Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-08-15, 07:41:46
2. OP Single << FLOW - WORLD END >> kijött

ed.: van benne 2 új szám, mind2 nagyon tetszik  :jee: FLOW FTW
Ugyanazt szedtük le... mondjuk igen valószínű, mert a te linked használtam, de abban a mappában van 3 World End verzió :jee:, meg 2 iszonyat szar "zene" mellette tölteléknek XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-15, 12:34:16
Quote from: chilip on 2008-08-15, 07:41:46
2. OP Single << FLOW - WORLD END >> kijött

ed.: van benne 2 új szám, mind2 nagyon tetszik  :jee: FLOW FTW
Ugyanazt szedtük le... mondjuk igen valószínű, mert a te linked használtam, de abban a mappában van 3 World End verzió :jee:, meg 2 iszonyat szar "zene" mellette tölteléknek XD

biztos jót szedtél le? :P 3 verziójú WORLD END: a teljes, a TV, meg az instrumental :D egyik szám mondjuk csak "simán" tetszik :D a LEATHER FACE szám viszont nekem bejövős

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-08-15, 16:20:39
Quote from: LuckyDingo on 2008-08-15, 12:34:16
Quote from: chilip on 2008-08-15, 07:41:46
2. OP Single << FLOW - WORLD END >> kijött

ed.: van benne 2 új szám, mind2 nagyon tetszik  :jee: FLOW FTW
Ugyanazt szedtük le... mondjuk igen valószínű, mert a te linked használtam, de abban a mappában van 3 World End verzió :jee:, meg 2 iszonyat szar "zene" mellette tölteléknek XD

biztos jót szedtél le? :P 3 verziójú WORLD END: a teljes, a TV, meg az instrumental :D egyik szám mondjuk csak "simán" tetszik :D a LEATHER FACE szám viszont nekem bejövős
Ami simán tetszett, az valami happy happy gagyesz zene. A Leather Face meg full el van torzítva :/

chilip

torzítás engem egyáltalán nem zavar. happy happy gagyesz zene meg nem rossz, de tény hogy sokat nem fogom hallgatni (az is lehet egyáltalán nem) mert van rengeteg jobb is amit lehet

Prof. William

Quote from: Xzone on 2008-08-15, 10:33:49
Quote from: Solid Snake on 2008-08-15, 10:20:12
Lehetséges, hogy elsiklott a figyelmem, de Jeremiah-t tulajdonképpen miért is hívja mindenki Orange-nak?

Amikor Suzakut vitte a kivégzésére, és először találkozott Zeroval, akkor szólította Jeremiah-t ezen a néven. Tulajdonképp ál-kódnév a britanniai vezetés megtévesztésére, hogy azt higgyék, Jeremiah is Zeronak dolgozik.

És lám alig egy évaddal később már tényleg neki dolgozik. :)

Chronus

#875
R2 19:  :falba:
[spoiler]-Schniezel beköpte Lulut BK-nak, BK fellázadt és felolszlott.
-Zero elveszett minden csatlóst és minden hatalmat CC, Orange, és Kallen kivételével (bár az utóbbi kétes).
-Orange találkozott Suzakuval, de nem oldotta fel a "live!" geass-ját.
-Rolo died saving Lulu. Yay!
-Suzaku bekattant. Egymagában áll a Freaya kráterében és magában röhög. Yay...
-Nina rájött, hogy szar ötlet volt atombombát csinálni. Anyádat. Tarkólövést neki.
-Charles elégedetten mosolyog....

Happy End Possibility Percentage: 19%....[/spoiler]

oh crap....


LuckyDingo

=D
NEkem a spoiler gombból 2 dolog tetszik :)
[spoiler]-Orange találkozott Suzakuval, de nem oldotta fel a "live!" geass-ját.
-Suzaku bekattant. Egymagában áll a Freaya kráterében és magában röhög. Yay...
= Suzaku nem lehet öngyilkos.. mekkora büntetééés XDDD Látni akarom XD [/spoiler]

White SeeD

[spoiler]Szegény C.C. meg ott maradt egyedűl. Mi lesz így vele?! :bruhuhu:[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

#878
DE KURVA LASSAN JÖN LE!!!! nem merek a spoiler alá benézni, itt akadozik le 20-60al  :Eztneked: 50% és még 1 óra legalább :facepalm:

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-08-17, 21:05:07
DE KURVA LASSAN JÖN LE!!!! nem merek a spoiler alá benézni, itt akadozik le 20-60al  :Eztneked: 50% és még 1 óra legalább :facepalm:
:facepalm:  ;) :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

lol.. megnéztem és hát.. most nyugi lesz egy ideig :S
[spoiler]Kicsit gázos, hogy BKnak annyi, de meg lehet érteni őket :/
Suzaku meg vagy fanatikus gyilkos lesz ezután, vagy pedig fullosan összeomlik és ennyi. Kíváncsi vagyok mire jut Lelouch egyedül :)  C.C meg tényleg =( Szegény ártatlan kislányt otthagyni -_- Bár akkor még Zero nem gondolt arra, hogy elmenekülhet XD Rolo meg ezalatt az ep alatt hatalmasat nőtt a szememben, tehát nálam most köbö neutral szinten van.. kiváltotta Shirley halálát XD[/spoiler]

Alkyra

hohohoho....19. rész........ AZÉ SE NÉZEM MEG A SPOILER GOMBOKAT!! AZÉ SEEEEEEEEEEEEEEE!!! :morci:

Rounin

Bemásoljam spoiler nélkül? ^^

Alkyra

Quote from: Rounin on 2008-08-17, 22:41:15
Bemásoljam spoiler nélkül? ^^

Megütlek. :morci:  (így virtuálisan. fájni fog előre szólok)

Chronus

#884
Na megnéztem én is subosan.... Furcsa, seriously, egyszerre valahogy megértettem, és egyben meg is kedveltem Rolo karakterét.
[spoiler]Kár, hogy pont a halála pillanata előtt, de valószínűleg ez volt a készítők célja is. Eddig kicsit túlságosan is Zero szemszögéből volt ábrázolva, valószínűleg szándékosan pont ezért.... vicces mód a haláltusáján mindent az ő szemszögéből látva (lassításokkal együtt) egy pillanatra talán megértettem a "jellemét"...

Azt hiszem Lulu utolsó monológja jellemezte a lejgobban a previewben. "Lelouch Lamperouge testvére volt, nem Lelouch vi Britannia-é."[/spoiler]

Wellwhatever... számomra kiváltotta Shirely meggyilkolását, kár, hogy így, de valószínűleg ez volt a készítők szándéka is. Full respect nekik ezért a nem-sablon karakterért. Pont. Egy biztos, R2 erőteljesen halad az 2008 Év Animéje díjazás esélyes első helyezetti poziciója felé...

Kiváncsi vagyon innen hova tovább...

chilip

én suzakura leszek kiváncsi. sztem lesz még neki szerepe rendesen... és hogy miből gondolom? [spoiler]az OP-ból. minek mutatták a felturbózott lancelotot, ha nem használja és összeomlik lelkileg? sztem a ragnarokot is mutatták, amiről a császár is beszélt, mégpedig << itt fentről lefele a 4. kép >>[/spoiler]

NLZ

Quote from: Chronus on 2008-08-17, 19:20:36
[spoiler]-Nina rájött, hogy szar ötlet volt atombombát csinálni. Anyádat. Tarkólövést neki.
[/spoiler]
Ezennel megalapítom a Ninát tarkónlőni akarók klubbját. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-08-17, 23:08:02
Ezennel megalapítom a Ninát tarkónlőni akarók klubbját. :D
W00t joinage!!! *___*
Suzaku meg remélem merciless killer lesz :D Olyan Vámpírféleség /nevét elfelejtettem XD/
[spoiler]Karen érdekel engem jobban.. Mert látszólag ő is elárulta Zerot, bár könnyeivel küszködve.. sztem ha nem beszélt volna Nunnalyval Lelouchról, mint jótestvérről, akkor sztem Karen utálta volna a legjobban, így viszont van esélye, hogy kedvenc pilótánk megint Zero-s lesz :D[/spoiler]

Xzone

#888
ALL HAIL BRITANNIA!

A dolgok jelentős része úgy történt, ahogy szerettem volna ^^

(Amúgy jól látom, hogy kevesebb mint 8 óra alatt lesubolták ezt a részt? Azért elég durva.)

Chronus

#889
Quote from: Xzone on 2008-08-18, 01:39:40
(Amúgy jól látom, hogy kevesebb mint 8 óra alatt lesubolták ezt a részt? Azért elég durva.)

Ahah. És megint szétfosták az Opening szövegét is. "Everything is bright" részhez most kis aranyos pillangókat raktak. Úgy tűnik az "Everything is FABULOUS" már unalmas volt..

GGkthx... ennyi.... :lol:

NLZ

Jahm, most a Chaptersek címei (OP, ED, stb)  közé sem az van írva, hogy "Bluray and DEEVEEDEE". Tessen megnézni az, aki kíváncsi rá, én jót nevettem rajta. :D Egyébként az OP-ben ezt a FABULOUS cuccot még nem is láttam (nem szoktam openingeket nézni), köszi az infót. Shinsenen bezzeg csak a honlapjukra mertek ilyen képet kirakni:
[reserved]

Dreamcleaver

#891
Van egy olyan érzésem, hogy az elkövetkezendő részekben a Charles valami olyasmit fog tenni, ami még Britanniát is elenne fordítja majd. ^^

Karen meg sztem 100% Zero oldalán marad, mivel mikor Zero utána szólt, rájött, hogy csak azért hazudott neki, hogy ő ne sérüljön meg a golyózáporban.

Suzaku meg reméljük nagyon beberzerkel.

Viszont most azon gondolkoztam, hogy véget ér a sztori a maradék részekben, vagy lesz S3? Csak mert pl ott van C.C, akivel valamit még kezdeni kéne, bár lehet hogy ez a Ragnarokos világvége akármi miatt valahogy visszajönnek az emlékei, és ugye Anya.
Igazság szerint le is lehet zárni, de most egy olyan ponton van a sztori, ahonnét el lehetne indítani egy hosszabb levezetést is. Sőt, bekövetkezhetne az Új Világ eljövetele és még utána is folytatódhatna Zero bosszúhadjárata.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Titkon én is azért szurkolok, hogy legyen s3, de sajnos láttuk már nem egy anime-ben a "gyerekek ezt be kellene fejezni a következő pár részben" című rendezési fortélyt. Szóval ha nagyon be akarják fejezni, akkor akár 2 rész alatt is megtehetik (habár az valszeg olyan is lenne). Viszont sikerült ezt az egészet olyan globális szintre vinni, és onnan visszaejteni személyeskedésre a 19-es résszel, hogy szerintem innen már nem nagyon van hova tovább, maximum ha még kitalálják, hogy az E.U. igenis bele tud - és fog - szólni a játékba, és előmásznak onnan is a mindenféle geass használók, meg az ottani mechák, amiket sunyiban fejlesztettek ki, és amik ütnek mindent (ami azért szerintem elég valószínűtlen).

Dreamcleaver

Én arra gondoltam, hogy esetleg Charles-nak sikerült a terve, és az utána kialakuló alternatív világban folytatódna a sztori, mert valamilyen furmányos módon Lulu-nek sikerült beleköpni a levesbe, és ráadásként Karent, C.C-t és még pár szigorú kritériák alapján kiválasztott szexi bigét is magával ráncigált.  :D Vagy mégjobb, mindezt Suzu tette, akarata ellenére segítve Lulu-t.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Ep19 epic win. Erre nincs jobb szó. Most indult el abba a vonalba végleg a Code Geass ahol számomra még egy anime sem járt.

Hihetetlen,hogy mennyire jól játszottak a készítők a szereplőkkel, Rolo karaktere tényleg szimpatikusabb lett, a patkány Suzakuból csinálnak egy gyilkost és stb..mindezt úgy,hogy a karakterek jellemén nem változtattak, hanem teljesen emberi mértékegységgel formálták őket. Ezekután, ep20 must have.

Ninát meg tényleg vágják már ki XD

Chronus

Megforgatták a karakterek jellemét.

Zero: Chaotic Neutral -> Neutral Good
Suzaku: Lawful Good -> Chaotic Neutral
Rolo: Neutral Evil -> Neutral Good
Nina: True Neutral - > Neutral Evil

Alkyra

#896
19 rész megnézve. Várható volt, h ez fog történni. Én arra vagyok kíváncsi, hogy vajon az Order of Black Knightsal mi fog lesz. Feloszlik?
S CC-vel? Vlk talán csak felveszi mosónőnek vagy kurvának. S Jeremiah?

Lulu mindent elveszített, de Én már előre örülök annak, hogy miként is fogja magát kihúzni ebből.
Az év egyik legjobb anime-je ez kérem. Legalábbis számomra.


edit.: lol az /a át lett nevezve Code Geass topiccá!XD Yay for moot.:Ö

edit2.: CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS  CODE GEASS


(elnézést, ki kellett adnom magamból egy kis gőzt.:) Akik voltak 4chanon azok értik..)

Eberinu

Luluból dinamit mellényes öngyilkos Achmed lesz, legalábbis az idegállapota ezt mutatja jelenleg. Suzaku pedig megkattan,majd megvilágosodik és buddhista szerezetesként próbál bűnbocsánatot nyerni. Nina...hát...szeretheti a sztori íroja,ha ilyen sokáig kitart egy ilyen jelentéktelen szereplőt. Schneizel oscart érdemel[spoiler][/spoiler], hihetetlen kérem szépen, csodás alakítás!! Rolot a végére én is megsajnáltam, soha senkije nem volt szerencsétlennek. C.C.-re sajna semmi elképzelésem mi lesz vele. Orange-kun a halálig kitart Zero mellett.

White SeeD

Quote from: Alkyra on 2008-08-18, 18:58:29
edit.: lol az /a át lett nevezve Code Geass topiccá!XD Yay for moot.:Ö


Már ideje volt :D
BTW, nekem összeomlott a FF3 a 1500-as CG threadnál :smile: pedig de megnéztem volna. :comp:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

Quote from: Eberinu on 2008-08-18, 20:42:42
Luluból dinamit mellényes öngyilkos Achmed lesz, legalábbis az idegállapota ezt mutatja jelenleg.
(...)
Tuti nem. Miután lehetőségeihez mérten korretül eltemette Rolo-t, teljesen nyugodtan nézett a távolba és mondta magában, hogy még van valami dolga ebben az életében, amit véghez kell vinnie.

Következő rész érdekesnek tűnik megintcsak. Előzetes alapján arról fog szólni, hogy a Brittek elleni mittoménmilyennevü szövetség hogy is fogja átvészelni, hogy Zero-t "lemondatták".
  • Volt egy kép, hogy a szövetség minden fontosabb országából nyíl megy japánba. :wtf:
  • Orange valsz lelép az Order of BK-ból (volt egy kép, hogy videódumál a Knightmarejéből ő és Kaname).
  • Gino, a Knight of Roundsos szöszke is volt, amint egy székben ül és két oldalról lándzsát szegeznek rá. :wtf:
  • Szerepelni fog az a sziget R1 végéről, legalábbis valami jelentés formályában.
Én is kiváncsi vagyok, hogy mi lesz Luluval, mert most ott van az erdőben egy szál magában, az erő felett pedig knightmarek repkednek és őt keresik. Orange se hinném, hogy a segítségére tudna sietni, mert ha mások se találják, akkor ő hogy találná meg.
[reserved]