Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-06, 14:42:04
[spoiler]De Ritsu nem Árcü, vagy Elcü[/spoiler]
Ne lődd le a poént vaze! Also, a valóság sose áll egy jó poén útjába. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Remélem Suzaku nem fog szerepelni a folytatásban...

Valaki összeszámolta hány oldalt árult el az anime folyamán? Enyhén kimerítette az áruló fogalmát.  :Eztneked:

Lehetne egy olyan hogy amikor leszúrta szépen átmentette Suzakuba a tudatát és egy nap az a kis köcsög eltűnik és átalakul Luluvá. :) De szép folytatás lenne...

Lehetséges folytatás...

Lulu nem halt meg...

- Más lesz a főhős de majd feltűnik ő is...
- Ő lessz a főhős mert X év múlva megint bajban lesz a világ de ő megmenti...

Lulu meghalt.
- Lulu nélküli CG. Brrr belegondolni is rossz...
- Több mint 9000 módon vissza lehet hozni hiszen ez egy anime... Klónozás, Geass trükkök, C.C talál ki valamit, lélek átvitel mint az anyja esetében( Külön lol lenne ha nem ő lenne a főhős hanem csak megszállna valakit akit aztán belülről segítene stb... )
A lehetőségek száma végtelen...

- Remake: Kicsit ehhez még túl korai lenne...

- Elfelejtik az egészet és egy nem kapcsolódó sztorival ( a la Mai Otome ) állnak elő ami sztem elég gáz lenne..

Zen

Kallen tapadós ruciban a szokásos beállásokkal megspékelve összeveri Spinzakut meg a briteket egyedül, nekem annyi elég. :angyali:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Quote from: Zen on 2009-12-06, 15:20:25
Kallen tapadós ruciban a szokásos beállásokkal megspékelve összeveri Spinzakut meg a briteket egyedül, nekem annyi elég. :angyali:
http://xkcd.com/311/

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

Quote from: Pagan on 2009-12-06, 14:19:17
Titkos, honnan veszed ezt a rendezovaltas dolgot? En sehol nem talaltam erre semmi utalast, mindenhol Taniguchi Goro van mindket sorozat rendezojekent feltuntetve, az iro is maradt ugyanaz.

Valóban, úgyhogy utána is kerestem, egyenlőre ezt találtam: http://gundamnmahq.blogspot.com/2008/08/news-code-geass-r2-not-exactly-as.html

Ergo csak félig mondtam rosszul: a rendező ugyanaz maradt, de az első szezon után hiába volt megírva a teljes sztori, a Sunrise arra kényszerítette, hogy kb. írja át a teljes R2-t. Lehet, hogy a legvége így is hasonló lett volna, de ha megtalálom a korábbi oldalt, ahol ezt jobban kifejtik, akkor linkelni fogom. Érdekes dolgokat írtak, pl. hogy szegény Goronak a rendezéstől is elment a kedve (mi értelme valamit jól kidolgoznod, ha utána belepofáznak mások?), illetve, hogy ez a karakterekre is kihatott, pl. Rolo nem más lett volna, mint Lulu vérszerinti ikertestvére, nem pedig pszichopata testvérkomplexusos sorozatgyilkos ukeboy, aki végül lett. :/ (Írták is, hogy  a legtöbb átalakítás az R2-ben az lett, hogy a történetből és karakterekből vettek el a fanservice javára.) Google-el ennyit találtam jelenleg, ha lesz időm, majd még rákeresek jobban, és linkelem az oldalt, ha meglesz.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


White SeeD

Quote from: Titkos on 2009-12-06, 17:33:22
Ezzel a történettel a mangában találkozhatunk, így nem veszítettünk semmit a jobbnál jobb 5letekbő / történetekből ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


Swarczi

Quote from: Titkos on 2009-12-06, 17:33:22
Quote from: Pagan on 2009-12-06, 14:19:17
Titkos, honnan veszed ezt a rendezovaltas dolgot? En sehol nem talaltam erre semmi utalast, mindenhol Taniguchi Goro van mindket sorozat rendezojekent feltuntetve, az iro is maradt ugyanaz.

Valóban, úgyhogy utána is kerestem, egyenlőre ezt találtam: http://gundamnmahq.blogspot.com/2008/08/news-code-geass-r2-not-exactly-as.html

Ergo csak félig mondtam rosszul: a rendező ugyanaz maradt, de az első szezon után hiába volt megírva a teljes sztori, a Sunrise arra kényszerítette, hogy kb. írja át a teljes R2-t. Lehet, hogy a legvége így is hasonló lett volna, de ha megtalálom a korábbi oldalt, ahol ezt jobban kifejtik, akkor linkelni fogom. Érdekes dolgokat írtak, pl. hogy szegény Goronak a rendezéstől is elment a kedve (mi értelme valamit jól kidolgoznod, ha utána belepofáznak mások?), illetve, hogy ez a karakterekre is kihatott, pl. Rolo nem más lett volna, mint Lulu vérszerinti ikertestvére, nem pedig pszichopata testvérkomplexusos sorozatgyilkos ukeboy, aki végül lett. :/ (Írták is, hogy  a legtöbb átalakítás az R2-ben az lett, hogy a történetből és karakterekből vettek el a fanservice javára.) Google-el ennyit találtam jelenleg, ha lesz időm, majd még rákeresek jobban, és linkelem az oldalt, ha meglesz.

Tehát a rendező először a manga alapján dolgozta ki az R2-őt? Mert ha igen, akkor már máris vízionálok egy manga alapján készült Code Geass ULTIMATE OVA-t.

Titkos

#1269
Ööö...nem. ^^" A rendező a saját fejében dolgozta ki az R2-t, amibe Sunrise-ék belepofáztak még idő előtt, hogy "Há' bocs öreg, de más lesz a time slot, mint terveztük, meg minden, szóval bocs, de úgy az ötleteid felét dobd ki az ablakon, és a többit is átdolgozzuk azért..."

White Seed írja, hogy ez a sztori szerepel valamelyik mangában, de igazság szerint nem tudjuk, hogy pontosan milyen lett volna "ez a sztori", mivel a rendező sem árult el azért mindent, de speciel az egyik ilyen infó volt, hogy Rolo pusztán fanservice karakter lett, mert ha engedik, hogy az ő tervei alapján kerüljön bele, totál másmilyen lett volna. (Mihelyt nem 3 ZH-m lesz egy héten, megpróbálom előbányászni a fentebb említett oldalt, ott írtak még pár infót.) Mangából pedig van három, de tudtommal egyiknek sincs olyan sok köze a rendezőhöz, és mindegyik már az R2 vége után jött ki, vagy legalábbis párhuzamosan kezdett futni vele, ergo abból nem dolgozhatott, de egyébként is másmilyen a sztorijuk. (Van egy Suzaku-szemszögű, egy Nunally-s, és talán a harmadik a "normál" CG manga, de ezekről nem nyilatkoznék bővebben, lévén egyiket sem olvastam. XD Mintha lett volna valami shoujo verzió is. XD) Ellenben a most készülő új mangához a rendező írja a scriptet is, szóval én bizakodó vagyok. :) Egy Code Geass Ultimate OVA-nak meg én is nagyon örülnék, vagyis hogy engedjék neki, hogy csinálja meg az "eredeti R2-t". (Voltak pletykák, mintha regényben ezt megtette volna, de sehol sem láttam confirmed infót, szóval erre én nem építenék.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Karez

#1270
Sem új code geass játék se nem új anime széria.

Új manga széria kezdődik!!

Annyi a trükk hogy a széria rendezője írja a forgatókönyvet.  :ejj:

Képek az új Newtype magazinból

UPDATE:
De persze ez nem azt jelenti hogy nem lösz más.
"The new manga is part of next year's new Code Geass project launch. Code Geass producer Yoshitaka Kawaguchi revealed on the franchise's website that the new project will feature the simultaneous releases of serialized comics, music, new products under development, and visual works. "

SaiyaGin

Quote from: Karez on 2009-12-08, 17:03:12
Sem új code geass játék se nem új anime széria.

Új manga széria kezdődik!!

Annyi a trükk hogy a széria rendezője írja a forgatókönyvet.  :ejj:

Képek az új Newtype magazinból

UPDATE:
De persze ez nem azt jelenti hogy nem lösz más.
"The new manga is part of next year's new Code Geass project launch. Code Geass producer Yoshitaka Kawaguchi revealed on the franchise's website that the new project will feature the simultaneous releases of serialized comics, music, new products under development, and visual works. "

Egy kicsit elkéstél.  :P

Quote from: SaiyaGin on 2009-12-07, 19:52:31
http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-12-07/code-geass/shikkoku-no-renya-manga-to-launch-in-2010

motifator

Quote from: Karez on 2009-12-08, 17:03:12
"[...]and visual works. "
Ez akár rajzfilm is lehet, nem?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin


chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-12-08, 17:16:34
...


QuoteThe title character, Renya, is a 17-year-old boy with a mechanical left arm and shuriken throwing stars as his weapons of choice.

::)

Member

Ez NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGYON jónak tűnik, nézni fogom. :jee: :hopp:

Prof. William

Akkor mi van?

Mégsem lesz CG új anime?

Titkos

Quote from: Prof. William on 2009-12-09, 13:15:51
Akkor mi van?

Mégsem lesz CG új anime?

Még meglátjuk:

Quote from: Karez on 2009-12-08, 17:03:12
UPDATE:
De persze ez nem azt jelenti hogy nem lösz más.
"The new manga is part of next year's new Code Geass project launch. Code Geass producer Yoshitaka Kawaguchi revealed on the franchise's website that the new project will feature the simultaneous releases of serialized comics, music, new products under development, and visual works. "

Amúgy eddig nekem is csak a mecha-karú gyerek tűnik WTF-nek, azt kíváncsi vagyok, hogy akarják megmagyarázni. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

Quote from: Titkos on 2009-12-09, 14:29:06
Quote from: Prof. William on 2009-12-09, 13:15:51
Akkor mi van?

Mégsem lesz CG új anime?

Még meglátjuk:

Quote from: Karez on 2009-12-08, 17:03:12
UPDATE:
De persze ez nem azt jelenti hogy nem lösz más.
"The new manga is part of next year's new Code Geass project launch. Code Geass producer Yoshitaka Kawaguchi revealed on the franchise's website that the new project will feature the simultaneous releases of serialized comics, music, new products under development, and visual works. "

Amúgy eddig nekem is csak a mecha-karú gyerek tűnik WTF-nek, azt kíváncsi vagyok, hogy akarják megmagyarázni. XD

Hogy egy népdalt idézzek.

Britt gyerek levágta
Japán gyerek gyógyítja.  :uzi:

Titkos

Oké, de hogy pont az Edo-korban.... XD Ott a szamurájkard volt az "ultimate weapon". XD OK, hogy ez egy alternatív sztori, ahol Amerika "Britt Birodalom" név alatt elfoglalta a fél világot, de ez még így is meredeknek hangzik elsőre. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Prof. William

És lehet tudni mi lesz? Új saga? Remake?

Swarczi

Ááá, maj nyúlnak a Gundam 00-ból  :smile: : A világ egyesült, de néhány állam elnyomás alatt tengődik, ezért Lulu újból csalódik a világban, és visszatér hogy jól leosszon mindenkit  :szemuveges: .

Xzone

Pedig olyan jól lezárták az egészet az R2-val...

Prof. William

Szinte hallom...

"Én teremtettem ezt az új világot... és most én fogom elpusztítani!"  :kocc:

Menő lenne.

Chronus

Ez az egyetlen amit elviselnék.

[spoiler][/spoiler]

Makos

Quote from: Xzone on 2010-01-06, 21:57:51
Pedig olyan jól lezárták az egészet az R2-val...

Hát nem tudom hogy ezt hogy lehet folytatni.
De majd meglássuk.

Member

Ha egy olyan remake lenne, amiből a gyökérséget kiszűrnék. Na, annak nagyon örülnék. ::)

White SeeD

Remake 99.99999% hogy nem lesz. Nehogy már egy 2 éve kijött animut remakeljenek ::)

A Nightmare of Nunnally-t animálják meg és kész. nem kell túlbonyolítani a dolgokat, a történet is adott, csak le kell animálni :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6