Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Xzone on 2009-02-03, 01:43:15
Quote from: SaiyaGin on 2009-02-02, 23:07:26
Regios 03:
hard/psytrance betétek a fightok alatt
Erről eddig miért nem szólt senki? (Vagy ha szólt, miért nem vettem észre?) Dl started.

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2009-02-03, 01:43:15
Én már láttam a 4. részt is, talán itt már kevesebb az időbeli ugrálás (de cserébe iszonyatos akcentusú angollal beszélnek a múltbeli(?) részben). A karakterdizájn/nevek nem zavarnak, a Code Geass után nem nehéz megszokni, lol. Viszont a hard/psytrance betétek a fightok alatt még mindig nem a kedvenceim.

Jaaaaa, hogy azok a jelenetek a múltban játszódtak, nem pedig a jelenben, valahol máshol?  :gyagya:

Nekem tetszenek a háttérzenék.

-miki: azér' nem szóltam, mer' nem tudtam, hogy hívják a stílust. (Ha jobban belegondolok, még életemben nem hallottam a psytrance irányzatról, bár ez persze már erősen off.)

minuszmiki

Np, lényeg, hogy már tudok róla. :)

SaiyaGin

Druaga 03: még mindig ugyanolyan középszerű, mint amilyen az első sorozat nagyrésze volt.

Hetalia 01: érdekes volt, bár nem győzött meg, pláne, hogy elég ratyi minőségű netrip. Úgy látom, hogy a  TT-n már a 2. rész is fent van.

Member

Pár perce olvastam el a Kurokami sztoriját, végiggondoltam, hogy mik is futnak most kb., és egek... Ezek a japók tényleg klónoznak, csak ügyesen csinálják.

SaiyaGin

Hetalia 02: túl rövid ahhoz, hogy kellően élvezhessem, lehet, hogy inkább várok pár hetet, amíg összegyűlik több új rész.

Kemono no Souja Erin 02: úgy érzem, hogy ez a sorozat inkább a fiatalabb korosztályt célozza meg, de azért nem rossz. A grafikai megoldások továbbra is tetszenek.

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-02-01, 15:36:57
új INDEX OP tetszik :) végre lezárták a fillert, most jön a biri-biri randi :) az volt a mangában? meg a rész is egész jó volt csak ne MAGYARÁZNÁNAK ENNYIT!!!!! MÉG HARC ALATT IS BE NEM ÁLLT A SZÁJA A CSAJNAK!!!! MIÉRT POFÁZIK ENNYIT????

Télleg jó az új op.. a rész meg .. hát jobb volt, mint az eddigi felhozatal XDDD Misha csöppet királyul nézett ki XDD Kár hogy nem lett komolyabb harc belőle.. mondjuk valszeg nem Kanzaki nyerte volna :D

Cobra

Én is csatlakozom, Index ep17-hez. Jó OP, jó rész. Aztán hogy ezután mit kapunk, az megint más téma.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

A rész sztem hozta a szokásos színvonalat, de a kövi részben biribiri randi lesz. :D  Egy ilyenbe csak nem próbálnak értelmet, misztikumot, vagy bármi más bonyolult dolgot erőltetni, úgyse menne nekik, ahogy eddig se. :D Reméljük egy könnyed kis rész lesz, akkor még jó is kisülhet belőle. :)
[reserved]

Member

Új OPt megnéztem jútúbon, szerintem a régi jobban eltalált. Főleg, mert amik ott újdonságként hatottak, a 2. OPben szintén ellőve már nem okoztak ejakulációt.

balu01

Quote from: NLZ on 2009-02-04, 16:44:22
A rész sztem hozta a szokásos színvonalat...
És milyen lenne ez a színvonal?

NLZ

[reserved]

bimanc

Slayers Evo 04:



De most komolyan, remélem ez volt az utolsó halemberes epizód, annak ellenére, hogy végülis jó volt. Következő részben meg már jön Xel.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Mindíg is shortot hordott a szoknyája alatt :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

INDEX11: Mi ez a seggbetolt baromság?! :falba: :falba:

motifator

Toradora 17
Igen, kicsit lemaradtam, mostanában talán túl sok volt a wow  ^^"
De a lényeg, hogy megintcsak nagyon jó rész volt. Valahogy sokkal őrültebbnek tűnt ez a rész a szokásosnál, mindenki 100szor furcsábban viselkedett, mint szokott, de tetszett a dolog. Taiga meg über-aranyos volt ebben a részben. Az álomjelenetről inkább nem is beszélnék, így is alig állt el az orrvérzésem :D De a nagykabát is nagyon jól áll Taigának, örülök, hogy eljött a tél :)
Minorit mos szivatják egy kicsit a sztori miatt kötelező emózással, sajnálom érte, sokkal jobban áll neki a szokásos über-genki hozzáállás. De úgy érzem, hogy jól ki fogják hozni a dolgot.

Ehm, azt említettem már, hogy Taiga extrém aranyos volt ebben az epizódban? :D

Nem hiába:
Thou shalt love the Taiga thy god, with all thine heart, and with all thy soul, and with all thy might.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

balu01

Quote from: Member on 2009-02-05, 22:04:40
INDEX11: Mi ez a seggbetolt baromság?! :falba: :falba:
Csak megnézem már az Indexet, ha már ilyen jó véleményeket olvasok róla  :D

Darkstar

Quote from: Member on 2009-02-05, 22:04:40
INDEX11: Mi ez a seggbetolt baromság?! :falba: :falba:
<insert random image macro here>
Mi a baj vele?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Az, hogy cseppet sem dob fel Biribiri emózása és a fősrác idétlen biztató szövegei. :) Meg hogy az író egymásra hányja a fondorlatait, ahelyett, hogy kevesebből kihozna vmi értelmeset. De majd később bővebben. :)

chilip

mind tudjuk hogy a készítő be van tépve :D nem kell ezen csodálkozni

NLZ

Oké, hogy be vannak tépve, de legalább valami jót alkotnának.
[reserved]

Alkyra

A sorozatból eddig csak a biribiri rész volt türhető, de ez az Angel Fall rész....hát az valami szánalom." Véletlenül ide-oda raktam  dolgokat s hopp a világot tönkretevő varázslatot aktivizáltam." :falba: :lame:

Nagyon remélem, hogy a következő részek jobbak lesznek.

chilip

angel's fall filler volt... ^^" nem értem minek, lehet naruto óta divat...

Alkyra

Quote from: chilip on 2009-02-06, 02:28:08
angel's fall filler volt... ^^" nem értem minek, lehet naruto óta divat...

Az még nem mentesíti attól, hogy ennyire szar legyen. Tény a fillerek szinte mindig ócskák, de azért van egy határ ami alá nem kéne süllyedni...Az egyetlen dolog ami megnevetettet az az volt mikor a főhős "megmentette" Index "szüzességét".

Xzone

#1496
Quote from: Alkyra on 2009-02-06, 10:40:08
Quote from: chilip on 2009-02-06, 02:28:08
angel's fall filler volt... ^^" nem értem minek, lehet naruto óta divat...

Az még nem mentesíti attól, hogy ennyire szar legyen. Tény a fillerek szinte mindig ócskák, de azért van egy határ ami alá nem kéne süllyedni...Az egyetlen dolog ami megnevetettet az az volt mikor a főhős "megmentette" Index "szüzességét".

Nekem a "land of the tsundere" poén tetszett :)

Edit:
El sem hiszem... a 18. rész volt!

chilip

Toradora 18 - fuck you midori ;_; emo-bitch just die already, remélem Ami end lesz bár taiga end sokkal valószínűbb ;_;

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2009-02-06, 14:19:30
Toradora 18 - fuck you midori ;_; emo-bitch just die already, remélem Ami end lesz bár taiga end sokkal valószínűbb ;_;

midori? fail harder fagg0t.

u.i.: még nem láttam a részt. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

INDEX 18, amilyen fos volt az előző rész, ez olyan jó volt (bár lehet csak az előző volt olyan szar hogy utána bármi sokkal jobb :D ), mindenesetre tetszett