Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Prof. William

DVD verzió van már a 2 évadból? Le lehet szedi valahonnan?

balu01

#1231
Quote from: Prof. William on 2009-07-16, 01:57:53
DVD verzió van már a 2 évadból? Le lehet szedi valahonnan?
Már van, de én torrenten csak BD-rippel találkoztam ::) Abból meg míg lejönne mind a 25 rész... :D A Thora igazán csinálhatná ::) Ahogy látom volt ráncfelvarrás rendesen :D

Rounin

Quote from: balu01 on 2009-07-17, 09:09:47
Ahogy látom volt ráncfelvarrás rendesen :D

Azért csak sikerült egyes dolgokat még rosszabbá tenni. :3x3:

Makos

Quote from: Rounin on 2009-07-17, 11:28:36
Quote from: balu01 on 2009-07-17, 09:09:47
Ahogy látom volt ráncfelvarrás rendesen :D

Azért csak sikerült egyes dolgokat még rosszabbá tenni. :3x3:

jahm....

balu01

Közben kaptam egy linket, innen le lehet szedni...

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


White SeeD

De ez sem rossz  :cool:

Nem ártana ebből egy kis animut csinálni. :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Quote from: balu01 on 2009-07-19, 13:15:49
Közben kaptam egy linket, innen le lehet szedni...

Wow a DVD verzió! Végre!

White SeeD

Hát, vége van a Code_Geass_-_Nightmare_of_Nunnally-nak.
Totálmásvolt mint az eredeti Geass (de pont ezért volt nagyon jó)
Sokkal több harc, új szereplők tömkelege, teljesen más felállás, loli fanservice tömkelege, epic/új design/zombi mechek.
Ennek köszönhetően Zero nemigen villogtatta taktikai és stratégiai képességeit, (helyette egyedül alázta a népet a felturbózott ruhájában), nade nem is róla szólt a dolog.
Csak ajánlani tudom mindenkinek ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Karez



Junchi

Quote from: Karez on 2009-12-05, 14:46:25
Löncshús és vidám barátai jövőre visszatérnek!

Nagy ívben tojok rá... Nekem már a második széria is kiverte anno a biztosítékot, ez a mostani meg egy pofátlan bőrlehúzás így első blikkre, semmi több! Számomra a Code Geasst, mint olyant mindig az első széria fogja jelenteni.

LuckyDingo

Nekem tetszett a második adag CG is. Azt hogy kell-e harmadik nem tudom, de ha jól megcsinálják.. jöhet :3

fema

Hát én személy szerint semmi jót nem tudok elképzelni folytatásnak...
Az előző 2 évad tetszett (bár a kedvenc szereplőm meghalt), de nem lenne jó, ha valami sablonos szar történetet raknának be, mint pl, hogy a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy Lelouch akarta, ezért újra színre lép Zeroként, lemészárol az ellenséggel együtt még egy raklap kedves szereplőt és a végén mégis mindenki happy lesz.. Mert nekem valahogy úgy tűnik, mást nem nagyon lehet ebből már kihozni. :zomg:  :ejj:
Viszont, ha mégis jól sül el, akkor le a kalappal.  ::)

Karez

Az első széria mindent vitt ebben én is egyetértek.

2.évad már csak fanszörvíz miatt lestem meg de a végére már unalmas volt a minden részre jutó faceplam-ek.

Nemgond a 3.évadba már jönnek az idegen lények és mindenki boldog lesz hogy "hű mekkora újítás!".  :3x3:

Member

Az egyelten kari (akit értékelni tudtam ebből a csőcselékből) meghalt, felesleges ezt is bekapcsolni a trilógiázási mániába. Így is nem kicsit zagyva lett a világ a végére (brit birodalom+ősi istenek+mechák+geass), nem kell tovább kavarni. :ejj:
(bár ezt is megnézném, mint a JS3-at, a facepalm kedvéért)

Titkos

Na, a sok "már egy kép alapján tudom, hogy szar lesz!" emberrel ellentétben én kíváncsian várom, hogy mit hoznak össze Sunrise-ék. :) Szerintem az R2 sem volt azért katasztrófa, csak kár volt a két széria között kirúgni az író/rendezőt, határozottan meglátszott rajta... Amúgy eddig kb. annyit tudni, hogy lesz egy folytatás, és lesz benne egy Zero nevű pofa, innen még akármi jöhet:

1. Folytatják az R2 sztoriját, ez esetben remélhetőleg megtudjuk, hogy Lulu él-e vagy hal, illetve, hogy Suzaku hogy érzi magát Zéróbőrben.

2. Teljesen úgy sztori, ez lehet alternatív világ, x évvel a jövőben/múltban játszódó valami, stb.

3. Úgyis a "megcsináljuk, ahogy az eredeti sztori szól" folytatások korát éljük, talán sikerült megegyezni az első széria rendezőjével, hogy animálja meg a saját folytatását. (Legvalószínűtlenebb, de a remény hal meg utoljára. :D)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


motifator

Az első két széria is egy katasztrófa volt, biztos vagyok benne, hogy a harmadik is az lesz. Ennek ellenére, sőt, pont emiatt biztos, hogy nézni fogom.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

#1249
Csak a magam nevében tudok beszélni... Az a baj, hogy már túl sokszor kellett szembekerülnöm ezzel a szindrómával, hogy "OMG, folytatni fogják x-et/y-t" és a végeredmény az esetek döntő hányadában totális fail volt, tehát nyilván bennem van a félelem, hogy ez is legalább olyan sz*r lesz, mint azt láttuk pölö a Slayers-nél, a Tenchinél, a Minami-kénél... és ez csak pár a sokból.

A Code Geass esetében meg duplán fail a dolog, szal egy ilyen lezárás után ez a mostani bejelentés egy teljesen légből kapott, random rókabőrlehúzás semmi több és ezt az esetek döntő többségében nem díjazom, pláne nem egy olyan sorozatnál, ahol már az R2-vel is voltak gondok... Persze fenntartom a lehetőséget, hogy akár pozitív csalódás is lehet a vége, de egyelőre engem nem sikerült megvenniük. Evvan...

(Amúgy nem értem Sunrise-t... Már csak a Gintamával biztosították magukat egy életre, akkor minek még CG folytatás is? Áhh, fene se érti...)

White SeeD

Valószínű nézni fogom.
Legjobb lenne ha a már említett mangát animálnák meg.
De egy folytatásba sem fogok belehalni. :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Titkos

Quote from: Junchi on 2009-12-05, 19:57:46
(Amúgy nem értem Sunrise-t... Már csak a Gintamával biztosították magukat egy életre, akkor minek még CG folytatás is? Áhh, fene se érti...)

Ennyi erővel minek az IY folytatás, vagy az X+1 Gundam sorozat? XD Nyilván mindenkit más érdekel, ők pedig szeretnének minél több fant pénzt a magukénak tudni. :) Meg ilyen "side projectjeik" mindig is voltak, lásd Mai HiME/Mai Otome franchise. (Amiből a másodikat szintén mindenki imádja hülyére fikázni, pedig imho a Mai Project is inkább csak az OVA-knál kezdett elkurvulni, azoknál meg már a Sunrise is jelezte, hogy nem vár tőlük csodát, nem véletlen, hogy 3 epizódos lett mindkettő. XD De ez off. :)) Szóval nem akarlak elkeseríteni, de a Sunrise megélhetése kb. úgy épül fel, hogy: 80% Gundam (és esetleg más mechás cuccok, lehet vitatkozni, hogy a Geass is ezek között van-e), 10% "original projects", (Mai HiME/Otome, szerintem a CG is ilyen, stb.), illetve 10% mangaadaptációk (Gintama vagy IY). Ezt csak azért írom, hogy az egy dolog, hogy neked a Gintama az egyik kedvenced, de üzleti szempontból teljesen érhető, hogy a Sunrise-nak fontosabb lesz egy mechás "XY project" nevű sorozat, mint egy mangaadaptáció, amit csak azért futtatnak kb. hogy legyen pénzük az olyan számukra nagyobb nevekre, mint a Geass. Nyilván nem azt mondom, hogy leszarnák a Gintamát, elég népszerű, és hozza nekik a pénzt rendesen, de azért a teljesen saját művűket, ami ráadásul mechás (ez már hagyomány a stúdiónál, kb az animéik fele ilyen), nyilván többre tartják, és hülyék lesznek nem kifacsarni belőle az utolsó yent is. :)

Quote from: White SeeD on 2009-12-05, 20:05:01
Valószínű nézni fogom.
Legjobb lenne ha a már említett mangát animálnák meg.
De egy folytatásba sem fogok belehalni. :angyali:

Hmm, jó hogy mondod, az sem kizárt, hogy valamelyik CG mangából készül az új anime. Bár nem tartom valószínűnek, de ki tudja. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Kuroi Tenshi

Az R2-nek volt egy jó lezárása, mit akarnak ezen még folytatni?  :confused:

Quote from: Titkos on 2009-12-05, 19:41:42
ez esetben remélhetőleg megtudjuk, hogy Lulu él-e vagy hal

Azt már most is tudjuk. Hint:
Shi-tsu / C.C. == C2
Wi-tsu / V.V. == V2
Ezután szerinted kire utal a második sorozat címében az R2? :)
V2 azért halt meg, mert átadta a Code-ját (halhatatlanságát)
Charlesnak; Charles pedig megsemmisülésekor akaratlanul
átadta valakinek... plusz még egyebek, amik már itt is
le voltak írva korábban.

Zen

Úgy hallottam a készítők nem győznek esküdözni h Lelouch ténylegesen és végleg halott, csak a Nunnally-s eset óta senki nem hisz nekik. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Ha valamit túl elszántan próbálnak bizonyítani annak általában az ellenkezője igaz. :)

És most komolyan... Code Geass Zero nélkül? Ki nézné azt? Ha behoznak valami új srácot hoznak be akkor mindenki fújolni fog hogy (Zero2, utánzat stb...  ) szóval az a logikus hogy Z-t hozzák vissza. Ha pedig tényleg meghalt akkor egymillió és egy módszer van a visszahozására a klónozástól kezdve a mindenféle geass hókuszpókuszig.  :Kiraly:

Member

Egy biztos, Nunnally-nak most már tényleg meg kell halnia, ha jó sorozatot akarnak. :__devil: (Bár ha Lulu halott, akkor így sem, úgysem lesz jó. Most elképzeltem egy Suzaku Zero-val, böe)

Titkos

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-06, 01:40:40
Azt már most is tudjuk. Hint:
Shi-tsu / C.C. == C2
Wi-tsu / V.V. == V2
Ezután szerinted kire utal a második sorozat címében az R2? :)
V2 azért halt meg, mert átadta a Code-ját (halhatatlanságát)
Charlesnak; Charles pedig megsemmisülésekor akaratlanul
átadta valakinek... plusz még egyebek, amik már itt is
le voltak írva korábban.

De akkor az hogy jönne ki? "Ruru/Rürü 2"? XD Vagy hogy lesz abból Lelouch? Amúgy nem olvastam végig a 40 oldalt, de ilyen fanspekulációból, hogy "átadta akaratlanul a Code-ját", meg hasonlóból valóban van egy millió, csak az a baj, hogy közben a Sunrise azt írta a fanbookban, hogy halott. Mondjuk volt valami kiszivárgott DVD extra vagy mi, ahol a legvégén nem csak C.C.-t mutatják, hanem a kocsis szemét is, ami egyértelműen Lulu, de valamiért Sunrise-ék azt is kiszedték, és a véglegesben nem volt benne. Persze az eseményeket tekintve lehet hihetőbb, hogy életben maradt, de amíg nincs valami hivatalos infó, kb. 50-50%. Amúgy a CG-ről a már említett rendezőváltás és hasonlók miatt elég nehéz bármilyen elméletet felállítani, elvégre ők is megváltoztattak sok dolgot a két sorozat között. Lásd pl. Suzakut, akinél eléggé látszott, hogy akartak valami kapcsolatot a Geass-el (az elsőben csak hozzáért a mechához, amiben C.C. ült, és rögtön mindenfélét vízionált), csak ez is egyike volt azon dolgoknak, amit az R2-re szépen kidobtak. :confused:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Pagan

Titkos, honnan veszed ezt a rendezovaltas dolgot? En sehol nem talaltam erre semmi utalast, mindenhol Taniguchi Goro van mindket sorozat rendezojekent feltuntetve, az iro is maradt ugyanaz.

Zen

Quote from: Titkos on 2009-12-06, 13:19:04
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-06, 01:40:40
Azt már most is tudjuk. Hint:
Shi-tsu / C.C. == C2
Wi-tsu / V.V. == V2
Ezután szerinted kire utal a második sorozat címében az R2? :)
V2 azért halt meg, mert átadta a Code-ját (halhatatlanságát)
Charlesnak; Charles pedig megsemmisülésekor akaratlanul
átadta valakinek... plusz még egyebek, amik már itt is
le voltak írva korábban.

De akkor az hogy jönne ki? "Ruru/Rürü 2"? XD
[spoiler][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-12-06, 14:24:46
Quote from: Titkos on 2009-12-06, 13:19:04
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-06, 01:40:40
Azt már most is tudjuk. Hint:
Shi-tsu / C.C. == C2
Wi-tsu / V.V. == V2
Ezután szerinted kire utal a második sorozat címében az R2? :)
V2 azért halt meg, mert átadta a Code-ját (halhatatlanságát)
Charlesnak; Charles pedig megsemmisülésekor akaratlanul
átadta valakinek... plusz még egyebek, amik már itt is
le voltak írva korábban.

De akkor az hogy jönne ki? "Ruru/Rürü 2"? XD
[spoiler][/spoiler]
:facepalm:  :Kiraly: :lol: :muhahah:
De Ritsu nem Árcü, vagy Elcü