Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

chilip

ennek az animének még nincs topicja ... öreg hiba egy ilyet kihagyni. no mind1

<< AniDB >>

az anime kicsit olyan mint a karate kölyök című amerikai film(ek) (kis gyenge gyerek, nagyok szivatják, elmegy egy Távol-Keleti mesterhez, és még a karate-világbajnokságot is megnyeri törött lábbal  :rotfl:) animés változata paródiában  :D ezért szeretem annyira, jelenleg sztem ez a legjobb, ami megy (a régiken kívül - Bleach, Naruto). Fantasztikus poénok vannak benne :D csak ajánlani tudom, most jött ki a 10. rész.

<< itt >> megtalálható az összes


Alkyra

Nagyon lol! :cool: Jókat röhögök rajta. Ezt nézni fogjuk.^^

kelvor

Jónak tűnik, felírtam a listámra :jee:

Relunx

Amíg nem jön ki új rész a Death Note és Ghost Hunt-ból addig jó lesz nézegetni. (Mint annak idején a Grenadier-rel is tettem, s bevált  :D)

Relunx

Relunx

 :lol: Ez a sorozat tetszik! Már alig várom a 12.dik részt.
Kedvenc Karakterem: Kousaka Shigure - Prodigy of the sword and martial weaponry  :D

Relunx

leaderke

Jó kis anime de nagyon levanak maradva a forditásával  :bruhuhu:  :rotfl:
I'm The Hell Bringer :P

chilip

nekem Kenichi apja meg a huga tetszik :D Come on, Sebastian!!!!!

Relunx

Jaja Az komoly volt, Sebastian!!! Állat az a jelenet...

Relunx

Sancho

Jó kis anime ez! A poénok is tetszenek, a stori nincs agyon bonyolítva de nem is fontos ennél.
Nem mondom, hogy a legjobb, de igy jó ahogy van...
Huh aszem meek aludni kezdem túl bonyolítani a dolgokat... :P

Nevl

Mondjuk, amikor Apachaival gyakorol Kenichi és majdnem belehal lol jelenet... :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

aawww geez de lassúak...már egy jóideje nem jött ki semmi tőlük-.-

Christian

Tényleg csinálhatnák gyorsabban kicsit a subot :S


chilip

#14
Quote from: Alkyra on 2007-03-24, 08:15:28
http://a.scarywater.net/doremi/%5Bumai-Doremi%5D_Kenichi_12_%5BCB7801BF%5D.avi.torrent

Banzaaiii~

váááá, én akartam postolni... nem kéne 3/4 12-ig aludni....

edit: mi köze Koppernikusznak a randihoz? mien emberek oktatnak a dojoban?  :lol: meg újra szerepelt Kenichi családja!!! Banzaaiii~

chilip

#15
<< 13. rész >>

edit: megint egy marha jó rész :D , és ezek után már az OST-t is várom, volt egy két szám most amit nagyon szeretnék a kezeim közé kaparintani...

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-03-27, 09:14:31
<< 13. rész >>

edit: megint egy marha jó rész :D , és ezek után már az OST-t is várom, volt egy két szám most amit nagyon szeretnék a kezeim közé kaparintani...

így csak mégjobban szeretném látni a kövi részt.:) lol. kíváncsi vagyok erre a spec tréningre.:) :whoah:

chilip

kenichinek 2 választási lehetősége van: edzés vagy halál... :D miért nincs SEBASTIAN????

leaderke

Quote from: chilip on 2007-03-27, 20:02:55
kenichinek 2 választási lehetősége van: edzés vagy halál... :D miért nincs SEBASTIAN????
Nyugi majd biztos lesz  :whoah: :jee:
I'm The Hell Bringer :P

LuckyDingo

Wow :D Én is elkezdtem nézni /azaz kivégeztem gyors a 13 részt/ Egész jó kis laza anime ^^ Nekem Takeda lett a favoritom :) De Koetsujit /asszem ez a neve XD/ is komálom :D Kíváncsi vok, hogy a Ragnarok főnökasszonya mennyire jó, hogy annyira félnek tőle :D
A 13as részben azok a világító szemek mikor elhatározák, hogy belehúznak a tréningbe lol :D


Alkyra

ez lol volt.:) a kövi rész rohadt nagy lesz.:) ennél az animénél nem tudom megállni, hogy ne röhögjek.Xd
(pl mikor Sasaki ezt mondja: This is fun!XD...majd meglátjátok, hogy mire.XD)

chilip

ÁÁÁ  :lol: és a köv. részben VISSZATÉR!!!!!! SEBASTIAN~  amikor Shigure fején az egér kis táblákon mutatta run away! majd a főnök elkapta :D ebben a részben minden naggyon dúrva volt...

chilip

Opening 2 torrent - egyébként RAW-ban kinn a 26. rész, már csak egy rész és kinn az egész... ilyenkor sajnálom, hogy nemtok japánul...

Wereus


chilip

http://www.youtube.com/watch?v=wgg4SgpKZCA&mode=related&search=

ez alapján a videó alapján érdekes új szereplőket várhatunk a késöbbiekben  :jee:

LuckyDingo

NEkem a zöld rucisról, a Ma Kensei jutott az eszembe először, de valszeg nem sok köze van hozzá /bár lehet hogy régi tanítvány? :O/
Siessenek a subbolással pretty plz ! O.o

chilip


chilip

38 részes lesz, jippí! de lassan dolgoznak a subberek ...

Bandita ^^

A rawokhoz vki tudna torrentet mutatni? Pls... :P
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."