Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Heike Monogatari 1-7: nem lenne ez rossz, ha nem ilyen nyaktörő sebességgel rohanna a történet.

Cloud

Ousama Ranking

Alig pár rész ment le, de a stílusával, a történetével, és természetesen főszereplőjével a szezon, ha nem az elmúlt évek legjobbja számomra.  :redface:

SaiyaGin

Paripi Koumei 1-6: a három királyság korának stratégája/hadvezére halálakor azt kívánja, hogy ha újjászülethet, akkor szeretne egy békés korban újjászületni - és bumm, máris napjaink Tokiójában találja magát, annak is egy bulinegyedében. Az egyik bárba betérvén Koumeit magával ragadja egy fiatal énekesnő, Eiko, hangja, és elhatározza, hogy új életét a lány sikeressé tételének fogja szentelni.

Az eddigi hat rész egyik kicsit komolyabb volt annál, amire az első rész (és az opening) alapján számítottam (egy kissé elborult vígjátékot vártam), de így sem panaszkodhatok. Koumei és Eiko könnyen megkedvelhető karakterek, és a zene is jó.



SaiyaGin

Az elmúlt két szezonból mit néztetek, mivel érdemes próbát tenni?

blackronin

"Bastard (2022)", 1-24. rész
Sokáig halogattam a Berserk mellett a másik nagy dark fantasy megnézését, de örülök, hogy megvártam a Netflix-es változat első szezonját, ami 24 részt tartalmaz.

Számomra a sorozat simán egy 9.5/10.
Szép animáció, könnyen élvezhető történet (ami azért tartalmaz misztikumot is bőven), remek szinkronhangok, fantasztikus karakterek, király harcok és felejthetetlen hangulat.
Áradozhatnák bővebben is róla, de szerintem csak simán nézze meg mindenki.  :P

Szerencsére a sorozatban van még alapanyag bőven (bár tudom, hogy még nincs elvileg befejezve), reméljük a siker garantálja a teljes történet adaptációját a mostani stúdió által.

Elvileg ebben az évben jön a második szezon első fele, így a türelem most előnyömre vált, hiszen nem kell annyit várni a folytatásra, ami nagyon várós számomra!  :whoah:

SaiyaGin

Quote from: blackronin on 2023-01-21, 16:20:28"Bastard (2022)", 1-24. rész
Sokáig halogattam a Berserk mellett a másik nagy dark fantasy megnézését, de örülök, hogy megvártam a Netflix-es változat első szezonját, ami 24 részt tartalmaz.

Számomra a sorozat simán egy 9.5/10.
Szép animáció, könnyen élvezhető történet (ami azért tartalmaz misztikumot is bőven), remek szinkronhangok, fantasztikus karakterek, király harcok és felejthetetlen hangulat.
Áradozhatnák bővebben is róla, de szerintem csak simán nézze meg mindenki.  :P

Szerencsére a sorozatban van még alapanyag bőven (bár tudom, hogy még nincs elvileg befejezve), reméljük a siker garantálja a teljes történet adaptációját a mostani stúdió által.

Elvileg ebben az évben jön a második szezon első fele, így a türelem most előnyömre vált, hiszen nem kell annyit várni a folytatásra, ami nagyon várós számomra!  :whoah:


Köszi! Ezt már amúgy is tervbe vettem, a véleményed csak megerősített arról, hogy megnézzem (az eredeti Bastard eddig még kimaradt az életemből, de az új előtt azt is pótolom majd).