netes manga lelőhelyek

Started by McDouglas, 2002-11-20, 22:32:07

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Quote from: AlkyraKeresem a "Null" subteam elérhetõségét. Jelenlegi egyik fõmunkájuk a One Piece.
Ha vlk tudja hol tudom elérni õket, az kérem szóljon. Elõre is köszi.


Irc highwayen megtalalod oket #null ;)

Alkyra

Quote from: Hiei-samaIrc highwayen megtalalod oket #null ;)

Köffike.^^:tezsvir:

Randal

http://www.degree-anime.com/

Itt ilyenek vannak fennt:
Felsõ sor a cím
Alsó sor elsõ száma az albumok száma a második az összes fájl száma.
Ingyenes regisztráció. Teleport Proval (honlap lementõ progi) lementhetõek.

 666 Satan
 26 1097
 
 Air Gear
 56 1242
 
 Arcana
 14 497
 
 Black Cat
 183 3690
 
 Bleach
 220 4658
 
 Busou Renkin
 17 398
 
 Chaosic Rune
 29 679
 
 D Gray man
 72 1338
 
 Death Note
 101 2189
 
 Eureka SeveN
 7 395
 
 Eyeshield 21
 90 1884
 
 Fullmetal Alchemist
 57 2429
 
 Gacha Gacha
 52 1377
 
 Gantz
 228 4090
 
 Gokusen
 79 1504
 
 Houshin Engi
 204 4238
 
 Hunter x Hunter
 260 4488
 
 Ichigo 100
 167 3518
 
 Kekkaishi
 31 652
 
 Killer Fan Art
 4 67
 
 King of Thorns
 17 580
 
 Lilim Kiss
 24 450
 
 Mai Hime
 44 925
 
 MAR
 110 1832
 
 Milk Crown
 12 371
 
 Milk Crown H
 29 905
 
 MPD Psycho
 68 1812
 
 Naruto
 300 5703
 
 Pretty Face
 52 1031
 
 Prince of Tennis
*NOTE* - Chapters 93-114 have not yet been translated. They are being released and will be added to the gallery as they become available.
 300 5018
 
 Ragnarok
 22 542
 
 School Rumble
 117 1135
 
 Soul Eater
 8 477
 
 The Hating Girl
 86 863
 
 Trinity Blood
 7 297
 
 Yakitate! Japan
 150 3194
 
 Zombie Powder
 28 596

deviques

#183
Sziasztok. Lenne egy kérdésem.
Hol találhatnám meg a teljes Elfeln Lied manga sorozatot angolul, esetleg magyarul?
Lehet, hogy már írtatok róla, de nem tudok utánanézni és átnyalni minden beírást. Ha már volt róla szó bocsánatot kérek, de legyetek szivesek megírni nekem, hogy hol találom.
Az első 3 kötet már megvan, de a többit nem tudom hol keressem.
Köszönöm szépen előre is. Bocsánat a kellemetlenségért.
Aki tud valamit az írjon ide vagy a deviques@hotmail.com címre. Nagyon szépen köszönöm mégegyszer.
Viszlát.
Szikretédzsönt Offisöl Vebszájt http://tomkruz.atw.hu

Axel Fox

Hali, valaki tud adni egyműködő címet ahonnan ingyen és bérmentve hozzájutok a DN Angelhez? mer egy részét innen onnan összeszedtem de a vége elég szegényes.. találtam 1 jó oldalt ahol van csak tele van CRC-hibákkal  :frown: És van pár file amit emiatt nem csomagolt ki   :frown: amúgy kb a Second Hand of time Vol 5 ig van meg, de már a vol 2-5 ig ben is van jópár hiányzó fileom.. + nemtom hogy a Stage 2 be vol 11 az utcsó? ha igen akkor az megvan  :D Előre is köszi ha vki tud vmit!

jeanne

#185
Quote from: axelfox on 2006-05-11, 22:54:00
Hali, valaki tud adni egyműködő címet ahonnan ingyen és bérmentve hozzájutok a DN Angelhez? mer egy részét innen onnan összeszedtem de a vége elég szegényes.. találtam 1 jó oldalt ahol van csak tele van CRC-hibákkal  :frown: És van pár file amit emiatt nem csomagolt ki   :frown: amúgy kb a Second Hand of time Vol 5 ig van meg, de már a vol 2-5 ig ben is van jópár hiányzó fileom.. + nemtom hogy a Stage 2 be vol 11 az utcsó? ha igen akkor az megvan  :D Előre is köszi ha vki tud vmit!



Én ezeket találtam. Nem tudom, hogy ez-e az egész, nem olvastam, de remélem segítettem valamennyire. :redface:
http://www.savefile.com/projects.php?pid=194267
meg ezt--> http://s11.invisionfree.com/The_Evil_Empire/index.php?s=69d2c8ad3c96e21fab4a23ca4544f872&
ne kérdezd, hogy hol találod benne a DN Angelt, nem tudom, sosem jártam ezen a fórumon, viszont itt fent vannak valahol, mert másoknak is ezt a helyet ajánlották. :Kiraly:

Axel Fox

Kössz! igaz nem az összes de a vol 7 ből hiányzik pár "lap" úgyhogy jól jön  :rotfl:
A forum meg nemtommi de elég barátságtalan és nem találtam rajta DN angelt  :D de ha valaki talál szivesen veszem!

jeanne

Quote from: axelfox on 2006-05-12, 18:38:28
Kössz! igaz nem az összes de a vol 7 ből hiányzik pár "lap" úgyhogy jól jön  :rotfl:
A forum meg nemtommi de elég barátságtalan és nem találtam rajta DN angelt  :D de ha valaki talál szivesen veszem!

nm :smile:
azon a fórumon én is csak meresztettem a szemem...lehet regelni kell és akkor egyértelműbb lesz, h milyen topicok és lehetőségek vannak :confused:

marci42

Sziasztok!

En arra lennek kivancsi, hogy eredeti japan nyelvu mangakat honnan tudnek letolteni. Ha esetleg valaki tud segiteni azt megkoszonnem.

Alkyra

Rawot? Hm. ÁLt. IRC-ről ritkább esetben torrentről. Pontos címet nem tudok sajnos.
Esetleg más vlk?

Manitu

Quote from: marci42 on 2006-05-12, 20:35:34
Sziasztok!

En arra lennek kivancsi, hogy eredeti japan nyelvu mangakat honnan tudnek letolteni. Ha esetleg valaki tud segiteni azt megkoszonnem.
#lurk@irc.irchighway.net
Az [UR]DAN nevű botnál csak raw mangák vannak. Kb 2500 kötet, szóval válogathatsz.


Axel Fox

#191
Hali, és erre a "#lurk" nevű szobába hogy jutok be? mer kiírja hogy regelt léphet be.. hogy tok anélkül regelni hogy belépnék?? bocs de irc-be még igencsak kezdő vagyok...  :D


Nemszóltam XD megtaláltam.. azt hittem a  szobába kel regelni.. nem a nickservre..

marci42

koszi ez nagyon, nagyon igeretes

Yaten

#193
Sziasztok!

Én leggyakrabban a #mangaproject@irc.irchighway.net -t használom, ott rengetegen vannak fenn akik fileokat osztanak meg ^^

Illetve még ezen a forumon szoktak leírni jó sokat ^^ :
http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=141520&highlight=&page=1
" border="0

Manitu

Quote from: Yaten on 2006-05-30, 13:26:24
Sziasztok!

Én leggyakrabban a #mangaproject@irc.irchighway.hu -t használom, ott rengetegen vannak fenn akik fileokat osztanak meg ^^

Illetve még ezen a forumon szoktak leírni jó sokat ^^ :
http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=141520&highlight=&page=1
#mangaproject@irc.irchighway.net


Yaten

Quote from: Manitu on 2006-05-30, 13:43:02
Quote from: Yaten on 2006-05-30, 13:26:24
Sziasztok!

Én leggyakrabban a #mangaproject@irc.irchighway.hu -t használom, ott rengetegen vannak fenn akik fileokat osztanak meg ^^

Illetve még ezen a forumon szoktak leírni jó sokat ^^ :
http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=141520&highlight=&page=1
#mangaproject@irc.irchighway.net

Ja, télleg XDDDD mind1, javítottam ^^
" border="0

Manitu

#lurk@irc.irchighway.net


Yaten

#197
Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 15:54:33
LElőhelyet kérnék ahol van Tenjou Tenge és DearS maga....
ONEGAI!

Sajnos csak (m)ircen tudok :(
a #mangaproject@irc.irchighway.net -en írd be ezt:
/ctcp Bionic-Badger hires me as a horse-fluffer. [more manga]

Utána már olyan mint a dos :)
cd / cd.. / find / get ...stb ^^

Tenjou Tenge itt 15 kötetig van :)  Ileltve vol3 16 fejezetig fenn van itt a DearS is.
" border="0

Tutegal

Quote from: White SeeD on 2006-05-30, 15:54:33
LElőhelyet kérnék ahol van Tenjou Tenge és DearS maga....
ONEGAI!
Dearsból a 19. fejezetig van angol, csak a 16. után a Mobots fordítja tovább. Japán meg kb. a 8. kötetig.
Emule-n is megtalálod.

Slayer_Ace

I My Me, Strawberry Eggs mangát hol találhatok?
Előre kössz

duranfan

Tudna nekem vki segíteni? A saiyuki reload burialt hol találhatnám meg? Vmint a gaiden 3. könyvét.

Sancho

Hi!

Én már miota keresem ezt a mangát: Choujuu Densetsu Gestalt... Esetleg valakinek nincs meg vagy nem tud valami lelőhelyet????

Xaga

Vki tud nekem letöltési linket adni köv mangákhoz?

  • Municipal Force Daitenzin
  • Excel Saga
  • FLCL

    thx

hanandi

Hello!

Nem tudom tud-e valaki segiteni nekem, Nagyon szeretnek egy olyan oldalt talalni ahonnan letudom tolteni a Glass Mask cimu mangat. Mar orak ota szenvedek a keresessel de minden eddigi eredmeny csak zsakutca volt. Torrent oldalrol sajnos nem tudok tolteni fennalo korulmenyek miatt de nagyon halas volnek egy hasznalhato linkert ahol nem csakhogy bejon az oldal de meg tolteni is lehet. :merci:

emil cimem: hanandi@freemail.hu

maxim02

#204
Mindenkinek ajánlom a www.vanillastrawberry.com oldalt(ezen belül a forumon lehet letölteni ) :smile: nagyon jó ! (csak angol nyelvtudás szükséges) Kedvenceim:Haou Airen,Honey×Honey Drops,Love Celeb,Skeap Beat ...és még sok más ... :D

Helyesbítek: www.strawberryvanilla.com !!!

Kérlek máskor a Modify gomb használatával helyesbíts, mert akkor nem lesz 2 postod egymás után, meghát... arra való az a gomb.^^
-Yakumo


Moonshiner

online mangaolvasás, 20 Gb-t megahaladó tartalommal

www.mangarun.com

Ramiz

Appleseed manga lelőhelyet ismer valaki? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu



Alkyra

Találtam egy remek titkos ftp manga oldalt. HTMLes s néha korlátozva van. Mindig frissítik s NAGYON sok manga van fenn!!

http://anip.homeunix.com/manga/index.php?path=&sort=m_time&sort_mode=d

(én frissítés szerint listázom, de ezt lehet módosítani.^^)

Ezt senkinek nem adni ám tovább ha kérhetem...

Rounin

 :lol:

Hát ez a kérés szerintem eleve hiábavaló, főleg így egy direkt linkben bepostolva az elérhetőségét. :angyali: