Aktuális Animecon

Started by Tonya, 2007-02-06, 13:28:39

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Hat meglatasom szerint is tul dragak,meg az en complete City Hunter Japan mangam vol1-35-ig is csak 7K volt szal el lehet azert gondolkozni,200ft/volume volt ;)

Hiei-sama

Quote from: Yakumo on 2007-04-14, 22:53:45
Attila: Vagy rosszul látod a listát vagy szándékosan oltasz. Az Ai Yori Aoshi mangát 2400-ért (első 5 kötet) a többit asszem 14-ig 2200-ért adjuk ANGOLUL. Magyarországon ez olcsó. Boltban 3150-3300-ig van az ára nálunk.

Hiei: ezek angol nyelvűek, NEM japánok. A japán manga valóban mérföldekkel olcsóbb. Éppen ezért köze nincs egy angol kötet árához.

Naja azt lattam,de nemtom :D Azert sok sikert az eladashoz ;)

Member

Én max pólót veszek, ha lesz normális, mondjuk egy bután néző L vagy egy huncut Nana. :haha:
(Vagy 3 aránytalan kislány egy nagydarab majommal a háta mögött... :muhahah: )

.Attila

Természetesen én is angol mangákról beszéltem, miért beszéltem volna japán mangákról? Nem látok én semmit sem rosszul, csak te magyarázol bele dolgokat.
Gondoltam, hamár EBAYről beszélek, és DOLLÁRBAN adom meg az árat, akkor nagy valószínűséggel ANGOL nyelvű mangáról lehet szó. De majd máskor szájbarágósan írok le mindent.

A 2220 Ft-os Ai Yori Aoshi tehát TOKYOPOP kiadású, ANGOL nyelvű, ÚJ, EREDETI manga.

szerk.: a magyar árakra meg nagy ívben tojok, mert drágák.

Yakumo

#64
 :hopp: Te ember, én Hiei-nek beszéltem japán mangákról, NEM neked. Ki magyaráz bele hova? XDDDD
Ja, hogy tojsz a magyar árakra? Az jó, de a legtöbb ember itt vásárol és él. XDD Pl. mi is itt vesszük/vettük.
De megértem vala álláspontodat.
Done.

.Attila

Quote from: Yakumo on 2007-04-14, 23:25:06
:hopp: Te ember, én Hiei-nek beszéltem japán mangákról, NEM neked. Ki magyaráz bele hova? XDDDD

Akkor mondd csak, miért emelted ki, hogy ANGOLUL? Csak emlékeztetőül:

Quote from: YakumoAz Ai Yori Aoshi mangát 2400-ért (első 5 kötet) a többit asszem 14-ig 2200-ért adjuk ANGOLUL.

Quote from: YakumoJa, hogy tojsz a magyar árakra? Az jó, de a legtöbb ember itt vásárol és él. XDD Pl. mi is itt vesszük/vettük.

Gyakorlatilag erre vonatkozott ez a rész:

Quote from: .AttilaAz áru ára annyi, amennyit fizetnek érte. Ha 3000ért megveszik, akkor 3000-be kerül.

Ha megveszik annyiért, akkor tök jó üzletet csináltál, örülni kell neki. Ha más nem tudja, hogy drága, akkor lehet, hogy megveszi. De mivel én tudom, hogy újat kapok ennyiért, ezért én tudom, hogy drága egy használtat venni ennyiért. Egy előnye van: ez már itt van Magyarországon, posta nem tűnteti el, 0 az esélye, hogy megvámolják, áfát raknak stb. De ezzel együtt is szerintem drága. SZERINTEM.

Yakumo

#66
Oké, akkor maradjunk annyiban, hogy az árak a magyar vatera használt manga eladási árai alapján lettek kikalkulálva. Mert így is történt;)
Ami esetleg kicsit drágább, az nagyon jó állapotban van, mintha nem is olvasták volna.
Na, de ne offoljunk tovább, sztem eleget beszéltünk erről.

Yaten

Quote from: Moha on 2007-04-14, 22:10:19
Nem tudja valaki, meddig lehet beadni a con-ra az AMV pályaműveket?

animecon.hu
"a nevezési határidő mindeközben változatlan, 2007. 04. 23. "

Tehát ápr. 23 ^.-
" border="0

.Attila

1400 a belépő (helyszínen) ??? omg kicsit húzós ár ilyen színvonalért.

Yakumo

Quote from: .Attila on 2007-04-17, 21:05:04
1400 a belépő (helyszínen) ??? omg kicsit húzós ár ilyen színvonalért.
Eskü ez már hiányzott!  :szemuveges:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

#71
Quote from: Kvikveg on 2007-04-17, 22:11:19
2400
Már te is?
Ez a kétnapos belépő ára.

.Attila

Quote from: Yakumo on 2007-04-17, 21:47:52
Quote from: .Attila on 2007-04-17, 21:05:04
1400 a belépő (helyszínen) ??? omg kicsit húzós ár ilyen színvonalért.
Eskü ez már hiányzott!  :szemuveges:

Sosem okozok csalódást 8)

Kuroi Tenshi

Anon .Attila delivers :D

Már alig emlékszem... x éve talán 300 volt? vagy 500?
Ha az előbbi, akkor THIS IS MADNESS!!!
:D

Yakumo

Quote from: .Attila on 2007-04-17, 22:28:15
Quote from: Yakumo on 2007-04-17, 21:47:52
Quote from: .Attila on 2007-04-17, 21:05:04
1400 a belépő (helyszínen) ??? omg kicsit húzós ár ilyen színvonalért.
Eskü ez már hiányzott!  :szemuveges:

Sosem okozok csalódást 8)
Azt látom. Komolyan mióta tudatosult ez bennem már csak vigyorgok. :D
Where is Xipe? *visszasírja*  :rotfl:

Soldier

még kint lexek olaszba .. pedig szivesen megneztem volna hogy zajlik egy 'ilyen" ,sosem voltam hasonlo rendezvenyen.. kár,remelem majd legközeleb összejön :(

Eberinu

Én előre látó voltam, és mivel első conom lesz így elővételbe már megvan a kétnapos kis karszalagom. Jön valaki helyben rajzolós rajzversenyre? Member? :)

Member

Versenyezni rajzban nem fogok, azon kívül bárkinek bármit összefirkálok. :)
Karaoke-zni lehet versenyen kívül? A What's up People?-t szívesen elkrákogom a saját stílusomban. :D Yumichika a Metál, szép is lenne :rotfl:

HVp213

/Baldy/ "Na röviden, mert egy ideje csak némi csoda után hajlandó engedni a fórum (és persze a gallery is...), hogy hozzászólhassak bármihez is.

Szóval mivel én kimegyek (ha már egyszer ingyér van a belépésem... ), és kérdés: Ki jön?
Ki lesz cosplayen meg ki vesz részt más megmérettetésen? (lehet, hogy ezekről korábban már volt szó, de nem éppen a szabadidő az, amivel el valék halmozva...)" /Baldy/
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eberinu

Calintzot most gyözködjük vegyen már részt rajta, de nem árulhatom el minek öltözik, de nem lesz nagy meglepetés ha valaki megtalálja őt a forumon :D Én már beküldtem a rajzaim, be is érkeztek épen és egészségesen^^ Már alig várom azt a két napot^^ Első conom^^

Yakumo

Akiről tudok, hogy jön: Yaten, Moha (AMV verseny-en indulnak is), rosszmagam. (én nem indulok semmin. Csak nézek. :D )

Member

Én, Araki, Didico, SpawnofHell, sok Bleach-RPGS (közös cosplay stb.), Kira (sima D.Gray-men ördögűző), Z****** (lehet, hogy nem örülne neki, ha konkrétan beírnám) úgyszintén, de ő nem versenyez.

Eberinu

Member, kinek fogsz öltözni? :D

Member

49.563-szorra mondom már kb.... :rolleyes:
Ha elkészül a ruhám (különben kiherélem a varrónőt), akkor http://www.animegalleries.net/img/119823

Kuroi Tenshi

Quote from: Yakumo on 2007-04-27, 09:54:51
(én nem indulok semmin. Csak nézek. :D )
Sztem nem csak nézni fogsz. Mellé még némán pislogva szörnyűlködni is :D

Kiváncsi vagyok, milyen lesz a véleményetek utána...

Christian

Quote from: Member on 2007-04-27, 11:44:08
49.563-szorra mondom már kb.... :rolleyes:
Ha elkészül a ruhám (különben kiherélem a varrónőt), akkor http://www.animegalleries.net/img/119823

Jaj ne, ez most komoly?  :lul:  Akkor már sokkal inkább L vagy bármi :D

Member

Már kész van a szövegem is, holnap megyek ruhát próbálni, sőt, hétfőn fodrász. Esélytelen. :)

Eberinu

nekem meg a Grimmjow-os táskám lesz meg addigra :D azzal fogok ficcenni^^

Member

Tudod, hogy Member mint szokott csinálni az önfényezőkkel/villogókkal? :muhahah:

Eberinu

Pedig csak nekem lesz Grimmjowos táskám :D Irígykedik a nép majd :P