Main Menu

Bakuman /SPOILER/

Started by Bishop, 2008-10-25, 13:32:45

Previous topic - Next topic

kada

Vagy úgy.


Visszagondolva nanaminera meg ahogy visszahozta Nakai-t...
Befejezni is tudni kell egy mangát.

LuckyDingo

Ez mi volt már? Nem vagyok elégedett, ha tényleg ez volt az utolsó fejezet. Valami Pár év múlva gyerekekkel, közös nyaralás Takagiékkal vagy valami ilyen még simán bejöhetett volna a végére.

chilip

minden túl tökéletes

1. munkában a riválissal, a cucc minősége változatlan (pl a PCP-jükről szó se esett chapterek óta)
2. összejöttek 10 év után, házasság miegymás
3. tökéletesen passzol minden rá mint a bácsikájára csak őneki minden bejött

olyan túl jó minden hogy igaz legyen érzetem van itt

kada

Quote from: chilip on 2012-04-19, 14:55:49
minden túl tökéletes

1. munkában a riválissal, a cucc minősége változatlan (pl a PCP-jükről szó se esett chapterek óta)
2. összejöttek 10 év után, házasság miegymás
3. tökéletesen passzol minden rá mint a bácsikájára csak őneki minden bejött

olyan túl jó minden hogy igaz legyen érzetem van itt
Én már az előzőnél is ezt nehezteltem XD

Quote from: LuckyDingo on 2012-04-19, 14:41:21
Ez mi volt már? Nem vagyok elégedett, ha tényleg ez volt az utolsó fejezet. Valami Pár év múlva gyerekekkel, közös nyaralás Takagiékkal vagy valami ilyen még simán bejöhetett volna a végére.
Elvileg még jövő hét is van.

LuckyDingo

Quote from: kada on 2012-04-19, 16:33:53

Elvileg még jövő hét is van.

Én úgy tudtam, hogy mi a jövőheti mangákat kapjuk meg előbb (még mielőtt elkezdik árulni).

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2012-04-19, 16:40:11
Quote from: kada on 2012-04-19, 16:33:53

Elvileg még jövő hét is van.

Én úgy tudtam, hogy mi a jövőheti mangákat kapjuk meg előbb (még mielőtt elkezdik árulni).

Én is így tudom.

Amúgy nem volt rossz a fejezet. Utolsó előtt fejezetnek nagyon jó lett volna, de így szörnyen elsietettnek tűnt az egész. Olyan volt, mintha elkaszálták volna a mangát és a szerkesztő közölte volna a mangakákkal, hogy a 176. fejezettel le kell zárni a Bakumant.

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-04-19, 17:08:30
Amúgy nem volt rossz a fejezet. Utolsó előtt fejezetnek nagyon jó lett volna, de így szörnyen elsietettnek tűnt az egész. Olyan volt, mintha elkaszálták volna a mangát és a szerkesztő közölte volna a mangakákkal, hogy a 176. fejezettel le kell zárni a Bakumant.
És tényleg.  ^^"
B verzió hogy el akarták kaszáltatni mert van egy jobb ötletük, de ez a mangába illő lenne inkább.  ^^"

SaiyaGin

Abban azért reménykedem, hogy amikor kötetként is kiadják a történet végét, akkor lesz még egy extra fejezet.