USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

Raggie

#60
chilip+mindenki: Megvannak a jegyek! 18:15-kor kezdődik a mozi és fél órával a kezdés előtt át kell venni a jegyeket. Tehát 17:30-kor a mozi előtt találkozunk és akkor kényelmesen lesz időnk egy sörre vagy valami... :D :lazza:

kvikveg: 1:WTF hogy nem érdekel a film??
2: WTF királynő??
o.O
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

#61
Nem keltette fel az erdeklodesemet. Ennyi. Egy kepet lattam egy kislannyal es egy jol elmaszkirozott szarvas emberkevel, es egyszeruen nem birt erdekelni.

A kiralyno az angol kiralyi udvarban tortentek Diana halalakor, azt sem tudom milyen, de valamiert arra szivesebben mennek.
http://www.imdb.com/title/tt0436697/

Van ilyen. :)

Most elolvastam a faunhoz az elozetest. Kicsit erdekel. Ha szereztek jegyet, talan meg el is tudok jonni.
Gyozzetek meg pls. Nem akarok ma is estig bentmaradni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Nemtom, hogy van-e jegy, de sztem mindenképpen érdemes megnézni. Viszont nem akarom ajánlgatni nagyon, mert ha meg most csak emiatt jössz el megnézni és télleg nem fog tetszeni(amire azért a postod láttán látok esélyt), akkor meg nekem is szar lenne! :)

Jaaa! Így már tudom mi a királynő! Csak hirtelen nem tudtam mire asszociálni... :D
Btw engem meg pont ez nem érdekel annyira! :rolleyes: :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Áááá, most mar teljesen elbizonytalanodtam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: Raggie on 2007-03-10, 01:32:59
Tehát 17:30-kor a mozi előtt találkozunk
whoops... tudtam én, hogy rossz a rövidtávú memóriám... Teljesen háromnegyed rémlett. Akkor bocs, hogy késtem!  :redface:

És hogy valamit érdemben is írjak:

300 március 22.-től lesz a mozikban.

(de az engem már nem érint, úgyhogy innentől over and out!)
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: noriko on 2007-03-10, 23:44:55300 március 22.-től lesz a mozikban.
topic 2. hozzászólása :D

véleményeket meg tessék szépen beszórni a megfelelő topic-ba, mert kíváncsi vagyok :)

noriko

#66
Quote from: Fazék on 2007-03-10, 23:49:49
topic 2. hozzászólása :D
oké, de így legalább nem kellett visszaolvasni :P


ui: véleményírás majd jön, de előtt még aludnom kell rá egyet :)
"I wish I could, but I don't want to."

chilip

nos a mozizás jó volt nagyon, mind a film, mind a társaság :D várom már a következőt.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Most akkor a 300-al mi lesz?? ???
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie on 2007-03-17, 12:22:32
Most akkor a 300-al mi lesz?? ???
Megadom, amint pénzhez jutok! Nem kell mindenhol felhozni!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-03-17, 12:55:23
Quote from: Raggie on 2007-03-17, 12:22:32
Most akkor a 300-al mi lesz?? ???
Megadom, amint pénzhez jutok! Nem kell mindenhol felhozni!!!
:lol:

Nakedape

Quote from: Raggie on 2007-03-17, 12:22:32
Most akkor a 300-al mi lesz?? ???

hátő még van időnk legelőb itt lesz:
PALACE LURDY HÁZ  (1092 Budapest, Mester utca és Könyves Kálmán körút sarok , tel: 1/999-6161)
Szerda (március 21.)       0:00   
hmmm? :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2007-03-17, 14:30:27
Quote from: Raggie on 2007-03-17, 12:22:32
Most akkor a 300-al mi lesz?? ???

hátő még van időnk legelőb itt lesz:
PALACE LURDY HÁZ  (1092 Budapest, Mester utca és Könyves Kálmán körút sarok , tel: 1/999-6161)
Szerda (március 21.)       0:00   
hmmm? :D
Én benne vagyok. :D

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-03-17, 14:33:13
Quote from: Nakedape on 2007-03-17, 14:30:27
Quote from: Raggie on 2007-03-17, 12:22:32
Most akkor a 300-al mi lesz?? ???

hátő még van időnk legelőb itt lesz:
PALACE LURDY HÁZ  (1092 Budapest, Mester utca és Könyves Kálmán körút sarok , tel: 1/999-6161)
Szerda (március 21.)       0:00   
hmmm? :D
Én benne vagyok. :D

"The Doc is IN!!"  :muhahah: :whoah: azaz nekem is jó :haha:

kikuchiyo

Végül is, miért ne. Úgysem voltam még éjféli vetítésen.
Failure is the default option

Zsiga

Közben rájöttem hogy nekem mégse jó, másnap reggel 8-tól beszámolózom gyepgazdálkodásból, és még kipihenten se tudom megkülönböztetni azt a sok tetves fűmagot egymástól...

chilip

lehet el tudok menni, de nem haragudnék meg ám, ha másik időpontot választanánk...

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-03-17, 16:38:54
Közben rájöttem hogy nekem mégse jó, másnap reggel 8-tól beszámolózom gyepgazdálkodásból, és még kipihenten se tudom megkülönböztetni azt a sok tetves fűmagot egymástól...
Pedig tanuld meg szepen, pl locsolhatatlan k nagy telek fuvezesenel milyen jol jon ha megkerdezheted a profikat, mert tudsz rola, hogy a Golf fukevereken tul is van elet.
Amugy meg neked szurkolok.
300bol en csak valami harci jelenetet lattam, ahogy lassitott felvetelben, agyonszurozott kepen egyvalaki irtotta az ellent, akiknek froccsent a vere. Ezenkivul mirol szol?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

Nakedape

nekem is jó ám máskor!! csak ekkor adják először, de akár lehet, 7végén csak 9 után lenne jó:) péntek-csüt bármikor, a többi messze van:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Kvikveg on 2007-03-17, 17:30:12
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-17, 17:26:11
Kb. erről szól.
:)
Na akkor ez nem nekem valo.

Nem egy valaki írtja az ellent, hanem 300-an. Amúgy stimmel. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

sztem erre a premiervetítésre már nehezen kapnánk normális helyet, már egy ideje él az előfoglalási lehetőség... továbbá nekem hétközben munka, szóval nem szívesen megyek 10 óra utáni kezdésre...
nekem bármelyik nap jó kivétel a hétfő és a szerda és még azok amelyek nem jók.

chilip

mi lenne ha hétvégén mennénk, mondjuk egy 9-fél 10-es vetítésre, akkor még mindenki haza tudna menni az uccsó metró elött

Fazék

Quote from: chilip on 2007-03-17, 18:38:16
mi lenne ha hétvégén mennénk, mondjuk egy 9-fél 10-es vetítésre, akkor még mindenki haza tudna menni az uccsó metró elött
hétvégén a legdrágább a jegy, általában 1090 Ft. ha lehet akkor inkább mennék akciós napon max 890-ért.
nem is tudom minek írok ide, úgyis annyi igényem van, hogy képtelenség úgy megszervezni, hogy jó legyen másnak rajtam kívül, inkább ne számítsatok rám mozizáshoz :)

chilip

Quote from: Fazék on 2007-03-17, 18:40:42
Quote from: chilip on 2007-03-17, 18:38:16
mi lenne ha hétvégén mennénk, mondjuk egy 9-fél 10-es vetítésre, akkor még mindenki haza tudna menni az uccsó metró elött
hétvégén a legdrágább a jegy, általában 1090 Ft. ha lehet akkor inkább mennék akciós napon max 890-ért.
nem is tudom minek írok ide, úgyis annyi igényem van, hogy képtelenség úgy megszervezni, hogy jó legyen másnak rajtam kívül, inkább ne számítsatok rám mozizáshoz :)

most szaros 200 Ft-ért elmennél inkább nélkülünk?  :confused:

Fazék

Quote from: chilip on 2007-03-17, 19:40:19most szaros 200 Ft-ért elmennél inkább nélkülünk?  :confused:
habozás nélkül :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-03-17, 20:33:38
Quote from: chilip on 2007-03-17, 19:40:19most szaros 200 Ft-ért elmennél inkább nélkülünk?  :confused:
habozás nélkül :)
Ha ezen múlik szerintem összedobjuk neked azt a 200Ft-ot. :D (Egyébként most hogy elkezdtem számolgatni mennyibe is lesz nekem ez a motor meg a hozzá kapcsolódó egyéb költségek, hát megértelek... :))

chilip

Quote from: Fazék on 2007-03-17, 20:33:38
Quote from: chilip on 2007-03-17, 19:40:19most szaros 200 Ft-ért elmennél inkább nélkülünk?  :confused:
habozás nélkül :)

szívtelen dög  :D no offense