Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Hm végre van Trapeze 7. Nagyon megragadtak az OCD-s eseteknél. De attól fasza volt ez a yakuzás..XD

Dreamcleaver

Ezt a 11eyes-t érdemes folytatni, ha az első 5 rész alapján nem jött be? A főszereplő csávó normális jellemén kívül gyak semmi sem fogott meg a sorozatban. A klisés karakterekről lerí, hogy valami erogame átirat a cucc. A fekete glóriás gombaszörnyek levagdosása sem keltette fel az érdeklődésemet túlságosan, ahogy a "Lány-ban kristály" sem. Ráadásul még ecchi-nek is szar. Szal a sztoriban lesz valami epic fordulat később, vagy ha eddig nem jött be ezután sem fog?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

nope, nyugodtan hagyd ki

Darkstar

Soraoto 9

Ez a rész is jó volt, az előző után kicsit lightosabb, és nem hagyták ki azt a részt, amiről reméltem, hogy nem fogják kihagyni.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-01, 12:00:10
Hm végre van Trapeze 7. Nagyon megragadtak az OCD-s eseteknél. De attól fasza volt ez a yakuzás..XD
Mivel elég gyakoriak, és sajna a mániás depresszió meg a skizofrénia gyógyszeresen kezelhető és kész. De legalább az egyik diagnosztizálását megnézném, az megérne egy külön misét. :/

Alkyra

Kimi no Todoke:

Épp találtam egy 4chan-os beszólást ami egész ötletes leírja, hogy mit gondolok erről az egészről:

QuoteSawako: Sparkles & Bubbles
Kurumi: Flowers & Sunshine
Kazehaya: Glow & Pentagons
Cookie-kun: BLAZING BATTLE AURA OF GLORY

SaiyaGin

KnT 9: rendben van, hogy kulturális különbségek, meg minden, de azért mégis :_piszka:, hogy ennyit szenvednek egymás személynevén való szólításával.

LuckyDingo

Nyan koi 10 gyors kijött most. Érdekes volt... azon röhögtem, hogy Akarinak Pocky kell a varázserőhöz XD
Kíváncsi vagyok, hogy a következő részben lesz-e valami, ami már a végére utal. Bár a mostani vége már valami ilyesmi volt.

SaiyaGin


Zen

11 Eyes-t csak nekem esik nehezemre komolyan venni mostanra?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-12-04, 23:36:20
11 Eyes-t csak nekem esik nehezemre komolyan venni mostanra?
Vette ezt valaha komolyan bárki is?

chilip

Quote from: Zen on 2009-12-04, 23:36:20
11 Eyes-t csak nekem esik nehezemre komolyan venni mostanra?

nope, nagy faszság az egész. Asriel ED miatt nézem többnyire végig a részeket, meg kurva sok szabadidőm van :D

SaiyaGin

Bantorra 09.
No, most dobtam a sorozatot. Jött még egy rakás új szereplő, és a következő héten egy új sztori indul.

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-04, 23:38:18
Quote from: Zen on 2009-12-04, 23:36:20
11 Eyes-t csak nekem esik nehezemre komolyan venni mostanra?
Vette ezt valaha komolyan bárki is?
Első 1-2 részt még lehetett.
BTW, a magyar vonatkozás okára fény derült már? Drasuvania=M.o.? Vagy az Aeonos lovag akar magyar lenni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Nos igen, elég 'cheesy' volt a legutóbbi rész, de ettől függetlenül szerintem még mindig nagyon szórakoztató. Legjobb lenne, ha egyben tudnám megnézni az egészet (FMA: Brotherhoodra ez méginkább igaz.)

Xzone

Quote from: Zen on 2009-10-24, 23:16:10
[spoiler]Sry, nem gonosz. :D
Csak rosszul sül el a terve.[/spoiler]

Most hogy belegondolok, ez azért elég nagy spoiler volt :)

LuckyDingo

Bantorra 10. heh :D Új szereplők, új halálok... mondjuk nem baj. Legalább nem mindent túlélő szereplők vannak. De még időnk sem nagyon van megkedvelni őket.. mondjuk lehet, hogy nem is az a cél. Mindegy, Noloty még mindig aranyos :D A nyanya meg imba állat...

Zen

Quote from: Xzone on 2009-12-05, 04:06:27
Quote from: Zen on 2009-10-24, 23:16:10
[spoiler]Sry, nem gonosz. :D
Csak rosszul sül el a terve.[/spoiler]
Most hogy belegondolok, ez azért elég nagy spoiler volt :)
Ja, csak nem a karakterre nézve. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-05, 04:15:04
Bantorra 10. heh :D Új szereplők, új halálok... mondjuk nem baj. Legalább nem mindent túlélő szereplők vannak. De még időnk sem nagyon van megkedvelni őket.. mondjuk lehet, hogy nem is az a cél. Mindegy, Noloty még mindig aranyos :D A nyanya meg imba állat...

Majd ha egyszer nem ez lesz egy részben, szólj.  :P

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2009-12-05, 10:05:13
Quote from: LuckyDingo on 2009-12-05, 04:15:04
Bantorra 10. heh :D Új szereplők, új halálok... mondjuk nem baj. Legalább nem mindent túlélő szereplők vannak. De még időnk sem nagyon van megkedvelni őket.. mondjuk lehet, hogy nem is az a cél. Mindegy, Noloty még mindig aranyos :D A nyanya meg imba állat...

Majd ha egyszer nem ez lesz egy részben, szólj.  :P
Ok, bár engem nem zavar, hogy ez van XD Amíg Hamy /lol/ meg Noloty vannak, addig nézem :D

chilip

hát sacred blacksmith manga került fel onemangára és "kicsit" más mint az anime.... 1. chapterben ölt már embert cecily és nem lett tőle szívbajos....

Bicskei

Quote from: chilip on 2009-12-05, 14:09:26
hát sacred blacksmith manga került fel onemangára és "kicsit" más mint az anime.... 1. chapterben ölt már embert cecily és nem lett tőle szívbajos....
belenézős az is ez alapján....
Ultras liberi

Zen

#2332
Quote from: chilip on 2009-12-05, 14:09:26
hát sacred blacksmith manga került fel onemangára és "kicsit" más mint az anime.... 1. chapterben ölt már embert cecily és nem lett tőle szívbajos....
Lassú vagy kisfiam. :P
Enyhén Blood Knight a csaj. :D
http://cxcblog.wordpress.com/category/the-sacred-blacksmith/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Railgun 10: 1x1=1. Kb. ennyire kiszámítható. Remélem, gyorsan lezárják.

NLZ

Előzetes alapján a köv rész is hasonló lesz.
[reserved]

Member

Annak "yeah, start the DBZ Bossfight" szaga van.

NLZ

Mmint úgy értettem, hogy az is kiszámítható. :D
[reserved]

Member

Én is. Leírtam, hogy mit számítottam ki. :)

SaiyaGin

A Sacred BS végre beindult. :lazza: (Kár, hogy 9 rész kellett hozzá. ::))

Kassh

Nyan Koi 10:
ez most így wat?:D