Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Draconire

Nah akkor most fussunk neki mégegyszer:
Hogy is van ez a félig ember-félig yoma dolog?

Eberinu

Hát ez a rész azt hozta amit vártam^^ Teresa a kedvencem, sztem a legjobb az összes Claymore között, mivel ő alapból táp a yoma erő használata nélkül is. És kiderült hogy Clarenek zöld a szeme :) Amúgy ez a yoma-ember dolog. Van egy szabály, hogy ha Claymore embert öl és az a szervezet tudomására jut, akkor automatikusan rájuk küldenek más Claymoreokat,hogy vadásszák le. Persze dolgok függvénye hogy milyen Claymoreokat küldenek rá (ez később derül ki).Mint kiderült Teresa vette magához Claret. Sztem már lehet sejteni mi lesz a kimenetel,de nem mondok semmit, lehet találgatni.

LuckyDingo

Ismét jó kis rész :D tetszett nagyon.. És ha jól látom, ezen azért nem futnak át nagyon gyorsan 3-4 rész lesz a Teresa Arc :D ha több lenne mégjobb lenne :D
És most már megtapasztalhattuk, hogy Teresa tökéletes mellei, milyen gusztustalanok a meleg bandita férfiaknak XDDD /jó lenne tudni mitől okádták el magukat majnem : )/

Manitu

Ez jó rész volt. Nem volt benne az az idegesítő kölyök :D


Dreamcleaver

#185
Quote from: Gmer on 2007-05-02, 20:52:33
Nah akkor most fussunk neki mégegyszer:
Hogy is van ez a félig ember-félig yoma dolog?

Az eddigiek alapján én azt mondanám, hogy a Claymore-k nem a véletlen művei, hanem valami titkos szervezet állítja őket elő emberi lány gyermekekből.

Viszont a procedúrára kíváncsi lennék, talán...

1. Imprison human underage girl.
2. Capture Yoma.
3. RAEP (big sword involved?)
4. ?
5. Profit.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Részben igaz amit Dream feltételez, de az még odébb van hogy miért pont belőlük. A procedúra viszont nagyon nem ez lesz  :ejnye:Hát sztem egyértelmű a második és e rész alapján,hogy valami nem guszti van ott a mellkasukon (kizárásos alapon azon a területen, mivel a második részben Clare hátulról meztelen is volt már :D )

Calintz

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-03, 02:07:19
Ismét jó kis rész :D tetszett nagyon.. És ha jól látom, ezen azért nem futnak át nagyon gyorsan 3-4 rész lesz a Teresa Arc :D ha több lenne mégjobb lenne :D
És most már megtapasztalhattuk, hogy Teresa tökéletes mellei, milyen gusztustalanok a meleg bandita férfiaknak XDDD /jó lenne tudni mitől okádták el magukat majnem : )/

Én most kezdtem el a sorozatot tegnap, de végülis tetszik...érdekes a történet...igy egy rész utánXD
Egyébként még nem tudom mi történt, de volt egy másik anime(game) amiben volt egy hasonló jelenet, és ott nem lehetet megtudni, hogy mi volt ez a rejtély...remélem itt majd meglehet...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-03, 03:26:31
Az eddigiek alapján én azt mondanám, hogy a Claymore-k nem a véletlen művei, hanem valami titkos szervezet állítja őket elő emberi lány gyermekekből.

Viszont a procedúrára kíváncsi lennék, talán...

1. Imprison human underage girl.
2. Capture Yoma.
3. RAEP (big sword involved?)
4. ?
5. Profit.
AniDB-n írnak erről a leírásban, nem sokat, de pár dolog kiderül...

Gregory

#189
[spoiler=fanart]Hümm...[/spoiler]

minuszmiki

Na, ez nagyon jó rész volt, nem volt benne semmi, ami zavart volna, a bosszantó gyereket is kihagyták belőle. :jee: Teresa tényleg táp, jó karakter, tetszik. Remélem a következő részek is hasonlóak lesznek.

Venom

Mivel úgy tűnik, hogy az összes Claymore szőke, ezért szeretném felvetni azt az ötletet, miszerint a gonosz Hidrogén Konszern áll mögöttük, kiknek célja, hogy az egészen világon mindenki hidrogénszőke legyen. (Plusz egy új eljárással már a szemet is hidrogénezik, szép ezüst színű lesz.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Eberinu

Quote from: Gregory on 2007-05-03, 14:32:32
Hümm...
Kár hogy Clare számozása lemaradt (ha az ott tényleg Clare)

Gregory

Azt előre le szeretném szögezni, h fogalmam sincs a képen szereplők nevéről, kilétükről[kivéve Claire-t], és eddig azt se tudtam, h van számuk O.o
Csak egy képet találtam, nekem tetszett, gondoltam belinkelem

Eberinu

pedig a karakterek közül kb. kettő felel meg nagyjából létező claymoreoknak..a számuk ott van a képük alatt.

Rage

Oh yeah, most már tudom még pár claymore nevét! :wtf:
De my bad, korrektül spoilerezve volt, egy szavam sem lehet.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Eberinu

nincsenek is ott nevek, csak a számuk, abból meg nem jössz rá semmire

Rage

[spoiler=o rly?]Helen, Deneu (?), Koma, Claire, Miria, Cynthia, Tabasa (vagy Tapasa).[/spoiler]
Ezek nem nevek? Nekem annak tűnnek...
痛みを感じる方向に、出口がある!

Eberinu

KÉpes voltál leforditani azt az írást? XDDD Hát akkor tényleg magadra vess...minek vetted rá a fáradtságot egyáltalán?

Rage

#199
Elég jól olvasok japánul, ezeken a neveken pedig nem kellett lefordítani semmit.
De ne offoljunk, mert fenékbe leszünk billentve. :ejnye:

A témához kapcsolódóan: remélem, normálisan meg lesz magyarázva, hogy ezek után Claire-ből miért lett az, aki. Továbbá jó lenne, ha folytatódnának a Lucky-mentes részek, ez az epizód még tetszett is. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Eberinu

Jó neked. Ebből pár név rémlik.De a rajzok valami nagyon nem jók róluk,ha az őket akarja ábrázoni.

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-05-03, 22:18:42
Jó neked. Ebből pár név rémlik.De a rajzok valami nagyon nem jók róluk,ha az őket akarja ábrázoni.
Lehet, mert kidolgozottabbak, mint a manga, vagy már pár fejezettel előrébb jár nálad a rajzoló ;)

Eberinu

Hát ez a rajzoló akkor nagyon vissza fele fejlődik :D

Gregory

Ez egy fanart, nem pedig official pic.
[megj.: az /a/ véleménye szerint jobban sikerült mint maguk az official képek]

Eberinu

#204
Hát én ebben nem értek egyet,de ezt sztem már tudni ^^ Így elveszti a komolyságát sztem. Amúgy még tényleg egy két rész és kap egy nagy löketet a dolog, vagyis pörgösebb lesz.

Eberinu

#205
Miranu olvastad már? ^^ vol8? [spoiler=manga]Hát most olvastam a vol.8at , kurrva jó! Galatea képessége álllat! De ez a Riful abyssal one valami állat...[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-05-07, 22:29:33
Miranu olvastad már? ^^ vol8? [spoiler=manga]Hát most olvastam a vol.8at , kurrva jó! Galatea képessége álllat! De ez a Riful abyssal one valami állat...[/spoiler]
Most hogy szóltál leszedem már.. a 9essel együtt :) Attán majd megírom mi, meg hogy :D /bár lehet hogy nem itt XD/


LuckyDingo

#208
Nyó kis rész ismét :D Teresa rulez még mindig :D És a kövi rész is állat lesz /bár a lényeges dolgokat nem is mutogaták annyira a previewben :D/
@Eberinu:
[spoiler=manga]Galatea nem rossz, de nekem Jane jobban bejön, meg Flora is v9. Riful télleg nem rossz, bár ő sztem nem az a mindenkit megölök gonosz :D Viszont Clare már tudja hova kell mennie, hogy bosszút álljon Priscillán -akit már Aliciának hívnak-[/spoiler]

Dreamcleaver

Jó kis rész volt, ráadásul úgy látom, hogy még egy ideig tart a Raki mentes aranykor.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS