netes manga lelőhelyek

Started by McDouglas, 2002-11-20, 22:32:07

Previous topic - Next topic

Ramiz

Wow, köszi a linket! Kiraktam az index.hu fórumára meg az origo.hu-n írtam róla egy cikket, de egyébként senkinek sem beszéltem róla. Ja, és yikes!!! Fent van az Appleseed! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

wiggen

Alkyra  :cool: ezer hála, nem semmi az az oldal amit linkeltél.

Co-Fi

Sziasztok! Nem tudnátok +mondani nekem FMP mangákat hol találok? thx

Draconire

Quote from: Co-Fi on 2007-01-06, 14:32:59
Sziasztok! Nem tudnátok +mondani nekem FMP mangákat hol találok? thx
Az ftp-n.

Manitu

Nem tudja valaki, honnan lehetne angol HQ scaneket szerezni Maho Sensei Negima 4-8. kötetekhez? (ha van egyáltalán)


Darkstar

Nem tudom, hol lenne a legalkalmasabb hely erre, de itt elfér. Mivel a multkor is szóba került, gondoltam lehet, hogy érdekel valakit. A legújabb (májusi) Megami scanek egy részét megtalálhatjátok itt vagy rákereshettek a moe.imouto.org-on. Aki tudja használni a Share-t, az a legjobb, leggyorsabban ott lehet ezeket megtalálni. A két első linkre feltehetően folyamatosan fognak felmenni az újabb képek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

wauf

Sziasztok!

Nem tudjatok hol lehet leszedni _regi_ Tsubasa Reservoir Chronicle mangat eredetiben (raw-ban). A 'neten egyetlen torrentet talaltam az 1-11-es kotetig (a tobbi meg csak-csak megvan), de sajna ~20%-nal elakad, es nem seedel senki :(, igy hozzatok fordulok...

Jah, es teljes Card Captor Sakurat is keresek, szinten raw-ban (ebbol viszont semmim sincs).

Elore is koszi! :)

Manitu

Nem tud valaki akármilyen forrást Negima 179., 181-185. fejezetekhez? AQS eléggé leállt vele, de a legújabb fejezetek mostanában felkerültek TT-re anonnak hála. Viszont a közbenső részeket sehol nem találom. Rapidsearch nem segített :(

Topic necrofilia rulz :D


noriko


na még ehhez akartam hozzászólni, aztán már tényleg megvonom magamtól a netet egy időre! ^^""

Quote from: Manitu on 2007-09-09, 18:19:35
Nem tud valaki akármilyen forrást Negima 179., 181-185. fejezetekhez? AQS eléggé leállt vele, de a legújabb fejezetek mostanában felkerültek TT-re anonnak hála. Viszont a közbenső részeket sehol nem találom. Rapidsearch nem segített :(
itt nézted? :) jump
"I wish I could, but I don't want to."

Manitu

 :merci: :merci: Már csak ki kell várni, amíg lejön :D


Nimlot

#220
Hi all!

Air gear mangát honnan tudom letölteni telljesben? http://www.kuu-scans.info/ag/index.php itt csak 11 szezontól van.
Előre is kösz!

Azthiszem találtam letöltési lehetőséget!
"Being too kind is also... cruel!"

Sancho

Srácok volna 1 problémám!
Volt 1 kolega IRCen találtam valami spl volt a neve. S neki volt 1 ftpje amin az szinte összes manga fent volt amit leforditottak angolra. De már jó 3 hete nem találom 1ik IRC csatin sem. Nem tudtok rola valamit? Esetleg 1 másik manga ftp-t mondani? Mert én gyüjtöm a mangákat hobbyból de most igy nem tudom beszerezni a régebbieket csak ircen és az meg eléggé nehéz....

Manitu

#Manga-Sketchbook@irchighway.net Errefelé keresd, éppen most is fönt van. Elég gyenge volt az az ftp, kevés sávszél, és mindíg tele volt, nem nagy szám, már ha ugyanarról beszélünk. Mondjuk ez évekkel ezelőtt volt, és nem sokat használtam, lehet, hogy csak rossz időt fogtam ki.
Szvsz jobb lesz, ha megbarátkozol az ircs letöltéssel, mangákhoz az a legjobb. #lurkról tényleg két kattintás leszedni valamit, és ha száz évig élsz sem tudod végigolvasni azt, ami ott fönt van.


Sancho

Quote from: Manitu on 2007-10-27, 00:12:53
#Manga-Sketchbook@irchighway.net Errefelé keresd, éppen most is fönt van. Elég gyenge volt az az ftp, kevés sávszél, és mindíg tele volt, nem nagy szám, már ha ugyanarról beszélünk. Mondjuk ez évekkel ezelőtt volt, és nem sokat használtam, lehet, hogy csak rossz időt fogtam ki.
Szvsz jobb lesz, ha megbarátkozol az ircs letöltéssel, mangákhoz az a legjobb. #lurkról tényleg két kattintás leszedni valamit, és ha száz évig élsz sem tudod végigolvasni azt, ami ott fönt van.

:merci: :merci: :merci: :merci:

Prof. William

Nem tudja valaki mi lett a http://kotonoha.monkey-pirate.com/ -val? Már vagy 32 hete nem érhetőek el...

Manitu

32 hete? Szerintem nem kell túl sokat törni a fejedet, hogy magadtól is kitaláld ;) Egyébként nálam tökéletesen bejön.


Sancho

#226
http://goldlilys.110mb.com/past_manga/visible.php
Nem tom mennyire új ez a lelőhely de én most találtam rá véletlen... :)
Van pár direkt honlap ahonnan pl: Mx0-t szoktam szedni.
http://crazytje.be/index.php
Én innen szedem vagy spl-től de nem találom őt mostanság sehol, csak hasonló nevű embereket.

Mod:
Nomeg IRC-ről. A firefoxban beépülő chatzillával.
Ha tudtok valami jobb progit IRC-hez akkor megköszönném, ha jeleznétek... :):):)

Manitu



Sancho

Quote from: Manitu on 2007-11-02, 18:31:07
mIRC? ;)

Az is van de valahogy nekem nagyon nehézkes még mindig.... :S
S a legnagyobb bajom az hogy mindig csatiznom kell emberekhez és dos-os parancsokkal navigálni szal nem tudom megszokni...
Pedig a manga gyüjtimre büszke vagyok (65GB-ot mutat de abbol kb -15GB azok amiket kicsomagoltam és a rar is ott van...) Az a bajom hogy összeakarom gyüjteni a régieket is de azokat IRcen nagyon nehéz. Amiket most adnak ki azok lazán lejönnek mert sok Xdcc listán rajta vannak, sőt néhány csapat direct linket is add. De a régiek amiket pl az elején nem más csapatt nyomatott azokat nehéz. Aztán ott vannak azok a forumos oldalak ahol a letöltéshez minimum 25-50 post is kell...

Manitu

Az irc ilyen, pont azt szeretem benne. Olyan nosztalgikus :D

Nem igazán tudom, mit értesz régiek alatt. Jópár gigát végigolvastam már én is, de még nem nagyon volt olyan manga, amit ne találtam volna meg 10-15 percen belül, feltéve persze, hogy létezett belőle angol fordítás.


Sancho

Hát a régiek alatt azt értem amiket már 1 ideje elkezdtek fordítani. S már legalább 20-30rész lelett fordítva, vagy pár éve be lett fejezve. A legtöbbel az a baj, hogy 1 ideig mondjuk 1 csapat subolta mondjuk a feléig aztán 1 másik csapat kezdte el. Nekem az irc eléggé nehézkes :D De kénytelen vagyok szokni. Az a Lurk hely egész jónak látszik viszont. :) Van Xdcc lista honlapjukon :) Igy könnyebb lesz folytatni a gyüjtést. A poén az, hogy ami a gépen van manga abból csak egyrészét olvastam vagy olvasom. A többit csak leszedtem esetleg első részét elolvastam és vagy tetszett vagy nem. De ezek után is szedtem le gépre hátha kell valakinek vagy valami. :)

Manitu

Erre csak azt tudom mondani: lurk :D De látom már te is rájöttél :)
Ha nagyon nem fekszik az irc, akkor nézz körül esetleg AnimeReactoron, a manga fórumban sokminden szépen kategorizálva van, és a legtöbbhöz vannak ed2k linkek is az első postban. Elvileg mindet legalább egy ember folyamatosa osztja meg a hálózaton, de szívni fogod a fogad rendesen a régebbi (2-10 éves) cuccoknál, beleőszülsz, mire lejön. Igaz, ott bevághatsz mindent a letöltési listába, nem kell állandóan ránézni, hogy mi van. Azért én mégiscsak az irct ajánlom.
Ha esetleg nem ismered az emulet, akkor olvasd át ezt, és ha kérdésed van, akkor ott tedd fel.


pniko

Sziasztok,

Remélem nem gond ha itt is megkérdezem.

Princess Princess és Princess Princess + mangát keresek angolul, tud valaki olyan helyet ahonnan le lehet tölteni?

A Princess Princess-ből csak Volume 1 (Chapter 6)-ig találtam. Míg a Princess Princess + sehol se találtam.

Manitu

Quote from: pniko on 2007-11-07, 21:26:38
Sziasztok,

Remélem nem gond ha itt is megkérdezem.
Általában nem szeretjük az ilyet, elég csak egy topicban kérdezni, akkor is megtaláljuk.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre: Gyors keresés után én sem találtam többet, úgyhogy 99%-ra mondanám, hogy nincs is.


Titkos

Ezt itt biztos mindenki tudja rajtam kívül, de hol tudnék angol ToLoveRu mangát letölteni? Sajna csak RAW-ot találtam, abból is csak 8 kötetet. (Vagy annyi az összes?)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Manitu



Titkos

"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Akubara

Tudom hogy már meghalt a topic,de nem találtam német mangalelőhelyet a neten,és ha vki tudna mondani egy ilyen oldalt megköszönném.
A német tanárom azt mondta h állítsunk át mindent amit tudunk németre h lássunk német dolgokat minden nap, gondoltam mangát is olvasok németül :D Ha mondjuk Love Hina van fent teljes egészében németül a neten az jó lenne, mert azt annyiszor elolvastam h a képeket nézegetve is nagyjából tudom miről van szó  :angyali:

:merci:

NLZ

[reserved]