USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

chilip

meek én is. by the way - még nem voltam az Odeonnál, hogy kell oda eljutni?

Raggie

Nna figyeljetek skacok. Van egy ajánlatom, ami talán jó mindenkinek. (és bocsi, hogy csak így beleormótlankodok a beszélgetésbe :) )

Az Odeon-ban 8-adikától egészen 13-adikáig(azaz mától egészen jövő keddig) végig negyed7-kor játszák a Faun labirintusát. Nemtudom, hogy nektek hogy van a szombati napotok, de nekünk munkanap a BME-n mert a 16-odikát dolgozzuk le(ami szintén péntek) hogy lehessen 15-ikei 4 napos hétvégét tartani. Mit szólnátok ha ezt az elszart szombatot dobnánk fel egy mozizással és nem a holnapot(azaz a pénteket).

Másodlagos indok, hogy persze nekem sem holnap sem jövő kedden nem jó és USTEAM-esekkel szeretnék menni.
Tehát a javaslat mégegyszer: SZOMBAT 18:15 Odeon.

Nna? Mit gondoltok?

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ha noriko és kiku tud még egy napot várni, Nakedape meg összeszedi a pénzt magának és Fazéknak addig :D , akkor semmi akadálya egy gigászi usteam mozizásnak. :cool: Én benne vagyok. De minél előbb foglaljunk helyet akkor.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Holnap délelőtt itthon vagyok, tehát le tudom zsírozni a dolgot telefonon.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

ez a szombat nem hangzik rosszul. valaki foglaljon le marhasok helyet, és a ténylegesen megjelenők, majd átveszik a negyedét  :__devil:

Raggie

#35
Quote from: Fazék on 2007-03-08, 23:34:38
ez a szombat nem hangzik rosszul. valaki foglaljon le marhasok helyet, és a ténylegesen megjelenők, majd átveszik a negyedét  :__devil:
:D
"Aye aye sir! Roger that!"

Egyébként kölcsön is tudok adni max két embernek ha tényleg csak ez az akadálya... :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Próféta

Holnap nem jó, de a szombatnak semmi akadálya!

Fazék

Quote from: Raggie on 2007-03-08, 23:37:18
Quote from: Fazék on 2007-03-08, 23:34:38
ez a szombat nem hangzik rosszul. valaki foglaljon le marhasok helyet, és a ténylegesen megjelenők, majd átveszik a negyedét  :__devil:
:D
"Aye aye sir! Roger that!"

Egyébként kölcsön is tudok adni max két embernek ha tényleg csak ez az akadája... :)
fraaaaaaaaaaanc rövid az eszem, mégse jó. Nakedape 8-ig dolgozik, szóval részünkről kihagyjuk ezt a szombati összejövetelt

Raggie

Mér és kedden nem dolgozik? ???
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

nekem 8, hogy holnap vagy holnapután, arra megyek, ahova többen mennek :D

Ramiz

Na, Próféta még egy érv!!! Noriko, kiku, csatlakozzatok plíííz! :szemuveges:

Quote from: Raggie on 2007-03-08, 23:37:18Egyébként kölcsön is tudok adni max két embernek ha tényleg csak ez az akadája... :)
Aúú... :D avagy: Mi az az "akada"? :__devil:

edit: Fazékék menekülnek ÁÁÁÁÁÁ nem lehet összehozni a csapatot :frown:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Raggie on 2007-03-08, 23:39:57
Mér és kedden nem dolgozik? ???
eltaláltad. se hétfőn, se szerdán, se csütörtökön se pénteken, legalábbis közel sem olyan kötötten mint szombaton és vasárnap :)
szóval hétvégén nem lehet a rohadékra számítani, max késő este, ami mondjuk előnyös, mert talán kevésbé erős világításban kell bámulni a rusnya pofáját, de azért ilyenkor se könnyű megúszni a dolgot.

chilip

Quote from: Fazék on 2007-03-08, 23:44:16
Quote from: Raggie on 2007-03-08, 23:39:57
Mér és kedden nem dolgozik? ???
eltaláltad. se hétfőn, se szerdán, se csütörtökön se pénteken, legalábbis közel sem olyan kötötten mint szombaton és vasárnap :)
szóval hétvégén nem lehet a rohadékra számítani, max késő este, ami mondjuk előnyös, mert talán kevésbé erős világításban kell bámulni a rusnya pofáját, de azért ilyenkor se könnyű megúszni a dolgot.
:lol:

noriko

Quote from: Ramiz on 2007-03-08, 23:41:29
Na, Próféta még egy érv!!! Noriko, kiku, csatlakozzatok plíííz! :szemuveges:
ha még így is áll a szombati terv, nekem is oké! :)
kiku, te mit szólsz hozzá?

(kedd semmiképp, meg az messze is van :p )
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Akkor legyen szombat, az is megfelel.
Failure is the default option

chilip

akkor szombat :D jól fog esni dupla-Fóthi mester után (no offense, master :D )

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-08, 22:59:18
noriko: igen
Nakedape: nem
:)
oké- oké-oké, értem én , asszem igazad is van, csak ne üss kérlek, ne üss :rotfl:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Akkor szombat! :Kiraly: Sorry Fazék & Naked, akkor majd 300-azunk együtt :D Illetve a Faun után ha beülünk valahova beszélgetni kicsit, akkor oda eljöhetnétek... mi meg spoilerezünk bőszen :__devil: :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

hogy lehet eljutni az Odeonba?

Próféta

Quote from: chilip on 2007-03-09, 00:32:27
hogy lehet eljutni az Odeonba?
http://www.odeon.hu/img/tekamap_3.jpg
A Jászai Mari téri villamos/trolicentrumból a Pozsonyi úton (vagy még inkább a Hollán Ernőn) elindulsz, aztán mindjárt ott is van, ahol a 79-es/76-os troli végáll.

Raggie

#50
Akkor holnap délelőtt foglalom a jegyeket.
Eddig benne van a kosárban:
-Ramiz
-Próféta
-chilip
-noriko
-kikuchiyo

-és én
Ez ha jól számoltam akkor 6 emberke... nem is rossz! :D :lazza:

Fazék+Nakedape: sajnálom hogy nem jó nektek... jó lett volna ha ti is jöttök. Mindegy majd legközelebb. ;)

EDIT: most nézem csak hogy újra van ignore a fórumon! Ráadásul nem is akár hogy... külön gomb a név alatt közvetlenül! :cool: :whoah: már tolom is a listát keményen! :muhahah:  :__devil: (just kiddin' ^^)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

Quote from: Próféta on 2007-03-09, 00:46:27
Quote from: chilip on 2007-03-09, 00:32:27
hogy lehet eljutni az Odeonba?
http://www.odeon.hu/img/tekamap_3.jpg
A Jászai Mari téri villamos/trolicentrumból a Pozsonyi úton (vagy még inkább a Hollán Ernőn) elindulsz, aztán mindjárt ott is van, ahol a 79-es/76-os troli végáll.

egyszerűbb 4,6os villamossal :D Kőbányai vagyok, köcce a térképet.

Fate



Váá, lemaradtam, vagy még jelentkezhetek??
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Raggie

Quote from: Fate on 2007-03-09, 10:52:32


Váá, lemaradtam, vagy még jelentkezhetek??
Jelentkezhetsz. Akkor foglalok neked is! ;) De szerencséd van, mert pont most néztem fök utoljára mielőtt foglalok csak a biztonság kedvéért... :D
(az már 7 ember... :cool: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nakedape

#54
mivel én is nagyon mennék már a társasággal, lehetne kérni h a 300 akkor ne hétvége (félkilenc előtt legalábbis) essen majd? hamár faun nem jön össze?
van érvem is: lécci-lécci-lécci!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

majd Raggie csinál egy kartonlapra egy USTEAMes LOGO-t és azzal vár majd minket... :D 17:15-kor jó lesz a tali a mozi elött?

Fate

Quote from: Raggie on 2007-03-09, 11:12:10
Quote from: Fate on 2007-03-09, 10:52:32


Váá, lemaradtam, vagy még jelentkezhetek??
Jelentkezhetsz. Akkor foglalok neked is! ;) De szerencséd van, mert pont most néztem fök utoljára mielőtt foglalok csak a biztonság kedvéért... :D
(az már 7 ember... :cool: )

Köcke
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

chilip

mikor, hol lesz a találkozó????

Kvikveg

18:15. Szombat. Az meg jo is lenne, kar, hogy a film nem erdekel...  :comp:
A kiralyno viszont igen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Quote from: Kvikveg on 2007-03-09, 23:16:05
18:15. Szombat. Az meg jo is lenne, kar, hogy a film nem erdekel...  :comp:
A kiralynő viszont igen.

engem meg pont az nem...  :hehe:

17:15-kor jó lesz a tali a mozi elött?