön a többi is, viszont légyszi, ellenőrizzétek le a 2. és 3.-at mert nálam csúszik a kép/hang/felirat, de valószínűleg csak a gyenge gépem miatt.

Köszi.

derm

Hi.

Gondolom te sem akarod, hogy mindenféle szemetet feltöltögessünk, ami helyet foglal, és talán meg is van :D
Tehát: érdekelne, hogy mi az ami úgy általában kell. Pl folyamatban lévõ sorozatok új részei, stb.

McDouglas

QuoteOriginally posted by derm
Hi.

Gondolom te sem akarod, hogy mindenféle szemetet feltöltögessünk, ami helyet foglal, és talán meg is van :D
Tehát: érdekelne, hogy mi az ami úgy általában kell. Pl folyamatban lévõ sorozatok új részei, stb.

Hat folyamatban levo sorozatok reszeit pl abszolut ne tegyetek fel, mert megvannak arra a megfelelo uploaderek (altalaban AHQ-rol egy gombnyomassal attesszuk, szal folos pazarolni ra a savszeleteket).

Hogy akkor mit tegyetek fel? Nos ez jo kerdes: eloszor is gyozodj meg rola az Upload Checker-el, hogy nincs-e mar fennt az AHQ-n es az Usteamon, valamint az Animevilagon is nezd meg (a legtobb "ismert" film, ott fennt van). Ha mindketto negativ, akkor mehet az upload, ambar ha valami nagyobb volumenu (>1GB) dolgot akarsz feltenni, akkor elotte kerdezd meg (#usteam@IRCnet) tolunk, hogy van-e ra hely/igeny.
Kukorica Rox ^^

Gauss_chan

Igen tisztelt zsozso sama. :)
Bocsásd meg e gyarló földi halandónak, hogy ilyet kér, de nem lehetne a Naruto és a Get Backers további részeit átmásolni az AnimeHQ szerverérõl a Usteam szerverére?
:hail:

McDouglas

Perpill igencsak szukos a hely, szal amig nem lesz vinyo, nemigen jon uj anime. (kilatasban van igaz uj vinyo, de meg nem biztos a dolog)
Kukorica Rox ^^

Gauss_chan

Köszi a gyors választ.
:)

zsozso

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Igen tisztelt zsozso sama. :)
Bocsásd meg e gyarló földi halandónak, hogy ilyet kér, de nem lehetne a Naruto és a Get Backers további részeit átmásolni az AnimeHQ szerverérõl a Usteam szerverére?
:hail:

Megvolt.
Death is the only redemption

Gauss_chan

Köszönöm szépen. :)
Hálám örökké üldözni fog. :D

Ken-Shi_Kun

Egy kis kérdés Zsozso, Nausicaä megvan jobb minõségben (és egyben) ha esetleg érdekel titeket angol felirattal, de magyar feliratot is tudok generálni ha kell.

KsK
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Egy kis kérdés Zsozso, Nausicaä megvan jobb minõségben (és egyben) ha esetleg érdekel titeket angol felirattal, de magyar feliratot is tudok generálni ha kell.

KsK

Akár :P
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Ok. Mindez szép és jó, de nem engedi a server, hogy feltöltsek... maradt az upload upload az 1234-es sávon, vagy szimplán teljesen elfogyott már a hely? :confused:
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Ok. Mindez szép és jó, de nem engedi a server, hogy feltöltsek... maradt az upload upload az 1234-es sávon, vagy szimplán teljesen elfogyott már a hely? :confused:

Ajánlom ezt figyelmedbe:

Zsozso írta: (hír a fõoldalon)

"Betelt minden hdd a serverben és a támogatásotokra lenne szükség, hogy újat vegyek!"

"A mostani 580g kapacitás végét járom már, van kb 5 giga hely, szóval nagyon kéne 1 legalább 120 gigás hdd.
Anyagi körülményeim még mindíg nemtúl rózsásak, kb úgy állok, hogy a mostani havi host díjjat betudom fizetni, de ennél többet most 1xüen nemtudok kisajtolni :(
Amennyiben tudtok támogatni valamelyest azt nagyon megköszönném."

Szóval szerintem érted mirõl van szó.

Ken-Shi_Kun

ott van az, hogy még van kb 5 giga szabadon, akkor az téveszthetett meg. Nekem egy CD-s XviD ek többnyire a filmjeim, ha meg nem átkódolom, nem tart sokáig a minõség marad, és ráadásul kevesebb helyet foglal, szerintem ezt próbáljátok ki ti is...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Ken-Shi_Kun

Mellesleg igen, én is minden hírt elolvasok, de az ftp néha még nekem is gondot okoz, fõleg ha nem a sajátom...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
nem tart sokáig a minõség marad, és ráadásul kevesebb helyet foglal, szerintem ezt próbáljátok ki ti is...

Sajnos ez nem mindig jön be!
Legalábbis nálam, ha átkódolok valami videót egy másik
codec-kal, akkor annak biztos, hogy minőségromlás lesz
a vége. :rolleyes:

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Mellesleg igen, én is minden hírt elolvasok, de az ftp néha még nekem is gondot okoz, fõleg ha nem a sajátom...

Ezzel tökéletesen egyetértek!

Ken-Shi_Kun

Ha érdekel ez valakit/mit adhatok freeware programot és codeket, amivel mûködik minden minõségvesztés nélkül és méretcsökkenéssel. Ha azt akarod, hogy a méret is csökkenjet 4 codeket kell kombinálnod, de ez nem ebbe a fórumba való...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Ha érdekel ez valakit/mit adhatok freeware programot és codeket, amivel mûködik minden minõségvesztés nélkül és méretcsökkenéssel. Ha azt akarod, hogy a méret is csökkenjet 4 codeket kell kombinálnod, de ez nem ebbe a fórumba való...

4 codeket kombinálni? :confused:
Dobj meg egy PM-el, és magyarázd már el, mit értesz ez alatt,
ok?

TurboK

engem is, mert ez a progi nekem gyanús.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Ok. Mindez szép és jó, de nem engedi a server, hogy feltöltsek... maradt az upload upload az 1234-es sávon, vagy szimplán teljesen elfogyott már a hely? :confused:

Nekem mûködik a feltöltés, szóval vmi gixer lesz nálad.
1-2 filmnek még van hely.
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Ok. zsozso akkor még próbálkozok...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Ken-Shi_Kun

Ok. Gond felfedve és már megy fel...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...