Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

Gregory

Quote from: smash++ on 2007-09-25, 19:52:31
Azért Odin kicsit tápos,talán túl tápos :)
:tezsvir: Érdekes volt, h miután befeszített a karján levő seb, meg az addig már kifolyt vér is eltűnt, pedig előtte azért folyt belőle rendesen.
Remélem nem rontják el az utolsó részt vmi superpower dologgal, eddig pont ezeknek a (viszonylagos) hiányát kedveltem a sorozatban.

Quote from: smash++ on 2007-09-25, 19:52:31
Kenichi nagyon álat,de remélem haza vágja az utolső részben Odin-t,mert az fura lenne ha nem...
Nem hinném, h beraknának egy olyan endinget, ahol Odin nyer. Kérdés, h mit fog tudni Kenichi kitalálni. Remélem nem egy fantasztikus beszéddel fogja megtéríteni Odint. Mindenesetre az utolsó rész címe sokat sejtető :D.


smash++

Quote from: Gregory on 2007-09-25, 19:58:46
Érdekes volt, h miután befeszített a karján levő seb, meg az addig már kifolyt vér is eltűnt,
bazz ezt el is felejtettem leírni,pedig nem gyengén kiszűrta a szemem nekem is :D.
Én is remélem,hogy nem buta szöveg lesz.Egyébként Valahogy jobban elviselem Kenichi legyünk haverok stílusát mint Naruto-nak.Itt sokkal jobban megcsinálták,sőt az ED utolsó képe marha jó

Gregory

Quote from: smash++ on 2007-09-25, 20:01:47
Egyébként Valahogy jobban elviselem Kenichi legyünk haverok stílusát mint Naruto-nak.
:tezsvir: Valahogy máshogy hangzik az ő szájából :D

Quote from: smash++ on 2007-09-25, 19:52:31
én szerettem volna egy Kenichi-Miu egymásba borulást,de erről valszeg lemondhatok  :frown:
Én jobban bírnék egy Kenichi - Kisara / Kenichi - <Ma Kensei lánya, akinek most nem jut eszembe a neve> összeborulást

Lokids

Quote from: Gregory on 2007-09-27, 20:26:01
Én jobban bírnék egy Kenichi - Kisara / Kenichi - <Ma Kensei lánya, akinek most nem jut eszembe a neve> összeborulást

Jah én is sajnálom, hogy nem lesz összeborulás, mert látszik, hogy Kenichi és Miu odavannak egymásért. Bár ilyen nagypapával, lehet nem mernék hozzáérni. :D Meghát ha kutyapózban akarod és elkapod hátulról a reflex miatt földhöz vág. :)

smash++

Quote from: Lokids on 2007-09-27, 20:35:02
Jah én is sajnálom, hogy nem lesz összeborulás, mert látszik, hogy Kenichi és Miu odavannak egymásért. Bár ilyen nagypapával, lehet nem mernék hozzáérni. :D Meghát ha kutyapózban akarod és elkapod hátulról a reflex miatt földhöz vág. :)
Ezért kell sokat edzeni :).Miután leveri Odint ez lesz a cél. Miu erős,aranyos,tud főzni,takarít és háát big breasts.Kensei lánya se rossz,de én Miu-ra szavazok.

Gregory

Nekem Kisara a favorit. Sztem ő jobban illik Kenichi-hez, mint Miu. A sorozat első felében idegesítőnek találtam, de a másodikban már egész jó arc volt(mmint Kisara).
Btw: big breast != nagy élvezet  :hehe:

chilip

kicsit sajnálom hogy kenichi családja nem szerepelt sokat a vége felé, nagy arc mindeggyik tagja a családnak :D egyébként 49-es rész csúcspontja mikor az elder mondja világító szemmel és vigyorral az arcán: Féltél az edzésedtől, mi? Bocsáss meg kenichi...  :lol:

Lokids

Quote from: chilip on 2007-09-27, 21:18:31
kicsit sajnálom hogy kenichi családja nem szerepelt sokat a vége felé, nagy arc mindeggyik tagja a családnak :D egyébként 49-es rész csúcspontja mikor az elder mondja világító szemmel és vigyorral az arcán: Féltél az edzésedtől, mi? Bocsáss meg kenichi...  :lol:

Sebastiant én is hiányolom. :D

new

 Remélem lesz még folytatás az 50. rész után is , elég bejövős a sorozat számomra , habár már  jó néhány rész óta abszolut valószerűtlenek a teknikák , képességek , time jump vagy hasonlótalán értelmes lenne

LuckyDingo

Quote from: new on 2007-09-30, 02:15:32
Remélem lesz még folytatás az 50. rész után is , elég bejövős a sorozat számomra , habár már  jó néhány rész óta abszolut valószerűtlenek a teknikák , képességek , time jump vagy hasonlótalán értelmes lenne
Szerintem kihozták a sorozatból, amit lehetett, valószínű itt lesz vége :)

chilip

#220
<< 50. rész >> The End ... már csorog lefele, kiváncsi vok mien lett a lezárás...

ed.: nah ebből simán lehet folytatás :D főként amiatt, amit a saint mondott...

Lokids

Jaja vagy folytatás vagy az Epic Win elmarad... :P
De amúgy fasza volt. :)

nephotep

az a baj hogy amit saint mondott arra utal hogy a mesterek is fognak harcolni. eddig éppan az volt jo hogy csak néha villantották meg az erejük töredékét. ha harcoln iis fognak az sztem valahogy elvenné a dolog hangulatát. kenichi meg még kicsit messze van :)


az utolso rész szerintem jo volt ( mondjuk az egész sorozat kiváló ) várom a folytatást :D

LuckyDingo

Nah megnéztem én is az utsó részt. Nem hiszem hogy lesz folytatása :D  Ez pont így volt jó :) az umai fordításban volt egy elég érdekes mondat mikor Ryuto meg Kenichi a végefele megit harcolt rendesen: "Their powerlevel.. is over 9000!" Ezt most komolyan mondták, vagy csak az umaisok poénkodtak? :XD

kelvor

Jó kis sorozat volt, marha sokat röhögtem rajta. Kicsit sajnálom is, hogy vége, mert igazán szórakoztató volt és nagyon megkedveltem a karaktereket. A vége jóra sikeredett, de simán elképzelhető egy folytatás. Sőt, nagyon-nagyon remélem, hogy lesz.  :smile:
Az a 9000-es beszólás biztos, hogy poén volt, annyira nem oda illett, hogy szinte szúrta az ember szemét.

Alkyra

Kíváló sorozat. Meglepően jó történet, érdekes rajzolása s humora azonnal sokak szívébe belopta magát.Véleményem szerint megérdemli a 2nd seasont..sőt szerintem lesz is 2nd season!(a végén a két főmester közötti beszédből kiderül vlm.^^)
Remélem azis ugyanilyen jó lesz mint az első season volt.

10/10

Gregory

Quote from: kelvor on 2007-10-02, 14:51:45
Az a 9000-es beszólás biztos, hogy poén volt, annyira nem oda illett, hogy szinte szúrta az ember szemét.
Kérdés, h kik részéről, a subberek, vagy az animét készítők rakták-e bele? Én nem lepődnék meg egyiken sem.
A mangát olvassa valaki? Ha igen, akkor az történetileg megy ennél tovább is?

LuckyDingo

Quote from: Gregory on 2007-10-02, 18:30:25
Quote from: kelvor on 2007-10-02, 14:51:45
Az a 9000-es beszólás biztos, hogy poén volt, annyira nem oda illett, hogy szinte szúrta az ember szemét.
Kérdés, h kik részéről, a subberek, vagy az animét készítők rakták-e bele? Én nem lepődnék meg egyiken sem.
A mangát olvassa valaki? Ha igen, akkor az történetileg megy ennél tovább is?
Amit megcsináltak eddig angolul, az még itt se tart, ha jól tudom :D

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-02, 18:44:02
Amit megcsináltak eddig angolul, az még itt se tart, ha jól tudom :D
Helyes.Én ezt a felfogást támogatom.Először anie majd manga :P
A sorozat kiváló,isteni,marha jó volt.Nekem a vége finoman szólva nem volt elég.Még annyit se mutattak,hogy Miu még mindig a part másik felén van... legalább még azt mutatták,hogy a haverok oda mennek és egy nagy baráti ölelés.De semmi,inkább egy összefoglaló és egy Miu-san beszólás a végére (ja és az első tanítvány visszatért...).
Na mind1 mindenkinek más az izlése a sorozat 10/10,de a végével nem vagyok kibékülve.Folytatást!!!!!!!!!!!!!!!!!
A mesterek nagyon ott voltak.Azért hófehérke kicsit magabiztos vagy mi...

LuckyDingo

ELvileg amúgy 26 kötetes a manga és már véget ért, de a fordítás még csak a 9.kötetnél tart. Ez éppen a Sieg vs Kenichi és a Honoka megismerkedik Hermittel részeket foglalja magában :)

Nevl

Oga vs. valamelyik "mestert" megnézném azért :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

chilip

elkezdték normális ütemben lefordítani a kenichi mangát, máris van egy olyan rész benne, ami animéből kimaradt :D
<< tess >>

Alkyra


hatake_kakashi

hmm lehet nekem is elkéne kezdenem olvasni a mangát de maga az egész anime hatalmas volt Kenichi nagyon töketlen de nagyon bírom :D

chilip

#234
nos átugorva vagy 30 fejezetet lefordították az első 2 chaptert az animu vége után, kiderült mire gondolt a kensei háború alatt :) mint mindig, OneManga a barátod ;)

ed.: azt valaki meg tudná mondani, hogy a manga befejeződött-e már kenichiből? mert fordításban nagyon elmaradtak azt tudom...

kada

/cast greater threadnecro

Kijött egy OVA.
Ha az volt a cél hogy Kawakami Tomoko munkásságát jobban értékeljem mint eddig, akkor tökéletes siker.
Ha nem...
Miért urusaiurusaiurusai-chan lett Miu új hangja?  ^^" minden második desu-wa után belőlem is majdnem kitört egy-egy waaa.

Ha jól nézem majd még májusban lesz egy következő rész.

LuckyDingo

Quote from: kada on 2012-03-23, 15:43:49
/cast greater threadnecro

Kijött egy OVA.
Ha az volt a cél hogy Kawakami Tomoko munkásságát jobban értékeljem mint eddig, akkor tökéletes siker.
Ha nem...
Miért urusaiurusaiurusai-chan lett Miu új hangja?  ^^" minden második desu-wa után belőlem is majdnem kitört egy-egy waaa.

Ha jól nézem majd még májusban lesz egy következő rész.

Jó volt. És ami tetszett: Shigure tits.. uncensored .. in a way XD Kíváncsi vagyok, hogy az OVA mennyit fed majd le. Bár tippre addig megy majd, [spoiler]amíg Kanou Shou-t legyőzik.[/spoiler]

kada

#237
Quote from: LuckyDingo on 2012-03-23, 16:14:17
Jó volt. És ami tetszett: Shigure tits.. uncensored .. in a way XD
Felmerült bennem hogy OMGSHIGUREHASNIPPLES legyen a témája a postnak, de letettem róla.
Rajzolás néhol meglehetősen érdekes volt, a youfailanatomyforlife fajtából, de "művészi célokból" követték el, úgyhogy gondolom a többséget nem fogja zavarni.

Quote from: LuckyDingo on 2012-03-23, 16:14:17
Kíváncsi vagyok, hogy az OVA mennyit fed majd le. Bár tippre addig megy majd, [spoiler]amíg Kanou Shou-t legyőzik.[/spoiler]
Annyit találtam hogy az N és az N+1. manga mellé csomagolnak egy-egy részt, és ez volt az első. A kettőből. Aztán ki tudja, lehet hogy bujtatott piackutatás.

Kassh

Készül az évad ELVILEG.
A second season was announced on July 24th by Tokyo Movie Shinsha, and it is said to start airing in the beginning for 2014, with around 45 episodes in the second season.
forrás

Bishop

Még egy jó hír! Hajime no Ippo után HSDK is lesz  :whoah: :hopp: